Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM stafett 30. august 2020

Klasse: Trening

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mads Dahl

Eltek BIL

37:16

+0:00

11:45

2.

Per Jogeir Karlsbakk

Konnerud IL

37:43

+0:27

11:53

3.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

37:45

+0:29

11:54

4.

Geir Holm Gundersen

Statens vegvesen

39:30

+2:14

12:27

5.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

44:48

+7:32

14:07

6.

Svein Ackenhausen

Glitre Energi

45:44

+8:28

14:25

7.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

52:10

+14:54

16:27

40

8.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

1:12:40

+35:24

22:55

DSQ

Tom Wirkola

Glitre Energi

41:17

33 34 35 36 37 38 39 40

Brutt

Marianne Spanli

Lierbygda OL

Klasse: H16-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Elias Foss

Lierbygda OL

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tom Wirkola

Glitre Energi

Klasse: Herrer - lang løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Jens Wold

Sturla, IF

Klasse: D11-12

1.

Heming Orientering 1

 

52:32

 

1

Henni Hattestad Kristensen

21:19

1.

21:19

1.

2

Astrid Reusch

31:13

1.

52:32

1.

2.

Konnerud IL / Sturla, IF 1

 

1:21:43

 

1

Emilie Haffner Haugholt

31:18

2.

31:18

2.

2

Adine Amalie Hunstad

50:25

2.

1:21:43

2.

Klasse: H11-12

1.

Fossum IF 1

 

33:44

 

1

Sebastian Wettergreen

15:56

4.

15:56

2.

2

Magnus Rørlien Jevanord

17:48

1.

33:44

1.

2.

Konnerud IL 1

 

38:39

 

1

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

15:47

3.

15:47

1.

2

Ola Gjermstad Pettersen

22:52

3.

38:39

2.

3.

Kongsberg OL 1

 

51:44

 

1

Nils Zahl Eriksson

30:56

7.

30:56

5.

1

Jon Strand

.

30:56

5.

DNS

2

Amalie Myrvold Skovlyst

20:48

2.

51:44

3.

4.

Kongsberg OL 2

 

52:23

 

1

Eirik Lesteberg

21:18

5.

21:18

3.

1

Mathias Bredland Eid

21:18

5.

21:18

3.

2

Jakob Bredland Eid

31:05

6.

52:23

4.

5.

Sturla, IF 2

 

1:00:22

 

1

Christian Kullberg

31:06

9.

31:06

9.

2

Kristian Kaiser

29:16

4.

1:00:22

5.

6.

Sturla, IF 1

 

1:00:26

 

1

Oscar Wilhelmsen

31:02

8.

31:02

7.

1

.

31:02

7.

DNS

2

Aksel Klausen

29:24

5.

1:00:26

6.

7.

Konnerud IL 2

 

1:13:38

 

1

Marcus Rygg Syvertsen

39:07

10.

39:07

10.

2

Adrian Michael Hunstad

34:31

7.

1:13:38

7.

Klasse: D13-16

1.

Sturla, IF 1

 

50:31

 

1

Mina Akiko Johnsen

25:30

1.

25:30

1.

2

Marie Kvarme

25:01

1.

50:31

1.

2.

Kongsberg OL 1

 

53:51

 

1

Synne Sommerstad Røste

28:26

2.

28:26

2.

2

Ingvild Gustafsson

25:25

2.

53:51

2.

3.

Sturla, IF 2

 

1:04:19

 

1

Ylva Klausen

28:28

3.

28:28

3.

2

Marthe Graff-Wiik

35:51

4.

1:04:19

3.

4.

Kongsberg OL 2

 

1:08:01

 

1

Elise Renard

32:01

4.

32:01

4.

2

Iselin Høivold

36:00

5.

1:08:01

4.

5.

Konnerud IL 1

 

1:08:03

 

1

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

37:08

6.

37:08

6.

2

Martine Gjermstad Pettersen

30:55

3.

1:08:03

5.

6.

Kongsberg OL 3

 

1:34:30

 

1

Marte Eger

37:06

5.

37:06

5.

2

Ingrid Lesteberg

57:24

6.

1:34:30

6.

DNS

Heming Orientering 1

 

0:00

 

1

Hannah Rasmussen Braadlie

.

0:00

.

DNS

2

Silja Berstad

.

0:00

.

DNS

Klasse: H13-16

1.

Kongsberg OL 2

 

43:36

 

1

Andreas Myrvold Skovlyst

20:02

1.

20:02

1.

2

Simen Sommerstad Røste

23:34

3.

43:36

1.

2.

Ringerike OL 1

 

44:50

 

1

Rasmus Berglund

24:57

5.

24:57

5.

2

Martin Nøkleby Melling

19:53

1.

44:50

2.

3.

Kongsberg OL 1

 

47:17

 

1

Arne Bergan

22:50

2.

22:50

2.

2

Halvor Løken

24:27

4.

47:17

3.

4.

Sturla, IF 1

 

47:43

 

1

Martin Kaiser

24:56

4.

24:56

4.

2

Magnus Skourup Rognebakke

22:47

2.

47:43

4.

5.

Konnerud IL 1

 

48:47

 

1

August Hellerud Sire

23:06

3.

23:06

3.

2

Fredrik Fet Andersen

25:41

5.

48:47

5.

6.

Sturla, IF 3

 

1:01:30

 

1

Jaran Gustavsson

26:50

7.

26:50

7.

2

Jens Wold

34:40

7.

1:01:30

6.

7.

Sturla, IF 2

 

1:02:59

 

1

Mats Johnsen

32:04

8.

32:04

8.

2

Henrik Kaiser

30:55

6.

1:02:59

7.

8.

Kongsberg OL 3

 

1:20:46

 

1

Jan Olav Bergan

25:16

6.

25:16

6.

2

Arne Biseth

55:30

9.

1:20:46

8.

9.

Konnerud IL 2

 

1:29:43

 

1

Hans Mathias Økern Hågård

37:24

9.

37:24

9.

2

Johanne Storhaug

52:19

8.

1:29:43

9.

Klasse: D150

1.

Lierbygda OL 1

 

2:23:18

 

1

Gunhild Hennum

47:09

2.

47:09

2.

2

Trine Marit Justad Raaen

49:35

3.

1:36:44

2.

3

Helga Haverstad

46:34

1.

2:23:18

1.

2.

Konnerud IL / Lierbygda OL 2

 

2:38:28

 

1

Marianne Spanli

47:36

3.

47:36

3.

2

Veslemøy Solberg

48:15

1.

1:35:51

1.

3

Kari Lyngbakken

1:02:37

2.

2:38:28

2.

3.

Sturla, IF 1

 

3:05:13

 

1

Charlotte Skourup

46:21

1.

46:21

1.

2

Tanja Instanes

51:38

4.

1:37:59

3.

3

Merete Undeland

1:27:14

4.

3:05:13

3.

4.

Eiker OL 1

 

3:16:26

 

1

Aud Kjemperud

1:09:02

5.

1:09:02

5.

2

Mona Jensen

49:21

2.

1:58:23

4.

3

Berit Grosvold

1:18:03

3.

3:16:26

4.

Brutt

Sturla, IF 2

 

2:43:02

 

1

Stine Kaiser

54:35

4.

54:35

4.

2

Gry Bruland Vråle

1:48:27

5.

2:43:02

5.

3

.

0:00

.

DNS

Klasse: H150

1.

Modum OL 1

 

1:53:17

 

1

Lars Enerhaugen

37:52

2.

37:52

2.

2

Gunnar Hope

38:28

2.

1:16:20

2.

3

David Løver

36:57

1.

1:53:17

1.

2.

IL GeoForm / Oslostudentenes IK 1

 

2:01:47

 

1

Guttorm Egge

38:37

6.

38:37

6.

2

Bjørn Grinde

40:52

5.

1:19:29

3.

3

Are Eriksen

42:18

3.

2:01:47

2.

3.

Heming Orientering 1

 

2:02:48

 

1

Christian Reusch

44:52

12.

44:52

12.

2

Jøran Kristensen

39:09

3.

1:24:01

7.

3

Audun Berstad

38:47

2.

2:02:48

3.

4.

Ringerike OL 1

 

2:05:52

 

1

Knut Aas

38:30

3.

38:30

3.

2

Stig Melling

37:48

1.

1:16:18

1.

3

Lars Berglund

49:34

8.

2:05:52

4.

5.

Lierbygda OL 1

 

2:07:15

 

1

Vidar Strand

39:00

8.

39:00

8.

2

Bjørn-Willy Arntzen

45:11

8.

1:24:11

8.

3

Richard Zeiner-Gundersen

43:04

5.

2:07:15

5.

6.

Sturla, IF 1

 

2:07:19

 

1

Roger Wiik

38:33

5.

38:33

5.

2

Geir Thomas Knutheim

44:00

6.

1:22:33

5.

3

Anders Gustafsson

44:46

6.

2:07:19

6.

7.

Sturla, IF 3

 

2:08:47

 

1

Stig Instanes

37:51

1.

37:51

1.

2

Jan Morten Andersen

48:25

9.

1:26:16

9.

3

Øystein Rognebakke

42:31

4.

2:08:47

7.

8.

Sturla, IF 2

 

2:10:36

 

1

Jarl Homme

38:30

3.

38:30

3.

2

Jon Erik Kvarme

44:05

7.

1:22:35

6.

3

Nils Inge Brurberg

48:01

7.

2:10:36

8.

9.

Kongsberg OL 1

 

2:33:21

 

1

Per Gustafsson

43:45

10.

43:45

10.

2

Erik Høivold

55:04

11.

1:38:49

12.

3

Pål Martin Eid

54:32

9.

2:33:21

9.

10.

Kongsberg OL 2

 

3:03:21

 

1

Roger Andre Vanebo

56:28

13.

56:28

13.

2

Terje Ulla Eiken

1:02:46

13.

1:59:14

13.

3

Atle Wøllo

1:04:07

10.

3:03:21

10.

11.

Ringerike OL 2

 

3:22:00

 

1

Helge Graffer

43:47

11.

43:47

11.

2

Morten Dåsnes

51:47

10.

1:35:34

10.

3

Brede Høibak Gundersen

1:46:26

11.

3:22:00

11.

DSQ

Sturla, IF 4

 

2:20:25

 

1

Håkon Wold

39:04

9.

39:04

9.

2

Tibor Vári

40:41

4.

1:19:45

4.

3

Snorre Frydenlund

1:00:40

.

0:00

.

DSQ

Brutt

Modum OL 2

 

1:36:39

 

1

Jens Kr Kopland

38:39

7.

38:39

7.

2

Roar Bye

58:00

12.

1:36:39

11.

3

Erik Lindstrøm

.

0:00

.

DNS

Klasse: D17

1.

Kongsberg OL 1

 

2:00:39

 

1

Åsne Haavengen

35:59

1.

35:59

1.

2

Tale Strand

41:59

3.

1:17:58

1.

3

Linnea Olofsson

42:41

2.

2:00:39

1.

2.

Eiker OL 1

 

2:12:24

 

1

Oda Isnes Tyse

42:08

4.

42:08

4.

2

Malin Sørensen

40:19

1.

1:22:27

2.

3

Hilde Hovdenak

49:57

6.

2:12:24

2.

3.

Kongsberg OL 3

 

2:23:35

 

1

Aurora Moholth

44:14

7.

44:14

7.

2

Ingjerd Sommerstad

51:49

5.

1:36:03

4.

3

Kari Strand

47:32

3.

2:23:35

3.

4.

Sturla, IF 1

 

2:23:53

 

1

Silje Carlsen

43:21

5.

43:21

5.

2

Hedda Kjeldsen

49:30

4.

1:32:51

3.

3

Ingeborg Kvarme

51:02

7.

2:23:53

4.

5.

Konnerud IL 1

 

2:32:14

 

1

Mille Vasshaug Jægtvik

41:50

2.

41:50

2.

2

Hedda Spangberg

1:11:34

8.

1:53:24

8.

3

Therese Haare

38:50

1.

2:32:14

5.

6.

Kongsberg OL 2

 

2:32:49

 

1

Selma Høivold

43:23

6.

43:23

6.

2

Mari Øverby

1:00:23

6.

1:43:46

6.

3

Mathilde Sæter Flesseberg

49:03

4.

2:32:49

6.

7.

Ringerike OL 1

 

2:33:01

 

1

Kjersti Stræte

41:53

3.

41:53

3.

2

Kristine Grønlund

1:01:17

7.

1:43:10

5.

3

Monica Berglund

49:51

5.

2:33:01

7.

8.

Konnerud IL 2

 

3:00:17

 

1

Tiril Holen

1:08:47

8.

1:08:47

8.

2

Anette Juveli

40:41

2.

1:49:28

7.

3

Tiril Kihle

1:10:49

8.

3:00:17

8.

Klasse: H17

1.

Kongsberg OL 1

 

1:43:28

 

1

Damien Renard

31:26

1.

31:26

1.

2

Vetle Drage

34:04

1.

1:05:30

1.

3

Petter Reinemo

37:58

1.

1:43:28

1.

2.

Kongsberg OL 2

 

1:59:03

 

1

Odd Strand

36:01

3.

36:01

3.

2

Johan Eger

42:36

5.

1:18:37

4.

3

Atle Nikolai Wøllo

40:26

2.

1:59:03

2.

3.

Nesbyen IL 1

 

2:01:24

 

1

Vegard Myklemyr

31:26

1.

31:26

1.

2

Kristen Mikkelsplass

34:52

2.

1:06:18

2.

3

Pål Gunnar Mikkelsplass

55:06

9.

2:01:24

3.

4.

Konnerud IL 1

 

2:03:30

 

1

Kristian Kullerud

38:48

4.

38:48

4.

2

Jonas Sommerstad Juveli

38:48

3.

1:17:36

3.

3

Nicholas Oskarsson

45:54

7.

2:03:30

4.

5.

Sturla, IF 1

 

2:03:46

 

1

Martin Østberg

39:49

5.

39:49

5.

2

Lukas Klausen

41:17

4.

1:21:06

5.

3

Johan Kristian Undeland

42:40

4.

2:03:46

5.

6.

Ringerike OL 1

 

2:08:54

 

1

Mikkel Berglund

41:55

7.

41:55

7.

2

Øyvind Hung Strande

45:40

7.

1:27:35

6.

3

Lars-Inge Arnevik

41:19

3.

2:08:54

6.

7.

Kongsberg OL 3

 

2:12:48

 

1

Øyvind Drage

43:57

8.

43:57

8.

2

Per Øivind Eger

44:13

6.

1:28:10

7.

3

Ola Lesteberg

44:38

6.

2:12:48

7.

8.

Modum OL 1

 

2:21:30

 

1

Lars Grønhovd

40:01

6.

40:01

6.

2

Kaspar Lilja

57:51

8.

1:37:52

8.

3

Karsten Alexander Kopland

43:38

5.

2:21:30

8.

9.

Røyken OL 1

 

2:38:30

 

1

Henrik Drange Ruud

47:02

9.

47:02

9.

2

Harald Heiaas

59:17

9.

1:46:19

9.

3

Eirik Holth Johannessen

52:11

8.

2:38:30

9.

DNS

Modum OL 2

 

0:00

 

1

Morten Taraldsten Brunes

.

0:00

.

DNS

2

Helge Kristian Kopland

.

0:00

.

DNS

3

Jørn-Are Longfjeld

.

0:00

.

DNS


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 mars 2022, 17:16:29

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

174

Antall startet:

162