Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Frostsprinten 3. november 2019

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

26:29

Emma Åsheimer

OL Tønsberg og omegn

23:38

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

19:32

Ola Myklatun

Tyrving IL

24:57

Folmer Nielsen Klev

Sturla, IF

34:46

Snorre Nielsen Klev

Sturla, IF

26:07

Signe Drange Ruud

Røyken OL

32:54

Silje Strand

Lierbygda OL

43:08

Trym Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

41:00

Emma Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

21:08

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

36:32

Pernille Hølås Mortensen

Asker Skiklubb

21:03

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

22:20

100

Lilly Maria Tellnes

Asker Skiklubb

40:39

Julie Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

33:01

Rebecca Grace Homme

Sturla, IF

18:57

Danie Nicolai Homme

Sturla, IF

27:31

Stian Lillegård

Lillomarka OL

21:04

Ellinor Lund Wøien

Asker Skiklubb

42:46

Johanne Lund Wøien

Asker Skiklubb

42:47

Mina Keilholz

Røyken OL

1:06:57

Ida Lindseth Hartmann

Røyken OL

32:51

Simen Bryhn Bergstrøm

IL Tyrving

17:58

41 42 43

Aksel Høyer Jacobsen

Heming Orientering

24:50

100

Steffen Forså

Røyken OL

1:04:54

DNS

Monica Jørgensen

Hadeland OL

DNS

Elias Molund

Tyrving IL

DNS

Anna Lilledahl

Fossum IF

DNS

Kristine Klaveness

Fossum IF

DNS

Mathias Lindseth Hartmann

Røyken OL

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tiril Myklatun

Tyrving IL

21:02

Helene Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

33:44

Marlene Keilholz

Røyken OL

30:43

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

23:53

+0:00

2.

Selma Aure Skogedal

Asker Skiklubb

25:22

+1:29

3.

Silje Andresen Skotte

Fossum IF

50:55

+27:02

DNS

Mareike Keilholz

Røyken OL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Holo

Fossum IF

29:16

+0:00

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

32:44

+3:28

3.

Nora Christine Hansen

Asker Skiklubb

35:08

+5:52

4.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

36:07

+6:51

5.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

36:19

+7:03

6.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

37:34

+8:18

7.

Martha Wisløff

Asker Skiklubb

39:21

+10:05

8.

Mari Aarseth

Nydalens SK

40:24

+11:08

9.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

44:13

+14:57

10.

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

53:19

+24:03

11.

Marte Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

1:08:08

+38:52

DSQ

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

50

72 77 75 79 78 76 85 47

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

25:43

+0:00

2.

Mina Akiko Horni Johnsen

Sturla, IF

28:21

+2:38

3.

Selma Høivold

Kongsberg OL

30:58

+5:15

4.

Johanne Rognerud Bøe

Fossum IF

31:26

+5:43

5.

Eline Schjerven

Lardal OL

32:04

+6:21

6.

Ingrid Mobråthen

Botne SK

35:43

+10:00

7.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

37:46

+12:03

8.

Kathinka Zahl Hagen

Fossum IF

43:00

+17:17

9.

Anette Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

44:58

+19:15

DSQ

Marie Kvarme

Sturla, IF

41:41

77 65 78 79 64 75 76 70

Klasse: D 21-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

41:36

+0:00

2.

Helga M. Backer

Asker Skiklubb

56:17

+14:41

3.

Karoline Ekeberg

Røyken OL

1:20:07

+38:31

175

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amélie Aamodt

Oppsal Orientering

35:53

+0:00

2.

Ine Instanes

Sturla, IF

37:15

+1:22

3.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

38:26

+2:33

4.

Mina Jørgensen

Tyrving IL

39:57

+4:04

5.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

40:52

+4:59

6.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

46:10

+10:17

7.

Iris Holst

Tyrving IL

46:54

+11:01

8.

Ingeborg Kvarme

Sturla, IF

48:06

+12:13

9.

Solveig Eline Berg

Tyrving IL

48:08

+12:15

10.

Iselin Sørensen

Sturla, IF

55:11

+19:18

DNS

Malene Instanes

Sturla, IF

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Nydalens SK

30:30

+0:00

2.

Emilie Westin

Nydalens SK

38:27

+7:57

3.

Kjersti Adéla Westin

Porsgrunn OL

40:10

+9:40

4.

Jannicke Ødegård

OL Tønsberg og omegn

40:42

+10:12

5.

Maria Brodin

Fossum IF

41:53

+11:23

6.

Ida Solberg Svenne

Eiker OL

42:23

+11:53

7.

Mai Elin B. Watson

Bækkelagets SK

44:05

+13:35

8.

Line Drange Ruud

Røyken OL

47:22

+16:52

9.

Nina Birkelund

Asker Skiklubb

50:52

+20:22

10.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:04:51

+34:21

11.

Eirill Dalan

Røyken OL

1:20:22

+49:52

DNS

Malin Sørensen

Eiker OL

DNS

Katrine Skyrud

Asker Skiklubb

Ubekreftet tid

Karoline Andersen

Tyrving IL

2:49

85 58 59 60 64 65 67 41 71 47 100 175

Ubekreftet tid

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:31

+0:00

75 100

2.

Kjersti Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

29:17

+0:46

3.

Toril Fougner Wisløff

Asker Skiklubb

33:14

+4:43

4.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

33:22

+4:51

5.

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

33:26

+4:55

6.

Kristin Nergaard Berg

Fossum IF

38:42

+10:11

7.

Kari Strand

Lierbygda OL

38:48

+10:17

8.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

39:04

+10:33

9.

Stine Kaiser

Sturla, IF

41:18

+12:47

10.

Linda Fredh

OK Moss

44:27

+15:56

11.

Lenka Westin

Porsgrunn OL

45:26

+16:55

12.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

46:13

+17:42

DNS

Tanja Instanes

Sturla, IF

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

25:48

+0:00

2.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

30:56

+5:08

3.

Anne Danielsen

Nydalens SK

32:16

+6:28

4.

Nora Skauen

Tyrving IL

33:10

+7:22

5.

Ann Elisabeth Gunnulfsen

Modum OL

33:27

+7:39

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

34:53

+9:05

7.

Kjersti Hov

Fossum IF

35:47

+9:59

8.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

37:44

+11:56

9.

Kristin Sæthre Sørensen

Sturla, IF

38:43

+12:55

10.

Eldri Holo

Fossum IF

39:49

+14:01

11.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

41:06

+15:18

12.

Ingrid Ravnan

OL Toten-Troll

42:10

+16:22

13.

Kirsti Grundnes Berg

Tyrving IL

42:38

+16:50

14.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

42:51

+17:03

15.

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

43:19

+17:31

16.

Helen Gåsvik

Lierbygda OL

48:37

+22:49

17.

Anne Kathrine Linnebo

Asker Skiklubb

52:25

+26:37

DSQ

Unni Rye

Asker Skiklubb

47:20

80 83 76 69 71 47

DSQ

Maria Persson

Asker Skiklubb

1:14:23

76 71 47 100 175

DNS

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

32:01

+0:00

2.

Sirpa Lilja

Modum OL

34:56

+2:55

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

36:28

+4:27

4.

Reidun Braathen

OK Moss

45:02

+13:01

5.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

47:01

+15:00

6.

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

49:28

+17:27

7.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

52:02

+20:01

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

47:16

+0:00

2.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

54:57

+7:41

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

42:45

+0:00

2.

Marit Vågsnes

Kolbotn og Skimt OL

48:40

+5:55

3.

Sissel Olaisen

Kolbotn og Skimt OL

58:11

+15:26

4.

Aud I Spjelkavik

Tyrving IL

1:08:30

+25:45

5.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:16:52

+34:07

6.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

1:21:44

+38:59

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Haugerud IF

54:48

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

55:23

+0:35

3.

Aase Tove Golden

Måren OK

1:01:17

+6:29

4.

Inger Lise Bjordal

Oppsal Orientering

1:23:57

+29:09

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Iver Aarseth

Nydalens SK

21:24

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

29:24

Gaute Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

35:24

Kristian Kaiser

Sturla, IF

21:10

Aksel Klausen

Sturla, IF

20:09

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnus Sigurdsson

Stokke IL

19:16

+0:00

DSQ

Brage Fuglseth Olsen

Asker Skiklubb

33:17

82

DSQ

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

47:58

85 47 100

DNS

Harald Lilledahl

Fossum IF

DNS

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

DNS

Magnus Molund

Tyrving IL

DNS

Håkon Lillegraven Langsæter

Trøsken IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

27:25

+0:00

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

31:59

+4:34

3.

Linus Hognestad Sennels

Røyken OL

39:44

+12:19

4.

Mats Johnsen

Sturla, IF

42:56

+15:31

5.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

45:01

+17:36

DSQ

Trym Alexander Storhaug

Røyken OL

24:25

77 75 79 78 76 85

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

30:48

+0:00

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

32:40

+1:52

3.

Lukas Klausen

Sturla, IF

32:43

+1:55

4.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

33:45

+2:57

5.

Halvor Løken

Kongsberg OL

34:12

+3:24

6.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

34:49

+4:01

7.

Gustav Andresen Skotte

Fossum IF

37:35

+6:47

8.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

38:08

+7:20

9.

Jonas Aarseth

Nydalens SK

38:15

+7:27

10.

Vilmer Nyberg

Asker Skiklubb

40:05

+9:17

11.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

41:58

+11:10

12.

Sverre Strand

Lierbygda OL

42:53

+12:05

13.

Martin Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

44:58

+14:10

14.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

46:28

+15:40

15.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

49:52

+19:04

16.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

50:50

+20:02

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Melsom

NTNUI

23:43

+0:00

2.

Thomas Olsen

Asker Skiklubb

28:21

+4:38

3.

Arno Lilja Grønhovd

Modum OL

28:53

+5:10

4.

Kai Tore Breiland

Røyken OL

30:10

+6:27

5.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

34:23

+10:40

6.

Per Erik Larsen

Sandefjord OK

34:55

+11:12

7.

Torleif Galteland

Asker Skiklubb

36:27

+12:44

8.

Karl Anton Undeland

Sturla, IF

45:09

+21:26

9.

Ole Johnny Bråthen

Lierbygda OL

46:54

+23:11

DNS

Kjetil Molund

Tyrving IL

Klasse: H 21-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Jacobsen

Hamar OK

55:28

+0:00

DSQ

Marius Strandseter

Røyken OL

44:22

100

DNS

Bjørn Nordvik

Kolbotn og Skimt OL

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

42:17

+0:00

2.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

43:43

+1:26

3.

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

46:29

+4:12

4.

Martin Birkelund

Asker Skiklubb

54:37

+12:20

5.

Egil Frydenlund

Sturla, IF

1:03:51

+21:34

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

David Gottfridsson

Lillomarka OL

36:17

+0:00

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

37:11

+0:54

3.

Erik Thorsson

Tyrving IL

40:19

+4:02

4.

Eirik Ravnan

Tyrving IL

41:23

+5:06

5.

Morten Taraldsten Brunes

Modum OL

41:55

+5:38

6.

Simen A Bjøringsøy

Nydalens SK

43:46

+7:29

7.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

43:57

+7:40

8.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

45:37

+9:20

9.

Lars Jacobsen

Tyrving IL

46:19

+10:02

69

10.

Morten Fredh

OK Moss

47:10

+10:53

11.

Daniel Fløtre

Eiker OL

57:15

+20:58

12.

Eivind Bøhn Heiebråten

Røyken OL

57:43

+21:26

13.

Gjermund Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:02:58

+26:41

14.

Tord Erling Skirud

Asker Skiklubb

1:04:52

+28:35

15.

Harald Heiaas

Røyken OL

1:04:58

+28:41

DNS

Øystein Sørensen

Eiker OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

36:39

+0:00

2.

Inge Lindseth

Nydalens SK

39:20

+2:41

3.

Gard Lindseth

Nydalens SK

42:13

+5:34

4.

Steinar Lande

Bø OL

44:37

+7:58

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

45:08

+8:29

6.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

45:51

+9:12

7.

Audun Bjerknes

Måren OK

47:21

+10:42

8.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

47:55

+11:16

9.

Erik Råberg

Fossum IF

48:06

+11:27

10.

Jens Erik Mortensen

Asker Skiklubb

48:48

+12:09

11.

Eilert Aamodt

Oppsal Orientering

49:37

+12:58

12.

Jarl Homme

Sturla, IF

50:07

+13:28

13.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

52:04

+15:25

14.

Hallvard Koren

OK Moss

52:29

+15:50

15.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

52:49

+16:10

16.

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

55:41

+19:02

17.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:04:29

+27:50

18.

Robert Fredriksen

Notodden OL

1:05:29

+28:50

19.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:10:43

+34:04

20.

Sverre Wisløff

Asker Skiklubb

1:17:08

+40:29

21.

Haakon Dolven

Asker Skiklubb

1:22:55

+46:16

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:03:58

100

DSQ

Sigurdur Freyr Sigurdsson

Stokke IL

1:29:15

63 64 65 67

DSQ

Anders Bruvik

Måren OK

1:30:36

65

DNS

Stein H. Hagen

Fossum IF

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

29:34

+0:00

2.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

30:15

+0:41

3.

Syver Løken

Kongsberg OL

31:23

+1:49

4.

Øystein Holo

Fossum IF

32:15

+2:41

5.

Roger Wiik

Sturla, IF

33:55

+4:21

6.

Håkon Jendal

Fossum IF

35:57

+6:23

7.

Vidar Strand

Lierbygda OL

36:50

+7:16

8.

Onno Verberne

OL Toten-Troll

36:57

+7:23

9.

Hallvard Berg

Tyrving IL

37:09

+7:35

10.

Tibor Vári

Sturla, IF

37:35

+8:01

11.

Kjell Westin

Porsgrunn OL

37:54

+8:20

100

12.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

38:08

+8:34

13.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

38:48

+9:14

14.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

38:59

+9:25

15.

Roar Bye

Modum OL

39:45

+10:11

16.

Guttorm Egge

IL GeoForm

42:27

+12:53

17.

Terje Melsom

Fossum IF

43:02

+13:28

18.

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

43:35

+14:01

19.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

44:55

+15:21

20.

Tormod Bøe

Fossum IF

45:14

+15:40

21.

Tore Voss Fagervold

Bærums Skiklub

47:04

+17:30

22.

Are Flågan

Asker Skiklubb

47:10

+17:36

22.

Kjell Jarle Gausemel

Røyken OL

47:10

+17:36

24.

Snorre Frydenlund

Sturla, IF

48:09

+18:35

25.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

59:50

+30:16

26.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:03:13

+33:39

27.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:08:45

+39:11

DSQ

Arild Andresen

Fossum IF

37:26

69

DNS

Harald Omland

Skien OK

DNS

Trond Holter

Måren OK

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Due

Måren OK

27:48

+0:00

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

28:03

+0:15

3.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

28:42

+0:54

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

30:53

+3:05

5.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

32:44

+4:56

6.

Morten Karlsen

Måren OK

34:27

+6:39

7.

Per Osen

Vestre Akers SK

35:14

+7:26

8.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

36:11

+8:23

9.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

38:25

+10:37

10.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

38:35

+10:47

11.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

40:01

+12:13

12.

Roy Gjerding

OK Moss

42:16

+14:28

13.

Rolf E. Andersen

Lierbygda OL

43:04

+15:16

14.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

52:44

+24:56

15.

Petter Fure

Oppsal Orientering

1:10:17

+42:29

DNS

Bård Natvig

Nittedal OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Næss

Oppsal Orientering

30:22

+0:00

2.

Ola Brox

OL Toten-Troll

31:39

+1:17

3.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

32:46

+2:24

4.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

35:17

+4:55

5.

Ragnar Niemi Berg

Stokke IL

40:52

+10:30

6.

Svein Ackenhausen

Konnerud IL

41:01

+10:39

7.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

44:08

+13:46

8.

Olav Nipen

Tyrving IL

44:11

+13:49

9.

Rolf Lunde

Eiker OL

47:23

+17:01

10.

Per Hermann Krøger

Måren OK

50:04

+19:42

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Peter Klaveness

Måren OK

29:41

+0:00

2.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

29:55

+0:14

3.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

31:09

+1:28

4.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

31:53

+2:12

5.

Dag Rønning Jensen

OL Trollo

33:01

+3:20

6.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

33:47

+4:06

7.

Runar Kittilsen

Stokke IL

34:48

+5:07

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

34:50

+5:09

9.

Geir Trøan

Kolbotn og Skimt OL

35:14

+5:33

10.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

36:39

+6:58

11.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

36:42

+7:01

12.

Sigbjørn Hellerud

Røyken OL

42:43

+13:02

13.

Alf Johan Hjelmtvedt

Eiker OL

44:25

+14:44

14.

Tor-Eivind Bergsvåg

Sandefjord OK

49:01

+19:20

DSQ

Bjørn Spjelkavik

Tyrving IL

46:06

76

DNS

Christian Bugge

Røyken OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

36:25

+0:00

2.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

39:38

+3:13

3.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

40:24

+3:59

4.

Trond Feiring

Hamar OK

40:55

+4:30

5.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

42:37

+6:12

6.

Øystein Madsen

Haugerud IF

46:15

+9:50

7.

Tore Vaaje

Asker Skiklubb

48:08

+11:43

8.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

48:44

+12:19

9.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

54:19

+17:54

10.

Kåre Knudsen

IL GeoForm

54:26

+18:01

11.

Devegg Ruud

Sturla, IF

58:21

+21:56

12.

Olav Mo

Røyken OL

1:01:31

+25:06

13.

Lasse Vråle

Sturla, IF

1:07:39

+31:14

14.

Sigurd Haugerud

IL GeoForm

1:24:59

+48:34

DSQ

Odd Aure

Drangedal OL

38:22

76

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Egner

Heming Orientering

43:53

+0:00

2.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

46:11

+2:18

3.

Sturle Hånes

IL GeoForm

53:50

+9:57

4.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

58:29

+14:36

5.

Eigil Kongsfjell

OL Tønsberg og omegn

1:15:03

+31:10

6.

Knut Kristen Hangeraas

IL GeoForm

1:18:00

+34:07

DSQ

Tormod Høimyr

Sturla, IF

55:33

69

Klasse: Utvikling C 10-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigve Nygård Fagervold

Asker Skiklubb

21:00

+0:00

2.

Trym Leiknes Bruvik

Måren OK

1:13:51

+52:51

DSQ

Silje Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

19:20

82 48 49 44 84 85 47

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

50:46

+0:00

76


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

3 november 2019, 18:23:54

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

331

Antall startet:

308