Klasse: H17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Ruairi Long | Varegg Fleridrett | 29:14 | +0:00 | ||||
2. | Niklas Profors | Varegg Fleridrett | 34:08 | +4:54 | ||||
3. | Jon Erik Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 37:41 | +8:27 | ||||
4. | Kim Andre Kjenes Haugland | Varegg Fleridrett | 40:59 | +11:45 | ||||
5. | Jørgen Rokne Dahle | Varegg Fleridrett | 41:25 | +12:11 | ||||
6. | Kristoffer Monsen | Varegg Fleridrett | 49:17 | +20:03 | ||||
7. | Sondre Batalden | Fana IL | 53:59 | +24:45 | ||||
Klasse: D17- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristine Fjellanger | Varegg Fleridrett | 32:57 | +0:00 | ||||
2. | Oda J Sikkeland | Tyrving IL | 38:51 | +5:54 | ||||
3. | Ingvild Paulsen Vie | Varegg Fleridrett | 39:00 | +6:03 | ||||
4. | Tora Aasheim Nymark | Varegg Fleridrett | 40:37 | +7:40 | ||||
5. | Kristine Bog Vikane | Fana IL | 42:12 | +9:15 | ||||
6. | Randi Hole | Bergens TF | 43:07 | +10:10 | ||||
7. | Christiane Trösse | Varegg Fleridrett | 51:56 | +18:59 | ||||
DSQ | Ina Hopland Skage | Gneist, IL | 35:14 | |||||
DSQ | Gunhild Forland Slungård | Askøy OL | 49:13 | |||||
Klasse: H-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Brage Bell Lysaker | Fana IL | 35:48 | +0:00 | ||||
2. | Oskar Heksem | Fana IL | 45:32 | +9:44 | ||||
3. | HÃ¥vard Serck-Hanssen | Varegg Fleridrett | 1:05:02 | +29:14 | ||||
Klasse: D-16 | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Judit M. Møller | Fana IL | 46:30 | +0:00 | ||||
2. | Tonje Rykkje | Varegg Fleridrett | 49:54 | +3:24 | ||||
3. | Ragna Oline Doppelhofer Ervik | Varegg Fleridrett | 1:21:43 | +35:13 | ||||
DSQ | Marie Thomassen | Varegg Fleridrett | 44:35 | |||||
Klasse: H40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Per Arne Aadland | Samnanger IL | 33:44 | +0:00 | ||||
2. | Sveinung Rykkje | Varegg Fleridrett | 37:26 | +3:42 | ||||
3. | Tore Nymark | Varegg Fleridrett | 39:19 | +5:35 | ||||
4. | PÃ¥l Thomassen | Varegg Fleridrett | 43:27 | +9:43 | ||||
5. | Gernot Doppelhofer | Varegg Fleridrett | 43:33 | +9:49 | ||||
6. | Helge Tiger Haugland | Varegg Fleridrett | 45:03 | +11:19 | ||||
DSQ | Geir Heksem | Fana IL | 30:09 | |||||
DSQ | Bjørn-Inge Skage | Gneist, IL | 35:22 | |||||
Klasse: D40- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Nina Goga | Bergens TF | 44:21 | +0:00 | ||||
2. | Rannveig Nordhagen | Fana IL | 46:15 | +1:54 | ||||
3. | Linda Rykkje | Varegg Fleridrett | 47:35 | +3:14 | ||||
4. | Beda M Johansen | Fana IL | 49:48 | +5:27 | ||||
5. | Ute Kessler | HSI | 49:49 | +5:28 | ||||
5. | Lise Christensen | TIF Viking | 49:49 | +5:28 | ||||
7. | Astrid Oline Ervik | Varegg Fleridrett | 1:03:26 | +19:05 | ||||
Klasse: H60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Kristian Hj. Falch | IL Gular | 1:06:49 | +0:00 | ||||
2. | Jan Olav Ormberg | Fana IL | 1:18:21 | +11:32 | ||||
3. | Axel Ingvaldsen | TIF Viking | 1:23:08 | +16:19 | ||||
DSQ | Jan H. H. Pedersen | TIF Viking | 1:28:21 | |||||
Klasse: D60- | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
DSQ | Bjørg Kocbach | Bergens TF | 58:51 | |||||
Klasse: HN | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Sturle Nordeide | Gneist, IL | 25:25 | +0:00 | ||||
2. | HÃ¥kon Solvik | Gneist, IL | 29:19 | +3:54 | ||||
3. | Harald August Gullaksen | Gneist, IL | 35:00 | +9:35 | 54 43 35 48 34 32 51 | |||
3. | Eirik Helleve Haugland | Gneist, IL | 35:00 | +9:35 | 54 43 35 48 34 32 51 | |||
Klasse: DN | ||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | |||
1. | Emilie Solvik | Gneist, IL | 26:33 | +0:00 | ||||
2. | Maria Christensson | Gneist, IL | 33:29 | +6:56 |
Sist oppdatert: | 28 januar 2020, 22:18:53 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 49 |
Antall startet: | 49 |