Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

KIL Klubbmesterskap 11. oktober 2020

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mikkel Bjerk

Konnerud IL

40:13

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

27:31

91

Martin Rånes

Konnerud IL

26:04

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

27:32

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

30:21

Aleksandra Kullerud

Konnerud IL

27:06

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

23:16

Ingeborg Hoen-Lund

Konnerud IL

15:44

Anne-Sofie Lysheden

Konnerud IL

28:11

Hilde Bjerk

Konnerud IL

28:03

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Magnhild Hoen-Lund

Konnerud IL

33:02

+0:00

13:00

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christoffer Vråle Rønning

Sturla, IF

32:29

+0:00

12:47

Klasse: D13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

35:43

+0:00

13:19

2.

Johanne Storhaug

Konnerud IL

58:09

+22:26

21:41

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

Klasse: H13-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

24:40

+0:00

9:12

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

34:26

+9:46

12:50

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

37:48

+13:08

14:06

4.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

39:58

+15:18

14:54

5.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

47:30

+22:50

17:43

Klasse: D17-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Therese Haare

Konnerud IL

21:02

+0:00

7:50

2.

Hege Kullerud

Konnerud IL

26:54

+5:52

10:02

3.

Mille Vasshaug Jægtvik

Konnerud IL

27:48

+6:46

10:22

4.

Tove Heimdal

Konnerud IL

31:11

+10:09

11:38

5.

Hedda Spangberg

Konnerud IL

31:34

+10:32

11:46

6.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

32:26

+11:24

12:06

7.

Isa Heggedal

Konnerud IL

33:35

+12:33

12:31

8.

Mette Spangberg

Konnerud IL

43:40

+22:38

16:17

9.

Line Bjørnås

Konnerud IL

52:29

+31:27

19:35

10.

Tiril Kihle

Konnerud IL

+0:0-2

0:00

Brutt

May Britt Bjørk

Konnerud IL

Klasse: H17-59

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gaute Hallan Steiwer

Fredrikstad SK

31:03

+0:00

6:27

2.

Cornelius Bjørk

Sandefjord OK

33:53

+2:50

7:02

3.

Nicholas Oscarsson

Konnerud IL

39:33

+8:30

8:13

4.

Kristian Kullerud

Konnerud IL

43:06

+12:03

8:57

5.

Terje W. Pettersen

Konnerud IL

47:59

+16:56

9:58

39

6.

Bernt Hellerud

Konnerud IL

52:03

+21:00

10:49

7.

Geir Holm Gundersen

Konnerud IL

59:30

+28:27

12:22

8.

Morten Herman Vogt

Konnerud IL

1:00:17

+29:14

12:31

9.

Hans Jørgen Krogstie

Konnerud IL

1:15:04

+44:01

15:36

DNS

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

Klasse: D/H17C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Pedersen

Konnerud IL

54:54

+0:00

21:36

DSQ

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

33:29

59 34

Klasse: H AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

32:49

+0:00

12:14


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

11 oktober 2020, 14:18:48

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

44

Antall startet:

42