Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2011 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup løp 1 7. april 2011

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

18:30

+0:00

2.

Emma Arnesen

Byåsen IL

19:15

+0:45

3.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:50

+4:20

4.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

23:16

+4:46

5.

Line Sølberg

IL Leik

24:35

+6:05

6.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

25:03

+6:33

7.

Helga Stenvik

Byåsen IL

28:37

+10:07

8.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

28:45

+10:15

DSQ

Frida Opheim

Freidig, SPK

16:06

81 82 83 84 88 92 93 101 100 95 96 101 9...

DSQ

Pernille Opheim

SPK Freidig

22:02

81 82 83 84 88 92 93 101 100 95 96 101 9...

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

16:58

+0:00

2.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

18:15

+1:17

3.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

18:43

+1:45

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

19:56

+2:58

5.

Johannes Midtbø

Wing OK

21:20

+4:22

6.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

22:04

+5:06

7.

Birk Gravdahl

Wing OK

24:21

+7:23

8.

Jonas Unsgård

IL Leik

24:39

+7:41

9.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

25:31

+8:33

10.

Johannes Løvås

Byåsen IL

27:57

+10:59

11.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

28:13

+11:15

12.

Martin Løvås

OK Nidarøst

28:30

+11:32

13.

Odin Løvås

SPK Freidig

35:20

+18:22

DSQ

Einar Keiserås

IL Leik

18:24

92 93 100 95 96 101

DSQ

Are Helle Mårdalen

Freidig, SPK

22:32

81 82 83 84 100 96 101 97 94 120

DSQ

Adrian Opheim

SPK Freidig

26:01

84 100 95 96 101

DSQ

Armand Storler

OL Trollelg

27:54

84

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

17:40

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

18:16

+0:36

3.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

20:13

+2:33

4.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

20:42

+3:02

5.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

20:43

+3:03

6.

Frida Sæther

SPK Freidig

21:08

+3:28

7.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

22:03

+4:23

8.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

22:09

+4:29

9.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

22:24

+4:44

10.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

22:27

+4:47

11.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

23:50

+6:10

12.

Andrea Vindal

Wing OK

24:07

+6:27

13.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

25:06

+7:26

14.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

25:20

+7:40

15.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

25:50

+8:10

16.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

31:18

+13:38

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

14:21

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:27

+3:06

3.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

17:53

+3:32

4.

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdals-Blink Orientering

20:23

+6:02

5.

Ola Keiserås

IL Leik

20:35

+6:14

6.

Vegard Hassel

Malvik IL

20:53

+6:32

7.

Arvid Lyngstad

Wing OK

21:55

+7:34

8.

Torbjørn Lunde

Malvik IL

25:39

+11:18

9.

Torgeir Leithe

Selbu OK

28:47

+14:26

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

17:33

+0:00

2.

Fredrikke Nohr Moth

Halden SK

18:55

+1:22

3.

Julie Arnesen

Byåsen IL

19:24

+1:51

4.

Kari Lien Johnsen

Byåsen IL

21:59

+4:26

5.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

22:04

+4:31

6.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

22:14

+4:41

7.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

24:57

+7:24

8.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

28:36

+11:03

DSQ

Audhild Bakken Rognstad

Lillehammer OK

16:35

87

DSQ

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

17:22

87

DSQ

Guro Isachsen

NTNUI

24:37

81 82 83 84 88 100 92 93 101 100 95 96 10...

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Olafsen

SPK Freidig

13:34

+0:00

2.

Yngve Skogstad

Frol IL

13:39

+0:05

3.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:44

+0:10

4.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

14:43

+1:09

5.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

14:52

+1:18

6.

Morten Severin Saue

IL Tyrving

15:21

+1:47

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

15:31

+1:57

8.

Torkil Eide Solstad

IL Tyrving

15:48

+2:14

9.

Lars Owren

SPK Freidig

16:09

+2:35

10.

Kristian Øien

OL Trollelg

16:13

+2:39

11.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

16:17

+2:43

12.

Mattis Holt

SPK Freidig

17:42

+4:08

13.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

18:33

+4:59

14.

Magnus Overvik Gilde

SPK Freidig

19:59

+6:25

15.

Ingebrigt Eid

IL Leik

20:06

+6:32

16.

Henning Schei

SPK Freidig

20:31

+6:57

17.

Ådne Berg

IL Leik

22:03

+8:29

18.

Ola Bellingmo

OL Gaula

27:59

+14:25

DSQ

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

14:47

87

DSQ

Sindre Sæther

SPK Freidig

15:05

87

DSQ

Johannes Svendsen

OL Trollelg

15:39

87

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK

15:11

+0:00

2.

Mari Fasting

NTNUI

15:53

+0:42

3.

Anne Johanne Lind

NTNUI

15:57

+0:46

4.

Marte Reenaas

Wing OK

15:59

+0:48

5.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

16:01

+0:50

6.

Pavla Udrzalova

Wing OK

16:15

+1:04

7.

Hanne Nøvik

NTNUI

16:38

+1:27

8.

Line Hagman

NTNUI

16:46

+1:35

9.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

17:46

+2:35

10.

Maja Berger

Kristiansand OK

18:03

+2:52

11.

Natalie Egli

NTNUI

18:47

+3:36

12.

Lisbeth Voll

NTNUI

19:08

+3:57

13.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

19:46

+4:35

14.

Jenny Persson

NTNUI

19:51

+4:40

15.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

20:08

+4:57

16.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

21:05

+5:54

17.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

22:13

+7:02

18.

Maria Rost

NTNUI

22:37

+7:26

19.

Nora Kjørlaug

NTNUI

22:55

+7:44

20.

Emily Wall

Wing OK

23:17

+8:06

21.

Silje Borge Hovi

NTNUI

23:19

+8:08

22.

Marianne Dæhli

NTNUI

23:22

+8:11

23.

Camilla Stridsklev

NTNUI

25:01

+9:50

24.

Anna Hall

NTNUI

25:35

+10:24

DSQ

Kine Hallan Steiwer

Lillomarka OL

16:19

88 100 95 96 101

DSQ

Ida Arnesen Tiltnes

NTNUI

17:19

87

DSQ

Guro Torpe

NTNUI

17:49

84

DSQ

Martine Åstebøl

NTNUI

18:29

87

DSQ

Inga Vatne

NTNUI

27:18

87

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

12:56

+0:00

2.

Sondre Sande Gullord

NTNUI

13:12

+0:16

3.

Chris Forne

Wing OK

13:16

+0:20

4.

Bård Nonstad

OL Trollelg

13:20

+0:24

5.

Anders Einum

NTNUI

13:32

+0:36

6.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:41

+0:45

7.

Ola Berger

Wing OK

13:46

+0:50

8.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

13:47

+0:51

9.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

13:55

+0:59

10.

Håvard Vassenden

Frol IL

13:57

+1:01

11.

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:07

+1:11

12.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

14:16

+1:20

13.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

14:20

+1:24

14.

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

14:25

+1:29

15.

Per Wiréhn

Byåsen IL

14:35

+1:39

16.

Øystein Haug

Frol IL

14:45

+1:49

17.

Christian Hohl

Wing OK

14:47

+1:51

18.

Øivind Aunøien

OK Fjell

14:48

+1:52

19.

Nicholas Morgen

Kristiansand OK

14:58

+2:02

20.

Jan Schmid

OL Trollelg

15:10

+2:14

20.

Are Løset

NTNUI

15:10

+2:14

22.

Stian Bergersen

NTNUI

15:18

+2:22

23.

Trond Strandberg

NTNUI

15:21

+2:25

24.

Jo Husebye

NTNUI

15:25

+2:29

25.

Mathias Bjugan

Wing OK

15:35

+2:39

26.

Anders Fougner

NTNUI

15:39

+2:43

27.

Christian Grønvold

NTNUI

15:46

+2:50

28.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

15:55

+2:59

29.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

15:56

+3:00

30.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

16:08

+3:12

31.

Tomas Udrzal

Wing OK

16:09

+3:13

32.

Bjarte Ims

NTNUI

16:31

+3:35

33.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

16:44

+3:48

34.

Håkon Leithe

Selbu OK

16:47

+3:51

34.

Åsmund Hasaas

NTNUI

16:47

+3:51

36.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

16:52

+3:56

37.

Stian Alexander Grann

NTNUI

17:00

+4:04

38.

Andreas Haaland

Selbu OK

17:22

+4:26

39.

Håvard Klemetsen

OL Trollelg

17:47

+4:51

40.

Torbjørn Aass

NTNUI

18:35

+5:39

41.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

19:27

+6:31

42.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

19:47

+6:51

43.

Halvor Lund

NTNUI

19:59

+7:03

44.

Øystein Alvestad

Wing OK

20:12

+7:16

45.

Håvard Berget

NTNUI

20:59

+8:03

46.

Martin Gudem

NTNUI

24:48

+11:52

47.

Jørgen Langeland

NTNUI

27:27

+14:31

DSQ

Gaute Hallan Steiwer

Lillomarka OL

12:39

87

DSQ

Espen Espen

NTNUI

13:36

87

DSQ

Olli Salo

NTNUI

15:51

87

DSQ

Johan Eriksson

Linkøpings OK

15:53

87

DSQ

Eirik Holth Joahnnessen

NTNUI

17:38

87

DSQ

Henrik Svaland Aas

NTNUI

18:14

84 100 95 96 101

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torunn Spets Storhov

SPK Freidig

18:50

+0:00

2.

Gøril Eide

Byåsen IL

19:19

+0:29

3.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

23:38

+4:48

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

24:03

+5:13

5.

Tone Almås

IL Leik

24:26

+5:36

6.

Hilde Forbord

Malvik IL

24:42

+5:52

7.

Ingunn Morset

Wing OK

29:26

+10:36

8.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

29:35

+10:45

9.

Anne-Grete Olsen

Byåsen IL

36:12

+17:22

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jens Even Storhov

SPK Freidig

14:57

+0:00

2.

Bård Smestad

Wing OK

15:43

+0:46

3.

Jon Røstum

OL Gaula

16:36

+1:39

4.

Trond Sletner

Byåsen IL

17:36

+2:39

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:45

+2:48

6.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

17:56

+2:59

6.

Sturla Sæther

SPK Freidig

17:56

+2:59

8.

Knut Hagen

Byåsen IL

18:06

+3:09

9.

Harald Førdedal

Wing OK

18:31

+3:34

10.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

18:54

+3:57

11.

Geir Paulsen

OL Trollelg

19:18

+4:21

12.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

20:26

+5:29

13.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

20:45

+5:48

14.

Dag Erik Helland

Wing OK

20:48

+5:51

15.

Arild Heggeset

SPK Freidig

21:09

+6:12

16.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

21:16

+6:19

17.

Lars Erik Strømsnes

Malvik IL

22:34

+7:37

DSQ

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

16:18

84

DSQ

Bjørnar Lynum

SPK Freidig

17:36

84

DSQ

Arild H Clausen

SPK Freidig

18:00

84

DSQ

Harald Storrønning

Byåsen IL

19:03

100 95 96 101

DSQ

Ole-Petter Holmvassdal

19:30

84

DSQ

Kyrre Auran

Malvik IL

21:48

101

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christine Gjermo

SPK Freidig

20:36

+0:00

2.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

21:56

+1:20

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

27:05

+6:29

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

28:21

+7:45

5.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

29:38

+9:02

6.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

32:48

+12:12

DSQ

Siri Bø Timestad

SPK Freidig

29:50

92 93 100 95 96 101

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

17:46

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

18:35

+0:49

3.

Håvard Eidnes

OL Trollelg

18:43

+0:57

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

18:46

+1:00

5.

Magne Lysberg

SPK Freidig

20:22

+2:36

6.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

20:33

+2:47

7.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

21:23

+3:37

8.

Rolf Røsand

OK Nidarøst

22:29

+4:43

9.

Tor Lunde

Malvik IL

23:29

+5:43

10.

Frank Bjarkø

Wing OK

23:55

+6:09

11.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

24:32

+6:46

12.

Rune M Holt

SPK Freidig

25:33

+7:47

DSQ

Jostein Alvestad

Wing OK

18:01

84

DSQ

Per Olav Johansen

TrønderEnergi BIL

23:15

84 100 95 96 101

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

37:21

+0:00

2.

asbjørg engdal olsen

trondheim energi

37:31

+0:10

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristian J. Fougner

OK Nidarøst

19:24

+0:00

2.

Bjørn Berger

Byåsen IL

20:53

+1:29

3.

Knut Lillealtern

SPK Freidig

22:29

+3:05

4.

Rolf Karset

Steinkjer OK

22:35

+3:11

5.

Per Hveem

23:58

+4:34

6.

Svein Hove

Byåsen IL

24:02

+4:38

7.

Knut Skjesol

Wing ok

24:16

+4:52

8.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

25:03

+5:39

9.

Tom Bugge

Byåsen IL

25:08

+5:44

10.

Egil Repvik

OL Trollelg

27:21

+7:57

11.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

27:54

+8:30

12.

Tore Kiste

OK Nidarøst

27:56

+8:32

DSQ

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

24:42

93

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

26:44

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

27:24

+0:40

3.

Robert Strøm

Wing OK

27:57

+1:13

4.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

28:40

+1:56

5.

Tore Brurok

OK Nidarøst

29:33

+2:49

6.

Paul Forseth

OL Trollelg

30:29

+3:45

DSQ

Henry Sundsetvik

OL Trollelg

28:43

87

Klasse: D17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitta Solberg

OL Trollelg

23:28

+0:00

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

OL Trollelg

19:40

+0:00

2.

Kurt Amundsen

Wing OK

20:56

+1:16

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

9:24

+0:00

2.

Mathea Spets Storhov

SPK Freidig

14:10

+4:46

3.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

16:06

+6:42

4.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:08

+9:44

5.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

24:52

+15:28

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

12:47

+0:00

2.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

12:48

+0:01

3.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

15:19

+2:32

4.

Edvard Storler

OL Trollelg

15:39

+2:52

5.

Einar Eide

Byåsen IL

16:01

+3:14

6.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

18:49

+6:02

7.

Mikkel Holt

Freidig, SPK

19:30

+6:43

8.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

48:39

+35:52

Klasse: N/C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

27:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 mai 2011, 22:41:15

Arrangør:

Wing OK

Antall deltagere:

258

Antall startet:

258