Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 17. november 2020

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

44:26

+0:00

8:16

2.

Göran Winblad

Fredrikstad SK

48:14

+3:48

8:58

3.

Anders Tiltnes

Tyrving IL

48:45

+4:19

9:04

4.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

52:01

+7:35

9:41

5.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

52:02

+7:36

9:41

6.

Vegard Blomseth Johnsen

Nydalens SK

59:05

+14:39

11:00

7.

Halvor Saunes

Kongsberg OL

1:00:15

+15:49

11:13

8.

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

1:05:21

+20:55

12:10

9.

Sondre Ladim

OK Moss

1:05:27

+21:01

12:11

10.

Simen Ballangrud

OL Toten-Troll

1:09:26

+25:00

12:55

11.

Magnus Woxholtt-Jensen

Nydalens SK

1:21:39

+37:13

15:12

DNS

Alan Cherry

Nydalens SK

DNS

Morten Jarvis Westergård

Tyrving IL

DNS

Vegard Saga

Tyrving IL

DNS

Bjørn Ekeberg

Tyrving IL

DNS

Torgeir Nørbech

Tyrving IL

DNS

Matthew Speake

Bækkelagets SK

DNS

Olav Lundanes

Halden SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

41:00

+0:00

10:35

2.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

45:17

+4:17

11:42

78

3.

Anna Ulvensøen

Nydalens SK

45:32

+4:32

11:45

4.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

54:42

+13:42

14:08

5.

Ann-Kristin Stokke

Ås-NMBU Orientering

59:27

+18:27

15:21

6.

Emma Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

1:00:02

+19:02

15:30

7.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:09:50

+28:50

18:02

8.

Laila Stenrud

Indre Østfold OK

1:19:17

+38:17

20:29

DNS

Anine Lome

Bækkelagets SK

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

44:58

+0:00

11:37

2.

Egon Lundsrud

OK Moss

46:24

+1:26

11:59

3.

Thomas Tubbehaugen

OK Moss

47:43

+2:45

12:19

4.

Bjørn Erik Glomsrud

Indre Østfold OK

48:44

+3:46

12:35

5.

Børge Brenås

Varteig OL

49:48

+4:50

12:52

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

51:29

+6:31

13:18

7.

Dag Arne Lier

Indre Østfold OK

53:38

+8:40

13:51

8.

Fredrik Larsen

Indre Østfold OK

55:55

+10:57

14:26

9.

Donatas Kontautas

OK Moss

59:12

+14:14

15:17

10.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

1:00:02

+15:04

15:30

11.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:01:15

+16:17

15:49

12.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:01:47

+16:49

15:57

13.

Morten Fredh

OK Moss

1:02:29

+17:31

16:08

14.

Gustav Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

1:09:49

+24:51

18:02

15.

Kristian Stenrud

Indre Østfold OK

1:15:39

+30:41

19:32

16.

Bård Haugstvedt

Indre Østfold OK

1:27:25

+42:27

22:35

17.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:43:42

+58:44

26:47

DNS

Thomas Roskifte

OK Moss

DNS

Truls Hestengen

Oppsal Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

43:42

+0:00

11:17

2.

Tore Bjørnerød

OK Moss

46:44

+3:02

12:04

3.

Christian Grotnes

Tyrving IL

50:18

+6:36

12:59

4.

Erik Sandbæk

OK Moss

50:40

+6:58

13:05

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

51:35

+7:53

13:19

6.

Asle Gudim

Indre Østfold OK

51:49

+8:07

13:23

7.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

52:02

+8:20

13:26

8.

Dag Brenås

Varteig OL

53:56

+10:14

13:56

9.

Gunnar Hope

Modum OL

54:46

+11:04

14:09

10.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

56:31

+12:49

14:36

11.

Espen Svae

Sarpsborg OL

57:01

+13:19

14:43

12.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

57:12

+13:30

14:46

13.

Ove Martinsen

Hauketo IF

58:40

+14:58

15:09

14.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

59:25

+15:43

15:21

15.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:01:42

+18:00

15:56

16.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:02:53

+19:11

16:14

17.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:03:26

+19:44

16:23

18.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:05:38

+21:56

16:57

19.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:12:14

+28:32

18:39

20.

Christopher Schive

OK Moss

1:19:55

+36:13

20:39

21.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:25:15

+41:33

22:01

DSQ

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

58:40

60 67

DNS

Peter Klaveness

Måren OK

DNS

Olav Eide

Bækkelagets SK

DNS

Tormod Øvergaard

Vestre Akers SK

DNS

Øystein Kildahl

Østmarka OK

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Ingela Hope

Modum OL

1:12:28

+0:00

18:43

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:26:47

+14:19

22:25

DSQ

Mona Wattum

OK Moss

1:34:26

81 80 84 60 67 82 100 249

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elma Sagli Gudim

Indre Østfold OK

27:20

+0:00

12:49

2.

Tyra Lilleholt Kraugerud

Ås-NMBU Orientering

49:33

+22:13

23:15

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birk Breimo

OK Moss

19:43

+0:00

9:15

2.

Oskar Hope

Modum OL

21:36

+1:53

10:08

3.

Anders Hovgaard Eisvang

OK Moss

31:37

+11:54

14:50

4.

Jesper Vonen Svae

Sarpsborg OL

36:39

+16:56

17:12

5.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

39:58

+20:15

18:45

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erik Unaas

Indre Østfold OK

23:07

+0:00

10:51

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

24:04

+0:57

11:17

100

3.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

26:17

+3:10

12:20

4.

Emilie Stenrud

Privat

32:16

+9:09

15:08

5.

Charlotte Ager

Privat

34:54

+11:47

16:23

DSQ

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

20:38

83

DSQ

Morten Breimo

OK Moss

25:02

100

DSQ

Reidar Stenrud

Måren OK

45:49

74 76 83 100 249


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 november 2020, 00:08:15

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

91

Antall startet:

76