Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 Fornebu 7. april 2011

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Annette Jahr

Aker Solutions

20:22

+0:00

2.

Oddrun Helen Hagen

SWECO GRØNER

28:11

+7:49

3.

Marit Larssen

Statnett BIL

30:10

+9:48

4.

Torun Hegg

SWECO GRØNER

31:00

+10:38

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

31:25

+0:00

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

20:01

+0:00

2.

Hanne Gjermo

OUS

23:52

+3:51

3.

Nina Elise Jørgensen

Steria

26:05

+6:04

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunhild Hennum

Aker Solutions

15:19

+0:00

31

2.

Mari Birkeland

Maris interiørhjelp

25:16

+9:57

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

33:18

+17:59

4.

Aina Grymyr

IBM-klubben

45:15

+29:56

DSQ

Ingjerd Sollie

Tieto

16:49

31 33 35 48 49 57 52 53 54

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

30:09

+0:00

100

DSQ

Toril Eine

Esso

25:30

33 48

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

17:03

+0:00

31

2.

Aud I Spjelkavik

FBI

33:16

+16:13

DSQ

Marit Vågsnes

OUS BIL

22:20

33 100

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Tho

Stabæk IF

20:32

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

22:45

+2:13

3.

Turid Bratland

FOSSUM

24:54

+4:22

4.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

27:50

+7:18

5.

Inger Elisabeth Kvaase

Privat

29:55

+9:23

6.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

30:43

+10:11

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

34:51

+14:19

8.

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

41:33

+21:01

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage

Aker Solutions

21:43

+0:00

100

2.

Lilla Madsen

FBI

24:23

+2:40

3.

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

24:47

+3:04

4.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

32:19

+10:36

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klemetsaune

Cisco

27:00

+0:00

2.

Per Martin Rørvik

FBI

32:06

+5:06

3.

Ole Kristian Lied

Geovita AS

35:50

+8:50

4.

Russell Flynn

Reload

37:03

+10:03

DSQ

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

41:37

31 32 33 36 48 47 40 41 42 43 44 35 4...

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

24:43

+0:00

2.

Lars Baklid

Bama

24:55

+0:12

3.

Eskil Dahlen

Telenor

24:59

+0:16

100

4.

Lars Karelius Noer

NRK

25:14

+0:31

5.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

25:15

+0:32

6.

Tor Ringstad

Cisco

28:14

+3:31

7.

Bjørn Erik Davidsen

HIL

30:06

+5:23

8.

Bengt Solheimdal Johansen

VERITAS BIL

31:26

+6:43

31

9.

Steinar Danielsen

JERNBANEVERKET

32:47

+8:04

10.

Jon Sletvold

Thales

33:52

+9:09

11.

Jon-Egil Nordvik

STATnett BIL

54:08

+29:25

12.

Frej Limayem

NILU

1:11:44

+47:01

DSQ

Tor Mella

SKD BIL

19:22

52 53 54 55 56 100

DSQ

Knut Erling Øen

Nordea

24:49

56

DSQ

Martin Veastad

Thales

28:18

48

DSQ

Hallvard Koren

OK Moss

29:35

100

DSQ

John Søgaard

Telenor BIL

50:27

48 47 40 41 42 43 44 49

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

19:12

+0:00

2.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

19:35

+0:23

3.

Tore Fagervold

Jernbaneverket BIL Oslo

22:07

+2:55

4.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

26:28

+7:16

100

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Lunde

OUS

19:55

+0:00

2.

John Hansen

AB PIL

21:23

+1:28

3.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

21:38

+1:43

4.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

21:41

+1:46

5.

Tormod Øvergaard

INTERO AS

21:44

+1:49

6.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

22:31

+2:36

7.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

23:30

+3:35

8.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

24:47

+4:52

100

9.

Morten Anker Hoffmann

Nordeca

24:58

+5:03

100

10.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

27:14

+7:19

11.

Hallvard Bjørgum

Veritas

30:24

+10:29

100

12.

John Jacobsen

Ventelo

32:46

+12:51

100

13.

Finn Gange

Privat

34:05

+14:10

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

16:57

+0:00

2.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

17:44

+0:47

3.

Stein Myhre

Oslo Sporveiers BIL

18:07

+1:10

4.

Morten Malm

AKVAgroup

18:35

+1:38

5.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

19:50

+2:53

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

14:41

+0:00

2.

Kjell Røkke

IL Tyrving

16:36

+1:55

3.

Egil Huseth

Kamp Vestheim

18:47

+4:06

4.

Pål Benjaminsen

FORSVARSBYGG

19:38

+4:57

5.

Tore Ringerike

DNB

19:58

+5:17

6.

Bjørn Spjelkavik

FBI

20:35

+5:54

100

7.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

20:44

+6:03

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

22:12

+7:31

9.

Jon Foss

Friskis&Svettis

22:28

+7:47

10.

Morten Rambech Dahl

Kamp Vestheim

24:47

+10:06

11.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

25:26

+10:45

12.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

26:59

+12:18

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

John Thomas Petersen

Nordea

18:26

+0:00

2.

Trond Wettergreen

Andvord

20:10

+1:44

2.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

20:10

+1:44

4.

Jon Færden

Kredinor

20:16

+1:50

100

5.

Knut Tore Solheim

FUGRO

21:42

+3:16

6.

Roar Gudding

VETBIL

22:56

+4:30

7.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

23:44

+5:18

8.

Oddvar Mella

PRIVAT

23:49

+5:23

9.

Ivar Opsahl

Planbygg

24:34

+6:08

10.

Sigurd Haugerud

METEOROLOGEN

25:52

+7:26

11.

Per Erik Sørensen

Haugerud

26:59

+8:33

12.

Terje Voll

SWECO GRØNER

27:57

+9:31

13.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

33:36

+15:10

DSQ

Knut Møgedal

Aker Solutions

17:15

31

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hangeraas, Knut

Geoform

21:42

+0:00

2.

Øystein Madsen

GE Healthcare

21:58

+0:16

3.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

24:00

+2:18

53

4.

Jon C. Fougner

FUGRO

25:46

+4:04

5.

Ronald Inglingstad

NORDEA

26:29

+4:47

5.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

26:29

+4:47

7.

Bjørn Eckstrøm

NVE

27:27

+5:45

8.

Jan Fredrik Henriksen

NILU

28:56

+7:14

9.

Arne Øfsthus

FUGRO

33:45

+12:03

10.

Arne Jordal

SAS

50:11

+28:29

DSQ

Eivind Aas

GeoFORM

31:03

100

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Drage

Aker Solutions

21:10

+0:00

2.

Sigurd Melsom

Kjelsås

22:38

+1:28

31

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

23:58

+2:48

4.

Arne Chr Scheie

PRIVAT

24:00

+2:50

5.

Per Gjermo

Asker SK

27:12

+6:02

6.

Harald Birkeland

RIKSHOSPITALET

30:33

+9:23

7.

Helge Kvaase

HIAK

31:12

+10:02

8.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

32:24

+11:14

DSQ

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

25:59

33

DSQ

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

1:04:35

31 32 33 35 48 49 57 52 53 54 55 56 10...

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

30:59

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

32:31

+1:32

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stian Eilertsen

Kjelsås

23:26

+0:00

100

2.

Pernille Katla

Fossum IF

26:29

+3:03

3.

Mikkel Katla

Fossum IF

30:32

+7:06

4.

Christoffer Woxholt

Asker Skiklubb

31:34

+8:08

5.

Krishnakant Patil

Aker Solutions

47:43

+24:17

6.

Vineet Ranade

Aker Solutions

47:51

+24:25

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Simonsen

PRIVAT

30:40

+0:00

2.

Liv Simonsen

Privat

34:32

+3:52

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Fiskevold Svendsen

PARTNER3000

24:23

+0:00

31

2.

Line Drange Ruud

SWECO

25:33

+1:10

3.

Siri Spjelkavik

Meteorologen

38:22

+13:59

100

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Brendehaug

Hålandsdalen IL

17:48

+0:00

2.

Jarle Birkeland

ÅRVOLL

25:23

+7:35

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Synnøve Woxholt

Asker Skiklubb

30:17

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

40:02

+9:45

3.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

42:20

+12:03

DSQ

Brikke 183994

Privat

37:58

34 44 40 49 57 53 55 56 100

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DSQ

Mette Grimnes

SWECO Norge

37:00

33


Sist oppdatert:

31 august 2011, 08:30:45

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

141

Antall startet:

141