Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Beitostølen Ski-O sprint - Norgescup 26. januar 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Pål Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

Imre Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

Odin Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

Olaf Blom-Hagen

Fossum IF

Sondre Holen Bekkelund

OL Toten-Troll

Julie Wold

Sturla, IF

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

11:29

+0:00

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

14:07

+2:38

3.

Ingrid Himle-Hopland

IL Tyrving

24:18

+12:49

4.

Martine Engh Sagvold

OL Toten-Troll

24:45

+13:16

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

12:57

+0:00

2.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

15:23

+2:26

3.

Eiril Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

17:39

+4:42

4.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

17:49

+4:52

5.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

24:52

+11:55

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

15:02

+0:00

2.

Heidi Kristina Sebjørnsen

Fossum IF

15:41

+0:39

3.

Inga Skaarer Wiklund

Nydalens SK

16:04

+1:02

4.

Marie Scheele

Nydalens SK

16:57

+1:55

5.

Live Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

17:44

+2:42

6.

Sara Martini

Asker Skiklubb

18:09

+3:07

7.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

19:16

+4:14

8.

Marie Kvarme

Sturla, IF

20:05

+5:03

9.

Ragnhild Blom-Hagen

Fossum IF

20:31

+5:29

10.

June Rogstad Bekkevold

Løten o-lag

21:42

+6:40

11.

Henriette Berg

Løten o-lag

26:14

+11:12

12.

Marie Saugestad

Nydalens SK

27:45

+12:43

DNS

Maren Henriksen

Vang OL

Klasse: D 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jenny Baklid

Konnerud IL

15:13

+0:00

2.

Alina Niggli

OJura

16:14

+1:01

3.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

16:23

+1:10

4.

Ane Sofie Krogh

Oppsal Orientering

16:35

+1:22

5.

Natalja Niggli

OJura

16:52

+1:39

6.

Oda Scheele

Nydalens SK

16:57

+1:44

7.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

17:02

+1:49

8.

Delia Giezendanner

Ski-O Swiss

17:10

+1:57

9.

Kristine Kravdal

Gjø-Vard OL

17:11

+1:58

10.

Birgit Dorthea Kleppa Madslien

Lillehammer OK

17:18

+2:05

11.

Anna Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

17:34

+2:21

12.

Idunn Strand

IL BUL-Tromsø

17:53

+2:40

13.

Ida Sofie Hjortland

Larvik OK

18:53

+3:40

14.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

19:02

+3:49

15.

Netta Bar-Nathan

Lillomarka OL

19:21

+4:08

16.

Ragnhild Mathea Helmersen

Fet OL

19:38

+4:25

17.

Emma Engehult

Notodden OL

21:02

+5:49

18.

Malene Instanes

Sturla, IF

24:09

+8:56

19.

Ine Instanes

Sturla, IF

30:48

+15:35

DNS

Alexandra Linløkken

Østmarka OK

DNS

Martine Skjelsvik

Lillehammer OK

DNS

Hedda Spangberg

Konnerud IL

DNS

Ingeborg Hasle Haslestad

Ringsaker OK

DNS

Live Østvold

Heming Orientering

DNS

Alva Marika Niklasson

Nydalens SK

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

14:33

+0:00

2.

Evine Westli Andersen

Løten o-lag

15:04

+0:31

3.

Maren Jansson Haverstad

Lierbygda OL

15:43

+1:10

4.

Anniken Eriksrud Karlsen

NTNUI

16:13

+1:40

5.

Marit Melby Jacobsen

Lardal OL

16:28

+1:55

6.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

16:30

+1:57

7.

Margrethe Wisløff

NTNUI

18:14

+3:41

8.

Emilie Westli Andersen

Løten o-lag

18:59

+4:26

9.

Valborg Madslien

Lillehammer OK

19:22

+4:49

10.

Marte Fallbakken Berge

Løten o-lag

20:20

+5:47

DNS

Synne Strand

Lierbygda OL

DNS

Stine Olsen Kirkevik

Hamar OK

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bodil Nordenström

Fossum IF

23:48

+0:00

2.

Eli Ringstad Lien

Gjø-Vard OL

27:48

+4:00

3.

Maren Sogstad

Gjø-Vard OL

49:20

+25:32

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

16:55

+0:00

2.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

18:34

+1:39

3.

Isa Heggedal

Konnerud IL

18:49

+1:54

4.

Kristin Hasle Haslestad

Ringsaker OK

19:16

+2:21

5.

kari Jussie Lønning

Sturla, IF

19:22

+2:27

6.

Anne Madslien

Nydalens SK

20:29

+3:34

7.

Hege Solerød

Gjø-Vard OL

20:30

+3:35

8.

Tove Heimdal

Konnerud IL

21:31

+4:36

9.

Unn Mette Klopbakken

Snertingdal IF Orientering

24:48

+7:53

10.

Randi Fallbakken Berge

Løten o-lag

35:42

+18:47

11.

Hege Heiberg

Hadeland OL

35:49

+18:54

DSQ

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

6:39

164 166 175 152 157 153 150 90

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Lis Dæhli

Løten o-lag

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

16:20

+0:00

2.

Nikolai Teslo

Hadeland OL

16:44

+0:24

3.

Emil Engh Sagvold

OL Toten-Troll

20:17

+3:57

DSQ

Torgrim Hasle Haslestad

Ringsaker OK

15:05

161

DSQ

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

19:19

157

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even Lien

Gjø-Vard OL

11:59

+0:00

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

12:51

+0:52

3.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

13:59

+2:00

4.

Magnus Svaland Dale

OL Vallset/Stange

14:36

+2:37

5.

Amund Flaskerud

OL Toten-Troll

16:15

+4:16

6.

Jens Wold

Sturla, IF

16:56

+4:57

7.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

17:52

+5:53

8.

Eskil Hafskjold

Nydalens SK

18:13

+6:14

9.

Jørgen Ler

Fet OL

18:56

+6:57

10.

Ole Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

19:51

+7:52

11.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

19:59

+8:00

12.

Eirik Olsen Kirkevik

Hamar OK

20:10

+8:11

13.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

20:37

+8:38

14.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

23:14

+11:15

15.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

24:07

+12:08

DSQ

Henrik Kaiser

Sturla, IF

17:00

160

DSQ

Henrik Elias Sebjørnsen

Fossum IF

19:41

176

DSQ

Mikkel Rastad

Asker Skiklubb

21:17

179

DSQ

Syver Narum

OL Toten-Troll

24:31

169

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Lien

Gjø-Vard OL

12:09

+0:00

2.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

12:24

+0:15

3.

Ole Gunnar Kleppa Madslien

Lillehammer OK

13:03

+0:54

4.

Flavio Ehrler

Ski-O Swiss

13:08

+0:59

5.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

13:10

+1:01

6.

Axel Aalde

Nydalens SK

13:12

+1:03

7.

Annar Erlien Solerød

Gjø-Vard OL

13:24

+1:15

8.

Jakob Rastad

Asker Skiklubb

14:11

+2:02

9.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

14:15

+2:06

10.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

14:24

+2:15

11.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

14:39

+2:30

12.

Arne Bergan

Kongsberg OL

14:47

+2:38

13.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

15:24

+3:15

14.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

15:42

+3:33

15.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

15:57

+3:48

16.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

16:56

+4:47

17.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

17:00

+4:51

18.

Martin Kaiser

Sturla, IF

17:38

+5:29

19.

Henrik Julian Fontes Aarbu

Varteig OL

17:58

+5:49

20.

Rasmus D. Eastwood

Lillomarka OL

18:15

+6:06

21.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

19:51

+7:42

22.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

20:05

+7:56

23.

Vebjørn Emil Blindheim

Lillomarka OL

24:32

+12:23

24.

Jonas Hicken

IL Koll

25:00

+12:51

25.

Jacob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

26:14

+14:05

26.

Torbjørn Lundeby

Lillomarka OL

26:26

+14:17

27.

Johannes Bjørke Sollien

OL Toten-Troll

45:01

+32:52

DSQ

Martin Christoffer Borg

IL Koll

14:34

176

DSQ

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

19:16

164 166

DSQ

Jo Randar Holmøy

Hadeland OL

33:23

176

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL

DNS

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Aalde

Nydalens SK

14:41

+0:00

Klasse: H 17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

15:14

+0:00

2.

Eskil Frøisland

Vang OL

15:25

+0:11

3.

Corsin Boos

Ski-O Swiss

15:56

+0:42

4.

Even Lindaas

Vang OL

16:28

+1:14

5.

Sondre Ytterbø

Asker Skiklubb

16:48

+1:34

6.

Isak Jonsson

Nydalens SK

17:14

+2:00

7.

Trygve Myhr

Asker Skiklubb

17:35

+2:21

8.

Njaal Ellegaard Melby

Vang OL

17:48

+2:34

9.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

18:30

+3:16

10.

Kasper Bakken Ulseth

Nydalens SK

18:37

+3:23

10.

Andri Jordi

Ski-O Swiss

18:37

+3:23

12.

Kristian Østermann

Heming Orientering

18:46

+3:32

13.

Jonas Myhr

Asker Skiklubb

18:54

+3:40

14.

Elias Skjolden Sørensen

Lillomarka OL

19:16

+4:02

15.

Mats Lindaas

Elverum OK

19:40

+4:26

16.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

20:23

+5:09

17.

Birk Felland Sætnan

Fossum IF

21:14

+6:00

18.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

21:15

+6:01

19.

Mathias Skourup Rognebakke

Sturla, IF

21:48

+6:34

20.

Gaute Bergan

Nydalens SK

22:14

+7:00

21.

Felix Finsrud

Asker Skiklubb

22:28

+7:14

22.

Magnus Eide-Fredriksen

Heming Orientering

24:01

+8:47

23.

Henning Strand

IL BUL-Tromsø

24:39

+9:25

24.

Sander Tonjer Fingarsen

Elverum OK

25:17

+10:03

25.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

26:22

+11:08

26.

Kristian Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

26:30

+11:16

27.

Sune Raknes Sogstad

Gjø-Vard OL

27:41

+12:27

28.

Rolf Andreas Berg

Nydalens SK

34:29

+19:15

29.

Gaute Lindaas

Elverum OK

48:00

+32:46

DSQ

Henrik Fredriksen Aas

Asker Skiklubb

15:38

179

DSQ

Vebjørn Blom-Hagen

Fossum IF

18:12

165 162

DNS

Mikkel Berglund

Ringerike OL

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

14:04

+0:00

2.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

14:21

+0:17

3.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

14:33

+0:29

4.

Bjørnar Kvåle

Hadeland OL

14:55

+0:51

5.

Styrk Hundseid Kamsvåg

Konnerud IL

15:13

+1:09

6.

Vegard Gulbrandsen

NTNUI

15:39

+1:35

7.

Gion Schnyder

Ski-O Swiss

16:01

+1:57

8.

Øyvind Wiggen

NTNUI

16:13

+2:09

9.

Øyvind Watterdal

Hadeland OL

16:59

+2:55

10.

Lars Widmer

Ski-O Swiss

19:24

+5:20

DNS

Christian Hohl

Wing OK

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torbjørn Blom-hagen

Fossum IF

18:59

+0:00

2.

Øystein Rastad

Asker Skiklubb

19:01

+0:02

3.

Øyvind Lien

Gjø-Vard OL

19:39

+0:40

4.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

23:31

+4:32

5.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

25:01

+6:02

6.

Bjørn Berge

Hadeland OL

25:45

+6:46

156 162 179 157 160 150

7.

Even Erlien

Gjø-Vard OL

30:19

+11:20

8.

Øystein Rognebakke

Sturla, IF

33:51

+14:52

DSQ

Stig Instanes

Sturla, IF

25:19

165 156 162 179 157 160 150

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Slokvik

OL Toten-Troll

12:36

+0:00

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

14:29

+1:53

3.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

14:38

+2:02

4.

Ole Petter Haugen

Nydalens SK

15:23

+2:47

5.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

15:27

+2:51

6.

Einar Teslo

Hadeland OL

17:45

+5:09

7.

Harald Eide-Fredriksen

Heming Orientering

17:46

+5:10

8.

Rune Engehult

Notodden OL

17:56

+5:20

9.

Terje Henriksen

Asker Skiklubb

18:16

+5:40

10.

Harald Berge

Løten o-lag

18:17

+5:41

11.

Stein Arne Negård

Vang OL

18:52

+6:16

12.

Nils Inge Brurberg

Sturla, IF

19:09

+6:33

13.

Nils Bergan

Nydalens SK

19:48

+7:12

14.

Asbjørn Kvåle

Hadeland OL

20:19

+7:43

15.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

20:25

+7:49

16.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

21:11

+8:35

17.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:50

+9:14

18.

Jon Erik Kvarme

Sturla, IF

22:06

+9:30

19.

Ole Edvard Hjortland

Larvik OK

22:51

+10:15

20.

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

23:22

+10:46

21.

Arnstein Dale

OL Vallset/Stange

25:08

+12:32

DSQ

Gjermund Gravir

Asker Skiklubb

16:32

157

DNS

Per Olav Andersen

Vang OL

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Herman Ulvensøen

OL Tønsberg og omegn

24:25

+0:00

DNS

Sigurd Dæhli

Løten o-lag

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Joachim Sandor Knudsen

Sturla, IF

14:34

+0:00

2.

Elena Grand

Lillomarka OL

16:24

+1:50

3.

Elise Hafskjold

Nydalens SK

17:35

+3:01

4.

Marion Halvorsen Nustad

Lillehammer OK

18:48

+4:14

5.

Johan Narum

OL Toten-Troll

19:33

+4:59

6.

Harald Bergan

Kongsberg OL

20:13

+5:39

7.

Per Ivar Bekkelund

OL Toten-Troll

21:14

+6:40

8.

Kristin Holen Bekkelund

Ringsaker OK

22:13

+7:39

9.

Karianne Engh Sagvold

OL Toten-Troll

23:59

+9:25

10.

Gunn Elin Rudi

Hadeland OL

24:01

+9:27

11.

Hilde Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

25:14

+10:40

12.

Eyvind Hasle Haslestad

Ringsaker OK

25:40

+11:06

13.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

27:13

+12:39

14.

Rune Sagvold

OL Toten-Troll

27:20

+12:46

15.

Jørn Eugen Haslestad

Ringsaker OK

28:39

+14:05

16.

Ole Christian Solli Kvikstad

OL Toten-Troll

31:12

+16:38


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 februar 2020, 21:29:52

Arrangør:

Lillomarka OL

Antall deltagere:

231

Antall startet:

215