Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL Klubb UL 7. november 2020

Klasse: N

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

45:06

Startet

Anette Hagen

Notodden OL

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Fugleneb Aamand

IL Dyre Vaa

45:08

+0:00

2.

Randi Fugleneb Aamand

IL Dyre Vaa

45:10

+0:02

3.

Astrid Fugleneb Aamand

IL Dyre Vaa

45:43

+0:35

4.

Nils Voesgen

Klubbløs

52:50

+7:42

5.

Bjørn Carlsen

Notodden OL

55:12

+10:04

6.

Kristian Mork

Notodden OL

57:04

+11:56

7.

Randi Mork

Notodden OL

57:08

+12:00

8.

Anna Gjestrud

Notodden OL

1:12:31

+27:23

9.

Mia Engehult

Notodden OL

1:13:11

+28:03

10.

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

1:13:14

+28:06

Startet

Knut Urdalen

Notodden OL

Startet

Halvor Gjestrud

Notodden OL

Startet

Veslemøy Værvågen

Notodden OL

DNS

Geir Jacobsen

Lardal OL

Klasse: Herrer A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Forseth Indgaard

Bækkelagets SK

1:06:50

+0:00

2.

Simen Hjalmar Wästlund

Bækkelagets SK

1:08:29

+1:39

3.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

1:27:14

+20:24

4.

Rune Kristian Mork

Notodden OL

1:47:29

+40:39

5.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

1:49:28

+42:38

6.

Petter Løe

Notodden OL

1:49:40

+42:50

7.

Hans-Petter Eikedalen

Porsgrunn OL

2:17:55

+1:11:05

Arrangør

Robert Fredriksen

Notodden OL

Klasse: Herrer A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ole Chr. Johnsen

Notodden OL

1:09:06

+0:00

2.

Jørgen Frøyd

Larvik OK

1:11:01

+1:55

3.

Anders Fossøy

Notodden OL

1:13:49

+4:43

4.

Jørn Myrland

Notodden OL

1:19:47

+10:41

5.

Arve Paulsen

Notodden OL

1:19:57

+10:51

6.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

1:44:43

+35:37

7.

Jens Wold

Sturla, IF

2:14:25

+1:05:19

8.

Jiri Urvalek

Porsgrunn OL

2:20:24

+1:11:18

Startet

Håkon Wold

Sturla IL

Arrangør

Hugo A. Christensen

Notodden OL

Klasse: Damer A-lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Melby Jacobsen

Lardal OL

1:30:37

+0:00

2.

Synne Sandven

Notodden OL

1:40:41

+10:04

Klasse: Damer A-kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sandven

Notodden OL

1:19:13

+0:00

2.

Heidi Schatvet

Notodden OL

1:20:36

+1:23

3.

Malin Wästlund

Notodden OL

1:26:05

+6:52

4.

Emma Engehult

Notodden OL

1:31:40

+12:27

5.

Ylva Klausen

Sturla IL

1:52:27

+33:14

6.

Britt Fossøy

Notodden OL

1:58:46

+39:33

Arrangør

Gunvor Bergskås

Notodden OL

Arrangør

Elin Slokvik

Notodden OL


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

8 november 2020, 18:57:29

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

44

Antall startet:

43