Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sommerløp Notodden 4. juli 2020

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tuva Dahl Borkamo

Notodden OL

1:07:13

32:00

Nora Dahl Borkamo

Notodden OL

1:11:46

34:10

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

19:33

+0:00

8:53

2.

Juliette Holtskog-Feremans

Skien OK

25:15

+5:42

11:28

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sogn

Notodden OL

53:18

+0:00

14:24

2.

Erika A. Gjedebo

Oppsal Orientering

1:24:52

+31:34

22:56

DSQ

Emilie Holtskog-Feremans

Skien OK

42:28

136 135 138 137 249 161

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

44:03

+0:00

9:34

2.

Ingrid Olsen Haugen

Notodden OL

57:55

+13:52

12:35

3.

Ada Othilie Dahl Borkamo

Notodden OL

59:26

+15:23

12:55

4.

Ingrid Stigen Byggland

Høydalsmo IL

2:08:52

+1:24:49

28:00

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Randi Mork

Notodden OL

51:26

+0:00

10:42

2.

Emma Engehult

Notodden OL

53:21

+1:55

11:06

3.

Julie Finsrud Lande

Eidskog OL

58:41

+7:15

12:13

4.

Lerke Hjelseth

OL Tønsberg og omegn

1:17:26

+26:00

16:07

DSQ

Julie Eikeland

OL Tønsberg og omegn

1:26:29

140 130

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Øren Arvesen

Sandefjord OK

51:03

+0:00

11:05

2.

Sara Mathisen

Porsgrunn OL

1:13:30

+22:27

15:58

3.

Kirstine Riis

Notodden OL

1:21:50

+30:47

17:47

4.

Kjersti Straume

VIT

1:25:36

+34:33

18:36

5.

Gry Aakre

Skien OK

1:53:49

+1:02:46

24:44

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Njåstein

Tyrving IL

47:19

+0:00

11:49

2.

Malin Wästlund

Notodden OL

47:45

+0:26

11:56

3.

Anne Lene Tørdal Zayan

Kongsberg OL

50:39

+3:20

12:39

4.

Hilde Kristine Rosenvold

Porsgrunn OL

59:38

+12:19

14:54

5.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:22:44

+35:25

20:41

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Synnøve B Hovi

Skien OK

42:45

+0:00

11:33

2.

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

47:01

+4:16

12:42

3.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:50:35

+1:07:50

29:53

DSQ

Lill Birkelund

Porsgrunn OL

2:19:58

135 138 137

DNS

Inger Marie Johansson

Porsgrunn OL

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Fjørtoft

Bø OL

1:09:23

+0:00

22:22

2.

Margit Ryen Steen

Bø OL

1:22:54

+13:31

26:44

3.

Synnøve Dalva

Bø OL

1:26:51

+17:28

28:00

4.

Eli Klovning

Porsgrunn OL

1:33:29

+24:06

30:09

5.

Gun Inger Jørgensen

Porsgrunn OL

1:39:12

+29:49

32:00

6.

Hjørdis Øvreås

Botne SK

1:51:33

+42:10

35:59

DSQ

Hanne Bræck

Kongsberg OL

1:19:29

126 136 135 138

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

1:01:02

29:03

Olav Straume Dahl

VIT

1:09:38

33:09

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Furland

Sandefjord OK

20:39

+0:00

9:23

2.

Kristian Mork

Notodden OL

20:42

+0:03

9:24

3.

Troels Riis Fremmersvik

Notodden OL

23:10

+2:31

10:31

4.

Sondre Dahl Borkamo

Notodden OL

23:16

+2:37

10:34

5.

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

32:07

+11:28

14:35

6.

Rasmus Straume Dahl

VIT

32:25

+11:46

14:44

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rasmus Engehult

Notodden OL

57:27

+0:00

15:31

2.

Gaute Nysæter

Skien OK

58:52

+1:25

15:54

3.

Asbjørn Lande

Eidskog OL

1:08:20

+10:53

18:28

4.

Jens Wold

Sturla, IF

1:09:14

+11:47

18:42

DSQ

Kristian Ekeberg Fliid

Skien OK

51:04

143 126 136 135 138 137

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

35:24

+0:00

7:41

2.

Ragnar Lande

Eidskog OL

1:13:12

+37:48

15:54

DSQ

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

52:17

121 122 126 135 136 140 138 137 249

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

47:42

+0:00

8:22

2.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

50:07

+2:25

8:47

3.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

52:59

+5:17

9:17

4.

Eivind Lande

Eidskog OL

54:20

+6:38

9:31

5.

Petter Reinemo

Kongsberg OL

54:30

+6:48

9:33

6.

Tobias Mathisen

Porsgrunn OL

55:16

+7:34

9:41

7.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

57:04

+9:22

10:00

8.

Steinar Lande

Bø OL

1:00:46

+13:04

10:39

9.

Øyvind Hylleseth

Skien OK

1:01:24

+13:42

10:46

DSQ

Simen Hjalmar Wästlund

Bækkelagets SK

4:32

121 120 127 142 141 140 130 138 249 161

DSQ

Ivar Haugen

Hordvik IL

54:55

122 121 120 127 142 141 140 130 138 249

DSQ

Knut Urdalen

Notodden OL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sturle Furland

Sandefjord OK

39:44

+0:00

8:38

2.

Magne Wiig Mathisen

Porsgrunn OL

40:00

+0:16

8:41

3.

Håkon Wold

Sturla, IF

40:37

+0:53

8:49

4.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

53:24

+13:40

11:36

5.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

54:28

+14:44

11:50

6.

Sigurd Holtskog

Skien OK

1:11:43

+31:59

15:35

7.

Erling Dahl Borkamo

Notodden OL

1:21:47

+42:03

17:46

8.

Ole Kristian Bangås

Botne SK

1:37:05

+57:21

21:06

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Gisholt

OK Skeidi

34:47

+0:00

8:41

2.

Gjermund Røren

Eiker OL

37:17

+2:30

9:19

3.

Jørn Myrland

Notodden OL

39:00

+4:13

9:45

4.

Jan Gatevold

Porsgrunn OL

40:58

+6:11

10:14

5.

Øyvind Støren

Bø OL

56:12

+21:25

14:03

6.

Jon Kvisli

Bø OL

1:01:03

+26:16

15:15

7.

Are Njåstein

Tyrving IL

1:05:00

+30:13

16:15

8.

Per Einar Strøm

Hedrum OL

1:07:13

+32:26

16:48

9.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:39:39

+1:04:52

24:54

DSQ

Roar Bye

Modum OL

13:35

121 120 125 143 126 136 135 138 137 249 161

DSQ

Brede Ekeberg Fliid

Skien OK

1:14:47

125 143 126 136 135 138 137 249

DNS

Morten Andresen

OK Skeidi

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

34:58

+0:00

9:27

2.

Harald Hovi

Skien OK

35:35

+0:37

9:37

3.

Ole Chr. Johnsen

Notodden OL

35:58

+1:00

9:43

4.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

36:09

+1:11

9:46

5.

Espen Raastad

Skien OK

37:19

+2:21

10:05

6.

Leif Eriksson

Modum OL

37:52

+2:54

10:14

7.

Widar Trømborg

Sande Sportsklubb

38:07

+3:09

10:18

8.

Jørgen Mårtensson

Modum OL

38:08

+3:10

10:18

9.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

39:55

+4:57

10:47

10.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

45:55

+10:57

12:24

11.

Rune Laurantsen

Skien OK

49:05

+14:07

13:15

12.

Dag Kristensen

OK Skeidi

53:21

+18:23

14:25

13.

Per Chr. Hagen

Bø OL

55:08

+20:10

14:54

14.

Ole Johansson

Porsgrunn OL

56:09

+21:11

15:10

15.

Odd Harald Nilsen

OL Tønsberg og omegn

57:31

+22:33

15:32

16.

Even Tore Steinsholt

Lardal OL

59:28

+24:30

16:04

17.

Per Jarle Eikeland

OL Tønsberg og omegn

1:00:13

+25:15

16:16

18.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

1:12:43

+37:45

19:39

19.

Per Dag Nordkvelde

Hedrum OL

1:19:14

+44:16

21:24

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

36:39

+0:00

11:49

2.

Kay Jørgensen

Porsgrunn OL

40:08

+3:29

12:56

3.

Helge Fossheim

Hedrum OL

40:20

+3:41

13:00

4.

Per Øystein Andersen

Larvik OK

43:39

+7:00

14:04

5.

Atle Remme

Porsgrunn OL

44:28

+7:49

14:20

6.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

45:11

+8:32

14:34

7.

Bjørn Steen

Bø OL

45:50

+9:11

14:47

8.

Martin Nauf

Hedrum OL

46:30

+9:51

15:00

9.

Jakob Kløverød

Porsgrunn OL

48:51

+12:12

15:45

10.

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

49:32

+12:53

15:58

11.

Rolf Lye

Porsgrunn OL

52:21

+15:42

16:53

12.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

53:02

+16:23

17:06

13.

Carl Ove Berg

OK Skeidi

53:15

+16:36

17:10

14.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

55:14

+18:35

17:49

15.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

57:07

+20:28

18:25

16.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

58:42

+22:03

18:56

17.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:12:42

+36:03

23:27

18.

Magne Klovning

Porsgrunn OL

1:17:28

+40:49

24:59

DNS

Arne Lande

Bø OL

DNS

Roar Løken

Sandefjord OK

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Eivind Edvardsen

Larvik OK

55:12

+0:00

17:48

2.

Oddvar Gjelstad

Sandefjord OK

1:25:55

+30:43

27:42

DSQ

Asbjørn Bræck

Kongsberg OL

1:10:09

136

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Aksel Stigen Byggland

Høydalsmo IL

27:37

Sander Steen

Bø OL

40:29

DSQ

Eira Mork

Notodden OL

134

DSQ

Ada Misje-Wold

Fredrikstad SK

133 134

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Straume Dahl

VIT

45:41

+0:00

13:03

2.

Mette Kristensen

Nydalens SK

58:50

+13:09

16:48

3.

Rita Raastad

Skien OK

1:04:26

+18:45

18:24

4.

Ingunn Gåsodden

Skien OK

1:05:33

+19:52

18:43

5.

Marie Kristensen

Porsgrunn OL

1:09:15

+23:34

19:47

6.

May Nordkvelde

Hedrum OL

1:17:50

+32:09

22:14

DNS

Hilde Ekeberg Fliid

Skien OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 juli 2020, 15:05:15

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

139

Antall startet:

134