Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Morgenfrisk 2-dagersDataeksport
Brikkesys.no

Dag 1 1. august 2020

Klasse: B-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

30:19

+0:00

10:20

2.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

34:26

+4:07

11:45

3.

Tuva Lundsrud

OK Moss

35:17

+4:58

12:02

4.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

49:04

+18:45

16:44

5.

Jessica Kathle

Måren OK

52:47

+22:28

18:00

6.

Malin Michelsen

Fossum IF

54:47

+24:28

18:41

7.

Markus Mollestad

Kristiansand OK

54:51

+24:32

18:43

8.

Sharon Broadwell

IL GeoForm

55:13

+24:54

18:50

9.

Martin Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:02:10

+31:51

21:13

10.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

1:13:24

+43:05

25:03

11.

Alfred Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:26:33

+56:14

29:32

12.

Hermine Odden

Måren OK

1:51:53

+1:21:34

38:11

13.

Isolde Odden

Måren OK

1:52:00

+1:21:41

38:13

14.

Rafaelle Abanto Bugge

Måren OK

1:53:08

+1:22:49

38:36

Klasse: A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Lundhaug

OK Moss

29:56

+0:00

12:07

2.

Geir Trøan

Nordre Follo Orientering

32:01

+2:05

12:57

3.

Per Arne Arnesen

Nordre Follo Orientering

35:46

+5:50

14:28

4.

Fredrik Jakobsen

OK Moss

37:10

+7:14

15:02

5.

Tonje Holm

OK Moss

42:01

+12:05

17:00

6.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

42:49

+12:53

17:20

7.

Caroline Jakobsen

OK Moss

42:58

+13:02

17:23

8.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

44:56

+15:00

18:11

9.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

45:23

+15:27

18:22

10.

Bjørn Egner

Heming Orientering

48:30

+18:34

19:38

11.

Clas Svanteson

Nordre Follo Orientering

48:55

+18:59

19:48

12.

Jon C. Fougner

Heming Orientering

49:37

+19:41

20:05

13.

Sindre Valsgård

Indre Østfold OK

50:29

+20:33

20:26

14.

Øystein Madsen

Haugerud IF

51:51

+21:55

20:59

15.

Arne Chr. Scheie

Østmarka OK

52:54

+22:58

21:25

16.

Ingrid Lome-Hagman

Nordre Follo Orientering

53:42

+23:46

21:44

17.

Odd Kletteli

Bækkelagets SK

53:52

+23:56

21:48

18.

Grethe Lill Ryeng

Sturla, IF

55:08

+25:12

22:19

19.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

55:25

+25:29

22:26

20.

Renate Sundby

OK Moss

1:05:24

+35:28

26:28

21.

Elisabeth Aune Jakobsen

OK Moss

1:05:32

+35:36

26:31

22.

Grete Berntsen

Måren OK

1:06:28

+36:32

26:54

23.

Unni Dirro Bøhlerengen

Måren OK

1:08:27

+38:31

27:42

24.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

1:08:55

+38:59

27:54

25.

Unni Drage

Haugerud IF

1:11:33

+41:37

28:58

26.

Sissel Olaisen

Nordre Follo Orientering

1:16:19

+46:23

30:53

27.

Tor Drage

Haugerud IF

1:17:40

+47:44

31:26

28.

Anne Marit Færden

Nordre Follo Orientering

1:26:46

+56:50

35:07

29.

Jørn Ødegård

Bækkelagets SK

1:28:45

+58:49

35:55

30.

Kolbjørn Megard

Nordre Follo Orientering

1:34:11

+1:04:15

38:07

Klasse: A-mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

34:41

+0:00

8:20

2.

Erlend Sommerhein

Fossum IF

38:35

+3:54

9:16

3.

Christian Grotnes

Tyrving IL

39:00

+4:19

9:22

4.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

40:55

+6:14

9:50

5.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

41:33

+6:52

9:59

6.

Per Slungaard

Tyrving IL

41:46

+7:05

10:02

7.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

42:41

+8:00

10:15

8.

Pål Sommerhein

Fossum IF

43:42

+9:01

10:30

9.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

44:24

+9:43

10:40

10.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

44:31

+9:50

10:42

11.

Ole Kjell Langmyren

Lillomarka OL

45:32

+10:51

10:56

12.

Dag Brenås

Varteig OL

46:15

+11:34

11:07

13.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

46:40

+11:59

11:13

14.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

47:06

+12:25

11:19

15.

Håkon Jendal

Fossum IF

48:20

+13:39

11:37

16.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

48:38

+13:57

11:41

17.

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

49:22

+14:41

11:52

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

51:11

+16:30

12:18

19.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

51:52

+17:11

12:28

20.

Peter Klaveness

Måren OK

52:37

+17:56

12:38

21.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

54:06

+19:25

13:00

22.

Tove Strand

Måren OK

54:59

+20:18

13:13

23.

Helene Bjørkvold Jendal

Fossum IF

56:43

+22:02

13:38

24.

Bjørn Fjeldstad

Indre Østfold OK

57:59

+23:18

13:56

25.

Hanne Wold

OK Moss

58:53

+24:12

14:09

26.

Knut Anders Løken

Fossum IF

59:43

+25:02

14:21

27.

Monica Berglund

Ringerike OL

1:00:04

+25:23

14:26

28.

Vanja Staff

OL Toten-Troll

1:01:08

+26:27

14:41

29.

Øyvind Gylver

Asker Skiklubb

1:03:20

+28:39

15:13

30.

Sindre Ohm

Nordre Follo Orientering

1:04:49

+30:08

15:34

31.

Per Fosser

Heming Orientering

1:09:55

+35:14

16:48

32.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:10:00

+35:19

16:49

33.

John Thomas Petersen

Nittedal OL

1:11:44

+37:03

17:14

34.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

1:12:46

+38:05

17:29

35.

Roar Bjordal

Oppsal Orientering

1:14:34

+39:53

17:55

36.

Kjell Gorm Røkke

Tyrving IL

1:21:10

+46:29

19:30

37.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

1:22:32

+47:51

19:50

38.

Marius Strandseter

Røyken OL

1:25:43

+51:02

20:36

DSQ

Solveig Sikkeland

Tyrving IL

43:33

166 176 177 90

Avlest

Roy Gjerding

OK Moss

1:15:54

Klasse: A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Haga

Nydalens SK

43:28

+0:00

7:06

2.

Karl Fremstad

Tyrving IL

45:24

+1:56

7:25

3.

Lukas Peterson

Tyrving IL

52:28

+9:00

8:34

4.

Linus Olhans

Ås-NMBU Orientering

52:52

+9:24

8:38

5.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

53:51

+10:23

8:47

6.

Gard Lindseth

Nydalens SK

59:12

+15:44

9:40

7.

Andreas Dale

Bergens TF

1:02:02

+18:34

10:08

8.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

1:03:52

+20:24

10:26

9.

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

1:04:42

+21:14

10:34

10.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

1:06:06

+22:38

10:48

11.

Betty Ann Bjerkreim

Tyrving IL

1:06:26

+22:58

10:51

12.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

1:09:27

+25:59

11:20

13.

Tom-Vegard Feltstykket

Hadeland OL

1:11:41

+28:13

11:42

14.

Kine Dirro

Måren OK

1:20:16

+36:48

13:06

15.

Nils Harald Staff

OL Toten-Troll

1:26:52

+43:24

14:11

16.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

1:28:14

+44:46

14:25

17.

Kyrre Gran

Fet OL

1:29:21

+45:53

14:35

18.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

1:40:18

+56:50

16:23

19.

Steinar Frøytlog

Egersund OK

1:41:42

+58:14

16:37

20.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:52:33

+1:09:05

18:23

DSQ

Johan Michelsen

Fossum IF

30:53

172 173 174 175 177

DSQ

Kristoffer Jacobsen

Tyrving IL

56:14

167

DSQ

Mikkel Berglund

Ringerike OL

58:53

168 169 172 173 174 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 august 2020, 10:50:28

Arrangør:

Nordre Follo Orientering

Antall deltagere:

107

Antall startet:

107