Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Mossemesterskap Ultra 24. oktober 2020

Klasse: MM Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mira Fosser Lundsrud

OK Moss

19:18

Solan Løken

OK Moss

21:43

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

31:26

Klasse: MM H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Selmer Løken

OK Moss

39:21

+0:00

2.

Trym Breimo

OK Moss

1:11:20

+31:59

Klasse: MM D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

36:16

+0:00

100

DNS

Sofie Holm Nedrebø

OK Moss

Klasse: MM H13- 14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

1:16:36

+0:00

Klasse: MM D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:12:06

+0:00

Klasse: MM H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

1:22:01

+0:00

2.

Sondre Ladim

OK Moss

1:33:15

+11:14

DSQ

Sebastian B. Unnerud

OK Moss

51:26

75 128 129 75 92 101 75 126 93 94 95 100 7...

Klasse: MM D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:36:32

+0:00

73 70 103 104 121 120 74 128 129 75

2.

Julie Sophie Wold

OK Moss

1:49:43

+13:11

73 70 103 104 106 105 107 109 108 121 120 74 9...

Klasse: MM H17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Pedersen

OK Moss

1:23:37

+0:00

2.

Donatas Kontautas

OK Moss

1:51:11

+27:34

Klasse: MM D17-39

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Karoline Bjørnerød

OK Moss

Klasse: MM H40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Løken

OK Moss

1:39:56

+0:00

2.

Martin Malmstrøm

OK Moss

1:40:06

+0:10

3.

Egon Lundsrud

OK Moss

1:42:11

+2:15

4.

Thomas Roskifte

OK Moss

1:42:57

+3:01

5.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

1:53:36

+13:40

73 102 92 101 75 100 78

Klasse: MM D40-49

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Roskifte

OK Moss

2:01:11

+0:00

2.

Hanne Wold

OK Moss

2:01:40

+0:29

DNS

Tonje Holm

OK Moss

Klasse: MM H50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Even W. Hanssen

OK Moss

1:55:58

+0:00

Klasse: MM D50-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Rytter Jakobsen

OK Moss

1:38:19

+0:00

Klasse: MM H60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christopher Schive

OK Moss

1:56:20

+0:00

DSQ

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

Klasse: MM D60-69

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Reidun Braathen

OK Moss

2:00:17

+0:00

Klasse: MM H70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Reidulf Holm

OK Moss

1:23:45

+0:00

2.

Odd Korslund

OK Moss

1:34:49

+11:04

3.

Jan Jansen

OK Moss

1:44:57

+21:12

73 70 102 103 104

4.

Knut Lindløv

OK Moss

1:45:32

+21:47

5.

Ola Bækkevold

OK Moss

1:55:52

+32:07

104 121 120 74 124

6.

Per Oscar Saugestad

OK Moss

2:00:12

+36:27

DNS

PerAnders Flesjø

OK Moss

Klasse: MM D70-79

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inger Lindløv

OK Moss

1:57:28

+0:00

Klasse: C-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ville Wingstedt

HSK

34:59

+0:00

2.

Inger Anne Svendsby

HSK

39:31

+4:32

54

3.

Håkon Bryggen

HSK

51:23

+16:24

3.

Johan Fredrik Svendsby

HSK

51:23

+16:24

5.

Ellen Kathrine Svendsby

HSK

51:30

+16:31

Klasse: D-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Schmitt Gran

HSK

1:11:50

+0:00

2.

Minna Wingstedt

HSK

1:12:08

+0:18

3.

Anna Wikström

HSK

1:35:41

+23:51

Klasse: H-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegar Kristiansen

OK Moss

1:36:30

+0:00

105

2.

Morten Breimo

OK Moss

2:05:51

+29:21

DSQ

Jonas Berg Jonas

OK Moss

1:33:52

129

Klasse: H-åpen kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Bryggen

HSK

1:03:44

+0:00

2.

Bjørn Axel Gran

HSK

1:12:18

+8:34

Klasse: MM D9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Amelia Aune Bryne

OK Moss

31:31

DNS

Elise Holm Nedrebø

OK Moss

Klasse: MM D-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Løken

OK Moss

1:24:14

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

24 oktober 2020, 14:54:30

Arrangør:

Moss, OK

Antall deltagere:

54

Antall startet:

49