Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Trondheim Sprintcup 2011 PoengoversiktKlubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim Sprintcup 4 5. mai 2011

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

10:26

+0:00

2.

Vera Melkild

SPK Freidig

12:35

+2:09

3.

Marie Bakken Sørensen

SPK Freidig

12:38

+2:12

4.

Jorunn Leithe

Selbu OK

13:32

+3:06

5.

Hedda Hoff Hagen

Byåsen IL

13:38

+3:12

6.

Ane Licie Sjøvold

Byåsen IL

13:44

+3:18

7.

Kristin Hagen

OL Trollelg

14:36

+4:10

8.

Oda Marie Nordås

OL Trollelg

14:59

+4:33

9.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

15:02

+4:36

10.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

15:13

+4:47

11.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

18:36

+8:10

12.

Malin Opøien

OL Trollelg

18:54

+8:28

13.

Astrid Øien

OL Trollelg

19:43

+9:17

14.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

20:29

+10:03

15.

Mari Jin Sjøvold

Byåsen IL

21:47

+11:21

16.

Hege Lien

Selbu OK

23:10

+12:44

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

17:50

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

20:23

+2:33

3.

Sanna Fiskum Ness

SPK Freidig

23:31

+5:41

4.

Line Sølberg

IL Leik

24:17

+6:27

5.

Malin Sandstad

SPK Freidig

24:57

+7:07

6.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

25:18

+7:28

7.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

27:43

+9:53

8.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

28:41

+10:51

9.

Tina Løvås

SPK Freidig

29:25

+11:35

10.

Helga Stenvik

Byåsen IL

31:15

+13:25

11.

Live Spilker

Byåsen IL

32:41

+14:51

12.

Frida Opheim

SPK Freidig

33:44

+15:54

DSQ

Pernille Opheim

SPK Freidig

35:58

37

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Vindal

Wing OK

9:56

+0:00

2.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

12:36

+2:40

3.

Bendik Østvik

Wing OK

14:28

+4:32

4.

Ulrik Sellæg

OL Trollelg

14:41

+4:45

5.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

14:50

+4:54

6.

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

15:45

+5:49

7.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

15:55

+5:59

8.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

15:58

+6:02

9.

Martin Selmer

SPK Freidig

16:31

+6:35

74 - Har emit lappen hvor alle poster er tatt i r...

10.

Einar Eide

Byåsen IL

17:00

+7:04

11.

Eivind Hagen

OL Trollelg

21:44

+11:48

DSQ

Sivert Bellingmo

OL Gaula

17:02

164

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

16:17

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

19:46

+3:29

3.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

20:33

+4:16

4.

Preben Antonsen

Byåsen IL

21:00

+4:43

5.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

21:10

+4:53

6.

Johannes Midtbø

Wing OK

21:24

+5:07

7.

Johannes Løvås

Byåsen IL

21:28

+5:11

8.

Jonas Unsgård

IL Leik

22:02

+5:45

9.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

23:39

+7:22

10.

Adrian Opheim

SPK Freidig

26:35

+10:18

11.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

26:39

+10:22

12.

Sondre Bakkhaug

OL Trollelg

26:54

+10:37

13.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

28:33

+12:16

14.

Birk Gravdahl

Wing OK

29:13

+12:56

15.

Odin Løvås

SPK Freidig

29:41

+13:24

16.

Einar Keiserås

IL Leik

29:53

+13:36

17.

Thor William Skånøy

Byåsen IL

32:33

+16:16

18.

Martin Løvås

OK Nidarøst

32:37

+16:20

DSQ

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

16:29

38

DSQ

Are Helle Mårdalen

SPK Freidig

22:19

74

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

18:22

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

18:52

+0:30

3.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

19:46

+1:24

4.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

20:22

+2:00

5.

Pauline Røstum Bellingmo

OL Gaula

21:19

+2:57

6.

Frida Sæther

SPK Freidig

21:33

+3:11

7.

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

21:40

+3:18

8.

Kaja Bø Timestad

SPK Freidig

21:48

+3:26

9.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

22:31

+4:09

10.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

22:50

+4:28

11.

Ane Svegård Bye

Byåsen IL

23:03

+4:41

12.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

23:21

+4:59

13.

Andrea Vindal

Wing OK

23:34

+5:12

14.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

23:59

+5:37

15.

Ida Øien

OL Trollelg

25:30

+7:08

16.

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

30:17

+11:55

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

18:00

+0:00

2.

Fredrikke Nohr Moth

Halden SK

18:39

+0:39

3.

Marit Rønning Skoglund

Byåsen IL

19:41

+1:41

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

20:14

+2:14

5.

Julie Arnesen

Byåsen IL

20:19

+2:19

6.

Marianne Løvås

OK Nidarøst

24:38

+6:38

7.

Ina Catharina Storrønning

Byåsen IL

25:59

+7:59

8.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

27:46

+9:46

Klasse: D21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Egseth

Wing OK

15:02

+0:00

2.

Gøril Rønning Sund

Frol IL

16:07

+1:05

3.

Line Hagman

NTNUI

16:44

+1:42

4.

Pavla Udrzalova

Wing OK

17:07

+2:05

5.

Helen Palmer

Wing OK

17:18

+2:16

6.

Giulia Mazzotti

NTNUI

17:30

+2:28

7.

Sofie Aarnes

NTNUI

18:13

+3:11

8.

Maja Berger

Kristiansand OK

18:43

+3:41

9.

Solveig Angell-Petersen

SPK Freidig

18:56

+3:54

10.

Natalie Egli

NTNUI

18:59

+3:57

11.

Emily Wall

Wing OK

19:14

+4:12

11.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

19:14

+4:12

13.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

19:15

+4:13

13.

Jenny Persson

NTNUI

19:15

+4:13

15.

Mai Watson

NTNUI

19:22

+4:20

16.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

19:23

+4:21

17.

Bjørg Granly

NTNUI

20:20

+5:18

18.

Marit Vala

NTNUI

20:42

+5:40

19.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

20:55

+5:53

20.

Camilla Stridsklev

NTNUI

21:08

+6:06

21.

Marianne Mellbye

Asker Skiklubb

21:10

+6:08

22.

Ida Arnesen Tiltnes

NTNUI

21:24

+6:22

23.

Kristin Høydalsvik

Byåsen IL

21:25

+6:23

24.

Emily Fertig

NTNUI

21:48

+6:46

25.

Anna Hall

NTNUI

22:03

+7:01

26.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

23:15

+8:13

27.

Lise Østlid bagstevold

Kongsberg OL

24:04

+9:02

28.

Marianne Dæhli

NTNUI

25:29

+10:27

29.

Sara Bergentz

NTNUI

25:36

+10:34

30.

Ragnhild Grue

NTNUI

26:07

+11:05

31.

Marit Kure

NTNUI

31:12

+16:10

DSQ

Maria Rost

NTNUI

22:25

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

15:53

+0:00

2.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

17:11

+1:18

3.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

17:19

+1:26

4.

Ola Keiserås

IL Leik

19:05

+3:12

5.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

19:34

+3:41

6.

Arvid Lyngstad

Wing OK

20:40

+4:47

7.

John G Kanstad

Wing OK

21:01

+5:08

8.

Vegard Sporstøl

Malvik IL

21:18

+5:25

9.

Ottar Østvik

Wing OK

22:44

+6:51

10.

Torgeir Leithe

Selbu OK

24:05

+8:12

11.

Arne Hofsmo

Selbu OK

28:40

+12:47

DSQ

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:55

33

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

13:46

+0:00

2.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

13:53

+0:07

3.

Simen Olafsen

SPK Freidig

13:57

+0:11

4.

Vegard Blomseth Johnsen

NTNUI

14:06

+0:20

5.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

14:36

+0:50

6.

Lars Owren

SPK Freidig

15:32

+1:46

6.

Martin Rønning

SPK Freidig

15:32

+1:46

8.

Sindre Sæther

SPK Freidig

15:36

+1:50

9.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

15:38

+1:52

10.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

15:47

+2:01

11.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

16:34

+2:48

12.

Ola Morset

Wing OK

16:49

+3:03

13.

Kristian Øien

OL Trollelg

16:52

+3:06

14.

Mattis Holt

SPK Freidig

16:57

+3:11

15.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

17:15

+3:29

16.

Håkon Selmer

SPK Freidig

17:57

+4:11

17.

Ola Bellingmo

OL Gaula

18:21

+4:35

18.

Vemund Sjøvold

Byåsen IL

19:53

+6:07

19.

Ingebrigt Eid

IL Leik

20:30

+6:44

20.

Ådne Berg

IL Leik

20:44

+6:58

21.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

20:45

+6:59

Klasse: H21-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

13:04

+0:00

2.

Martin Hoset

NTNUI

13:27

+0:23

3.

Anders Einum

NTNUI

13:34

+0:30

4.

Espen Espen

NTNUI

13:41

+0:37

5.

Bjørn Ekeberg

IL Tyrving

13:44

+0:40

6.

Chris Forne

Wing OK

13:48

+0:44

7.

Bård Nonstad

OL Trollelg

13:49

+0:45

8.

Terje Maroni

Byåsen IL

13:59

+0:55

9.

Ola Berger

Wing OK

14:01

+0:57

10.

Tomas Udrzal

Wing OK

14:05

+1:01

11.

Sindre Jansson Haverstad

NTNUI

14:21

+1:17

11.

Lars Hol Moholdt

Wing OK

14:21

+1:17

13.

Wolfgang Kampel

NTNUI

14:42

+1:38

14.

Arild Nomeland

Kristiansand OK

14:51

+1:47

15.

Christian Hohl

Wing OK

15:08

+2:04

16.

Eivind Schjelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

15:15

+2:11

17.

Johan Eriksson

Linköping OK

15:32

+2:28

18.

Per Wiréhn

Byåsen IL

15:33

+2:29

19.

Håvard Berget

NTNUI

15:39

+2:35

20.

Tomas Brikselli

NTNUI

15:42

+2:38

21.

Bjørn Owren

NTNUI

15:46

+2:42

22.

Alastair Brunton

Wing OK

15:51

+2:47

23.

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

15:53

+2:49

24.

Olli Salo

NTNUI

15:57

+2:53

25.

Erling Grammeltvedt

NTNUI

16:09

+3:05

26.

Tor Andreas Andersen

NTNUI

16:35

+3:31

27.

Jostein Bø Fløystad

NTNUI

16:43

+3:39

28.

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

16:45

+3:41

29.

Stig Carlson Strandhagen

NTNUI

16:54

+3:50

30.

Øivind Aunøien

OK Fjell

16:55

+3:51

31.

Snorre Hansen

Byåsen IL

16:57

+3:53

31.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

16:57

+3:53

33.

Calum Coombs

NTNUI

17:04

+4:00

34.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

17:08

+4:04

35.

Roar Skulbørstad

OL Trollelg

17:25

+4:21

35.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

17:25

+4:21

37.

Andreas Haaland

Selbu OK

17:32

+4:28

38.

Håkon Leithe

Selbu OK

17:50

+4:46

38.

Martin Hallberg

NTNUI

17:50

+4:46

40.

Christian K Sandvik

NTNUI

18:06

+5:02

41.

Torbjørn Aass

NTNUI

18:25

+5:21

42.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

18:46

+5:42

43.

Ole Ivar Eide

NTNUI

18:59

+5:55

44.

Eirik Marthinsen

NTNUI

19:18

+6:14

44.

Einar Rakknes Brekke

NTNUI

19:18

+6:14

46.

Knuttest

NTNUI

20:09

+7:05

47.

Martin Gudem

NTNUI

20:23

+7:19

48.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

20:26

+7:22

49.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

20:35

+7:31

50.

Kristian Andersen

NTNUI

21:12

+8:08

51.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

21:49

+8:45

52.

Steinar Ingebrigtsen Grødahl

NTNUI

22:36

+9:32

53.

Tom André Alstadsæther

NTNUI

28:55

+15:51

DSQ

Test

test

13:06

33 34 35 32 31 34 37 38 40 39 113 34 3...

DSQ

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

13:13

106

DSQ

Stian Bergersen

NTNUI

14:09

33

DSQ

Felix Breitschädel

NTNUI

14:10

106

DSQ

Mattis Myhre

Frol IL

15:20

71

DSQ

Are Løset

NTNUI

18:15

106

DSQ

Christian Grønvold

NTNUI

25:50

37 38 40 39 113 34 106

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Eide

Byåsen IL

20:01

+0:00

2.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

21:18

+1:17

3.

Frøydis Sjøvold

Byåsen IL

21:30

+1:29

4.

Turid Arnesen

Byåsen IL

21:51

+1:50

5.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

23:52

+3:51

6.

Tone Almås

IL Leik

24:38

+4:37

7.

Ingunn Morset

Wing OK

27:34

+7:33

8.

Åse Rita Ellingsen

Wing OK

29:43

+9:42

DSQ

Hilde Forrbord

Malvik IL

21:57

33 34 35 32 31 34 37 38 40 39 113 34 3...

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

22:06

+0:00

2.

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

23:34

+1:28

3.

Karin Galaaen

Selbu OK

26:52

+4:46

4.

Gro Rypdal

Byåsen IL

27:03

+4:57

5.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

29:29

+7:23

6.

Gunn Marit Wanvik

Selbu OK

31:37

+9:31

7.

Anne-Sofie Gjermstad

OK Nidarøst

36:57

+14:51

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

36:35

+0:00

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

15:14

+0:00

2.

Bård Smestad

Wing OK

15:24

+0:10

3.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

15:46

+0:32

4.

Jon Røstum

OL Gaula

16:03

+0:49

5.

Håvard Lorange

SPK Freidig

16:09

+0:55

6.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

16:39

+1:25

7.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

16:46

+1:32

8.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

17:03

+1:49

9.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

17:06

+1:52

10.

Knut Hagen

Byåsen IL

17:55

+2:41

11.

Reidar Selmer

SPK Freidig

17:57

+2:43

12.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

17:59

+2:45

13.

Arild H Clausen

SPK Freidig

18:13

+2:59

14.

Øystein Grøvlen

OK Nidarøst

18:46

+3:32

15.

Harald Førdedal

Wing OK

19:21

+4:07

16.

Dag Erik Helland

Wing OK

19:26

+4:12

17.

Ragnar Ness

SPK Freidig

19:30

+4:16

18.

Ingebrigt Fuglem

Malvik IL

19:37

+4:23

19.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

19:53

+4:39

20.

Jon Vindal

Wing OK

20:02

+4:48

21.

Hendrik Spirlker

Byåsen IL

20:03

+4:49

22.

Olle Malmring

SPK Freidig

20:13

+4:59

23.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

21:03

+5:49

23.

Arild Heggeset

SPK Freidig

21:03

+5:49

25.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

21:16

+6:02

26.

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

22:37

+7:23

27.

Asgeir Sørensen

SPK Freidig

23:06

+7:52

28.

Stein-Erik Fleten

Wing OK

23:19

+8:05

DSQ

Stein Ove Østvik

Wing OK

19:36

40

DSQ

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

20:41

31

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

16:22

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

17:14

+0:52

3.

Inge Nørstebø

OL Trollelg

17:40

+1:18

4.

Svein Olav Åmot

IL Leik

18:33

+2:11

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

18:42

+2:20

6.

Magne Lysberg

SPK Freidig

20:37

+4:15

7.

Terje Kanstad

Wing OK

20:45

+4:23

8.

Frank Bjarkø

Wing OK

20:58

+4:36

9.

Helge Rustad

SPK Freidig

21:06

+4:44

10.

Helge Eriksen

Byåsen IL

21:27

+5:05

11.

Terje Midtbø

Wing OK

21:42

+5:20

12.

Tor Lunde

Malvik IL

22:24

+6:02

13.

Olav Kvittem

SPK Freidig

22:32

+6:10

14.

Rune Holt

SPK Freidig

24:13

+7:51

15.

Kristian Opheim

SPK Freidig

34:11

+17:49

DSQ

Dag Stenersen

OK Nidarøst

19:17

73

DSQ

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

1:37:12

34 35 32 31 34 37 38 40 39 113 34 36 8...

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Laksfors

Wing OK

17:58

+0:00

2.

Per Hveem

19:21

+1:23

3.

Roar Forbord

Malvik IL

20:47

+2:49

4.

Tom Bugge

Byåsen IL

21:05

+3:07

5.

Bjørn Berger

Byåsen IL

22:49

+4:51

6.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

23:28

+5:30

7.

Helge Revhaug

Ringerike OL

23:56

+5:58

8.

Lars Skrøvseth

Wing OK

25:28

+7:30

9.

Øistein Åsmul

OL Trollelg

25:29

+7:31

10.

Nils Olav Vennevik

SPK Freidig

26:44

+8:46

DSQ

Frode Stensrud

OL Trollelg

22:37

37 38 40 39 113 34

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

24:07

+0:00

2.

Anders Lauglo

OL Trollelg

26:54

+2:47

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

27:59

+3:52

DSQ

Leif Engen

OK Nidarøst

23:59

34 35 32 31 34 37 38 40 39 113 34 36 8...

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Frode Engtrø

Bedrift

16:56

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

18 mai 2011, 17:15:56

Arrangør:

NTNUI Orientering

Antall deltagere:

290

Antall startet:

290