Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Hu og Hei Snuskeløpet 2020 2. oktober 2020

Klasse: Damer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Dyrkorn

NTNUI

16:37

+0:00

2.

Eirin Svanøe-Hafstad

Frol IL

16:49

+0:12

3.

Ida Lindkvist

NTNUI

16:58

+0:21

4.

Pauline Røstum Bellingmo

NTNUI

18:49

+2:12

5.

Ane Malene Kolstad

Freidig

19:12

+2:35

6.

Ingrid Okkenhaug

NTNUI

19:30

+2:53

7.

Ingunn Egeberg Vári

NTNUI

21:07

+4:30

8.

Ingrid Gulbrandsen

NTNUi

21:12

+4:35

9.

Anu Tuomisto

NTNUI

22:18

+5:41

10.

Ingvild Wang

NTNUI

24:02

+7:25

11.

Jenny Persson

Byåsen Il

25:15

+8:38

12.

Åsne Skram Trømborg

NTNUI

25:30

+8:53

13.

Hildegunn Heggøy

NTNUI

27:00

+10:23

14.

Marte Hoff Hagen

NTNUI

32:55

+16:18

DNS

Kristine Ausen

NMBUI

DNS

Nina Birkeland

NTNUI

Klasse: Herrer

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Granqvist

NTNUI

13:12

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

13:46

+0:34

3.

Anton Sjökvist

Fredrikstad SK

13:57

+0:45

4.

Henry McNulty

Bækkelagets SK

14:11

+0:59

5.

Håkon Raadal Bjørlo

NTNUI

14:12

+1:00

6.

Anders Vestøl

NTNUI

14:43

+1:31

7.

Isak Bergset

Frol IL

14:44

+1:32

8.

Halvor Melkild

NTNUI

15:10

+1:58

9.

Johan Christie Ørke

NTNUI

15:12

+2:00

10.

Clemens Sundby Øxnevad

NTNUI

15:18

+2:06

11.

Erik Gustafsson

NTNUI

15:20

+2:08

12.

Gustav Fiskum

NTNUI

15:27

+2:15

13.

Ralph Street

Bækkelagets SK

15:35

+2:23

14.

Sander Rogndokken

NTNUI

15:42

+2:30

15.

Olai Stensland Lillevold

NTNUI

15:54

+2:42

16.

Sigurd Paulsen Vie

NTNUI

16:53

+3:41

17.

Jonas Kittelsen

NTNUI

16:59

+3:47

18.

Olav Milian Schmitt Gran

NTNUI

17:17

+4:05

19.

Jørgen Tegdan

Freidig

17:18

+4:06

20.

Johan Grahn

NTNUI

18:03

+4:51

21.

Eivind Berner Myhre

Fossum IF

18:52

+5:40

22.

Erik Olsvik Dengerud

NTNUI

18:58

+5:46

23.

RF

Bananen Gampers

19:13

+6:01

24.

Eirik Langedal Breivik

NTNUI

19:46

+6:34

25.

Martin Kvisvik Larsen

OL Gaula

20:00

+6:48

26.

Eirik Martinsen

OL Trollelg

20:43

+7:31

27.

Lavran Thorstensen

NTNUI

20:48

+7:36

28.

Ole Jørgen Bogen Arenth

NTNUI Orientering

23:54

+10:42

29.

Olle Malmring

Freidig

24:44

+11:32

30.

Sebastian Blasius

Ingen

28:28

+15:16

31.

Thomas Berge Foyn

NTNUI Langrenn

31:00

+17:48

DNS

Anders Schjølberg

Tormod Skilag

DNS

Are Wigaard

NTNUI

DNS

Bendik Eliassen

Dyrehagen Allstars

DNS

Ole Tobias Utne Bjerke

Sørum IL

DNS

Vegard Gulbrandsen

NTNUI


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

2 oktober 2020, 18:05:30

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

52

Antall startet:

45