Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - Løp 1 14. april 2011

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sverre Strand

Lierbygda OL

19:03

Ada Irene Aasen

Røyken OL

33:27

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

19:17

Thea Charlotte Hansen

Røyken OL

13:47

Anniken Ranvik

Konnerud IL

15:29

Vilja Ohrvik

Konnerud IL

31:41

Sofie Amalie Kopperud

Konnerud IL

21:50

Andrea Ranvik

Konnerud IL

21:34

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

13:22

Marie Kvarme

Røyken OL

25:37

Iselin Sørensen

IF Sturla

18:57

Kristoffer Knigge

Røyken OL

10:36

Maren Bogen Eriksen

IF Sturla

24:45

Sunniva Bogen Eriksen

IF Sturla

25:08

Åshild Vári, Egeberg

IF Sturla

34:49

Klasse: D-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Vári, Egeberg

IF Sturla

16:35

+0:00

46

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

17:39

+1:04

3.

Kathinka Brurberg

IF Sturla

20:24

+3:49

4.

Synne Strand

Lierbygda OL

22:30

+5:55

5.

Fanni Jauhojärvi Markussen

Asker Skiklubb

22:52

+6:17

6.

Fride Sørensen

IF Sturla

24:45

+8:10

7.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

25:08

+8:33

8.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

26:11

+9:36

9.

Jenny Baklid

Konnerud IL

26:34

+9:59

10.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

26:37

+10:02

11.

Kornelia Brurberg

IF Sturla

27:10

+10:35

12.

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

27:33

+10:58

13.

Tone Nordbye Nybø

Konnerud IL

28:14

+11:39

14.

Caroline Bergman

Konnerud IL

28:20

+11:45

15.

Thea Hansen

Røyken OL

33:33

+16:58

16.

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

34:10

+17:35

DSQ

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

18:44

91

DSQ

Selma Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

22:34

155

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Baldishol Brevig

Røyken OL

22:16

+0:00

2.

Lone Brochmann

Eiker OL

22:25

+0:09

3.

Ingrid Gulbrandsen

Asker Skiklubb

25:23

+3:07

4.

Ida Svanberg

Røyken OL

25:48

+3:32

5.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

26:44

+4:28

6.

Berit Danielsen

IL Tyrving

27:18

+5:02

7.

Kari Strand

Lierbygda OL

27:34

+5:18

8.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

28:00

+5:44

9.

Kari Jussie Lønning

IF Sturla

28:07

+5:51

10.

Helle Vári, Egeberg

IF Sturla

28:23

+6:07

11.

Synnøve Nybø

Konnerud IL

28:39

+6:23

12.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

28:44

+6:28

13.

Toini Skyttersæter

Konnerud IL

29:37

+7:21

14.

Tove Heimdal

Konnerud IL

30:29

+8:13

15.

Linda Verde

IF Sturla

30:35

+8:19

16.

Tone Berit Mohagen

Konnerud IL

30:49

+8:33

17.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

31:24

+9:08

18.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

31:45

+9:29

19.

Heidi Mogstad Bosness

Konnerud IL

33:07

+10:51

20.

Maren Bunæs Nilsen

Eiker OL

33:43

+11:27

21.

Ragnhild Løvli

Asker Skiklubb

34:28

+12:12

22.

Emma Grete Feyling Haare

Konnerud IL

34:52

+12:36

23.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

35:02

+12:46

24.

Kristin Sørensen

IF Sturla

35:55

+13:39

25.

Hanne Bredde Vig

IF Sturla

36:00

+13:44

26.

Kjersti Sommerstad Juveli

Lillomarka OL

37:13

+14:57

27.

Margrete Engzelius

Asker Skiklubb

42:18

+20:02

28.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

44:05

+21:49

DSQ

Inger Annette Tollehaug

Lillehammer OK

26:49

38

DSQ

Monique Anne Marchand

Konnerud IL

27:20

82 85 76 71 77 57 38 88 175

DSQ

Astrid Bredde Vig

IF Sturla

33:38

85

DSQ

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

37:02

79

DSQ

Stine Mohagen Hansen

Konnerud IL

44:53

82 85 71

DNS

Kari Ellen Baklid

Konnerud IL

Klasse: H-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Øfsthus Gravir

Asker Skiklubb

17:11

+0:00

2.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

17:22

+0:11

3.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

17:50

+0:39

4.

Jens Vig

IF Sturla

18:16

+1:05

5.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

19:03

+1:52

6.

Jørgen Baklid

Konnerud IL

19:14

+2:03

7.

Lars Petter Johnsen

IF Sturla

19:26

+2:15

8.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

22:54

+5:43

9.

Bjørnar Løvli

Asker Skiklubb

23:31

+6:20

10.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

23:45

+6:34

11.

Vegard Løvli

Asker Skiklubb

24:58

+7:47

12.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

25:22

+8:11

13.

Audun Heimdal

Konnerud IL

25:42

+8:31

14.

Petter Bogen Eriksen

IF Sturla

57:18

+40:07

DSQ

Anders Juveli

Lillomarka OL

16:36

46

DSQ

Andreas Marcussen

Asker Skiklubb

19:30

155

DNS

Vegard Gulbrandsen

Asker Skiklubb

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Henning Strandhagen

IL Tyrving

18:26

+0:00

2.

Trond Rønneberg

Asker Skiklubb

20:56

+2:30

3.

Lars Baklid

Konnerud IL

21:16

+2:50

4.

Per Kristian Ekeberg

IL Tyrving

21:35

+3:09

5.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

21:36

+3:10

6.

Morten Berglia

Eiker OL

21:38

+3:12

7.

Tommy Jauhojärvi

Asker Skiklubb

21:46

+3:20

8.

Eirik Holth Johannessen

NTNUI

22:06

+3:40

9.

Vidar Strand

Lierbygda OL

22:09

+3:43

10.

Halvor Horvli

Konnerud IL

22:28

+4:02

11.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

22:42

+4:16

12.

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

22:49

+4:23

13.

Øivind Fadum

Sande Sportsklubb

22:57

+4:31

14.

Bård Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

23:01

+4:35

15.

Torgeir Strandhagen

Røyken OL

23:12

+4:46

16.

Njål Svingheim

Konnerud IL

23:21

+4:55

16.

Tibor Vári

IF Sturla

23:21

+4:55

18.

Erik Saugerud

Konnerud IL

23:25

+4:59

19.

Erik Trøen

Lierbygda OL

23:30

+5:04

20.

Tor Petter Johsen

IF Sturla

24:01

+5:35

21.

Trond Hegna

Asker Skiklubb

24:11

+5:45

22.

Jan Richard Eriksen

Asker Skiklubb

24:40

+6:14

23.

Tor Inge Tollehaug

Eiker OL

25:13

+6:47

24.

Andreas Bendiksen

Konnerud IL

26:03

+7:37

24.

Alf Pettersen

IL Tyrving

26:03

+7:37

26.

Sindre Engzelius Gylver

Asker Skiklubb

26:14

+7:48

27.

Severin Berglia

Eiker OL

26:20

+7:54

28.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

26:53

+8:27

29.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

27:17

+8:51

30.

Hans Lyder Haare

Konnerud IL

27:52

+9:26

31.

Lars Henrik Verde Thon

IF Sturla

28:22

+9:56

32.

Petter Johannessen

IF Sturla

28:25

+9:59

33.

Geir Holm Gundersen

IF Sturla

28:26

+10:00

34.

Jon Arvid Fossum

Asker Skiklubb

28:55

+10:29

35.

Hans-Ingar Sætra

Asker Skiklubb

29:39

+11:13

36.

Rune Sørensen

IF Sturla

30:13

+11:47

37.

Ståle Svanberg

Røyken OL

30:44

+12:18

38.

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

31:14

+12:48

39.

Bjørn W. Ludvigsen

IF Sturla

31:16

+12:50

40.

Øivind Schibstedt

Røyken OL

31:52

+13:26

41.

Kjell Svanberg

Røyken OL

31:59

+13:33

42.

Christian Schibstedt

Røyken OL

32:16

+13:50

43.

Kristian Nøss

Røyken OL

36:11

+17:45

44.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

37:19

+18:53

45.

Bjørn Gunnar Aasen

Røyken OL

38:02

+19:36

46.

Henning Gaarder

Konnerud IL

38:15

+19:49

47.

Geir Trøen

Lierbygda OL

46:20

+27:54

DSQ

Terje Amundsen

Konnerud IL

27:48

106 79 78 52 82 85 76 71 57

DNS

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

DNS

Morten Johannessen

Røyken OL

DNS

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

DNS

Iver Sørensen

IF Sturla


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

4 oktober 2011, 22:29:08

Arrangør:

Røyken O-lag

Antall deltagere:

136

Antall startet:

130