Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL NattCup 6 18. november 2020

Klasse: N-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Eira Mork

Notodden OL

27:54

korriger

Rune Kristian Mork

Notodden OL

28:05

korriger

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

22:37

korriger

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

22:02

korriger

Knut Urdalen

Notodden OL

22:49

korriger

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

21:18

korriger

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

21:00

korriger

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

12:55

korriger

Rune Danielsen

Kongsberg OL

korriger

Klasse: C-løype

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

19:05

+0:00

korriger

2.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

21:42

+2:37

korriger

3.

Mathis Renard

Kongsberg OL

23:31

+4:26

korriger

4.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

24:02

+4:57

korriger

5.

Kristian Mork

Notodden OL

25:15

+6:10

korriger

6.

Randi Mork

Notodden OL

25:18

+6:13

korriger

7.

Halvor Sogn

Notodden OL

28:14

+9:09

korriger

8.

Tone Nilsen

Bø OL

35:54

+16:49

korriger

9.

Kristoffer Nilsen

Bø OL

35:55

+16:50

korriger

10.

Gunn Botnen

Bø OL

36:47

+17:42

korriger

11.

Torben Skovlyst

Kongsberg OL

+0:0-5

korriger

DSQ

Bjørn Carlsen

Notodden OL

45:00

korriger

135

DSQ

Damien Renard

Kongsberg OL

56:11

korriger

140 143 149 137 139 121 123 135 148

Arrangør

Mia Engehult

Notodden OL

korriger

Klasse: A-løype D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

28:58

+0:00

korriger

2.

Emma Engehult

Notodden OL

37:11

+8:13

korriger

3.

Aurora Fossøy

NTNUI

38:52

+9:54

korriger

4.

Kristin Sandven

Notodden OL

40:22

+11:24

korriger

5.

Heidi Schatvet

Notodden OL

40:26

+11:28

korriger

6.

Linnea Olafson

Kongsberg OL

42:17

+13:19

korriger

7.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

43:09

+14:11

korriger

8.

Selma Høivold

Kongsberg OL

43:31

+14:33

korriger

9.

Cathrine Sogn

Notodden OL

54:58

+26:00

korriger

DSQ

Malin Wästlund

Notodden OL

52:28

korriger

142 145 146 138 120 121 124 135 148

Klasse: A-løype H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Hjalmar Wästlund

Bækkelagets SK

21:10

+0:00

korriger

2.

Anders Felde Olaussen

NTNUI

22:26

+1:16

korriger

3.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

24:48

+3:38

korriger

4.

Atle Nikolai Wøllo

Kongsberg OL

27:00

+5:50

korriger

5.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

29:12

+8:02

korriger

6.

Petter Løe

Notodden OL

29:19

+8:09

korriger

7.

Vebjørn Kvisli

Notodden OL

29:44

+8:34

korriger

8.

Sølve Drage

Kongsberg OL

30:03

+8:53

korriger

9.

Harald Kvisli

Notodden OL

30:35

+9:25

korriger

10.

Øyvind Drage

Kongsberg OL

30:40

+9:30

korriger

11.

Vetle Drage

Kongsberg OL

30:42

+9:32

korriger

12.

Johan Eger

Kongsberg OL

30:47

+9:37

korriger

13.

Espen Løe

Kongsberg OL

33:33

+12:23

korriger

14.

Halvor Løken

Kongsberg OL

33:38

+12:28

korriger

15.

Sondre Kvisli

Notodden OL

34:13

+13:03

korriger

16.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

34:18

+13:08

korriger

17.

Per Øyvind Eger

Kongsberg OL

34:22

+13:12

korriger

18.

Arnt Idar Jørstad

Kongsberg OL

35:10

+14:00

korriger

19.

Anders Fossøy

Notodden OL

36:58

+15:48

korriger

20.

Øyvind Myhre

Kongsberg OL

37:50

+16:40

korriger

21.

Robert Fredriksen

Notodden OL

39:19

+18:09

korriger

22.

Arve Paulsen

Notodden OL

39:34

+18:24

korriger

23.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

44:46

+23:36

korriger

24.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

45:32

+24:22

korriger

25.

Syver Løken

Kongsberg OL

46:33

+25:23

korriger

26.

Børge Brubæk

Kongsberg OL

48:41

+27:31

korriger

27.

Erik Høivold

Kongsberg OL

54:06

+32:56

korriger

28.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

55:50

+34:40

korriger

29.

Jarle Botnen

Bø OL

58:38

+37:28

korriger

Arrangør

Rune Engehult

Notodden OL

korriger

Klasse: A-kortD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirin Fossøy

NTNUI

36:25

+0:00

korriger

2.

Heidi Schatvet

Notodden OL

37:34

+1:09

korriger

3.

Randi Mork

Notodden OL

39:04

+2:39

korriger

4.

Una Nastad

Asker Skiklubb

42:25

+6:00

korriger

5.

Mone Nastad

Notodden OL

42:38

+6:13

korriger

6.

Britt Helene Fossøy

Notodden OL

48:11

+11:46

korriger

7.

Anne Lene Tørdal Zayan

Kongsberg OL

49:29

+13:04

korriger

8.

Kirstine Riis

Notodden OL

1:18:19

+41:54

korriger

DSQ

Cathrine Sogn

Notodden OL

38:22

korriger

120 121 125 127 137 160

Klasse: A-kortH

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Kvisli

Notodden OL

35:27

+0:00

korriger

2.

Anders Fossøy

Notodden OL

36:20

+0:53

korriger

3.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

42:15

+6:48

korriger

4.

Øyvind Støren

Bø OL

47:27

+12:00

korriger

5.

Arve Paulsen

Notodden OL

50:16

+14:49

korriger

6.

Åge-Geir Skatter

Notodden OL

50:18

+14:51

korriger

7.

Tom André Alstadsæther

Eiker OL

51:24

+15:57

korriger

8.

Jon Kvisli

Bø OL

54:35

+19:08

korriger

9.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

57:23

+21:56

korriger

10.

Jørgen Misje Wold

Fredrikstad SK

1:10:03

+34:36

korriger

Arrangør

Hugo A. Christensen

Notodden OL

korriger

Klasse: C-klasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Carlsen

Notodden OL

56:44

+0:00

korriger

2.

Anna Gjestrud

Notodden OL

58:25

+1:41

korriger

3.

Jotein Sandven

Notodden OL

1:06:31

+9:47

korriger

4.

Alfred Hagen Urdalen

Notodden OL

1:07:18

+10:34

korriger

5.

Mia Engehult

Notodden OL

1:09:22

+12:38

korriger

6.

Gunvor Bergskås

Notodden OL

1:43:23

+46:39

korriger

DSQ

Veslemøy Værvågen

Notodden OL

21:03

korriger

124 125 127 137 160

DSQ

Knut Urdalen

Notodden OL

1:07:28

korriger

127

Startet

Gunhild Solberg

Notodden OL

korriger

Klasse: N-klasse

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Carl Wilhelm Støren

Bø OL

47:34

korriger

Syver Hagen Urdalen

Notodden OL

31:33

korriger

Halvor Gjestrud

Notodden OL

31:28

korriger

Eira Mork

Notodden OL

51:24

korriger

Kristian Mork

Notodden OL

22:45

korriger

Ada Misje-Wold

Fredrikstad SK

52:01

korriger

Åsve D. Urnes

Notodden OL

25:12

korriger

DSQ

Eirik Nastad

Asker Skiklubb

korriger

127 131 125 132 136 135 160

Startet

EliseStøren

Bø OL

korriger

Startet

Anette Hagen

Notodden OL

korriger

Klasse: A-langH

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

42:55

+0:00

korriger

2.

Magnus Sandven

Sogndal IL

43:50

+0:55

korriger

3.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

46:22

+3:27

korriger

4.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

51:13

+8:18

korriger

5.

Petter Løe

Notodden OL

53:42

+10:47

korriger

6.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

54:59

+12:04

korriger

7.

Vebjørn Kvisli

Notodden OL

56:22

+13:27

korriger

8.

Per Øyvind Eger

Kongsberg OL

58:41

+15:46

korriger

9.

Rune Engehult

Notodden OL

1:00:22

+17:27

korriger

10.

Rune Kristian Mork

Notodden OL

1:06:36

+23:41

korriger

DSQ

Johan Eger

Kongsberg OL

28:46

korriger

120 121 122

Klasse: A-langD

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

37:28

+0:00

korriger

2.

Kristin Sandven

Notodden OL

44:03

+6:35

korriger

3.

Emma Engehult

Notodden OL

45:46

+8:18

korriger

4.

Tov Arne Bondal

Notodden OL

1:10:28

+33:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 desember 2020, 16:35:10

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

117

Antall startet:

117