Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #4 12. januar 2021

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Tveite

Ås-NMBU Orientering

43:52

+0:00

10:03

179 170 169 167 160 159 152 151 154 155 173 87

2.

Petter Marki Erichsen

Nydalens SK

44:08

+0:16

10:07

179

3.

Alfred Bjørnerød

OK Moss

45:44

+1:52

10:29

179

4.

Sondre Ladim

OK Moss

46:54

+3:02

10:45

DSQ

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

50:44

167

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rannveig Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

39:50

+0:00

12:08

2.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

45:58

+6:08

14:00

3.

Heidi Tronbøl

Fet OL

46:34

+6:44

14:11

4.

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

46:50

+7:00

14:16

5.

Aurora Gjølsjø

NTNUI

47:42

+7:52

14:32

6.

Linn Mei Waaler

Ås-NMBU Orientering

52:41

+12:51

16:03

179 168 170 160 151 177 153 155 154 157 164 175 17...

7.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

53:48

+13:58

16:24

179 168 170 164 175 173 87

DNS

Heidi Tronbøl

Fet OL

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Thomas Bedin

Indre Østfold OK

36:57

+0:00

11:15

2.

Øyvind Løken

OK Moss

39:41

+2:44

12:05

3.

Audun Bjerknes

Måren OK

39:42

+2:45

12:06

179

4.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

41:13

+4:16

12:33

5.

Morten Fredh

OK Moss

44:14

+7:17

13:29

6.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

45:57

+9:00

14:00

168

7.

Rune Blågestad

Indre Østfold OK

46:47

+9:50

14:15

179

8.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

50:39

+13:42

15:26

9.

Erik Rytter Jakobsen

OK Moss

53:48

+16:51

16:24

10.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

55:45

+18:48

16:59

11.

Audun Jørgensen

Østmarka OK

1:07:48

+30:51

20:40

179

12.

Simen Rønning Johansen

Måren OK

1:18:53

+41:56

24:02

DNS

Håkon Gjerde

Indre Østfold OK

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

35:37

+0:00

10:51

2.

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

37:02

+1:25

11:17

179

3.

Asgeir Lium

Fet OL

37:44

+2:07

11:30

179

4.

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

37:56

+2:19

11:33

179

5.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

38:42

+3:05

11:47

179

6.

Tore Bjørnerød

OK Moss

40:52

+5:15

12:27

7.

Idar Brekke

Ås-NMBU Orientering

43:35

+7:58

13:17

179

8.

Torgeir Snilsberg

OK Moss

44:14

+8:37

13:29

9.

Ivar Maalen

Ås-NMBU Orientering

44:21

+8:44

13:31

10.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

44:26

+8:49

13:32

179

11.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

45:50

+10:13

13:58

12.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

46:03

+10:26

14:02

13.

Kjell Blomseth

Ås-NMBU Orientering

47:21

+11:44

14:26

179

14.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

51:01

+15:24

15:33

179

15.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

53:24

+17:47

16:16

16.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

54:31

+18:54

16:37

17.

Terje Gudbrandsen

Hamar OK

56:16

+20:39

17:09

18.

Ove Martinsen

Hauketo IF

1:01:11

+25:34

18:39

19.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:02:42

+27:05

19:06

179

20.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:04:38

+29:01

19:42

21.

Martin Hovgaard Eisvang

OK Moss

1:05:19

+29:42

19:54

22.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

1:11:18

+35:41

21:44

23.

Peter Klaveness

Måren OK

1:18:51

+43:14

24:02

DSQ

Øyvind Thømt

Indre Østfold OK

15:13

179 168 170 160 151 177 153 155 154 157 164 175 8...

DSQ

Ståle Heitmann

Fossum IF

16:20

179 168 170 160 151 177 153 155 157 164

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

May Bente Brurberg

Ås-NMBU Orientering

35:30

+0:00

15:42

2.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

39:10

+3:40

17:19

179

3.

Ellen-Christine Koren

Ås-NMBU Orientering

42:52

+7:22

18:58

4.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

58:53

+23:23

26:03

179

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Brutt

Aisha Rostveit Elmi

OK Moss

1:02:07

157 158 178 179 87

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

37:43

+0:00

16:59

2.

Selmer Løken

OK Moss

37:54

+0:11

17:04

3.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

39:44

+2:01

17:53

179

Klasse: B Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tove Vaaje-Kolstad

Ås-NMBU Orientering

44:13

+0:00

19:33

2.

Dag Haugland

Østmarka OK

46:55

+2:42

20:45

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

47:13

+3:00

20:53

4.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

51:03

+6:50

22:35

Klasse: C Åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

40:23

+0:00

18:11

2.

Torild Jørgensen

Østmarka OK

1:09:30

+29:07

31:18

Brutt

Anita Rostveit

OK Moss

1:01:58

157 158 178 179 87


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 januar 2021, 00:42:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

66

Antall startet:

64