Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 14. januar 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

57:17

+0:00

8:04

2.

Håkon Jarvis Westergård

Tyrving IL

57:30

+0:13

8:05

3.

Anders Vister

Nydalens SK

59:11

+1:54

8:20

4.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

1:00:02

+2:45

8:27

5.

Martin Vister

Tyrving IL

1:01:56

+4:39

8:43

6.

Daniel Roos

Tyrving IL

1:02:23

+5:06

8:47

7.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:02:49

+5:32

8:50

8.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:02:50

+5:33

8:50

9.

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

1:07:30

+10:13

9:30

10.

Espen Jakobsen

Tyrving IL

1:07:36

+10:19

9:31

11.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:09:40

+12:23

9:48

12.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:10:02

+12:45

9:51

13.

Erik Thorsson

Tyrving IL

1:10:04

+12:47

9:52

14.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

1:16:08

+18:51

10:43

15.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:16:33

+19:16

10:46

16.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:18:49

+21:32

11:06

17.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:19:48

+22:31

11:14

18.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:23:10

+25:53

11:42

19.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:30:44

+33:27

12:46

DSQ

Beat Roth

Nydalens SK

40:30

107 61 117 51 69 111 108 60 102 50 52 112 24...

DSQ

Henrik Eijsink

Nydalens SK

46:26

69 111 108 60 102 112 249

DSQ

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:01:56

61 51 69 111 108 60 102 50 52 112

DSQ

Alan Cherry

Nydalens SK

1:06:17

60

DSQ

Vegard Saga

Tyrving IL

1:12:38

61 112

DNS

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

DNS

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

DNS

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

DNS

Matthew Speake

Bækkelagets SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:18

+0:00

11:22

107 108

2.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Ås-NMBU Orientering

55:42

+3:24

12:06

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:01:12

+8:54

13:18

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:03:11

+10:53

13:44

5.

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

1:10:57

+18:39

15:25

6.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:12:02

+19:44

15:39

7.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:15:01

+22:43

16:18

8.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:21:38

+29:20

17:44

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

45:40

+0:00

9:55

2.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

51:36

+5:56

11:13

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

52:02

+6:22

11:18

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

54:45

+9:05

11:54

5.

Christopher Ladim

OK Moss

55:38

+9:58

12:05

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

56:20

+10:40

12:14

7.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

56:34

+10:54

12:17

8.

Thomas Roskifte

OK Moss

57:10

+11:30

12:25

9.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

57:53

+12:13

12:35

10.

Morten Fredh

OK Moss

1:00:36

+14:56

13:10

11.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:01:21

+15:41

13:20

12.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

1:02:02

+16:22

13:29

13.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:02:15

+16:35

13:31

14.

Sondre Ladim

OK Moss

1:02:44

+17:04

13:38

15.

Tor Ringstad

Hedrum OL

1:03:37

+17:57

13:49

16.

Asgeir Lium

Fet OL

1:06:17

+20:37

14:24

17.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:06:54

+21:14

14:32

18.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

1:15:09

+29:29

16:20

DSQ

Olav Eide

Bækkelagets SK

50 53 107 69 111 108 56 59 60 51 102 116 24...

DSQ

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

55:59

107 69 111 108 56 59 60 51 102 116

DSQ

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:15:51

69 111 59

DSQ

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:22:06

53 107 69 111 108 56 59 60 51 102 116

DSQ

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:33:54

59 60 51 102 116

DNS

Håvard Berget

Oppsal Orientering

DNS

Elias Stubberud

Nydalens SK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:52

+0:00

10:37

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

50:36

+1:44

11:00

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

51:34

+2:42

11:12

4.

Tore Bjørnerød

OK Moss

51:38

+2:46

11:13

5.

Dag Brenås

Varteig OL

53:14

+4:22

11:34

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

55:01

+6:09

11:57

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

56:17

+7:25

12:14

8.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:00:02

+11:10

13:03

9.

Asle Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:00:13

+11:21

13:05

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:00:52

+12:00

13:13

11.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:03:11

+14:19

13:44

12.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

1:05:38

+16:46

14:16

13.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:05:47

+16:55

14:18

14.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:06:54

+18:02

14:32

15.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:07:06

+18:14

14:35

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:07:13

+18:21

14:36

17.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

1:10:09

+21:17

15:15

18.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:10:39

+21:47

15:21

19.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:11:47

+22:55

15:36

20.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:12:52

+24:00

15:50

21.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

21.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

21.

Dag Amundsen

Nordre Follo Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

24.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:19:13

+30:21

17:13

25.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:19:47

+30:55

17:20

249

26.

Christopher Schive

OK Moss

1:21:32

+32:40

17:43

27.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:25:11

+36:19

18:31

28.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:31:10

+42:18

19:49

29.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:34:11

+45:19

20:28

30.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:37:46

+48:54

21:15

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

50:02

60 51

DSQ

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:02:45

107 69 111 108 59 60 116

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:07:26

107 69

DSQ

Peter Klaveness

Måren OK

1:11:48

107 69 111 108 59 60

DNS

Helge Stubberud

Nydalens SK

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

DNS

Lars Petter Endresen

Måren OK

DNS

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

1:05:09

+0:00

14:09

2.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:16:09

+11:00

16:33

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

44:03

+0:00

16:18

2.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

51:08

+7:05

18:56

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

1:12:48

+0:00

26:57

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:11

+0:00

11:10

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

40:09

+9:58

14:52

3.

Sofie Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

44:13

+14:02

16:22

4.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

44:52

+14:41

16:37

5.

Morten Breimo

OK Moss

47:20

+17:09

17:31

6.

Celine Ytternes

Nordre Follo Orientering

47:23

+17:12

17:32

7.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

48:38

+18:27

18:00

8.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

49:25

+19:14

18:18

9.

Veronica Elena Svindseth

Nordre Follo Orientering

52:31

+22:20

19:27

10.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

53:58

+23:47

19:59

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

54:12

+24:01

20:04

12.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

54:27

+24:16

20:10

13.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

56:00

+25:49

20:44

DSQ

Stian Lillegård

Lillomarka OL

17:03

114 115 102 116 118 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2020, 20:22:49

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

119

Antall startet:

108