Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Pokalkamp 3 Bergen - Skagemarken 22. september 2020

Klasse: D/H-10N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

21:26

Erik Prestegård

Gneist, IL

35:40

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

32:50

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

32:25

Olav Rutledal

Fana IL

52:27

Marie Kjærgård

Gneist, IL

39:57

Håkon Solvik

Gneist, IL

53:57

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

25:26

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

27:11

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

30:48

Henrikke Lund Olsen

TIF Viking

25:22

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

51:17

Vegard Wollan

Fana IL

28:48

Maria Christensson

Gneist, IL

41:05

DSQ

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

36:35

50

Klasse: H11-12N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

32:18

+0:00

Klasse: D/H17-N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Silje Gulbrandsen Wollan

Fana IL

28:52

+0:00

2.

Bodil Håheim

IL Gular

33:46

+4:54

3.

Andreas Nielsen

Varegg Fleridrett

36:30

+7:38

4.

Amalie Krohn Madsen

37:12

+8:20

5.

Birk Bell Lysaker

Fana IL

37:19

+8:27

6.

Gunhild Strand

Bergens TF

39:05

+10:13

7.

Marianne Heldal

Fana IL

41:16

+12:24

DSQ

Torhild Eide Torgersen

TIF Viking

27:25

56

DNS

Gunnar Helmich Pedersen

TIF Viking

DNS

Jo Torgersen

TIF Viking

DNS

Margrete Solvik

Gneist, IL

DNS

Maria Prestegård

Gneist, IL

DNS

Jan Arve Solli

Askøy OL

DNS

Camilla Nystuen

Askøy OL

Arrangør

N løype

Gneist, IL

15:24

Klasse: D-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

46:43

Paula Helena Mesecke-Helgesen

TIF Viking

1:23:09

Katinka Sannes

TIF Viking

1:23:08

DSQ

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

46:41

60 61 75 76 54 50

Klasse: H-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

1:07:28

Jonas Breistein Pedersen

TIF Viking

48:03

Trygve Lilleheil

TIF Viking

1:07:24

DSQ

Gabriel Strømme

TIF Viking

1:10:54

90

DNS

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

Klasse: D11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emilie Solvik

Gneist, IL

27:01

+0:00

2.

Ingrid Brattbakk

Fana IL

36:53

+9:52

3.

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

37:15

+10:14

4.

Hedda Jansson Rønnestad

Fana IL

37:56

+10:55

5.

Eirin Ingvaldsen

TIF Viking

40:49

+13:48

6.

Emilie Breistein Pedersen

TIF Viking

47:29

+20:28

7.

Aurora Indrebø Otterå

TIF Viking

47:34

+20:33

Klasse: H11-13

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kirill Eikanger

Gneist, IL

20:32

+0:00

2.

Emil Heksem

Fana IL

21:10

+0:38

3.

Sjur Grønnevet

IL Gular

26:38

+6:06

4.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

26:51

+6:19

5.

Andreas Vaksdal

Fana IL

28:07

+7:35

6.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

35:27

+14:55

7.

Andreas Fjæreide Helland

Varegg Fleridrett

37:46

+17:14

Klasse: D65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Solli

Askøy OL

22:03

+0:00

2.

Bjørg Midttun

Bergens TF

32:31

+10:28

3.

Kari Secher

Bergens TF

43:08

+21:05

4.

Astri Ese Hole

Bergens TF

47:51

+25:48

Klasse: D/H14-C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Grønnevet

IL Gular

27:54

+0:00

2.

Øystein Bremer Thunes

Gneist, IL

29:43

+1:49

3.

Siv Ellen Thunes

Gneist, IL

29:46

+1:52

4.

Ane Sofie Nærheim

IL Gular

36:22

+8:28

5.

Roar Berge

Varegg Fleridrett

37:58

+10:04

6.

Eirik Lilleheil

TIF Viking

40:49

+12:55

7.

Håkon Ingvaldsen

TIF Viking

40:52

+12:58

8.

Bjørn Bjøraas

Gneist, IL

41:58

+14:04

9.

Camilla Garshol Albertsen

TIF Viking

46:48

+18:54

10.

Erik Rasmussen Otterå

TIF Viking

48:08

+20:14

11.

Vidar Pedersen

TIF Viking

48:41

+20:47

12.

Trygve Buanes

TIF Viking

1:07:19

+39:25

13.

Elisabeth Strømme

TIF Viking

1:10:29

+42:35

14.

Christian Mesecke

TIF Viking

1:23:00

+55:06

DSQ

Tanja Kögel

TIF Viking

53 56 52 57 78 77 63 80 90 249

DSQ

Eirik Lilleheil

TIF Viking

1:08:22

53

DNS

Jorunn Kjærgård

Gneist, IL

DNS

Bjarte Toppe

TIF Viking

Klasse: D12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

51:50

+0:00

2.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

54:51

+3:01

3.

Idun Hekland

IL Gular

1:09:32

+17:42

DSQ

Live Grønnevet

IL Gular

1:09:29

87 88

DSQ

Marie Thomassen

Varegg Fleridrett

1:13:40

48 49 85

Klasse: H12-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

23:08

+0:00

2.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

34:18

+11:10

3.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

48:53

+25:45

4.

Olve Berge Aarsand

Varegg Fleridrett

50:12

+27:04

DNS

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

Klasse: D50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marit Nipen

Gneist, IL

34:18

+0:00

2.

Nina Goga

Bergens TF

36:34

+2:16

3.

Nina Soligard

Bergens TF

38:11

+3:53

4.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

39:02

+4:44

5.

Ingjerd Sognnæs

Bergens TF

41:14

+6:56

6.

Bjørg Kocbach

Bergens TF

44:14

+9:56

7.

Turid Rognsvåg

Os Orienteringsklubb

45:08

+10:50

8.

Anne Westergård

Varegg Fleridrett

52:00

+17:42

9.

Berit Hegdal

Bergens TF

52:02

+17:44

10.

May-Lill Damm

TIF Viking

53:33

+19:15

DSQ

Elin Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

1:17:32

48

DSQ

Anne Gjestemoen

Bergens TF

1:22:38

85

DSQ

Anita Lindvik-Sævareid

Os Orienteringsklubb

1:53:07

48 49 85

Klasse: H65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ove Drange

Varegg Fleridrett

32:45

+0:00

2.

Atle Alvheim

Fana IL

34:02

+1:17

3.

Atle Bergseth

Varegg Fleridrett

38:57

+6:12

4.

Erling Strand

Bergens TF

43:23

+10:38

5.

Dagfinn Hole

Bergens TF

46:20

+13:35

6.

Per Haugland

Årstad IL

47:42

+14:57

7.

Gunnar J. Alsaker

Årstad IL

47:46

+15:01

8.

Per Vold

Fana IL

48:15

+15:30

9.

Egil Otto Knudsen

TIF Viking

48:57

+16:12

10.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

50:01

+17:16

11.

Magne Raadal

Fana IL

50:44

+17:59

12.

Halvdan Ramberg Moe

Fana IL

50:51

+18:06

13.

Rolf Nord

Os Orienteringsklubb

51:19

+18:34

14.

Einar Nordås

Fana IL

51:26

+18:41

15.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

51:29

+18:44

16.

Jan Olav Ormberg

Fana IL

53:14

+20:29

17.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

1:02:53

+30:08

18.

Øistein Paulsen

Bergens TF

1:02:54

+30:09

19.

Per Vikane

Fana IL

1:21:01

+48:16

DSQ

Gunnar Knudsen

TIF Viking

1:21:41

48 49 85

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Haugland

Årstad IL

33:35

+0:00

2.

Marianne Heksem

Fana IL

41:23

+7:48

3.

Karianne Alsaker

Årstad IL

51:56

+18:21

4.

Bjørn Batalden

Fana IL

1:09:07

+35:32

5.

Astrid Oline Ervik

Varegg Fleridrett

1:17:45

+44:10

6.

Birte Nordeide

Gneist, IL

1:30:13

+56:38

Brutt

Synne Marie Sandviknes

Bergens TF

Arrangør

Løype B

Gneist, IL

1:15:53

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Judit Margrethe Møller

Fana IL

37:45

+0:00

2.

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

40:32

+2:47

3.

Helene Nysæter

Bergens TF

50:40

+12:55

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Rogstadkjernet

Bergens TF

1:05:50

+0:00

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mariann Schei

TIF Viking

30:41

+0:00

2.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

37:59

+7:18

3.

Marie Roll-Tørnqvist

Fana IL

39:00

+8:19

4.

Vibeke Tefre Grieg

Fana IL

40:36

+9:55

5.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

46:53

+16:12

6.

Kirsti Lysaker

Fana IL

56:48

+26:07

DNS

Liv Ormberg

Gneist, IL

DNS

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

Klasse: H50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole-André Helgaas

IL BUL-Tromsø

26:56

+0:00

2.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

27:58

+1:02

3.

Arne Knudsen

Gneist, IL

30:43

+3:47

4.

Helge Nysæter

Bergens TF

30:53

+3:57

5.

Sverre Ottesen

Varegg Fleridrett

32:41

+5:45

6.

Ørjan Totland

TIF Viking

33:50

+6:54

7.

Owen Jarvis Westergård

Varegg Fleridrett

33:52

+6:56

8.

Tore Svein Nese

Askøy OL

35:33

+8:37

9.

Sverre Johan Nærheim

IL Gular

36:54

+9:58

10.

Gernot Doppelhofer

Varegg Fleridrett

37:18

+10:22

11.

Erik Vikane

38:11

+11:15

12.

Tommy Sævareid

Os Orienteringsklubb

39:47

+12:51

13.

Torgeir Strand

Fana IL

39:48

+12:52

14.

Leif Gunnar Hovden

Halsnøy OL

40:49

+13:53

15.

Øistein Bøe

Fana IL

41:58

+15:02

16.

Håkon Mogstad

Fana IL

42:31

+15:35

17.

Ole Tørnqvist

Fana IL

42:40

+15:44

18.

Lars Sveen

Bergens TF

47:03

+20:07

19.

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

47:56

+21:00

20.

Matti Torgersen

Bergens TF

50:59

+24:03

21.

Kjetil Damm

TIF Viking

58:08

+31:12

22.

Knut Gjestemoen

Bergens TF

1:03:09

+36:13

DSQ

Tor Sørevik

TIF Viking

37:12

70 71

DSQ

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

37:19

62 67 69 70 71 51 73 79 81 84 85

DSQ

Lars Stuland Larsen

Varegg Fleridrett

37:40

51 73 79 81 84 85

DSQ

Alfon Harald Johansen

Bergens TF

39:07

51 73 79 81 84 85

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Hekland

IL Gular

40:50

+0:00

2.

Runar Sivertsen

Bergens TF

1:04:48

+23:58

3.

Toralf Rutledal

Fana IL

1:10:09

+29:19

DNS

Bjørge Solli

Askøy OL

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Harald Löfgren Johansen

Bergens TF

26:48

+0:00

2.

Magne Knudsen

Gneist, IL

30:34

+3:46

3.

Tom Eirik Eikanger

IL Gular

31:49

+5:01

4.

Niklas Profors

Varegg Fleridrett

33:59

+7:11

5.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

37:01

+10:13

6.

Sveinung Rykkje

Varegg Fleridrett

37:12

+10:24

7.

Bjørn Johannessen Field

Gneist, IL

38:48

+12:00

8.

Geir Heksem

Fana IL

40:25

+13:37

9.

Andreas Nysæter

Bergens TF

42:05

+15:17

10.

Jan Kocbach

Fana IL

44:01

+17:13

11.

Knut Utne

Fana IL

44:33

+17:45

12.

Andreas Berge

Os Orienteringsklubb

45:18

+18:30

13.

Pål Thomassen

Varegg Fleridrett

49:02

+22:14

14.

Lars Fjellanger

Fana IL

1:13:55

+47:07

DNS

Bjarte Eikanger

Gneist, IL

Arrangør

A Lang

Gneist, IL

45:15

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

42:59

+0:00

2.

Ingunn Martinsen

Varegg Fleridrett

44:57

+1:58

3.

Christiane Trösse

Varegg Fleridrett

47:27

+4:28

4.

Siri Sjødin Drange

Varegg Fleridrett

48:14

+5:15


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 september 2020, 19:30:08

Arrangør:

Gneist, IL

Antall deltagere:

189

Antall startet:

175