Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Grønn vinter 1 9. februar 2020

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Juha Chang Flågan

Asker Skiklubb

42:41

+0:00

18:14

2.

Siri Mehl

47:48

+5:07

20:25

3.

Amalie Birkelund

Asker Skiklubb

1:02:08

+19:27

26:33

DNS

Vera Halsaa

Asker Skiklubb

Klasse: D10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Marlene Keilholz

Røyken OL

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

33:53

+0:00

14:28

2.

Herman Finstad Land

Tyrving IL

59:49

+25:56

25:33

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

41:36

+0:00

9:35

2.

Mathias Birkelund

Asker Skiklubb

42:16

+0:40

9:44

DNS

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

49:09

+0:00

11:19

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

48:50

+0:00

8:32

2.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

52:57

+4:07

9:15

3.

Mikael Birkelund

Asker Skiklubb

55:24

+6:34

9:41

4.

Mathias Nyhaug

Asker Skiklubb

1:11:08

+22:18

12:26

5.

Emil Ruud Fossheim

Asker Skiklubb

1:19:53

+31:03

13:57

DNS

Elias Andenæs

Asker Skiklubb

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Jørgensen

Tyrving IL

42:48

+0:00

9:51

2.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

49:47

+6:59

11:28

3.

Kajsa Meyer Larsson

Tyrving IL

50:14

+7:26

11:34

4.

Sofie Solheim Undeberget

Oppsal Orientering

54:13

+11:25

12:29

DSQ

Hedvig Nyberg-Hansen

Fossum IF

1:20:42

50 62

DNS

Karin Halsaa Dolven

Asker Skiklubb

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

50:59

+0:00

8:54

2.

Brede Tolo Haugland

Asker Skiklubb

1:12:36

+21:37

12:41

DSQ

Sondre Zahl Hagen

Fossum IF

58:59

36

Klasse: H21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Sommerfeldt

Asker Skiklubb

44:21

+0:00

7:45

2.

Espen Beer Prydz

Heming Orientering

51:45

+7:24

9:02

DSQ

Magnus Mellbye Larsen

Asker Skiklubb

25:21

42 59 76 60 36 45 41 75 47 71 52 67 7...

Klasse: D21-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ruth Vingerhagen

Asker Skiklubb

1:13:42

+0:00

12:53

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:25:27

+11:45

14:56

DSQ

Vigdis Hobøl

Oppsal Orientering

55:38

36 37 58 39 40 45 42 59 76 60 36 45 4...

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørn Sundby

Larvik OK

44:23

+0:00

7:45

2.

Trond Lund

IL Tyrving

49:58

+5:35

8:44

3.

Jøran Kristensen

Heming Orientering

52:59

+8:36

9:15

4.

Thor Mella

Oppsal Orientering

53:35

+9:12

9:22

5.

Atle Pedersen

Fossum IF

56:03

+11:40

9:47

6.

Eirik Jørgensen

Tyrving IL

56:06

+11:43

9:48

7.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

56:47

+12:24

9:55

8.

Arild Nyhaug

Asker Skiklubb

1:13:41

+29:18

12:52

9.

Holger Keilholz

Røyken OL

1:17:10

+32:47

13:29

41

DSQ

Frode Strisland

Fossum IF

44:35

71 52 67 72 63 50 62 51 100

DNS

Aksel Olsen

Asker Skiklubb

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Milda Øhlckers

Tyrving IL

45:56

+0:00

10:35

DSQ

Ellen Aure Skogedal

Asker Skiklubb

51:47

65 71 67 36 37 58 39 40 45 76 75 47 5...

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

39:42

+0:00

9:08

2.

Jon Iver Bakken

Nydalens SK

40:03

+0:21

9:13

3.

Guttorm Egge

IL GeoForm

43:22

+3:40

9:59

4.

Svein Granerud

Asker Skiklubb

43:41

+3:59

10:03

5.

Lasse Arnesen

Heming Orientering

44:18

+4:36

10:12

6.

Are Flågan

Asker Skiklubb

44:31

+4:49

10:15

7.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

45:14

+5:32

10:25

8.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

47:05

+7:23

10:50

9.

Atle Strøm

Hedrum OL

48:17

+8:35

11:07

10.

Arne Fossheim

Asker Skiklubb

51:06

+11:24

11:46

11.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

52:38

+12:56

12:07

12.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

57:16

+17:34

13:11

13.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:06:34

+26:52

15:20

14.

Ola Gjessing

Heming Orientering

1:29:16

+49:34

20:34

DSQ

Bjørn Henning Grandal

Tyrving IL

53:35

40 71 50

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Økern Jensen

Ringerike OL

46:43

+0:00

10:45

2.

Hege Feiring

Tyrving IL

48:34

+1:51

11:11

3.

Signe Astrup Arnesen

Heming Orientering

49:55

+3:12

11:30

4.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

50:26

+3:43

11:37

5.

Kjersti Hov

Fossum IF

51:15

+4:32

11:48

6.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

51:28

+4:45

11:51

7.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

55:27

+8:44

12:46

8.

Tone Skram

Røyken OL

56:45

+10:02

13:04

9.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

58:34

+11:51

13:29

10.

Charlotte Skoglund

Kiels OK

59:37

+12:54

13:44

11.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

59:58

+13:15

13:49

12.

Marianne Arnesen

Asker Skiklubb

1:07:25

+20:42

15:32

13.

Merete Bugge

1:14:00

+27:17

17:03

14.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

1:16:08

+29:25

17:32

15.

Ida Gjessing

Klubbløs

1:29:21

+42:38

20:35

DNS

Jorun Ruud

Asker Skiklubb

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

40:35

+0:00

9:21

2.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

42:33

+1:58

9:48

3.

Harald Hovi

Skien OK

43:01

+2:26

9:54

4.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

43:32

+2:57

10:01

5.

Rune Teigland

Østmarka OK

45:28

+4:53

10:28

6.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

48:02

+7:27

11:04

7.

Øystein Kildal

Østmarka OK

50:09

+9:34

11:33

8.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

50:12

+9:37

11:34

9.

Bjørn Christensen

Østmarka OK

50:54

+10:19

11:43

10.

Per Schanche

Asker Skiklubb

51:12

+10:37

11:47

11.

Martin Granly

Lillomarka OL

51:47

+11:12

11:55

12.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

51:59

+11:24

11:58

13.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

55:56

+15:21

12:53

14.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

56:23

+15:48

12:59

15.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

1:14:04

+33:29

17:03

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete S B Hovi

Skien OK

50:00

+0:00

11:31

2.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:38:57

+48:57

22:47

3.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

1:39:54

+49:54

23:01

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

43:31

+0:00

10:01

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

53:26

+9:55

12:18

3.

Per Øhlckers

Tyrving IL

54:03

+10:32

12:27

4.

Kjell Stenstadvold

Tyrving IL

1:00:33

+17:02

13:57

5.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:05:06

+21:35

15:00

6.

Per Fosser

Heming Orientering

1:08:52

+25:21

15:52

7.

Øystein Madsen

Haugerud IF

1:09:46

+26:15

16:04

8.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

1:15:48

+32:17

17:27

9.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

1:33:28

+49:57

21:32

10.

Harald Wibye

OK Moss

1:36:29

+52:58

22:13

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:25:27

72 63 50 62 51 100

Klasse: H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Terje Throndsen

Nittedal OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 februar 2020, 20:03:26

Arrangør:

Asker SK

Antall deltagere:

106

Antall startet:

98