Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Trollnatta og natt-O-toget 2. november 2019

Klasse: Trollnatta kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Inga Hveem

IL Koll

korriger

Isak Arnkværn

korriger

Eva Arnkværn

korriger

Ada Sørebø

IL Koll

korriger

Christoffer Holtedahl

IL Koll

korriger

Caroline Holtedahl

IL Koll

korriger

Petra Noer

korriger

Tolleiv Thomsen

korriger

Einar Peterson

korriger

Ales Dalseth

korriger

Tindre Magnus Trondsen

Haugsbygd

korriger

Erik Bråten

IL Koll

korriger

Oline Korvald

korriger

Haakon Korvald

korriger

Herman Kolderup

IL Koll

korriger

Gustav Kolderup

IL Koll

korriger

Sigrid Ingjerd

Bækkelagets SK

korriger

Einar Kristensen

Heming Orientering

korriger

Knut Reigstad

korriger

Arnulf Waarum

IL Koll

korriger

Tollev Steigen Waarum

IL Koll

korriger

Hermine Lind-Klev

korriger

Oscar Lind-Klev

korriger

Hedda Spjelkavik

Tyrving IL

korriger

Paulina Dahl

IL Koll

korriger

Annebella

IL Koll

korriger

Håkon Nicolaysen

IL Koll

korriger

Håkon Ugland

Heming Orientering

korriger

Edvin Slåstad

Raumar Orientering

korriger

Håkon Davik Nicolaysen

IL Koll

korriger

Johannes Tesli

IL Koll

korriger

Ingrid Tesli

IL Koll

korriger

Olai Dahle

IL Koll

korriger

Klasse: Trollnatta Trolloween

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Lovise Johannesen

IL Koll

korriger

Wanting

korriger

Karoline

IL Koll

korriger

Elias Evjen-Børresen

IL Koll

korriger

Marie Medhus

IL Koll

korriger

Anna Oline Wangsvik

IL Koll

korriger

Sigurd Vinding

IL Koll

korriger

Håkon Løberg

korriger

Ingeborg Løberg

IL Koll

korriger

Jørgen Reusch

Heming Orientering

korriger

Johanne Rystad

Nydalens SK

korriger

Simon Rystad

Nydalens SK

korriger

Marius Tangeland

korriger

Julie Tangeland

korriger

Elias Tangeland

korriger

William Heid

IL Koll

korriger

Aksel Mouhler

IL Koll

korriger

Anders Nikolai Bull

Heming Orientering

korriger

Edvard Heid

IL Koll

korriger

Gregers Albinius

IL Koll

korriger

Henning Rudshaug

korriger

Jakob Solhem

Oppsal Orientering

korriger

Jonas W Karlsen

Lyn

korriger

Lisa W Karlsen

Lyn

korriger

Elias Nickelsen

IL Koll

korriger

Rasmus Jordheim

IL Koll

korriger

Henrik Espe-Skjetne

korriger

Embla Fredheim

Lillomarka OL

korriger

Vilde Fredheim

Lillomarka OL

korriger

Tiril Stoll-Morjord

IL Koll

korriger

Ada Rodem

Nydalens SK

korriger

Mads Rodem

Nydalens SK

korriger

Mathias Nikolaisen Østberg

IL Koll

korriger

Atle Näsholm

IL Koll

korriger

Demian Bezkorovainyi

korriger

Ivar Landstad

IL Koll

korriger

Gabriel Lecrecq

korriger

Astrid Näsholm

IL Koll

korriger

Sabina Hedaiati

Nydalens SK

korriger

Linde Tonjer

Nydalens SK

korriger

Marius Jacobsen

Tyrving IL

korriger

Amalie Tonjer

Nydalens SK

korriger

Sunniva Berg Storli

Nydalens SK

korriger

Bernhard Kjøraas

IL Koll

korriger

Thomas Juland

IL Koll

korriger

Thorvald Ullerø

korriger

Ole Valmot

Nydalens SK

korriger

Marie Valmot

Nydalens SK

korriger

Hanna Teksten

korriger

Minna Balchen Ludvigsen

IL Koll

korriger

Maia Balchen Ludvigsen

IL Koll

korriger

Sigurd Grandum

Geoform

korriger

Olivia Parr

Kjelsås

korriger

Mats Emrik Grandum

korriger

Sonja Floden

Kjelsås

korriger

Leon Werner

korriger

Saga Heen

korriger

Simen Bakke

IL Koll

korriger

Snorre Heen Vik

korriger

Tora Natås Stokseth

Nydalens SK

korriger

Selma Stene

Nydalens SK

korriger

Lexi Huseby

IL Koll

korriger

Julie Moe Andersen

korriger

Kristine Koren

Nydalens SK

korriger

Tobias Meland

korriger

Morten Thomassen

Nydalens SK

korriger

Ester Møll Nyiri

Nydalens SK

korriger

Helene Gram-Jarvaag

IL Koll

korriger

Henrik Gram-Jarvaag

IL Koll

korriger

Håkon Gram-Jarvaag

IL Koll

korriger

Isak Okkenhaug

IL Koll

korriger

Kamilla Eide

IL Koll

korriger

Astrid Bekkelund

korriger

Vegard Bekkelund

korriger

Jo Paltiel Hanslien

korriger

Mathias Stenshall

IL Koll

korriger

Herman Kolderup

IL Koll

korriger

Gustav Kolderup

IL Koll

korriger

SIndre Holmboe

Tyrving IL

korriger

William Wiklund

korriger

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

korriger

Ida Solheim

korriger

Erling Skaug

Kjelsås

korriger

Mio Haugen Johnsen

Nydalens SK

korriger

Viola Haugen Johnsen

Nydalens SK

korriger

Ida Giving

Heming Orientering

korriger

Ulla Synnøve Rigenholt

Nydalens SK

korriger

Agnes Kolle Rigenholt

Nydalens SK

korriger

Lauritz Nissen Hellerud

IL Koll

korriger

Bjørn Ingemar Green

korriger

Hedda Heireng

korriger

Elna Heireng

korriger

Iben Valstad

IL Koll

korriger

Emily Peters

Nydalens SK

korriger

Karin Annika Green

korriger

Idunn Hasle Bruksås

Røyken OL

korriger

Maja Nybråten

Tyrving IL

korriger

Vemund Brevig Skuncke

Røyken OL

korriger

Emil Sveen

korriger

Oskar Ferm

Røyken OL

korriger

Tiril Rekaa

Røyken OL

korriger

Sondre Rekaa

Røyken OL

korriger

Mathias Hartmann

Røyken OL

korriger

Torstein Paus

korriger

THORA Paus

Nydalens SK

korriger

Josefine Helland

IL Koll

korriger

Arne Landmark

IL Koll

korriger

Magnus Landmark

IL Koll

korriger

Sonia Gjestvang

IL Koll

korriger

Ingrid Ølchers Torkildsen

IL Koll

korriger

Håkon Davik Nicolaysen

IL Koll

korriger

Anton Stenerud

IL Koll

korriger

Martine Baardsgaard

Lyn

korriger

Sofia Bakken

korriger

Amalie Baardsgaard

Lyn

korriger

Leo Nyrud

IL Koll

korriger

Olav Flateland

korriger

Johannes Flateland

korriger

Barbo Vangen

IL Koll

korriger

Vilde Haug

IL Koll

korriger

Christian Steinskog

IL Koll

korriger

Eirik Davik Nicolaysen

IL Koll

korriger

Andreas Evju-Warnken

IL Koll

korriger

Erlend Wergeland

IL Koll

korriger

Edvard Wergeland

IL Koll

korriger

Tiril Slagsvold

Heming Orientering

korriger

Ingvild SLagsvold

Heming Orientering

korriger

Vemund Veggan

Røa

korriger

Vilja Finstad

Raumar Orientering

korriger

Alvin Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim

korriger

Klasse: Trollnatta Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Stian Lillegård

Lillomarka OL

korriger

Ava Viktoria Sætnan Valio

IL Koll

korriger

Jakob Refvem Kolderup

IL Koll

korriger

Emma Margrethe Finstad

Raumar Orientering

korriger

Klara Soma Slåstad

Raumar Orientering

korriger

Jonathan Fodstad

IL Koll

korriger

Liv Bryhni Opseth

IL Koll

korriger

Einar Bryhni Opseth

IL Koll

korriger

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

korriger

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

korriger

Folmer Nielsen Klev

Sturla, IF

korriger

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

korriger

Astrid Näsholm

IL Koll

korriger

Theo Hodne

Heming Orientering

korriger

100

Mari Oraug Rygh

IL Koll

korriger

Kristian Kaiser

Sturla, IF

korriger

Ida Hartmann

Røyken OL

korriger

Tind Kirvil Haaland Tjore

Nydalens SK

korriger

Max Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

korriger

76 79 81 110

Martin Mikkelsen Foros

Fossum IF

korriger

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

korriger

Sigrid Hausken Nordberg

Nydalens SK

korriger

Marius Haugen Johnsen

Nydalens SK

korriger

Mio Haugen Johnsen

Nydalens SK

korriger

Jens Peder Lillerud Slagsvold

Heming Orientering

korriger

Solveig Lillerud Slagsvold

Heming Orientering

korriger

Ingeborg Rekkertbø Koren

Nydalens SK

korriger

Tiri E. Rasch-Halvorsen

Heming Orientering

korriger

Ola Myklatun

Tyrving IL

korriger

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

korriger

Mone Småge-Hilsen

Konnerud IL

korriger

Kaisa Hovland-sunde

Konnerud IL

korriger

Aksel Høyer Jacobsen

Tyrving IL

korriger

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

korriger

Håkon Juell Larsen

Tyrving IL

korriger

Isak Okkenhaug

IL Koll

korriger

Isabel Aamodt

Bækkelagets SK

korriger

Nora Gjethammer

Heming Orientering

korriger

Alf Hattestad Kristensen

Heming Orientering

korriger

Åsmund Braathen Haug

IL Koll

korriger

Ove Tvete Inngjerdingen

IL Koll

korriger

August Myklebust Leopolder

IL Koll

korriger

Noah Skjerve-Hansen

Nydalens SK

korriger

249

Selma Evju-Warnken

IL Koll

korriger

Valeria Christiansen

Heming Orientering

korriger

Jørgen Bjerva

Ås-NMBU Orientering

korriger

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

korriger

Sebastian Malmberg

Tyrving IL

korriger

Tirill Giving

Heming Orientering

korriger

Sverre Øen Landstad

IL Koll

korriger

76 81

Ingrid Louise Wadahl Sweetman

IL Koll

korriger

Oliver Alexander Wadahl Sweetman

IL Koll

korriger

Sindre Klausen Veggan

Fossum IF

korriger

Otto Rygh Holten

Nydalens SK

korriger

Oskar Stene

Nydalens SK

korriger

Erling Skaug

Nydalens SK

korriger

Hans Lye

Nydalens SK

korriger

Max Alexander Nybråten

Tyrving IL

korriger

Esten Valentin Nybråten

Tyrving IL

korriger

André Bregard

IL Koll

korriger

Ildri Harstad

IL Koll

korriger

Trygve Harstad

IL Koll

korriger

Jens Vilmer Noer

Lyn

korriger

Jørgen Milo Noer

Lyn

korriger

Nora Parr

korriger

Aurora Sommerfeldt Floden

Asker Skiklubb

korriger

Nils Nikolaisen Østberg

IL Koll

korriger

Marie Nikolaisen Østberg

IL Koll

korriger

William Sjöqvist

IL Koll

korriger

Ella Sjöqvist

IL Koll

korriger

Hugo Mackenzie

Nydalens SK

korriger

Franka Maria Loftesnes

korriger

Ester Møll Nyiri

Nydalens SK

korriger

Sofie Nerigård Sandvik

IL Koll

korriger

Aurora Langmoen

Lyn

korriger

Sondre Sørebø

IL Koll

korriger

Nora Sørebø

IL Koll

korriger

Ola Myklatun

Tyrving IL

korriger

Solveig Klokk Hveem

IL Koll

korriger

Magnus Bruusgaard

IL Koll

korriger

Eike Nilsen

IL Koll

korriger

Alva Forsberg

korriger

249

Lilja Forsberg

korriger

75 77 78 79 81 110 107 109 100 249

Ingvild Olsen

IL Koll

korriger

100

Eva Ølchers Torkildsen

IL Koll

korriger

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

korriger

Even Asplin

IL Koll

korriger

Julian Osnes-Ringen

Lyn

korriger

Conrad Levin Strømme

Koll

korriger

Noah Rosseland

Koll

korriger

75 109

Anniken Mcclimans

IL Koll

korriger

Ole Martin McClimans

IL Koll

korriger

Erika Eliasson

IL Koll

korriger

Anna Borg

IL Koll

korriger

Henny Berg

IL Koll

korriger

Magnus Ugland

Heming Orientering

korriger

Lars August Fjellheim

IL Koll

korriger

Lars Hagemo

IL Koll

korriger

Jnny Askeli

Ullensaker

korriger

Kjetil N Aspelund

Nydalens SK

korriger

Synne Fjellheim

IL Koll

korriger

Linn Malmberg

Tyrving IL

korriger

Susanne Eriksen

Tyrving IL

korriger

Andreas Hagemo

IL Koll

korriger

Camilla Juland

IL Koll

korriger

Cornelia Sande-Rønningen

Heming Orientering

korriger

Ole Jacob Myklebust

IL Koll

korriger

Tina Bakkehøi

Nydalens SK

korriger

Selja Boldingh Debernard

Nydalens SK

korriger

Jakob Namløs Lassen

IL Koll

korriger

Tuva Namløs Lassen

Korsvoll

korriger

Alma A Valstad

IL Koll

korriger

Julie Lyche Svindland

Jardar

korriger

Jacob Lyche Svindland

Jardar

korriger

Aksel Michaelsen

Jardar

korriger

Silje Spjelkavik

Tyrving IL

korriger

Sarah Bergh Madsen

korriger

76 77 78 79 81 110 107 109 100

Sofie Weider Egner

korriger

Olivia Løberg Tangen

IL Koll

korriger

William Løberg Tangen

IL Koll

korriger

Aksel Johannes Sætnan Valio

IL Koll

korriger

Sigrid Anea Sætnan Valio

IL Koll

korriger

Marie Fosser-Kildal

Heming Orientering

korriger

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

korriger

Berglind Moe Nordstrand

korriger

249

Oskar R Meland

korriger

Håkon Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

korriger

Fride Engen Eliassen

IL Koll

korriger

Tuva R Roth

Lyn

korriger

Sara Mjaaland

Lyn

korriger

Johanne Volsing dahl

IL Koll

korriger

Live Sejersted

IL Koll

korriger

75 76 77 78 79 81 110 107 109 100 249

Astrid Sejersted

IL Koll

korriger

Alexander Lindefjeld

IL Koll

korriger

109 100

Johanna W Sigernes

IL Koll

korriger

Hannah Mittelbach

IL Koll

korriger

Ylva Bohlin Blondal

IL Koll

korriger

DNS

Aksel Johannes Sætnan Valio

IL Koll

korriger

DNS

Sigrid Anea Sætnan Valio

IL Koll

korriger

DNS

Simen Bryhn Bergstrøm

Tyrving IL

korriger

DNS

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

korriger

DNS

Trond Kildal

Heming Orientering

korriger

DNS

Eirik Finborud Reigstad

IL Koll

korriger

DNS

Åse Helen Myklebust Leopolder

IL Koll

korriger

DNS

Jørgen Reusch

Heming Orientering

korriger

DNS

Elias Leonhard Rieder

Fossum IF

korriger

DNS

Sigurd Grandum

Geoform

korriger

DNS

Mats Emrik Grandum

korriger

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: Trollnatta Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathilde Rekkertbø Koren

Nydalens SK

18:06

+0:00

korriger

2.

Helene Scheele

Nydalens SK

18:45

+0:39

korriger

3.

Alma Rygh Holten

Nydalens SK

19:00

+0:54

korriger

4.

Karl Oraug Rygh

IL Koll

21:13

+3:07

korriger

5.

Jakob Kolderup

IL Koll

21:24

+3:18

korriger

112

6.

Otto Schjølberg-Henriksen

Nydalens SK

22:55

+4:49

korriger

7.

Iver Aarseth

Nydalens SK

23:12

+5:06

korriger

8.

Jone Rygh Holten

Nydalens SK

24:51

+6:45

korriger

9.

Marthea Haaland Tjore

Nydalens SK

25:44

+7:38

korriger

10.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

26:02

+7:56

korriger

11.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

26:14

+8:08

korriger

12.

Alasdair Mackenzie

Nydalens SK

26:25

+8:19

korriger

13.

Amund Saugestad

Nydalens SK

26:27

+8:21

korriger

14.

Aksel Victor Sanchis

Heming Orientering

26:35

+8:29

korriger

15.

Henrik Mikkelsen Foros

Fossum IF

26:44

+8:38

korriger

16.

Josefine Oraug Rygh

Nydalens SK

27:15

+9:09

korriger

17.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

27:48

+9:42

korriger

18.

Alfred Teig

Nydalens SK

27:57

+9:51

korriger

19.

Markus Hirsch

Bækkelagets SK

28:25

+10:19

korriger

20.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

29:07

+11:01

korriger

20.

August Lea Kabbe

Nydalens SK

29:07

+11:01

korriger

22.

Ingrid Kjerkreit

Heming Orientering

30:47

+12:41

korriger

23.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

30:55

+12:49

korriger

24.

Silja Berstad

Heming Orientering

31:58

+13:52

korriger

25.

Max Skjerpen Huseby

Nydalens SK

32:19

+14:13

korriger

26.

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

32:20

+14:14

korriger

27.

Otto Figenschou Pira

Heming Orientering

32:39

+14:33

korriger

28.

Astrid Reusch

Heming Orientering

32:43

+14:37

korriger

29.

Andreas N Aspelund

Nydalens SK

32:57

+14:51

korriger

30.

Maximilian Mackenzie

Nydalens SK

33:19

+15:13

korriger

31.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

33:21

+15:15

korriger

32.

Ellinor Thommessen

Heming Orientering

33:24

+15:18

korriger

33.

Celine Amlie Brenna

Heming Orientering

33:29

+15:23

korriger

34.

Hans Wilhelm Thommessen

Heming Orientering

33:36

+15:30

korriger

35.

Martin Amlie Brenna

Heming Orientering

33:38

+15:32

korriger

36.

Marie Thorstensen

Lyn Ski

34:39

+16:33

korriger

37.

Lavrans Hirsch

Tyrving IL

35:37

+17:31

korriger

38.

Vetle Mathias Klovland

Lyn

37:14

+19:08

korriger

39.

Alexander Kolderup

Lyn

37:45

+19:39

korriger

40.

Trygve Skogly Pedersen

Holmen IF

37:46

+19:40

korriger

41.

Tinde Marie Klovland

Lyn

37:49

+19:43

korriger

42.

Eira Kanutte Holm Trondsen

Haugsbygd

38:00

+19:54

korriger

43.

Tekla Ovidie Holm Trondsen

Haugsbygd

38:04

+19:58

korriger

43.

Julie Puntervold Kolderup

Lyn

38:04

+19:58

korriger

45.

Ludvig Balchen Ludvigsen

IL Koll

38:06

+20:00

korriger

46.

Magnus Riise

IL Koll

38:12

+20:06

korriger

47.

Erlend Myhre

Tyrving IL

38:41

+20:35

korriger

48.

Simen Lian Mortensen

IL Koll

39:03

+20:57

korriger

49.

Caroline Slungaard

Heming Orientering

40:15

+22:09

korriger

50.

Emil Skaug

Nydalens SK

40:19

+22:13

korriger

51.

Magnus Molund

Tyrving IL

43:28

+25:22

korriger

52.

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

43:57

+25:51

korriger

53.

Clara Weisz

Nydalens SK

44:10

+26:04

korriger

54.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

44:13

+26:07

korriger

55.

Ingrid Bakkehøi

Nydalens SK

46:39

+28:33

korriger

56.

Jakob Weider Egner

Fossum IF

47:48

+29:42

korriger

57.

Lea Hagen-Boldingh

Tyrving IL

48:09

+30:03

korriger

58.

Inka M. Boldingh Debernard

Nydalens SK

48:11

+30:05

korriger

59.

Helle S. Boldingh Debernard

Nydalens SK

48:30

+30:24

korriger

60.

Ulla Lunøe Akselsen

Nydalens SK

49:54

+31:48

korriger

61.

Vilma Thomassen

Nydalens SK

49:58

+31:52

korriger

62.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

52:21

+34:15

korriger

63.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

52:34

+34:28

korriger

64.

Ingrid Himle-Hopland

Tyrving IL

54:58

+36:52

korriger

65.

Henrikke Bertnes

Tyrving IL

55:03

+36:57

korriger

66.

Josefine Piepiorka Svensson

Røyken OL

56:14

+38:08

korriger

67.

Bernard Moksness Kjøraas

IL Koll

56:37

+38:31

korriger

68.

Thomas Juland

IL Koll

56:45

+38:39

korriger

69.

Maren Julie Finstad

Raumar Orientering

57:44

+39:38

korriger

70.

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

57:47

+39:41

korriger

71.

Elise Marie S. Bull

Heming Orientering

57:50

+39:44

korriger

71.

Maria Årdal

Heming Orientering

57:50

+39:44

korriger

73.

Signe Drange Ruud

Røyken OL

59:47

+41:41

korriger

74.

Torstein Røseid

1:10:57

+52:51

korriger

75.

Adriana Alcubilla-Hansen

IL Koll

1:11:24

+53:18

korriger

76.

Eivind Røseid

1:12:02

+53:56

korriger

77.

Marlene Keilholz

Røyken OL

1:14:18

+56:12

korriger

78.

Selma Jacobsen

1:14:20

+56:14

korriger

79.

Eira Harbo-Haase

Røyken OL

+0:0-6

korriger

DSQ

Tiril Myklatun

Tyrving IL

4:08

korriger

112 113 115 45 43 100 249

DSQ

Halvor Holmboe

IL Koll

12:50

korriger

151 112 113 115 45 43 100 249

DSQ

Sondre Hafskjold

Nydalens SK

32:57

korriger

151

DSQ

Elias Molund

Tyrving IL

43:16

korriger

100

DSQ

Isabel Alcubilla-Hansen

IL Koll

51:03

korriger

78 43 100 249

DSQ

Sebastian Breit

1:36:02

korriger

113 45 100 249

DSQ

Hedda Breit

1:37:24

korriger

113 45 100 249

DNS

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

korriger

DNS

Nils Frøystad

IL Koll

korriger

DNS

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

korriger

DNS

Sigmund Ølstad

Fet OL

korriger

DNS

Oliver Gjethammer

Heming Orientering

korriger

DNS

Idun Skjerve-Hansen

Nydalens SK

korriger

Klasse: Natt-O-toget D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

31:38

+0:00

korriger

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

33:18

+1:40

korriger

3.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

33:23

+1:45

korriger

4.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

33:25

+1:47

korriger

106

5.

Mari Aarseth

Nydalens SK

33:26

+1:48

korriger

106

6.

Marie Scheele

Nydalens SK

33:31

+1:53

korriger

7.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

39:46

+8:08

korriger

8.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

39:48

+8:10

korriger

9.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

39:50

+8:12

korriger

10.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

54:35

+22:57

korriger

11.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

54:37

+22:59

korriger

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

korriger

Klasse: Natt-O-toget H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

31:35

+0:00

korriger

2.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

31:44

+0:09

korriger

3.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

32:00

+0:25

korriger

4.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

32:09

+0:34

korriger

5.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

33:32

+1:57

korriger

106

6.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

34:10

+2:35

korriger

7.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

34:38

+3:03

korriger

8.

Marius Juell Larsen

Tyrving IL

35:04

+3:29

korriger

9.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

1:26:48

+55:13

korriger

10.

Rasmus Mackenzie

Nydalens SK

1:27:11

+55:36

korriger

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

5:44

korriger

108 104 40 41 42 103 43 106 44 45

DSQ

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

35:08

korriger

42

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

35:27

korriger

108 104 40 41 42 103 43 106 44 45

DSQ

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

35:50

korriger

103 43 106 44 45 49 100 249

DNS

Mons Sætre-Lorentzen

Fet OL

korriger

Klasse: Natt-O-toget D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

30:16

+0:00

korriger

2.

Marie Saugestad

Nydalens SK

32:32

+2:16

korriger

3.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

34:26

+4:10

korriger

4.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

34:33

+4:17

korriger

5.

Elise Wærp Hauge

Nydalens SK

34:52

+4:36

korriger

6.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

41:06

+10:50

korriger

DNS

Ingrid Mobråthen

Botne SK

korriger

Klasse: Natt-O-toget H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anselm Reichenbach

Oppsal Orientering

25:32

+0:00

korriger

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

25:37

+0:05

korriger

3.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

31:41

+6:09

korriger

4.

Axel Aalde

Nydalens SK

31:46

+6:14

korriger

5.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

31:53

+6:21

korriger

6.

Anders Håvard Larsen

Nydalens SK

32:05

+6:33

korriger

7.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

33:20

+7:48

korriger

8.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

34:43

+9:11

korriger

106

9.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

39:35

+14:03

korriger

DSQ

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

14:58

korriger

43 106 44 45 49 100 249

DSQ

Kristian Juell Larsen

Tyrving IL

31:48

korriger

43

DSQ

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:06:37

korriger

103 43 106 44 45 49

DNS

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2019, 18:11:16

Arrangør:

IL Koll

Antall deltagere:

451

Antall startet:

429