Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Urb-O løp 4 Free Challenge 28. januar 2020

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruairi Long

Varegg Fleridrett

29:14

+0:00

korriger

2.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

34:08

+4:54

korriger

3.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

37:41

+8:27

korriger

4.

Kim Andre Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

40:59

+11:45

korriger

5.

Jørgen Rokne Dahle

Varegg Fleridrett

41:25

+12:11

korriger

6.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

49:17

+20:03

korriger

7.

Sondre Batalden

Fana IL

53:59

+24:45

korriger

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Fjellanger

Varegg Fleridrett

32:57

+0:00

korriger

2.

Oda J Sikkeland

Tyrving IL

38:51

+5:54

korriger

3.

Ingvild Paulsen Vie

Varegg Fleridrett

39:00

+6:03

korriger

4.

Tora Aasheim Nymark

Varegg Fleridrett

40:37

+7:40

korriger

5.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

42:12

+9:15

korriger

6.

Randi Hole

Bergens TF

43:07

+10:10

korriger

7.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

51:56

+18:59

korriger

DSQ

Ina Hopland Skage

Gneist, IL

35:14

korriger

DSQ

Gunhild Forland Slungård

Askøy OL

49:13

korriger

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Bell Lysaker

Fana IL

35:48

+0:00

korriger

2.

Oskar Heksem

Fana IL

45:32

+9:44

korriger

3.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

1:05:02

+29:14

korriger

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit M. Møller

Fana IL

46:30

+0:00

korriger

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

49:54

+3:24

korriger

3.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

1:21:43

+35:13

korriger

DSQ

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

44:35

korriger

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Arne Aadland

Samnanger IL

33:44

+0:00

korriger

2.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

37:26

+3:42

korriger

3.

Tore Nymark

Varegg Fleridrett

39:19

+5:35

korriger

4.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

43:27

+9:43

korriger

5.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

43:33

+9:49

korriger

6.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

45:03

+11:19

korriger

DSQ

Geir Heksem

Fana IL

30:09

korriger

DSQ

Bjørn-Inge Skage

Gneist, IL

35:22

korriger

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Goga

Bergens TF

44:21

+0:00

korriger

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

46:15

+1:54

korriger

3.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

47:35

+3:14

korriger

4.

Beda M Johansen

Fana IL

49:48

+5:27

korriger

5.

Lise Christensen

TIF Viking

49:49

+5:28

korriger

5.

Ute Kessler

HSI

49:49

+5:28

korriger

7.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:03:26

+19:05

korriger

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian Hj. Falch

IL Gular

1:06:49

+0:00

korriger

2.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

1:18:21

+11:32

korriger

3.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

1:23:08

+16:19

korriger

DSQ

Jan H. H. Pedersen

TIF Viking

1:28:21

korriger

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Bjørg Kocbach

Bergens TF

58:51

korriger

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Nordeide

Gneist, IL

25:25

+0:00

korriger

2.

Håkon Solvik

Gneist, IL

29:19

+3:54

korriger

3.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

35:00

+9:35

korriger

54 43 35 48 34 32 51

3.

Eirik Helleve Haugland

Gneist, IL

35:00

+9:35

korriger

54 43 35 48 34 32 51

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Solvik

Gneist, IL

26:33

+0:00

korriger

2.

Maria Christensson

Gneist, IL

33:29

+6:56

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

28 januar 2020, 23:18:53

Arrangør:

Hordaland orinteringskrets

Antall deltagere:

49

Antall startet:

49