Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Test Follo 2-dagersDataeksport
Brikkesys.no

Morgenfrisk i Follo #5 4. juli 2020

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Alsos

Bækkelagets SK

46:58

+0:00

15:39

2.

Gisle Nordahl Due

Måren OK

51:48

+4:50

17:16

3.

Anne Margit Bratten

Måren OK

56:32

+9:34

18:50

4.

Martin Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:11:54

+24:56

23:58

5.

Matias Klingsholm

Telenor BIL

1:17:02

+30:04

25:40

6.

Iver Aarseth

Nydalens SK

1:18:07

+31:09

26:02

DSQ

Sigrid Aaby Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:26:25

176

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Karlsen

Måren OK

34:34

+0:00

12:28

2.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

37:41

+3:07

13:36

3.

Anne Sørum

Indre Østfold OK

39:03

+4:29

14:05

4.

Lill Ramberg Skappel

Lillehammer OK

40:07

+5:33

14:28

5.

Bjørn Egner

Heming Orientering

41:43

+7:09

15:03

6.

Berit Danielsen

Tyrving IL

42:09

+7:35

15:12

7.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

49:19

+14:45

17:48

8.

Kjersti Aaby

Nordre Follo Orientering

49:48

+15:14

17:58

9.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

52:24

+17:50

18:55

10.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

54:46

+20:12

19:46

11.

Øystein Skappel

Lillehammer OK

55:56

+21:22

20:11

12.

Grete Berntsen

Måren OK

57:33

+22:59

20:46

13.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:15:37

+41:03

27:17

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

32:54

+0:00

7:39

2.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

35:56

+3:02

8:21

3.

Gunvor Hov Høydal

Fossum IF

38:43

+5:49

9:00

4.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

39:31

+6:37

9:11

5.

Rune Teigland

Østmarka OK

40:01

+7:07

9:18

6.

Odd Arne Lian

IL Koll

41:22

+8:28

9:37

7.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

41:38

+8:44

9:40

8.

Per Kristian Ekeberg

Tyrving IL

43:34

+10:40

10:07

9.

Morten Severin Saue

Tyrving IL

43:35

+10:41

10:08

10.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

44:01

+11:07

10:14

11.

Eirik Tandrevold

Fossum IF

46:00

+13:06

10:41

12.

Dag Brenås

Varteig OL

46:02

+13:08

10:42

13.

Martin Granly

Lillomarka OL

48:25

+15:31

11:15

14.

Erik Rosenvold

Østmarka OK

48:29

+15:35

11:16

15.

Svein S Jacobsen

Tyrving IL

49:03

+16:09

11:24

16.

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

49:55

+17:01

11:36

17.

Tove Strand

Måren OK

50:20

+17:26

11:42

18.

Morten Due

Måren OK

50:27

+17:33

11:43

19.

Petter Næss

Oppsal Orientering

51:02

+18:08

11:52

20.

Julie Strømman Berteig

Fossum IF

51:45

+18:51

12:02

21.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

54:11

+21:17

12:36

22.

Jon Møretrø

Nordre Follo Orientering

54:35

+21:41

12:41

23.

Eldar Børsum

Bækkelagets SK

54:37

+21:43

12:42

24.

Jørn Bue Olsen

Asker Skiklubb

55:31

+22:37

12:54

25.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

56:38

+23:44

13:10

26.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

57:10

+24:16

13:17

27.

Vidar Elvekrok

Eiker OL

1:00:12

+27:18

14:00

28.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:01:25

+28:31

14:16

29.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:01:28

+28:34

14:17

30.

Hanne Wold

OK Moss

1:01:31

+28:37

14:18

31.

Pål Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:01:42

+28:48

14:20

32.

Kjersti Hov

Fossum IF

1:01:54

+29:00

14:23

33.

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

1:01:59

+29:05

14:24

34.

Helge Bjaaland

Heming Orientering

1:02:48

+29:54

14:36

35.

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

1:03:59

+31:05

14:52

36.

Knut Anders Løken

Fossum IF

1:04:10

+31:16

14:55

37.

Lise Isachsen

Stavanger Orienteringsklubb

1:05:18

+32:24

15:11

38.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

1:05:36

+32:42

15:15

39.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving IL

1:05:58

+33:04

15:20

40.

Per Kaarby

Fossum IF

1:06:00

+33:06

15:20

41.

Frode Johansen

Privat

1:06:22

+33:28

15:26

42.

Roy Gjerding

OK Moss

1:06:49

+33:55

15:32

43.

Brita Opheim Sauar

Statoil Oslo BIL

1:07:23

+34:29

15:40

44.

Stig Hultgreen Karlsen

IL GeoForm

1:07:53

+34:59

15:47

45.

Mari Aarseth

Nydalens SK

1:08:02

+35:08

15:49

46.

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

1:11:32

+38:38

16:38

47.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

1:25:01

+52:07

19:46

48.

Knut Tore Solheim

Nydalens SK

1:34:54

+1:02:00

22:04

49.

Vincent Eijsink

Ås-NMBU Orientering

1:38:43

+1:05:49

22:57

DSQ

Erik Næss

Østmarka OK

32:10

162 164

DSQ

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:11:29

162

DSQ

Ingrid M. Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:16:02

163

DSQ

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

1:50:30

163 164 167 173 179

DSQ

Linn Hokholt

Tyrving IL

Brutt

Linda Fredh

OK Moss

1:34:47

173 177

Brutt

Per Fosser

Heming Orientering

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olle Boström

Tyrving IL

46:49

+0:00

7:37

2.

Andrine Benjaminsen

Lillomarka OL

48:29

+1:40

7:53

3.

Tero Heikkilä

Paimion Rasti

52:48

+5:59

8:35

4.

Gard Lindseth

Nydalens SK

56:28

+9:39

9:11

5.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

58:23

+11:34

9:30

6.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

59:20

+12:31

9:39

7.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

59:32

+12:43

9:41

8.

Terhi Holster

Privat

59:38

+12:49

9:42

9.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

1:00:01

+13:12

9:46

10.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

1:00:36

+13:47

9:52

11.

Audun Bjerknes

Måren OK

1:01:09

+14:20

9:57

12.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

1:01:20

+14:31

9:59

13.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

1:03:29

+16:40

10:20

14.

Gunnar Tenge

Ås-NMBU Orientering

1:04:20

+17:31

10:28

15.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

1:04:31

+17:42

10:30

16.

Lars Erik Gjein

Fossum IF

1:04:58

+18:09

10:34

17.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:05:11

+18:22

10:36

18.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:05:36

+18:47

10:41

19.

Ingrid Jebsen

Fossum IF

1:08:52

+22:03

11:12

20.

Bjørnar Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:14:44

+27:55

12:10

90

21.

Thor Chr Tallaksen

Privat

1:15:50

+29:01

12:21

22.

Kjetil Espedal

Nydalens SK

1:17:38

+30:49

12:38

23.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:18:51

+32:02

12:50

24.

Rannveig W. Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:20:13

+33:24

13:03

25.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:21:40

+34:51

13:18

26.

Morten Fredh

OK Moss

1:21:55

+35:06

13:20

27.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:26:12

+39:23

14:02

28.

Linda Gammelsæter

Nordre Follo Orientering

1:28:13

+41:24

14:22

29.

Jon Lahlum

IL GeoForm

1:30:18

+43:29

14:42

30.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:31:45

+44:56

14:56

31.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:32:02

+45:13

14:59

32.

Peter Klaveness

Måren OK

1:35:28

+48:39

15:32

33.

Wendy Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

1:50:48

+1:03:59

18:02

34.

Inge Sandstad Skrondal

Fet OL

1:56:08

+1:09:19

18:54

DSQ

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:39:52

177 179

Brutt

Sander Arntzen

Asker Skiklubb

53:12

177 178 179

Brutt

Steinar Eastwood

Lillomarka OL

1:00:44

174 177 178 179 90

Brutt

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

1:08:45

161 177 178 179


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

6 juli 2020, 08:04:02

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

114

Antall startet:

114