Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Sprintliga Publikumsløp 7. august 2020

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selma Størmer-Antonsen

Nydalens SK

17:59

+0:00

2.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

20:11

+2:12

3.

Rine Hanssen

Byåsen

20:26

+2:27

4.

Kari Elisabeth Natvig

Nittedal OL

21:03

+3:04

5.

Rune Engehult

Notodden OL

21:05

+3:06

6.

Ellen Strøm Juliussen

Sandefjord OK

21:50

+3:51

7.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

21:51

+3:52

11

8.

Anna Strøm Juliussen

Sandefjord OK

21:56

+3:57

9.

Per Ivar Sveheim

Odal OL - Orientering

22:03

+4:04

10.

Bård Natvig

Nittedal OL

23:47

+5:48

11.

Ann Karin Tjørhom

Ganddal IL

24:20

+6:21

11

12.

Solveig Sletner

Røyken OL

25:23

+7:24

13.

Marianne Reusch

Heming Orientering

28:33

+10:34

14.

Astrid Reusch

Heming Orientering

28:40

+10:41

15.

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

28:51

+10:52

16.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

29:39

+11:40

17.

Marie Kristensen

Porsgrunn OL

31:03

+13:04

18.

Rasmus Engehult

Notodden OL

32:57

+14:58

19.

Mia Engehult

Notodden OL

33:00

+15:01

20.

Rikke Kristin Gåsholt

Hedrum OL

33:02

+15:03

21.

Tarjei Hausken Nordberg

Nydalens SK

39:45

+21:46

22.

Mette Kristensen

Nydalens SK

48:37

+30:38

23.

Ibe Katrin Bergh

Klubbløs

59:03

+41:04

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

17:22

+0:00

2.

Philip Lehmann Romøren

Fossum IF

18:52

+1:30

3.

Eirik Vie Strisland

Fossum IF

19:05

+1:43

4.

Trond Gjelstad

Sandefjord OK

19:48

+2:26

5.

Sindre Vie Strisland

Fossum IF

19:54

+2:32

5.

Sigurd Størmer-Antonsen

Nydalens SK

19:54

+2:32

7.

Christian Reusch

Heming Orientering

21:33

+4:11

8.

Morten Fredh

OK Moss

21:34

+4:12

9.

Børge Nilsen Berg

Fossum IF

21:57

+4:35

90

10.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

23:03

+5:41

11.

Einar Gisholt

Fossum IF

23:13

+5:51

12.

Lars Berglund

Ringerike OL

23:27

+6:05

13.

Bjørn Grinde

IL GeoForm

23:43

+6:21

14.

Bjørn Idar Sætran

IF Trauma

23:45

+6:23

15.

Heidi Tronbøl

Fet OL

23:57

+6:35

16.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

24:23

+7:01

17.

Are Eriksen

Oslostudentenes IK

24:25

+7:03

18.

Rolv Anders Systad

Lyn Ski

25:09

+7:47

19.

Tor Ringstad

Hedrum OL

27:08

+9:46

20.

Magne Aas

Asker Skiklubb

27:14

+9:52

21.

Monica Berglund

Ringerike OL

27:22

+10:00

22.

Marita Hernandez

OL Toten-Troll

27:31

+10:09

23.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

28:14

+10:52

24.

Ole Martin Nodenes

IL GeoForm

33:25

+16:03

DSQ

Øyvind Grandum

IL GeoForm

33:54

198

DSQ

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

34:52

110

DNS

Eskil Brænden

Lillomarka OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 august 2020, 11:37:03

Arrangør:

Nydalens SK

Antall deltagere:

50

Antall startet:

49