Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 14. januar 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

57:17

+0:00

8:04

korriger

2.

Håkon Jarvis Westergård

Tyrving IL

57:30

+0:13

8:05

korriger

3.

Anders Vister

Nydalens SK

59:11

+1:54

8:20

korriger

4.

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

1:00:02

+2:45

8:27

korriger

5.

Martin Vister

Tyrving IL

1:01:56

+4:39

8:43

korriger

6.

Daniel Roos

Tyrving IL

1:02:23

+5:06

8:47

korriger

7.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

1:02:49

+5:32

8:50

korriger

8.

Bojan Blumenstein

Nydalens SK

1:02:50

+5:33

8:50

korriger

9.

Torkil Eide Solstad

Tyrving IL

1:07:30

+10:13

9:30

korriger

10.

Espen Jakobsen

Tyrving IL

1:07:36

+10:19

9:31

korriger

11.

Andreas G. Polden

Nydalens SK

1:09:40

+12:23

9:48

korriger

12.

Kristoffer Fiane Pedersen

Oppsal Orientering

1:10:02

+12:45

9:51

korriger

13.

Erik Thorsson

Tyrving IL

1:10:04

+12:47

9:52

korriger

14.

Kornelius Kriszat-Løvfald

Nydalens SK

1:16:08

+18:51

10:43

korriger

15.

Ola Marius Pedersen

Oppsal Orientering

1:16:33

+19:16

10:46

korriger

16.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:18:49

+21:32

11:06

korriger

17.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:19:48

+22:31

11:14

korriger

18.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:23:10

+25:53

11:42

korriger

19.

Svein Nygård

Lillomarka OL

1:30:44

+33:27

12:46

korriger

DSQ

Beat Roth

Nydalens SK

40:30

korriger

107 61 117 51 69 111 108 60 102 50 52 112 24...

DSQ

Henrik Eijsink

Nydalens SK

46:26

korriger

69 111 108 60 102 112 249

DSQ

Halvor Saunes

Nydalens SK

1:01:56

korriger

61 51 69 111 108 60 102 50 52 112

DSQ

Alan Cherry

Nydalens SK

1:06:17

korriger

60

DSQ

Vegard Saga

Tyrving IL

1:12:38

korriger

61 112

DNS

Carl Godager Kaas

Bækkelagets SK

korriger

DNS

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

korriger

DNS

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

korriger

DNS

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

korriger

DNS

Matthew Speake

Bækkelagets SK

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

52:18

+0:00

11:22

korriger

107 108

2.

Ingvild Ramtvedt Næsset

Ås-NMBU Orientering

55:42

+3:24

12:06

korriger

3.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:01:12

+8:54

13:18

korriger

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:03:11

+10:53

13:44

korriger

5.

Hanna Rehn

Nordre Follo Orientering

1:10:57

+18:39

15:25

korriger

6.

Erika Lind-Larsen

OK Moss

1:12:02

+19:44

15:39

korriger

7.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:15:01

+22:43

16:18

korriger

8.

Mari Brøndbo Dahl

Ås-NMBU Orientering

1:21:38

+29:20

17:44

korriger

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Ruud

Oppsal Orientering

45:40

+0:00

9:55

korriger

2.

Håvard Harstad

Nordre Follo Orientering

51:36

+5:56

11:13

korriger

3.

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

52:02

+6:22

11:18

korriger

4.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

54:45

+9:05

11:54

korriger

5.

Christopher Ladim

OK Moss

55:38

+9:58

12:05

korriger

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

56:20

+10:40

12:14

korriger

7.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

56:34

+10:54

12:17

korriger

8.

Thomas Roskifte

OK Moss

57:10

+11:30

12:25

korriger

9.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

57:53

+12:13

12:35

korriger

10.

Morten Fredh

OK Moss

1:00:36

+14:56

13:10

korriger

11.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

1:01:21

+15:41

13:20

korriger

12.

Vetle Brekmo

Ås-NMBU Orientering

1:02:02

+16:22

13:29

korriger

13.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

1:02:15

+16:35

13:31

korriger

14.

Sondre Ladim

OK Moss

1:02:44

+17:04

13:38

korriger

15.

Tor Ringstad

Hedrum OL

1:03:37

+17:57

13:49

korriger

16.

Asgeir Lium

Fet OL

1:06:17

+20:37

14:24

korriger

17.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

1:06:54

+21:14

14:32

korriger

18.

Mons Kr. Løvfald

Nydalens SK

1:15:09

+29:29

16:20

korriger

DSQ

Olav Eide

Bækkelagets SK

korriger

50 53 107 69 111 108 56 59 60 51 102 116 24...

DSQ

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

55:59

korriger

107 69 111 108 56 59 60 51 102 116

DSQ

Per Anders U. Engebakken

Ås-NMBU Orientering

1:15:51

korriger

69 111 59

DSQ

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:22:06

korriger

53 107 69 111 108 56 59 60 51 102 116

DSQ

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:33:54

korriger

59 60 51 102 116

DNS

Håvard Berget

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Elias Stubberud

Nydalens SK

korriger

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

48:52

+0:00

10:37

korriger

2.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

50:36

+1:44

11:00

korriger

3.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

51:34

+2:42

11:12

korriger

4.

Tore Bjørnerød

OK Moss

51:38

+2:46

11:13

korriger

5.

Dag Brenås

Varteig OL

53:14

+4:22

11:34

korriger

6.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

55:01

+6:09

11:57

korriger

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

56:17

+7:25

12:14

korriger

8.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

1:00:02

+11:10

13:03

korriger

9.

Asle Sagli Gudim

Indre Østfold OK

1:00:13

+11:21

13:05

korriger

10.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

1:00:52

+12:00

13:13

korriger

11.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:03:11

+14:19

13:44

korriger

12.

Bjørn Grinde

Oslostudentenes IK

1:05:38

+16:46

14:16

korriger

13.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

1:05:47

+16:55

14:18

korriger

14.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:06:54

+18:02

14:32

korriger

15.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

1:07:06

+18:14

14:35

korriger

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:07:13

+18:21

14:36

korriger

17.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

1:10:09

+21:17

15:15

korriger

18.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:10:39

+21:47

15:21

korriger

19.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:11:47

+22:55

15:36

korriger

20.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:12:52

+24:00

15:50

korriger

21.

Stein Mella

Oppsal Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

korriger

21.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

korriger

21.

Dag Amundsen

Nordre Follo Orientering

1:14:24

+25:32

16:10

korriger

24.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

1:19:13

+30:21

17:13

korriger

25.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:19:47

+30:55

17:20

korriger

249

26.

Christopher Schive

OK Moss

1:21:32

+32:40

17:43

korriger

27.

Tore Sverresen

Ås-NMBU Orientering

1:25:11

+36:19

18:31

korriger

28.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:31:10

+42:18

19:49

korriger

29.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:34:11

+45:19

20:28

korriger

30.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:37:46

+48:54

21:15

korriger

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

50:02

korriger

60 51

DSQ

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:02:45

korriger

107 69 111 108 59 60 116

DSQ

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:07:26

korriger

107 69

DSQ

Peter Klaveness

Måren OK

1:11:48

korriger

107 69 111 108 59 60

DNS

Helge Stubberud

Nydalens SK

korriger

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

korriger

DNS

Lars Petter Endresen

Måren OK

korriger

DNS

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

korriger

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

1:05:09

+0:00

14:09

korriger

2.

Linda Hanssen

Østmarka OK

1:16:09

+11:00

16:33

korriger

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

44:03

+0:00

16:18

korriger

2.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

51:08

+7:05

18:56

korriger

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

1:12:48

+0:00

26:57

korriger

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:11

+0:00

11:10

korriger

2.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

40:09

+9:58

14:52

korriger

3.

Sofie Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

44:13

+14:02

16:22

korriger

4.

Mariell Arntzen

Nydalens SK

44:52

+14:41

16:37

korriger

5.

Morten Breimo

OK Moss

47:20

+17:09

17:31

korriger

6.

Celine Ytternes

Nordre Follo Orientering

47:23

+17:12

17:32

korriger

7.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

48:38

+18:27

18:00

korriger

8.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

49:25

+19:14

18:18

korriger

9.

Veronica Elena Svindseth

Nordre Follo Orientering

52:31

+22:20

19:27

korriger

10.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

53:58

+23:47

19:59

korriger

11.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

54:12

+24:01

20:04

korriger

12.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

54:27

+24:16

20:10

korriger

13.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

56:00

+25:49

20:44

korriger

DSQ

Stian Lillegård

Lillomarka OL

17:03

korriger

114 115 102 116 118 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2020, 20:22:49

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

119

Antall startet:

108