Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KM langdistanse 29. august 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Odin Yngve Solheim Alvær

Førde IL

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

DNS

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ildrid Mestad

Røyken OL

50:20

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:00:50

Askil Mestad

Røyken OL

31:49

Martine Røkeberg

Eiker OL

41:48

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

45:21

DSQ

Eirill Mestad

Røyken OL

23:09

76 92 96 79

DNS

Oskar Baklid

Konnerud IL

Klasse: B-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Håkon Øverby

Kongsberg OL

40:10

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Gunnerød

IL GeoForm

31:09

+0:00

10:36

2.

Marius Strandseter

Røyken OL

34:16

+3:07

11:40

3.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

39:44

+8:35

13:32

4.

Anders Johnsen

Sturla, IF

40:44

+9:35

13:52

5.

Rolf Magnus Justad

IF Hellas

49:05

+17:56

16:43

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

50:15

+19:06

17:07

7.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

1:15:18

+44:09

25:39

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Anders Istad

Asker Skiklubb

33:40

+0:00

10:07

2.

Ivar Mestad

Røyken OL

44:45

+11:05

13:27

3.

Harald Bergan

Kongsberg OL

46:09

+12:29

13:52

4.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

47:51

+14:11

14:23

5.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

48:13

+14:33

14:30

6.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

49:38

+15:58

14:55

DNS

Bjørn Wessel

Berger og Svelvik OL

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lasse Syvertsen

Berger og Svelvik OL

1:14:43

+0:00

13:43

2.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

1:39:28

+24:45

18:16

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Jenny Hovdenak Holmes

Eiker OL

29:18

Ingrid Asmyhr-Andersen

Eiker OL

53:59

Sofie Skare

Konnerud IL

40:21

DSQ

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

39:38

80

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:39

+0:00

10:40

2.

Emilie Haffner Haugholt

Sturla, IF

40:50

+14:11

16:21

3.

Frida Hope

Modum OL

48:15

+21:36

19:20

4.

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

50:02

+23:23

20:03

5.

Julie Wold

Sturla, IF

1:04:40

+38:01

25:55

6.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

1:07:18

+40:39

26:58

DSQ

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

1:00:30

92 96 79 80 107 100

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

30:38

+0:00

10:26

2.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

33:47

+3:09

11:30

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

38:01

+7:23

12:57

4.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

41:07

+10:29

14:00

5.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

47:19

+16:41

16:07

6.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

47:21

+16:43

16:07

7.

Marte Eger

Kongsberg OL

48:43

+18:05

16:35

8.

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

50:19

+19:41

17:08

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marie Kvarme

Sturla, IF

32:52

+0:00

7:56

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

32:54

+0:02

7:57

3.

Ingvild Gustafsson

Kongsberg OL

35:40

+2:48

8:37

4.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

39:13

+6:21

9:29

5.

Ylva Klausen

Sturla, IF

45:36

+12:44

11:01

6.

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

47:27

+14:35

11:28

7.

Ane Kristine Eid

Kongsberg OL

1:06:48

+33:56

16:09

Klasse: D 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

43:48

+0:00

9:48

2.

Åsne Haavengen

Kongsberg OL

47:21

+3:33

10:36

3.

Mathilde Sæter Flesseberg

Kongsberg OL

51:53

+8:05

11:37

4.

Mari Øverby

Kongsberg OL

57:06

+13:18

12:47

5.

Hedda Kjeldsen

Sturla, IF

58:46

+14:58

13:09

6.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

1:05:10

+21:22

14:35

7.

Selma Hoivold

Kongsberg OL

1:05:41

+21:53

14:42

8.

Tiril Holen

Konnerud IL

1:07:56

+24:08

15:12

9.

Tiril Kihle

Konnerud IL

1:35:28

+51:40

21:22

Klasse: D 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tale Strand

Kongsberg OL

1:07:15

+0:00

12:21

Klasse: D 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Malin Sørensen

Eiker OL

51:42

+0:00

9:05

1.

Therese Haare

Konnerud IL

51:42

+0:00

9:05

3.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

1:01:20

+9:38

10:47

4.

Oda Isnes Tyse

Eiker OL

1:20:23

+28:41

14:08

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hilde Hovdenak

Eiker OL

48:25

+0:00

10:50

2.

Kari Strand

Kongsberg OL

49:52

+1:27

11:10

3.

Ingjerd Sommerstad

Kongsberg OL

52:35

+4:10

11:46

4.

Karoline Bredland

Kongsberg OL

59:32

+11:07

13:20

5.

Linda Zahl Eriksson

Kongsberg OL

1:04:10

+15:45

14:22

6.

May Ingela Hope

Modum OL

1:04:35

+16:10

14:27

7.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:08:44

+20:19

15:23

8.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

1:15:30

+27:05

16:54

DSQ

Larysa Mironava

Modum OL

48:38

83 85 91 94 95 149 108 100 249

DNS

Monica Berglund

Ringerike OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anita Sørensen Drage

Kongsberg OL

43:51

+0:00

10:36

2.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

43:52

+0:01

10:36

3.

Anne Guro Nøkleby

Ringerike OL

44:09

+0:18

10:40

4.

Hilde Storløkken

Kongsberg OL

51:22

+7:31

12:25

DNS

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

36:41

+0:00

11:01

2.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

38:19

+1:38

11:31

3.

Marianne Spanli

Lierbygda OL

45:28

+8:47

13:40

4.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

58:22

+21:41

17:33

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Strande

Skien OK

43:08

+0:00

12:58

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Strande

Ringerike OL

37:03

+0:00

14:43

2.

Linda Verde

Sturla, IF

37:24

+0:21

14:52

3.

Ingunn Ytrehus

Rollag og Veggli IL

39:15

+2:12

15:36

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Bjerk

Konnerud IL

48:40

Olai Biseth

Kongsberg OL

27:40

Martin Rånes

Konnerud IL

27:07

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

42:36

Mathis Renard

Kongsberg OL

23:55

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

27:05

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

59:22

Erik Bergan

Kongsberg OL

39:43

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

21:23

+0:00

8:34

2.

Vebjørn Oftedal

Sandnes IL (Rogaland)

22:14

+0:51

8:54

3.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

24:28

+3:05

9:48

4.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

29:52

+8:29

11:58

5.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

30:59

+9:36

12:25

6.

Aksel Klausen

Sturla, IF

33:08

+11:45

13:16

7.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

37:38

+16:15

15:05

8.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

40:51

+19:28

16:22

DSQ

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

42:49

92 107

DNS

Jon Strand

Kongsberg OL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

22:34

+0:00

7:41

2.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

23:08

+0:34

7:52

3.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

24:15

+1:41

8:15

4.

Erlend Ulsaker

Hemsedal IL

24:38

+2:04

8:23

5.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

25:17

+2:43

8:36

6.

Mats Johnsen

Sturla, IF

27:52

+5:18

9:29

7.

Jens Wold

Sturla, IF

28:18

+5:44

9:38

8.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

32:43

+10:09

11:08

9.

Arne Biseth

Kongsberg OL

33:37

+11:03

11:27

10.

Sebastian Røkeberg

Eiker OL

39:34

+17:00

13:28

11.

Oskar Hope

Modum OL

42:19

+19:45

14:25

12.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

48:06

+25:32

16:23

DNS

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Nøkleby Melling

Ringerike OL

35:51

+0:00

8:01

2.

Halvor Løken

Kongsberg OL

37:30

+1:39

8:23

3.

Arne Bergan

Kongsberg OL

38:54

+3:03

8:42

4.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

39:24

+3:33

8:49

5.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

49:59

+14:08

11:11

6.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

54:08

+18:17

12:07

DNS

Rasmus Berglund

Ringerike OL

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vetle Drage

Kongsberg OL

48:04

+0:00

8:49

2.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

49:32

+1:28

9:05

3.

Johan Eger

Kongsberg OL

50:12

+2:08

9:13

4.

Lukas Klausen

Sturla, IF

55:47

+7:43

10:14

5.

Mikkel Berglund

Ringerike OL

56:34

+8:30

10:23

6.

Sindre Ulsaker

Hemsedal IL

1:16:41

+28:37

14:04

DNS

Rolf Trygve Haug

Kongsberg OL

Klasse: H 19-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Kristian Undeland

Sturla, IF

56:50

+0:00

9:59

Klasse: H 21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Sørensen

Eiker OL

49:09

+0:00

6:47

2.

Damien Renard

Kongsberg OL

51:20

+2:11

7:05

3.

Kristen Mikkelsplass

Nesbyen IL

55:08

+5:59

7:37

DSQ

Halvor Saunes

Kongsberg OL

1:11:45

94 95 93 149 104 105 109 100

DSQ

Vegard Myklemyr

Nesbyen IL

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigurd R. Oftedal

Sandnes IL (Rogaland)

45:34

+0:00

8:00

2.

Gard Lindseth

Nydalens SK

46:16

+0:42

8:08

3.

Inge Lindseth

Nydalens SK

47:12

+1:38

8:18

4.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

55:20

+9:46

9:43

5.

Geir Thomas Knutheim

Sturla, IF

59:35

+14:01

10:28

6.

Hans Marius Nelson

Berger og Svelvik OL

1:07:43

+22:09

11:54

7.

Lars Berglund

Ringerike OL

1:13:47

+28:13

12:58

8.

Stig Instanes

Sturla, IF

1:31:09

+45:35

16:02

9.

Stian Vallestad Alvær

Førde IL

1:54:07

+1:08:33

20:04

DNS

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

DNS

Espen Røste

Kongsberg OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gjermund Røren

Eiker OL

48:07

+0:00

8:50

2.

Odd Strand

Kongsberg OL

48:42

+0:35

8:56

3.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

51:06

+2:59

9:23

4.

Roger Wiik

Sturla, IF

53:09

+5:02

9:45

5.

Lars Enerhaugen

Modum OL

53:24

+5:17

9:48

6.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

54:10

+6:03

9:56

7.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

55:40

+7:33

10:13

8.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

55:52

+7:45

10:15

9.

Gunnar Hope

Modum OL

57:58

+9:51

10:38

10.

Svein-Erik Søgård

Kongsberg OL

1:04:48

+16:41

11:54

11.

Per Gustafsson

Kongsberg OL

1:05:30

+17:23

12:01

12.

Øystein Skjelbred

Kongsberg OL

1:05:40

+17:33

12:03

13.

Endre Ulsaker

Hemsedal IL

1:05:49

+17:42

12:05

14.

Stig Melling

Ringerike OL

1:06:41

+18:34

12:14

15.

Erik Høivold

Kongsberg OL

1:10:45

+22:38

12:59

16.

Bjørn Victor Larsen

Kongsberg OL

1:11:43

+23:36

13:10

17.

Hans Otto Øverby

Kongsberg OL

1:12:34

+24:27

13:19

18.

Roar Bye

Modum OL

1:19:01

+30:54

14:30

19.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:21:46

+33:39

15:01

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

48:45

+0:00

10:55

2.

Per Schanche

Asker Skiklubb

1:02:16

+13:31

13:56

DNS

Jens Kr Kopland

Modum OL

Klasse: H 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Dåsnes

Ringerike OL

39:00

+0:00

9:25

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Roar Bakken

Eiker OL

37:36

+0:00

11:18

2.

Helge Revhaug

Ringerike OL

56:25

+18:49

16:58

3.

Brede Høibak Gundersen

Ringerike OL

1:01:21

+23:45

18:27

DNS

Finn Bjørtuft

Kongsberg OL

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

33:05

+0:00

13:09

2.

Ole Kristoffer Throndsen

Kongsberg OL

43:54

+10:49

17:27

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elling Frøvoll

Sturla, IF

35:10

+0:00

13:58

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

42:56

+7:46

17:04

3.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

46:58

+11:48

18:40

4.

Ivar Louis Berg

Sturla, IF

59:13

+24:03

23:32

5.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:07:07

+31:57

26:41


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

1 september 2020, 15:22:08

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

188

Antall startet:

175