Klasse: N-Ã¥pen | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
PÃ¥l Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | korriger | |||||||
Imre Holen Bekkelund | OL Toten-Troll | korriger | |||||||
Odin Holen Bekkelund | OL Toten-Troll | korriger | |||||||
Olaf Blom-Hagen | Fossum IF | korriger | |||||||
Sondre Holen Bekkelund | OL Toten-Troll | korriger | |||||||
Julie Wold | Sturla, IF | korriger | |||||||
Klasse: D 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Helene Scheele | Nydalens SK | 11:29 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Amalie Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 14:07 | +2:38 | korriger | ||||
3. | Ingrid Himle-Hopland | IL Tyrving | 24:18 | +12:49 | korriger | ||||
4. | Martine Engh Sagvold | OL Toten-Troll | 24:45 | +13:16 | korriger | ||||
Klasse: D 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Eira Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 12:57 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Astrid Ytterbø | Asker Skiklubb | 15:23 | +2:26 | korriger | ||||
3. | Eiril Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 17:39 | +4:42 | korriger | ||||
4. | Anna Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 17:49 | +4:52 | korriger | ||||
5. | Ingrid Lesteberg | Kongsberg OL | 24:52 | +11:55 | korriger | ||||
Klasse: D 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Marie Kravdal | Gjø-Vard OL | 15:02 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Heidi Kristina Sebjørnsen | Fossum IF | 15:41 | +0:39 | korriger | ||||
3. | Inga Skaarer Wiklund | Nydalens SK | 16:04 | +1:02 | korriger | ||||
4. | Marie Scheele | Nydalens SK | 16:57 | +1:55 | korriger | ||||
5. | Live Raknes Sogstad | Gjø-Vard OL | 17:44 | +2:42 | korriger | ||||
6. | Sara Martini | Asker Skiklubb | 18:09 | +3:07 | korriger | ||||
7. | Ingvild Gustafsson | Kongsberg OL | 19:16 | +4:14 | korriger | ||||
8. | Marie Kvarme | Sturla, IF | 20:05 | +5:03 | korriger | ||||
9. | Ragnhild Blom-Hagen | Fossum IF | 20:31 | +5:29 | korriger | ||||
10. | June Rogstad Bekkevold | Løten o-lag | 21:42 | +6:40 | korriger | ||||
11. | Henriette Berg | Løten o-lag | 26:14 | +11:12 | korriger | ||||
12. | Marie Saugestad | Nydalens SK | 27:45 | +12:43 | korriger | ||||
DNS | Maren Henriksen | Vang OL | korriger | ||||||
Klasse: D 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jenny Baklid | Konnerud IL | 15:13 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Alina Niggli | OJura | 16:14 | +1:01 | korriger | ||||
3. | Kristin Melby Jacobsen | Lardal OL | 16:23 | +1:10 | korriger | ||||
4. | Ane Sofie Krogh | Oppsal Orientering | 16:35 | +1:22 | korriger | ||||
5. | Natalja Niggli | OJura | 16:52 | +1:39 | korriger | ||||
6. | Oda Scheele | Nydalens SK | 16:57 | +1:44 | korriger | ||||
7. | Ã…sne Haavengen | Kongsberg OL | 17:02 | +1:49 | korriger | ||||
8. | Delia Giezendanner | Ski-O Swiss | 17:10 | +1:57 | korriger | ||||
9. | Kristine Kravdal | Gjø-Vard OL | 17:11 | +1:58 | korriger | ||||
10. | Birgit Dorthea Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 17:18 | +2:05 | korriger | ||||
11. | Anna Øfsthus Gravir | Asker Skiklubb | 17:34 | +2:21 | korriger | ||||
12. | Idunn Strand | IL BUL-Tromsø | 17:53 | +2:40 | korriger | ||||
13. | Ida Sofie Hjortland | Larvik OK | 18:53 | +3:40 | korriger | ||||
14. | Mille Vasshaug Jægtvik | Konnerud IL | 19:02 | +3:49 | korriger | ||||
15. | Netta Bar-Nathan | Lillomarka OL | 19:21 | +4:08 | korriger | ||||
16. | Ragnhild Mathea Helmersen | Fet OL | 19:38 | +4:25 | korriger | ||||
17. | Emma Engehult | Notodden OL | 21:02 | +5:49 | korriger | ||||
18. | Malene Instanes | Sturla, IF | 24:09 | +8:56 | korriger | ||||
19. | Ine Instanes | Sturla, IF | 30:48 | +15:35 | korriger | ||||
DNS | Hedda Spangberg | Konnerud IL | korriger | ||||||
DNS | Ingeborg Hasle Haslestad | Ringsaker OK | korriger | ||||||
DNS | Live Østvold | Heming Orientering | korriger | ||||||
DNS | Alva Marika Niklasson | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Alexandra Linløkken | Østmarka OK | korriger | ||||||
DNS | Martine Skjelsvik | Lillehammer OK | korriger | ||||||
Klasse: D 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Anna Ulvensøen | Nydalens SK | 14:33 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Evine Westli Andersen | Løten o-lag | 15:04 | +0:31 | korriger | ||||
3. | Maren Jansson Haverstad | Lierbygda OL | 15:43 | +1:10 | korriger | ||||
4. | Anniken Eriksrud Karlsen | NTNUI | 16:13 | +1:40 | korriger | ||||
5. | Marit Melby Jacobsen | Lardal OL | 16:28 | +1:55 | korriger | ||||
6. | Tilla Farnes Hennum | Lierbygda OL | 16:30 | +1:57 | korriger | ||||
7. | Margrethe Wisløff | NTNUI | 18:14 | +3:41 | korriger | ||||
8. | Emilie Westli Andersen | Løten o-lag | 18:59 | +4:26 | korriger | ||||
9. | Valborg Madslien | Lillehammer OK | 19:22 | +4:49 | korriger | ||||
10. | Marte Fallbakken Berge | Løten o-lag | 20:20 | +5:47 | korriger | ||||
DNS | Synne Strand | Lierbygda OL | korriger | ||||||
DNS | Stine Olsen Kirkevik | Hamar OK | korriger | ||||||
Klasse: D 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Bodil Nordenström | Fossum IF | 23:48 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eli Ringstad Lien | Gjø-Vard OL | 27:48 | +4:00 | korriger | ||||
3. | Maren Sogstad | Gjø-Vard OL | 49:20 | +25:32 | korriger | ||||
Klasse: D 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Gunhild Hennum | Lierbygda OL | 16:55 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Signe Astrup Arnesen | Heming Orientering | 18:34 | +1:39 | korriger | ||||
3. | Isa Heggedal | Konnerud IL | 18:49 | +1:54 | korriger | ||||
4. | Kristin Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 19:16 | +2:21 | korriger | ||||
5. | kari Jussie Lønning | Sturla, IF | 19:22 | +2:27 | korriger | ||||
6. | Anne Madslien | Nydalens SK | 20:29 | +3:34 | korriger | ||||
7. | Hege Solerød | Gjø-Vard OL | 20:30 | +3:35 | korriger | ||||
8. | Tove Heimdal | Konnerud IL | 21:31 | +4:36 | korriger | ||||
9. | Unn Mette Klopbakken | Snertingdal IF Orientering | 24:48 | +7:53 | korriger | ||||
10. | Randi Fallbakken Berge | Løten o-lag | 35:42 | +18:47 | korriger | ||||
11. | Hege Heiberg | Hadeland OL | 35:49 | +18:54 | korriger | ||||
DSQ | Ingrid Kvistad | Kongsberg OL | 6:39 | korriger | 164 166 175 152 157 153 150 90 | ||||
Klasse: D 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
DNS | Lis Dæhli | Løten o-lag | korriger | ||||||
Klasse: H 11-12 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Alfred Holtan Sanderud | Lillomarka OL | 16:20 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Nikolai Teslo | Hadeland OL | 16:44 | +0:24 | korriger | ||||
3. | Emil Engh Sagvold | OL Toten-Troll | 20:17 | +3:57 | korriger | ||||
DSQ | Torgrim Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 15:05 | korriger | 161 | ||||
DSQ | Sigurd Øvrebø Myrvold | Heming Orientering | 19:19 | korriger | 157 | ||||
Klasse: H 13-14 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Even Lien | Gjø-Vard OL | 11:59 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jonas Fenne Ingierd | Bækkelagets SK | 12:51 | +0:52 | korriger | ||||
3. | Christoffer Ã…nensen | Oppsal Orientering | 13:59 | +2:00 | korriger | ||||
4. | Magnus Svaland Dale | OL Vallset/Stange | 14:36 | +2:37 | korriger | ||||
5. | Amund Flaskerud | OL Toten-Troll | 16:15 | +4:16 | korriger | ||||
6. | Jens Wold | Sturla, IF | 16:56 | +4:57 | korriger | ||||
7. | Jacob Finstad Land | Tyrving IL | 17:52 | +5:53 | korriger | ||||
8. | Eskil Hafskjold | Nydalens SK | 18:13 | +6:14 | korriger | ||||
9. | Jørgen Ler | Fet OL | 18:56 | +6:57 | korriger | ||||
10. | Ole Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 19:51 | +7:52 | korriger | ||||
11. | Nov Bar-Nathan | Lillomarka OL | 19:59 | +8:00 | korriger | ||||
12. | Eirik Olsen Kirkevik | Hamar OK | 20:10 | +8:11 | korriger | ||||
13. | Mathias Birkelund | Asker Skiklubb | 20:37 | +8:38 | korriger | ||||
14. | Sivert Høilund Dragseth | Fet OL | 23:14 | +11:15 | korriger | ||||
15. | Gaute Skjønhaug | Fet OL | 24:07 | +12:08 | korriger | ||||
DSQ | Henrik Kaiser | Sturla, IF | 17:00 | korriger | 160 | ||||
DSQ | Henrik Elias Sebjørnsen | Fossum IF | 19:41 | korriger | 176 | ||||
DSQ | Mikkel Rastad | Asker Skiklubb | 21:17 | korriger | 179 | ||||
DSQ | Syver Narum | OL Toten-Troll | 24:31 | korriger | 169 | ||||
Klasse: H 15-16 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Lars Lien | Gjø-Vard OL | 12:09 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Christian Fredrik Borg | IL Koll | 12:24 | +0:15 | korriger | ||||
3. | Ole Gunnar Kleppa Madslien | Lillehammer OK | 13:03 | +0:54 | korriger | ||||
4. | Flavio Ehrler | Ski-O Swiss | 13:08 | +0:59 | korriger | ||||
5. | Philip Lehmann Romøren | Fossum IF | 13:10 | +1:01 | korriger | ||||
6. | Axel Aalde | Nydalens SK | 13:12 | +1:03 | korriger | ||||
7. | Annar Erlien Solerød | Gjø-Vard OL | 13:24 | +1:15 | korriger | ||||
8. | Jakob Rastad | Asker Skiklubb | 14:11 | +2:02 | korriger | ||||
9. | Kristoffer Strømdal Wik | Freidig | 14:15 | +2:06 | korriger | ||||
10. | Sindre Vie Strisland | Fossum IF | 14:24 | +2:15 | korriger | ||||
11. | Nils Anders Niklasson | Nydalens SK | 14:39 | +2:30 | korriger | ||||
12. | Arne Bergan | Kongsberg OL | 14:47 | +2:38 | korriger | ||||
13. | Mikael Birkelund | Asker Skiklubb | 15:24 | +3:15 | korriger | ||||
14. | Andreas Myrvold Skovlyst | Kongsberg OL | 15:42 | +3:33 | korriger | ||||
15. | Martin Nøkleby Melling | Ringerike OL | 15:57 | +3:48 | korriger | ||||
16. | Magnus Skourup Rognebakke | Sturla, IF | 16:56 | +4:47 | korriger | ||||
17. | Eirik Vie Strisland | Fossum IF | 17:00 | +4:51 | korriger | ||||
18. | Martin Kaiser | Sturla, IF | 17:38 | +5:29 | korriger | ||||
19. | Henrik Julian Fontes Aarbu | Varteig OL | 17:58 | +5:49 | korriger | ||||
20. | Rasmus D. Eastwood | Lillomarka OL | 18:15 | +6:06 | korriger | ||||
21. | Børge Nilsen Berg | Fossum IF | 19:51 | +7:42 | korriger | ||||
22. | HÃ¥kon Bogason | Lillomarka OL | 20:05 | +7:56 | korriger | ||||
23. | Vebjørn Emil Blindheim | Lillomarka OL | 24:32 | +12:23 | korriger | ||||
24. | Jonas Hicken | IL Koll | 25:00 | +12:51 | korriger | ||||
25. | Jacob A. Gjedebo | Oppsal Orientering | 26:14 | +14:05 | korriger | ||||
26. | Torbjørn Lundeby | Lillomarka OL | 26:26 | +14:17 | korriger | ||||
27. | Johannes Bjørke Sollien | OL Toten-Troll | 45:01 | +32:52 | korriger | ||||
DSQ | Martin Christoffer Borg | IL Koll | 14:34 | korriger | 176 | ||||
DSQ | Johannes Salvesen-Lunde | IL Koll | 19:16 | korriger | 164 166 | ||||
DSQ | Jo Randar Holmøy | Hadeland OL | 33:23 | korriger | 176 | ||||
DNS | Eskil Brænden | Lillomarka OL | korriger | ||||||
DNS | Jonathan Woodhouse | Lillomarka OL | korriger | ||||||
Klasse: H 17-A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Knut Aalde | Nydalens SK | 14:41 | +0:00 | korriger | ||||
Klasse: H 17-20 | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Aslak Heimdal | Konnerud IL | 15:14 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Eskil Frøisland | Vang OL | 15:25 | +0:11 | korriger | ||||
3. | Corsin Boos | Ski-O Swiss | 15:56 | +0:42 | korriger | ||||
4. | Even Lindaas | Vang OL | 16:28 | +1:14 | korriger | ||||
5. | Sondre Ytterbø | Asker Skiklubb | 16:48 | +1:34 | korriger | ||||
6. | Isak Jonsson | Nydalens SK | 17:14 | +2:00 | korriger | ||||
7. | Trygve Myhr | Asker Skiklubb | 17:35 | +2:21 | korriger | ||||
8. | Njaal Ellegaard Melby | Vang OL | 17:48 | +2:34 | korriger | ||||
9. | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | 18:30 | +3:16 | korriger | ||||
10. | Kasper Bakken Ulseth | Nydalens SK | 18:37 | +3:23 | korriger | ||||
10. | Andri Jordi | Ski-O Swiss | 18:37 | +3:23 | korriger | ||||
12. | Kristian Østermann | Heming Orientering | 18:46 | +3:32 | korriger | ||||
13. | Jonas Myhr | Asker Skiklubb | 18:54 | +3:40 | korriger | ||||
14. | Elias Skjolden Sørensen | Lillomarka OL | 19:16 | +4:02 | korriger | ||||
15. | Mats Lindaas | Elverum OK | 19:40 | +4:26 | korriger | ||||
16. | Atle Nikolai Wøllo | Kongsberg OL | 20:23 | +5:09 | korriger | ||||
17. | Birk Felland Sætnan | Fossum IF | 21:14 | +6:00 | korriger | ||||
18. | Johan Kristian Undeland | Sturla, IF | 21:15 | +6:01 | korriger | ||||
19. | Mathias Skourup Rognebakke | Sturla, IF | 21:48 | +6:34 | korriger | ||||
20. | Gaute Bergan | Nydalens SK | 22:14 | +7:00 | korriger | ||||
21. | Felix Finsrud | Asker Skiklubb | 22:28 | +7:14 | korriger | ||||
22. | Magnus Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 24:01 | +8:47 | korriger | ||||
23. | Henning Strand | IL BUL-Tromsø | 24:39 | +9:25 | korriger | ||||
24. | Sander Tonjer Fingarsen | Elverum OK | 25:17 | +10:03 | korriger | ||||
25. | Simen Aure Skogedal | Asker Skiklubb | 26:22 | +11:08 | korriger | ||||
26. | Kristian Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 26:30 | +11:16 | korriger | ||||
27. | Sune Raknes Sogstad | Gjø-Vard OL | 27:41 | +12:27 | korriger | ||||
28. | Rolf Andreas Berg | Nydalens SK | 34:29 | +19:15 | korriger | ||||
29. | Gaute Lindaas | Elverum OK | 48:00 | +32:46 | korriger | ||||
DSQ | Henrik Fredriksen Aas | Asker Skiklubb | 15:38 | korriger | 179 | ||||
DSQ | Vebjørn Blom-Hagen | Fossum IF | 18:12 | korriger | 165 162 | ||||
DNS | Mikkel Berglund | Ringerike OL | korriger | ||||||
Klasse: H 21- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Heimdal | Konnerud IL | 14:04 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Jørgen Baklid | Konnerud IL | 14:21 | +0:17 | korriger | ||||
3. | Lars Hol Moholdt | Wing OK | 14:33 | +0:29 | korriger | ||||
4. | Bjørnar Kvåle | Hadeland OL | 14:55 | +0:51 | korriger | ||||
5. | Styrk Hundseid Kamsvåg | Konnerud IL | 15:13 | +1:09 | korriger | ||||
6. | Vegard Gulbrandsen | NTNUI | 15:39 | +1:35 | korriger | ||||
7. | Gion Schnyder | Ski-O Swiss | 16:01 | +1:57 | korriger | ||||
8. | Øyvind Wiggen | NTNUI | 16:13 | +2:09 | korriger | ||||
9. | Øyvind Watterdal | Hadeland OL | 16:59 | +2:55 | korriger | ||||
10. | Lars Widmer | Ski-O Swiss | 19:24 | +5:20 | korriger | ||||
DNS | Christian Hohl | Wing OK | korriger | ||||||
Klasse: H 40- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Torbjørn Blom-hagen | Fossum IF | 18:59 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Øystein Rastad | Asker Skiklubb | 19:01 | +0:02 | korriger | ||||
3. | Øyvind Lien | Gjø-Vard OL | 19:39 | +0:40 | korriger | ||||
4. | Erling Sommerfeldt | Asker Skiklubb | 23:31 | +4:32 | korriger | ||||
5. | Ola Lesteberg | Kongsberg OL | 25:01 | +6:02 | korriger | ||||
6. | Bjørn Berge | Hadeland OL | 25:45 | +6:46 | korriger | 156 162 179 157 160 150 | |||
7. | Even Erlien | Gjø-Vard OL | 30:19 | +11:20 | korriger | ||||
8. | Øystein Rognebakke | Sturla, IF | 33:51 | +14:52 | korriger | ||||
DSQ | Stig Instanes | Sturla, IF | 25:19 | korriger | 165 156 162 179 157 160 150 | ||||
Klasse: H 50- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erlend Slokvik | OL Toten-Troll | 12:36 | +0:00 | korriger | ||||
2. | HÃ¥kon Wold | Sturla, IF | 14:29 | +1:53 | korriger | ||||
3. | Kim Farnes Hansen | Lierbygda OL | 14:38 | +2:02 | korriger | ||||
4. | Ole Petter Haugen | Nydalens SK | 15:23 | +2:47 | korriger | ||||
5. | Lasse Arnesen | Heming Orientering | 15:27 | +2:51 | korriger | ||||
6. | Einar Teslo | Hadeland OL | 17:45 | +5:09 | korriger | ||||
7. | Harald Eide-Fredriksen | Heming Orientering | 17:46 | +5:10 | korriger | ||||
8. | Rune Engehult | Notodden OL | 17:56 | +5:20 | korriger | ||||
9. | Terje Henriksen | Asker Skiklubb | 18:16 | +5:40 | korriger | ||||
10. | Harald Berge | Løten o-lag | 18:17 | +5:41 | korriger | ||||
11. | Stein Arne Negård | Vang OL | 18:52 | +6:16 | korriger | ||||
12. | Nils Inge Brurberg | Sturla, IF | 19:09 | +6:33 | korriger | ||||
13. | Nils Bergan | Nydalens SK | 19:48 | +7:12 | korriger | ||||
14. | Asbjørn Kvåle | Hadeland OL | 20:19 | +7:43 | korriger | ||||
15. | Per Gustafsson | Kongsberg OL | 20:25 | +7:49 | korriger | ||||
16. | Geir Holm Gundersen | Konnerud IL | 21:11 | +8:35 | korriger | ||||
17. | Øystein Wiggen | Byåsen IL | 21:50 | +9:14 | korriger | ||||
18. | Jon Erik Kvarme | Sturla, IF | 22:06 | +9:30 | korriger | ||||
19. | Ole Edvard Hjortland | Larvik OK | 22:51 | +10:15 | korriger | ||||
20. | Roar Pedersen | Oppsal Orientering | 23:22 | +10:46 | korriger | ||||
21. | Arnstein Dale | OL Vallset/Stange | 25:08 | +12:32 | korriger | ||||
DSQ | Gjermund Gravir | Asker Skiklubb | 16:32 | korriger | 157 | ||||
DNS | Per Olav Andersen | Vang OL | korriger | ||||||
Klasse: H 60- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Jon Herman Ulvensøen | OL Tønsberg og omegn | 24:25 | +0:00 | korriger | ||||
DNS | Sigurd Dæhli | Løten o-lag | korriger | ||||||
Klasse: Ã…pen B | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Joachim Sandor Knudsen | Sturla, IF | 14:34 | +0:00 | korriger | ||||
2. | Elena Grand | Lillomarka OL | 16:24 | +1:50 | korriger | ||||
3. | Elise Hafskjold | Nydalens SK | 17:35 | +3:01 | korriger | ||||
4. | Marion Halvorsen Nustad | Lillehammer OK | 18:48 | +4:14 | korriger | ||||
5. | Johan Narum | OL Toten-Troll | 19:33 | +4:59 | korriger | ||||
6. | Harald Bergan | Kongsberg OL | 20:13 | +5:39 | korriger | ||||
7. | Per Ivar Bekkelund | OL Toten-Troll | 21:14 | +6:40 | korriger | ||||
8. | Kristin Holen Bekkelund | Ringsaker OK | 22:13 | +7:39 | korriger | ||||
9. | Karianne Engh Sagvold | OL Toten-Troll | 23:59 | +9:25 | korriger | ||||
10. | Gunn Elin Rudi | Hadeland OL | 24:01 | +9:27 | korriger | ||||
11. | Hilde Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 25:14 | +10:40 | korriger | ||||
12. | Eyvind Hasle Haslestad | Ringsaker OK | 25:40 | +11:06 | korriger | ||||
13. | Ann-Karin Lesteberg | Kongsberg OL | 27:13 | +12:39 | korriger | ||||
14. | Rune Sagvold | OL Toten-Troll | 27:20 | +12:46 | korriger | ||||
15. | Jørn Eugen Haslestad | Ringsaker OK | 28:39 | +14:05 | korriger | ||||
16. | Ole Christian Solli Kvikstad | OL Toten-Troll | 31:12 | +16:38 | korriger |
Sist oppdatert: | 9 februar 2020, 20:29:52 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 231 |
Antall startet: | 215 |