Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (java)
OBIK ranking 2011Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P2 Bygdøy 14. april 2011

Klasse: D15-16(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Aaslund

Fet O-Lag

35:37

+0:00

Klasse: D17-34(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Signe Flood Kjeldsen

Universitetet

19:37

+0:00

2.

Guro Kolberg

Tyrving, IL

25:15

+5:38

3.

Maia Flood Kjeldsen

NCC

25:16

+5:39

4.

Siri Kolberg

Tyrving, IL

26:43

+7:06

5.

Line Drange Ruud

SWECO

28:25

+8:48

6.

Oddrun Helen Hagen

SWECO GRØNER

31:16

+11:39

7.

Ingvild Emberland Lien

OUS

32:09

+12:32

8.

Marit Larsen

Statnett BIL

35:16

+15:39

9.

Kaia Solland

Statnett BIL

36:09

+16:32

Klasse: D35-44(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Liv Paltiel

Folkehelseinstituttet

24:39

+0:00

2.

Rikke Kristin Gåsholt

UIO

32:21

+7:42

Klasse: D45-49(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hanne Gjermo

OUS

26:37

+0:00

2.

Sigrun Nygård

JERNBANEVERKET

30:00

+3:23

3.

Nina Elise Jørgensen

Steria

37:23

+10:46

Klasse: D50-54(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Birkeland

Maris Interiørhjelp

26:45

+0:00

2.

Aina Grymyr

IBM-klubben

36:36

+9:51

3.

Eva Reistad

Alcatel-Lucent

45:47

+19:02

Klasse: D55-59(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Gran

TYRVING

24:39

+0:00

2.

Nina Kolberg

Bærum Kommune

30:17

+5:38

3.

Hege Andersen

Universitets BIL

40:33

+15:54

4.

Kathy Kelley

NEOC

43:55

+19:16

Klasse: D60-64(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

25:16

+0:00

2.

Aud E Spjelkavik

FBI

31:40

+6:24

DSQ

Anne Marit Færden

Fagforbundet

36:58

88

Klasse: D65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brynhild Fanuelsen

Bærum sykehus

29:25

+0:00

2.

Astri Rogstad

GE Healthcare

30:21

+0:56

3.

Sidsel Sandelien

STATENS VEGVESEN

32:51

+3:26

4.

Turid Bratland

FOSSUM

33:21

+3:56

5.

Unni Sandbekk

Nordea

36:22

+6:57

6.

Inger Elisabeth Kvaase

PRIVAT

42:15

+12:50

7.

Eva Nilsen

SKIFORENINGEN

42:34

+13:09

DSQ

Wenche Bertelsen

Oslo LÆRERNE

29:02

95

Klasse: D70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne-Britt Nilsen

HIO

27:32

+0:00

2.

Anne Lise Øfsthus

Asker Sk

28:48

+1:16

3.

Hjørdis Egner

OSLO ARKITEKTENE

33:27

+5:55

4.

Onelma Blomhoff

Rikshospitalet

35:04

+7:32

5.

Lilla Madsen

FBI

41:21

+13:49

6.

Ragnhild Krogvig

Kolbotn & Skimt OL

50:16

+22:44

Klasse: H15-16(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Andre Aaslund

Fet O-Lag

22:33

+0:00

Klasse: H17-34(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henrik Drange Ruud

Ericsson B.I.L.

32:17

+0:00

2.

Ole Kristian Lied

Geovita AS

33:08

+0:51

3.

Per Martin Rørvik

FBI

35:22

+3:05

4.

Russell Flynn

Reload

39:39

+7:22

5.

Terje Sekkelsten

Aker Solutions

1:02:55

+30:38

Klasse: H35-44(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tor Mella

SKD BIL

24:24

+0:00

2.

Svein Nygård

Norges Bank BIL

24:50

+0:26

3.

Eskil Dahlen

Telenor

25:53

+1:29

4.

Jan Tore Henriksen

Norges Bank BIL

26:39

+2:15

5.

Per Kåre Limmesand

Brekke & Strand Akustikk

27:48

+3:24

6.

Guttorm L Egge

OSI Orientering

28:45

+4:21

7.

Gunnar Rustad

FFI BIL

28:53

+4:29

8.

Tor Ringstad

Cisco

28:57

+4:33

9.

Pål Winsents

Privat

29:33

+5:09

10.

Asbjørn Aarvik

Statoil Hydro Oslo BIL

29:47

+5:23

11.

Morten Rannem

Vegdirektoratet

33:00

+8:36

12.

Magne Knudsen

Privat

33:04

+8:40

13.

Are Eriksen

OSI

34:10

+9:46

14.

Martin Veastad

Thales

34:12

+9:48

15.

Christian Grotnes

NRK

34:27

+10:03

16.

Trond Lund

Asker Skiklubb

36:02

+11:38

17.

Anders Flågen

Heming/Njård OL

36:45

+12:21

18.

Bjørn Solhjem

AMESTO

37:02

+12:38

19.

Bjørn Erik Davidsen

HIL

37:26

+13:02

20.

Jon Sletvold

Thales

38:05

+13:41

21.

Jan Erik Aalberg

Bækkelagets Spkl.

39:53

+15:29

22.

Lars Henrik Søreng

MULTICONSULT BIL

1:16:28

+52:04

Arrang

Knut Erling Øen

Nordea

Klasse: H45-49(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Hoff

Nordea

19:48

+0:00

2.

Tore Fagervold

JERNBANEVERKET BIL Oslo

27:45

+7:57

3.

Stein Mella

Veritas

28:13

+8:25

4.

Roar Sigurdsen

Ringnes BIL

29:47

+9:59

5.

Øyvind Grandum

FFI BIL

30:31

+10:43

6.

Geir Hanesand

Thales

33:08

+13:20

7.

Bjørn Nordvik

Kolbotn & Skimt OL

34:41

+14:53

DSQ

Håkon Halvorsen

Statnett

26:03

95

Klasse: H50-54(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Terje Mathisen

Statoil Oslo BIL

21:01

+0:00

2.

Johan Lunde

OUS

21:05

+0:04

3.

Bjørn Grinde

Folkehelsa

21:15

+0:14

4.

Knud Bjørne-Larsen

Norsk Filmstudio

23:32

+2:31

5.

Per Kaarby

Overtoppen

24:28

+3:27

6.

Ivar Refsland

Antidoping Norge

24:30

+3:29

7.

Knut Anders Løken

Fossum IF

24:36

+3:35

8.

Morten Anker Hoffmann

Nordeca

24:54

+3:53

9.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partnere

25:29

+4:28

10.

Jørgen Holmboe

HELSETILSYNET

25:55

+4:54

11.

Per Schanche

Asker SK

26:18

+5:17

12.

Richard Zeiner-Gundersen

Fossum IF

26:36

+5:35

13.

Morten Kongsberg

Tyrving, IL

27:10

+6:09

14.

Rune Teigland

AAS-JAKOBSEN

27:28

+6:27

15.

Tormod Øvergaard

Intero

27:36

+6:35

16.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

28:36

+7:35

17.

John Jacobsen

Ventelo

42:37

+21:36

18.

Bernt Iversen

Vegdirektoratet IF

43:27

+22:26

19.

Knut Erik Østengen

Thales

46:20

+25:19

DSQ

Pål Therkelsen

Privat

78 81 82 83 85 84 80 90 91 92 93 94 9...

Klasse: H55-59(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

Universitetet i Oslo BIL

18:08

+0:00

2.

Tom Andreassen

DNBNOR

20:17

+2:09

3.

Christian Dons

KLIF

20:20

+2:12

4.

Odd Eide-Fredriksen

Kamp Vestheim

20:51

+2:43

5.

Morten Malm

AKVAgroup

25:00

+6:52

6.

Jon Foss

Friskis&Svettis

29:25

+11:17

Klasse: H60-64(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

EasyPetro

16:51

+0:00

2.

Bjørn Spjelkavik

FBI

21:22

+4:31

3.

Bjørn Egner

OSLO ARKITEKTENE

22:16

+5:25

4.

Tore Ringerike

DNB

22:36

+5:45

5.

Kay Olav Gustavsen

PRIVAT

22:37

+5:46

6.

Kjell Røkke

IL Tyrving

24:59

+8:08

7.

Roar Bjordal

Oppsal IF

25:31

+8:40

8.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

26:36

+9:45

9.

Kjell Stenstadvold

Hydro Oslo

26:44

+9:53

10.

Fredrik Kaltenborn

Kamp Vestheim

27:43

+10:52

DSQ

Egil Huseth

Kamp Vestheim

21:15

107

Klasse: H65-69(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Wettergreen

Andvord

19:53

+0:00

2.

Knut Møgedal

Aker Solutions

23:32

+3:39

3.

Jon Færden

Kredinor

23:43

+3:50

4.

Bjørn Sandelien

Vegdirektoratet

23:58

+4:05

5.

Ivar Strømstad

Raumar

24:44

+4:51

6.

Knut Tore Solheim

FUGRO

25:48

+5:55

7.

Jon Fanavoll

Kamp Vestheim

25:53

+6:00

8.

Roar Gudding

VETBIL

26:00

+6:07

9.

Knut Erik Bjørklund

DnB NOR

26:31

+6:38

10.

Karl A Langerød

Lovisenberg

26:44

+6:51

11.

Erik Haugros

Lørenskog kommune

27:42

+7:49

12.

Klaus Engen

Innovasjon Norge

27:52

+7:59

13.

Tormod Hegdahl

HemiNG/NJÅRD

31:06

+11:13

14.

Thor Erik Aas

DNB NOR

31:07

+11:14

15.

Bjørn Elvevold

Oslo Lærerne

31:13

+11:20

16.

Jakob Haldorsen

NEOC

31:33

+11:40

17.

Bjørn Grenager

Thales

32:47

+12:54

18.

Tor Sandby

Skattedirektoratet

33:43

+13:50

19.

Ivar Opsahl

PLANBYGG

34:08

+14:15

20.

Bjørn Larssen

OSLO LÆRERNE

34:29

+14:36

21.

Terje Voll

SWECO GRØNER

36:22

+16:29

22.

Oddvar Hagen

Alcatel-Lucent BIL

37:12

+17:19

Arrang

John Thomas Petersen

Nordea

Klasse: H70-74(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

22:51

+0:00

2.

Sturle Hånes

GeoFORM

23:16

+0:25

3.

Svein Kvalheim

Bergens Tidende, Oslo

23:58

+1:07

3.

Arne Jordal

SAS

23:58

+1:07

5.

Annar Brustad

FOBIL

24:18

+1:27

6.

Hangeraas, Knut

Geoform

25:43

+2:52

6.

Jappe Blomhoff

RIKSHOSPITALET

25:43

+2:52

8.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

27:06

+4:15

9.

Bjørn Eckstrøm

NVE

29:26

+6:35

10.

Sven Erik Rognes

Universitetet i Oslo

30:16

+7:25

11.

Per Eric Ståhlbrand

OUS

31:10

+8:19

12.

Ronald Inglingstad

NORDEA

31:29

+8:38

13.

Terje Christiansen

Alcatel Lucent BIL

36:41

+13:50

14.

Arne Øfsthus

FUGRO

43:08

+20:17

Klasse: H75-79(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Ongstad

PRIVAT

21:20

+0:00

2.

Tor Drage

Aker Solutions

24:17

+2:57

3.

Ingvald Sevaldson

PERMAKEM

26:18

+4:58

4.

Sveinung Bleikvin

Asker SK

27:50

+6:30

5.

Kjell H. Eriksen

Norges Bank

28:23

+7:03

6.

Tor E. Henriksen

Lillomarka OL

28:46

+7:26

7.

Magne Grande

FBI

31:46

+10:26

8.

Einar Hoff

NORCONSULT

32:40

+11:20

9.

Aage Øyvann

Hydro Oslo

35:51

+14:31

10.

Einar Ersdal

Hydro Oslo

39:43

+18:23

11.

Aage Mella

Skattedirektoratet

40:15

+18:55

12.

Harald Birkeland

OUS

40:26

+19:06

13.

Per Gjermo

Asker SK

43:07

+21:47

14.

Svein Forthun

Kolbotn & Skimt OL

50:03

+28:43

DSQ

Helge Kvaase

HIAK

28:40

95

Klasse: H80-(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Monsrud

Raumar O-Lag

31:22

+0:00

2.

Torstein Bjerke

JIL Grorud

32:07

+0:45

3.

Kjell Teigland

PRIVAT

32:32

+1:10

4.

Bjørn Larsson

Lillomarka O-lag

33:11

+1:49

5.

Oddvar Andreassen

Romerikslaget

47:00

+15:38

6.

Bjarne Smaadahl

Kolbotn & Skimt OL

47:02

+15:40

Klasse: NÅ(ÅPEN-N)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jermund Molland

Norges Banks Idrettslag

16:53

+0:00

Klasse: CÅ(C-NIVÅ)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cecilie Egede-Nissen

SWECO

24:16

+0:00

2.

Tor Simonsen

PRIVAT

29:20

+5:04

3.

Liv Simonsen

Privat

29:34

+5:18

Klasse: ÅE(EKORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingvild Fiskevold Svendsen

PARTNER3000

24:15

+0:00

2.

Hilde Ståhlbrand

KJELSÅS

28:18

+4:03

3.

Anne Lise Kvaase

OPERA SOFTWARE

28:44

+4:29

4.

Katrine Malm

PRIVAT

34:37

+10:22

5.

Siri Spjelkavik

METEOROLOGEN

36:35

+12:20

Klasse: ÅK(KORT-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jarle Birkeland

Årvoll IL

26:10

+0:00

2.

Anne Margrethe Røren

PRIVAT

26:20

+0:10

3.

Jens-Henrik Simonsen

Engrospartner

26:35

+0:25

4.

Hans Christian Vollan

PRIVAT

28:01

+1:51

Klasse: ÅM(MELLOM-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Benestad

Grane

33:01

+0:00

2.

Audun Bjerknes

PRIVAT

37:42

+4:41

3.

Petter Fure

Oppsal IF

44:35

+11:34

DSQ

Vineet Ranade

Aker Solutions

1:48:13

80 90 91

Klasse: ÅL(LANG-A)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dag Aalvik

NIH BIL

24:35

+0:00

2.

Lars Nordin

BS-akustikk

25:26

+0:51

3.

Svein Jacobsen

Tyrving, IL

32:04

+7:29

4.

Arntraut Götsch

BUL Tromsø

34:31

+9:56

5.

Øyvind Steinbekken

ODALEN

34:57

+10:22

6.

Olav Hygen

Belisa

38:31

+13:56

7.

Cato Molthe

Stavanger OK

39:10

+14:35

8.

Stig Karlsen

Abildsø Elektriske AS

40:11

+15:36

9.

Per Øhlckers

FBI

46:49

+22:14

10.

Sidsel Graff-Iversen

Fossum IF

53:07

+28:32

11.

Mette Grimnes

SWECO Norge

54:22

+29:47


Sist oppdatert:

23 mai 2011, 10:56:36

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

199

Antall startet:

199