Klasse: H 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Ivar Aukrust Osmoen | Ã…s-NMBU Orientering | 44:26 | +0:00 | 8:16 | korriger | |||
2. | Göran Winblad | Fredrikstad SK | 48:14 | +3:48 | 8:58 | korriger | |||
3. | Anders Tiltnes | Tyrving IL | 48:45 | +4:19 | 9:04 | korriger | |||
4. | Alfred Bjørnerød | OK Moss | 52:01 | +7:35 | 9:41 | korriger | |||
5. | Nils Tveite | Ã…s-NMBU Orientering | 52:02 | +7:36 | 9:41 | korriger | |||
6. | Vegard Blomseth Johnsen | Nydalens SK | 59:05 | +14:39 | 11:00 | korriger | |||
7. | Halvor Saunes | Kongsberg OL | 1:00:15 | +15:49 | 11:13 | korriger | |||
8. | Jostein Svaland Dale | Ã…s-NMBU Orientering | 1:05:21 | +20:55 | 12:10 | korriger | |||
9. | Sondre Ladim | OK Moss | 1:05:27 | +21:01 | 12:11 | korriger | |||
10. | Simen Ballangrud | OL Toten-Troll | 1:09:26 | +25:00 | 12:55 | korriger | |||
11. | Magnus Woxholtt-Jensen | Nydalens SK | 1:21:39 | +37:13 | 15:12 | korriger | |||
DNS | Alan Cherry | Nydalens SK | korriger | ||||||
DNS | Morten Jarvis Westergård | Tyrving IL | korriger | ||||||
DNS | Vegard Saga | Tyrving IL | korriger | ||||||
DNS | Bjørn Ekeberg | Tyrving IL | korriger | ||||||
DNS | Torgeir Nørbech | Tyrving IL | korriger | ||||||
DNS | Matthew Speake | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
DNS | Olav Lundanes | Halden SK | korriger | ||||||
Klasse: D 17- | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Kaja Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 41:00 | +0:00 | 10:35 | korriger | |||
2. | Rannveig Winsnes Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 45:17 | +4:17 | 11:42 | korriger | 78 | ||
3. | Anna Ulvensøen | Nydalens SK | 45:32 | +4:32 | 11:45 | korriger | |||
4. | Karoline Bjørnerød | OK Moss | 54:42 | +13:42 | 14:08 | korriger | |||
5. | Ann-Kristin Stokke | Ã…s-NMBU Orientering | 59:27 | +18:27 | 15:21 | korriger | |||
6. | Emma Aune Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:00:02 | +19:02 | 15:30 | korriger | |||
7. | Frida Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:09:50 | +28:50 | 18:02 | korriger | |||
8. | Laila Stenrud | Indre Østfold OK | 1:19:17 | +38:17 | 20:29 | korriger | |||
DNS | Anine Lome | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
Klasse: H 17- A kort | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Audun Bjerknes | MÃ¥ren OK | 44:58 | +0:00 | 11:37 | korriger | |||
2. | Egon Lundsrud | OK Moss | 46:24 | +1:26 | 11:59 | korriger | |||
3. | Thomas Tubbehaugen | OK Moss | 47:43 | +2:45 | 12:19 | korriger | |||
4. | Bjørn Erik Glomsrud | Indre Østfold OK | 48:44 | +3:46 | 12:35 | korriger | |||
5. | Børge Brenås | Varteig OL | 49:48 | +4:50 | 12:52 | korriger | |||
6. | Henning Bratland Carlsen | OK Moss | 51:29 | +6:31 | 13:18 | korriger | |||
7. | Dag Arne Lier | Indre Østfold OK | 53:38 | +8:40 | 13:51 | korriger | |||
8. | Fredrik Larsen | Indre Østfold OK | 55:55 | +10:57 | 14:26 | korriger | |||
9. | Donatas Kontautas | OK Moss | 59:12 | +14:14 | 15:17 | korriger | |||
10. | Erik Rytter Jakobsen | OK Moss | 1:00:02 | +15:04 | 15:30 | korriger | |||
11. | Halvor Steinsholt | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:15 | +16:17 | 15:49 | korriger | |||
12. | Robert Banfi | Ã…s-NMBU Orientering | 1:01:47 | +16:49 | 15:57 | korriger | |||
13. | Morten Fredh | OK Moss | 1:02:29 | +17:31 | 16:08 | korriger | |||
14. | Gustav Vaaje-Kolstad | Ã…s-NMBU Orientering | 1:09:49 | +24:51 | 18:02 | korriger | |||
15. | Kristian Stenrud | Indre Østfold OK | 1:15:39 | +30:41 | 19:32 | korriger | |||
16. | Bård Haugstvedt | Indre Østfold OK | 1:27:25 | +42:27 | 22:35 | korriger | |||
17. | Martin Hovgaard Eisvang | OK Moss | 1:43:42 | +58:44 | 26:47 | korriger | |||
DNS | Thomas Roskifte | OK Moss | korriger | ||||||
DNS | Truls Hestengen | Oppsal Orientering | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Men | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Sture Ottesen | Indre Østfold OK | 43:42 | +0:00 | 11:17 | korriger | |||
2. | Tore Bjørnerød | OK Moss | 46:44 | +3:02 | 12:04 | korriger | |||
3. | Christian Grotnes | Tyrving IL | 50:18 | +6:36 | 12:59 | korriger | |||
4. | Erik Sandbæk | OK Moss | 50:40 | +6:58 | 13:05 | korriger | |||
5. | Claes-Tommy Herland | Indre Østfold OK | 51:35 | +7:53 | 13:19 | korriger | |||
6. | Asle Gudim | Indre Østfold OK | 51:49 | +8:07 | 13:23 | korriger | |||
7. | Richard Zeiner-Gundersen | Lierbygda OL | 52:02 | +8:20 | 13:26 | korriger | |||
8. | Dag Brenås | Varteig OL | 53:56 | +10:14 | 13:56 | korriger | |||
9. | Gunnar Hope | Modum OL | 54:46 | +11:04 | 14:09 | korriger | |||
10. | Knut Bjørkelo | Nordre Follo Orientering | 56:31 | +12:49 | 14:36 | korriger | |||
11. | Espen Svae | Sarpsborg OL | 57:01 | +13:19 | 14:43 | korriger | |||
12. | Eirik Nordhagen | Ã…s-NMBU Orientering | 57:12 | +13:30 | 14:46 | korriger | |||
13. | Ove Martinsen | Hauketo IF | 58:40 | +14:58 | 15:09 | korriger | |||
14. | Idar Brekke | Ã…s-NMBU Orientering | 59:25 | +15:43 | 15:21 | korriger | |||
15. | Trond Møretrø | Nordre Follo Orientering | 1:01:42 | +18:00 | 15:56 | korriger | |||
16. | Karl Aasmund Erøy | OK Moss | 1:02:53 | +19:11 | 16:14 | korriger | |||
17. | Tor Lahlum | Nordre Follo Orientering | 1:03:26 | +19:44 | 16:23 | korriger | |||
18. | Even Woldstad Hanssen | Eiker OL | 1:05:38 | +21:56 | 16:57 | korriger | |||
19. | Bjørn Bendiktsen | Modum OL | 1:12:14 | +28:32 | 18:39 | korriger | |||
20. | Christopher Schive | OK Moss | 1:19:55 | +36:13 | 20:39 | korriger | |||
21. | Hasse Bergstrøm | Tyrving IL | 1:25:15 | +41:33 | 22:01 | korriger | |||
DSQ | Terje Gudbrandsen | Hamar OK | 58:40 | korriger | 60 67 | ||||
DNS | Peter Klaveness | MÃ¥ren OK | korriger | ||||||
DNS | Olav Eide | Bækkelagets SK | korriger | ||||||
DNS | Tormod Øvergaard | Vestre Akers SK | korriger | ||||||
DNS | Øystein Kildahl | Østmarka OK | korriger | ||||||
Klasse: Night & Fog Masters Ladies | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | May Ingela Hope | Modum OL | 1:12:28 | +0:00 | 18:43 | korriger | |||
2. | Sille Winsnes | Ã…s-NMBU Orientering | 1:26:47 | +14:19 | 22:25 | korriger | |||
DSQ | Mona Wattum | OK Moss | 1:34:26 | korriger | 81 80 84 60 67 82 100 249 | ||||
Klasse: D 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Elma Sagli Gudim | Indre Østfold OK | 27:20 | +0:00 | 12:49 | korriger | |||
2. | Tyra Lilleholt Kraugerud | Ã…s-NMBU Orientering | 49:33 | +22:13 | 23:15 | korriger | |||
DNS | Tuva Fosser Lundsrud | OK Moss | korriger | ||||||
Klasse: H 13-16 C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Birk Breimo | OK Moss | 19:43 | +0:00 | 9:15 | korriger | |||
2. | Oskar Hope | Modum OL | 21:36 | +1:53 | 10:08 | korriger | |||
3. | Anders Hovgaard Eisvang | OK Moss | 31:37 | +11:54 | 14:50 | korriger | |||
4. | Jesper Vonen Svae | Sarpsborg OL | 36:39 | +16:56 | 17:12 | korriger | |||
5. | Johan Haugstvedt | Indre Østfold OK | 39:58 | +20:15 | 18:45 | korriger | |||
Klasse: Ã…pen C | |||||||||
Plass | Navn | Klubb | Tid | Etter | Min/km | ||||
1. | Erik Unaas | Indre Østfold OK | 23:07 | +0:00 | 10:51 | korriger | |||
2. | Trine Marit Justad Raaen | Lierbygda OL | 24:04 | +0:57 | 11:17 | korriger | 100 | ||
3. | Marianne Siegel | Ã…s-NMBU Orientering | 26:17 | +3:10 | 12:20 | korriger | |||
4. | Emilie Stenrud | Privat | 32:16 | +9:09 | 15:08 | korriger | |||
5. | Charlotte Ager | Privat | 34:54 | +11:47 | 16:23 | korriger | |||
DSQ | Anne Nilsen | Ã…s-NMBU Orientering | 20:38 | korriger | 83 | ||||
DSQ | Morten Breimo | OK Moss | 25:02 | korriger | 100 | ||||
DSQ | Reidar Stenrud | MÃ¥ren OK | 45:49 | korriger | 74 76 83 100 249 |
Sist oppdatert: | 17 november 2020, 23:08:15 |
Arrangør: | |
Antall deltagere: | 91 |
Antall startet: | 76 |