Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Innendørs-orientering i Drammensbadet 20. februar 2011

Klasse: H17 - Prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Juveli

Lillomarka OL

8:09

+0:00

2.

Sondre Ruud Bråten

Raumar Orientering

8:52

+0:43

3.

Nicholas Oskarsson

Lillomarka OL

8:55

+0:46

4.

Dag Lofthus

Lillehammer OK

8:56

+0:47

5.

Simen Jevne Arnesen

Hamar OK

9:12

+1:03

6.

Fredrik Raastad

Skien OK

9:23

+1:14

7.

Harri Luchsinger

Kongsberg OL

10:07

+1:58

8.

Anders Emilsson

Oppsal IF

10:15

+2:06

9.

Halvor Horvli

Konnerud IL

10:17

+2:08

10.

Jørgen Madslien

Nydalens SK

10:23

+2:14

11.

Anders Åsheim

Konnerud IL

10:32

+2:23

12.

Nikolai Skaare

Nydalens SK

10:37

+2:28

13.

Andreas Stenerud

OTO

10:44

+2:35

14.

Mathias Drage

Kongsberg OL

10:51

+2:42

15.

Ove Kristian Jødal

Bækkelagets Sportsklub

11:45

+3:36

16.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

12:36

+4:27

17.

Tibor Vári

IF Sturla

12:47

+4:38

18.

Thorstein Wing

Lillomarka OL

12:54

+4:45

19.

Morten Paulsen

Konnerud IL

13:21

+5:12

20.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

13:37

+5:28

21.

Sindre Vaskinn Hunn

Kongsberg OL

14:03

+5:54

22.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

14:06

+5:57

23.

Severin Berglia

Eiker O-lag

14:39

+6:30

24.

Espen Wigaard

Oppsal IF

14:42

+6:33

25.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

15:10

+7:01

26.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

15:34

+7:25

27.

Egil Iversen

Heming/Njård

16:38

+8:29

DSQ

Jørgen Hjermstad

Fossum IF

10:42

97 78 96 104 81 40 83 106 96 87 85 101 10...

DSQ

Eirik Werner Ristesund

Konnerud IL

11:15

83 38

DSQ

Emil Ahlbäck

Fossum IF

11:17

101

DSQ

Axel Mattsson

Järla Orientering

11:37

40

DSQ

Eirik Jansson Haverstad

Ås-UMB Orientering

11:44

96

DSQ

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

12:11

101

DSQ

Sebastian Heltberg

Bækkelagets Sportsklub

13:01

97 78 96 104 81 40 83 106 96 87 85 101 10...

DSQ

Eigir Einarsen

Forsvarets SK

15:14

97

DNS

Eirik Jansson Haverstad

Ås-UMB Orientering

Klasse: D17 - Prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maren Jansson Haverstad

Konnerud IL

8:53

+0:00

2.

Runa Fremstad

Larvik Orienteringsklubb

9:50

+0:57

3.

Synne Baklid

Konnerud IL

10:17

+1:24

4.

Therese Haare

Konnerud IL

10:31

+1:38

5.

Anette Baklid

Konnerud IL

10:47

+1:54

6.

Maren Mohagen Hansen

Konnerud IL

11:27

+2:34

7.

Guro Alexandersen

Fredrikstad SK

11:39

+2:46

8.

Therese Åsheim

Konnerud IL

11:55

+3:02

9.

Silje Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

11:57

+3:04

10.

Marie Hammer Håversen

Raumar Orientering

12:03

+3:10

11.

Kristine Berglia

Eiker O-lag

12:18

+3:25

12.

Ingjerd Myhre

Kongsberg OL

12:34

+3:41

13.

Guro Vassend

Porsgrunn

12:44

+3:51

14.

Helle Egeberg Vári

IF Sturla

13:19

+4:26

15.

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

13:22

+4:29

16.

Helene Uhlen Maurset

Ås-UMB Orientering

13:31

+4:38

17.

Pia Skyttersæter Iversen

Heming/Njård

14:34

+5:41

18.

Helga Haverstad

Lierbygda O-lag

20:08

+11:15

DSQ

Julie Størmer

Fossum IF

10:54

101

DSQ

Kari Jussi Lønning

IF Sturla

13:47

108

DSQ

Lene Palmberg Thorsen

Konnerud IL

14:37

38

DSQ

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

14:49

96 96 96

DSQ

Andrea Vild Jødal

Bækkelagets Sportsklub

15:58

83

DSQ

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

16:11

108

Brutt

Audhild Bakken Rognstad

Lillehammer OK

DNS

Hege Ask-Henriksen

Konnerud IL

Klasse: H 13-16 - Prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

12:06

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

12:18

+0:12

3.

Are Wigaard

Oppsal IF

14:42

+2:36

4.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

15:58

+3:52

5.

Audun Heimdal

Konnerud IL

16:35

+4:29

6.

Haavard Svingheim

Konnerud IL

17:25

+5:19

DSQ

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

9:38

38 38 38

DSQ

Haldor Åsheim

Konnerud IL

22:08

79 83

DNS

Sigurd Melsom

Fossum IF

Klasse: D 13-16 - Prolog

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Hjermstad

Fossum IF

10:20

+0:00

2.

Ingunn Vári

IF Sturla

10:52

+0:32

3.

Lovise Fremstad

Larvik Orienteringsklubb

11:22

+1:02

4.

Katinka Jussie L. Brurberg

IF Sturla

11:29

+1:09

5.

Åsne Trømborg

Kongsberg OL

11:56

+1:36

6.

Thea-Elise Ødegaard

Fossum IF

12:27

+2:07

7.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

12:47

+2:27

8.

Karoline Sønsterudbråten

Raumar orientering

13:21

+3:01

9.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

13:24

+3:04

10.

Josefine Oscarsson

Konnerud IL

13:25

+3:05

97 78 96 81 40 83 106 96 87 85 101 108 3...

11.

Kornelia L. Brurberg

IF Sturla

15:21

+5:01

12.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda O-lag

15:41

+5:21

13.

Sigrid Alexandersen

Fredrikstad SK

15:44

+5:24

14.

Tone Nordbye Nybø

Konnerud IL

16:25

+6:05

15.

Silje Arntzen

Lierbygda O-lag

17:24

+7:04

16.

Synne Strand

Lierbygda O-lag

17:43

+7:23

17.

Mille Lund

Heming/Njård

20:56

+10:36

18.

Sofie Skyttesæter Iversen

Heming/Njård OL

39:56

+29:36

DSQ

Ingvild Torgersen

Halden SK

15:52

92

DSQ

Ingvild Wang

Lillomarka OL

15:53

38 38 38

DSQ

Åshild Vári

IF Sturla

22:42

94

DNS

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

DNS

Nina Asheim Birkeland

Halden SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

21 februar 2011, 22:22:18

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

94

Antall startet:

89