Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Treningsløp Ekholt 8. oktober 2020

Klasse: N- Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Ella Jakobsen

OK Moss

16:36

13:50

Aisha Elmi

OK Moss

15:20

12:46

Aron Rostveit Elmi

OK Moss

13:56

11:36

Ebi Fahadi-Elmenhorst

OK Moss

13:58

11:38

Ayla Gjerde

Indre Østfold

23:21

19:27

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Halland Skjerve

OK Moss

19:20

+0:00

11:22

2.

Trym Breimo

OK Moss

32:42

+13:22

19:14

3.

Mira Lundsrud

OK Moss

35:00

+15:40

20:35

4.

Erle Wold

OK Moss

56:05

+36:45

32:59

5.

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

57:31

+38:11

33:50

6.

Lars Erik Holmsen

OK Moss

58:40

+39:20

34:30

7.

Solan Løken

OK Moss

1:02:04

+42:44

36:30

8.

Thore Løken

OK Moss

1:02:36

+43:16

36:49

DSQ

Erik Holmsen

OK Moss

50:59

100

DSQ

Astrid Stokke

OK Moss

1:07:04

126 75 127

Brutt

Shire Elmi

OK Moss

2:08

126 75 127 129 121 54 57 100

Brutt

Reidun Braathen

OK Moss

29:18

129 54 57 100

Klasse: B-Løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

24:21

+0:00

10:35

2.

Tuva Lundsrud

OK Moss

27:01

+2:40

11:44

3.

Erle Vetterhus

OK Moss

31:27

+7:06

13:40

DSQ

Elisabet Breimo

OK Moss

50:17

127 67 65 69 100

Klasse: AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Gjerde

OK Moss

24:38

+0:00

9:28

2.

Christopher Schive

OK Moss

32:08

+7:30

12:21

3.

Harald Bauger

OK Moss

35:46

+11:08

13:45

4.

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

36:44

+12:06

14:07

5.

Adine Ingesen

Fredikstad SK

38:53

+14:15

14:57

6.

Bente Fosser Lundsrud

OK Moss

43:16

+18:38

16:38

7.

Knut Lindløv

OK Moss

45:04

+20:26

17:20

8.

Roy Gjerding

OK Moss

45:49

+21:11

17:37

9.

Odd Korslund

OK Moss

46:25

+21:47

17:51

10.

Ola Bækkevold

OK Moss

51:18

+26:40

19:43

11.

Marianne Løken

OK Moss

52:34

+27:56

20:13

12.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

56:00

+31:22

21:32

DSQ

Jan Jansen

OK Moss

14:49

70 78 75 127 125 122 121 72

DSQ

Øystein Pedersen

OK Moss

44:08

69

Klasse: AL

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

23:09

+0:00

7:00

2.

Sebastian B. Unnerud

OK Moss

24:56

+1:47

7:33

3.

Thomas Roskifte

OK Moss

26:11

+3:02

7:56

4.

Sondre Ladim

OK Moss

27:50

+4:41

8:26

5.

Jonas B. Jonas

OK Moss

30:23

+7:14

9:12

6.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

31:22

+8:13

9:30

7.

Martin Malmstrøm

OK Moss

31:56

+8:47

9:40

8.

Donatas Kontautas

OK Moss

32:32

+9:23

9:51

9.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

33:00

+9:51

10:00

10.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

33:21

+10:12

10:06

11.

Erika LindLarsen

OK Moss

33:23

+10:14

10:06

12.

Ole Ingesen

Sarpsborg OL

34:09

+11:00

10:20

13.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

34:43

+11:34

10:31

14.

Rikke Ingesen

Fredrikstad SK

38:02

+14:53

11:31

15.

Birk Breimo

OK Moss

42:34

+19:25

12:53

16.

Axel Bromander

OK Moss

43:24

+20:15

13:09

17.

Kristine Roskifte

OK Moss

47:22

+24:13

14:21

18.

Fredrik Halland Skjerve

OK Moss

47:26

+24:17

14:22

128

19.

Morten Breimo

OK Moss

48:00

+24:51

14:32

20.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

49:48

+26:39

15:05

21.

Hans Martin Stokke

OK Moss

51:37

+28:28

15:38

22.

Even W. Hanssen

OK Moss

52:42

+29:33

15:58

23.

Jan Løken Johannessen

OK Moss

1:04:33

+41:24

19:33

DSQ

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

24:24

122 121

DSQ

Erik Sandbæk

OK Moss

28:00

122 121 62

DSQ

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

29:35

125


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 oktober 2020, 18:38:05

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

61

Antall startet:

61