Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Østmarka Open 4 2. juni 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Marta Radwanska

Østmarka OK

0:00

Gunvor Ruud

Østmarka OK

0:00

Solveig Ruud Tednes

Østmarka OK

28:56

20:40

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Annika Næss-Ulseth

Heming Orientering

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jenny Soma Slåstad

Raumar Orientering

58:15

24:16

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pernille Nor-Woll

Østmarka OK

45:06

+0:00

15:33

2.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

52:44

+7:38

18:11

3.

Emma Ailin Skårbø

Raumar Orientering

52:52

+7:46

18:13

4.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

1:09:31

+24:25

23:58

5.

Ingrid Jarstadmarken Price

Østmarka OK

1:24:24

+39:18

29:06

6.

Eline Andersen

Raumar Orientering

1:40:25

+55:19

34:37

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Nermoen

Østmarka OK

1:09:25

+0:00

17:21

Klasse: Damer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brita Opheim Sauar

Statoil Oslo BIL

1:30:46

+0:00

18:09

Klasse: Damer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Hammer Iversen

Østmarka OK

51:35

+0:00

12:53

2.

Ingrid Nermoen

Østmarka OK

54:57

+3:22

13:44

201 202 203 204 223 211 212

3.

Janna Sofie Tellesbø

Østmarka OK

1:09:24

+17:49

17:21

DSQ

Inga Cathrin Winsvold

Østmarka OK

1:11:26

207 223 211 212 210 208 209

DSQ

Nora Johansen

Hisøy OK

1:35:50

223 210 208

DNS

Marit Inngjerdingen

Heming Orientering

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

Klasse: Damer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helena Axelsson

Nydalens SK

38:57

+0:00

14:58

2.

June Herredsvela

Østmarka OK

1:13:34

+34:37

28:17

3.

Katrine Holen

Østmarka OK

1:16:25

+37:28

29:23

4.

Siv Susanne Jystad

Østmarka OK

1:16:42

+37:45

29:30

5.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

1:32:07

+53:10

35:25

6.

Aina Grymyr

Haugerud IF

2:06:51

+1:27:54

48:47

DSQ

Jartrud Steinsli

Østmarka OK

11:15

210 207 223 211 212 209 214

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

27:24

+0:00

9:26

2.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

32:35

+5:11

11:14

3.

Mons Sætre Lorentsen

Fet OL

38:57

+11:33

13:25

4.

Sigmund Ølstad

Fet OL

43:58

+16:34

15:09

DSQ

Mathias Linløkken

Østmarka OK

1:03:12

212 209 214

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Axel Aalde

Nydalens SK

43:04

+0:00

10:46

2.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

48:04

+5:00

12:01

3.

Eskil Brænden

Lillomarka OL

1:04:38

+21:34

16:09

4.

Andreas Sandernes

Østmarka OK

1:09:58

+26:54

17:29

DSQ

Jakob Gilljam

Østmarka OK

1:33:27

201 202 203 204 210 208

Brutt

Håvard Rønningen

Østmarka OK

6:12

201 202 203 204 207 223 211 212 210 208 209 214

DNS

Anders Næss-Ulseth

Heming Orientering

DNS

Johannes Salvesen-Lunde

IL Koll

Klasse: Herrer-A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Matthew Speake

Bækkelagets SK

37:26

+0:00

7:29

2.

Odin Tellesbø

Østmarka OK

44:42

+7:16

8:56

3.

Christian Fredrik Borg

IL Koll

49:31

+12:05

9:54

4.

Kristoffer Nesland

Tyrving IL

49:50

+12:24

9:58

5.

Per Jacob Ølstad

Fet OL

52:27

+15:01

10:29

6.

Vemund Kongsnes

Østmarka OK

56:44

+19:18

11:20

7.

Njål F. Vadla

Sandnes IL (Rogaland)

58:33

+21:07

11:42

8.

Audun Bjerknes

Måren OK

59:54

+22:28

11:58

9.

Georg Bugge

Aas-Jakobsen

1:01:44

+24:18

12:20

10.

Knut Edvard Helland

Østmarka OK

1:02:42

+25:16

12:32

11.

Erik Næss

Østmarka OK

1:05:19

+27:53

13:03

12.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:10:41

+33:15

14:08

13.

Jørn Mjøster

Østmarka OK

1:20:09

+42:43

16:01

14.

Svein Otterlei

Østmarka OK

1:21:33

+44:07

16:18

15.

Håvar Brevik

Østmarka OK

1:27:08

+49:42

17:25

16.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:34:49

+57:23

18:57

17.

Vegar Røyset

Siemens

1:46:21

+1:08:55

21:16

DSQ

Jørn Limi

Oppsal Orientering

30:03

DSQ

Svein Nygård

Norges Bank BIL

50:02

211 212

DSQ

Øystein Kildahl

Østmarka OK

51:01

210 211 212 209

DSQ

Bjørn Christensen

Østmarka OK

52:35

222 207 210 211 212 209

DSQ

Hans Olav Hygen

Østmarka OK

1:02:05

210 211 212 209

DSQ

Hans Kristian Stubban Hygen

Østmarka OK

1:09:38

210 211 212 209

DNS

Eirik Næss-Ulseth

Heming Orientering

Klasse: Herrer-AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magne Brænden

Lillomarka OL

44:21

+0:00

11:05

2.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

47:34

+3:13

11:53

3.

Pål Christian Ingjerd

Bækkelagets SK

48:37

+4:16

12:09

4.

Hallvard Fjær

Lillomarka OL

49:06

+4:45

12:16

5.

Per Arne Karlsen

Østmarka OK

57:22

+13:01

14:20

6.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:04:00

+19:39

16:00

7.

Per Stedje

Østmarka OK

1:06:23

+22:02

16:35

DSQ

Erlend Otterlei

Østmarka OK

201 202 203 204 207 223 211 212 210 208 209 214

DNS

Truls Angell

Lillomarka OL

Klasse: Herrer-AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

37:06

+0:00

14:16

2.

Tor Magnus Grøstad

Østmarka OK

41:15

+4:09

15:51

3.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

48:33

+11:27

18:40

4.

Jan-Henrik Nilsen

Oppsal Orientering

48:50

+11:44

18:46

5.

Inge Sandstad Skrondal

Klubbløs

51:41

+14:35

19:52

6.

Morten Kongsberg

Tyrving IL

52:57

+15:51

20:21

7.

Helge Revhaug

Ringerike OL

57:54

+20:48

22:16

8.

Egil Huseth

Kamp/Vestheim IF

1:02:36

+25:30

24:04

9.

Thomas Grøstad

Østmarka OK

1:06:44

+29:38

25:40

10.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp/Vestheim IF

1:11:12

+34:06

27:23

11.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:11:57

+34:51

27:40

12.

Marius Knøsberg Esvall

Østmarka OK

1:33:31

+56:25

35:58

Klasse: Åpen-B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingar Woll

Østmarka OK

41:02

+0:00

14:08

2.

Kristin Stubban Hygen

Østmarka OK

1:00:00

+18:58

20:41

3.

Olav Sletten Mcinnes

Østmarka OK

1:38:38

+57:36

34:00

DSQ

Ingrid Marie Stubban Hygen

Østmarka OK

1:15:44

221 211 212 214

Klasse: Åpen-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Nomeland

Østmarka OK

58:21

+0:00

24:18

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

58:37

+0:16

24:25

3.

Ole Martin Nomeland

Østmarka OK

58:39

+0:18

24:26

4.

Ragnhild Brevik

Østmarka OK

1:08:23

+10:02

28:29

5.

Korhan Markussen

Østmarka OK

1:09:27

+11:06

28:56

DSQ

Eldrid Odden Otterlei

Østmarka OK

27:27

219 221 213 217 214

DSQ

Jens Magnus Rønningen

Østmarka OK

51:34

215 219 220 221 213 217

Brutt

Terje Throndsen

Nittedal OL

1:01:47

217 214


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 juni 2020, 21:43:05

Arrangør:

Østmarka OK

Antall deltagere:

97

Antall startet:

90