Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 10 Solemsåsen 19. august 2021

Arrangør: Politiet. Ansvarlig og løypelegger: Reidar Selmer. Medarrangører: Geir Bakkhaug, Astrid Wannebo og Lars Martin Hafstad.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stig Ofstad

Gjest

33:11

+0:00

12:45

2.

Arnulf Villmo

Gjest

37:13

+4:02

14:18

3.

Rune M. Holt

NTNU

41:40

+8:29

16:01

4.

Rasmus Olsen

Gjest

43:17

+10:06

16:38

5.

Øistein Åsmul

Byutvikling

44:27

+11:16

17:05

6.

Mario Ditaranto

SINTEF

46:25

+13:14

17:51

7.

Tore Brurok

Gjest

47:12

+14:01

18:09

8.

Ruth Schmid

SINTEF

48:02

+14:51

18:28

9.

Nils Olav Vennevik

Gjest

51:39

+18:28

19:51

10.

Hanne Liodden

Gjest

54:30

+21:19

20:57

11.

Atle Briskemyr

Gjest

1:02:19

+29:08

23:58

12.

Magne Rø

St Olav

1:03:47

+30:36

24:31

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Petter Andreas Bergh

NTNU

36:11

+0:00

8:49

2.

Rolf Arne Kleiv

NTNU

43:42

+7:31

10:39

3.

Arne Mikkelsen

NTNU

45:09

+8:58

11:00

4.

Marit Schmid

Gjest

45:24

+9:13

11:04

5.

Morten Korsvold

SINTEF

46:28

+10:17

11:20

6.

Kurt Amundsen

Gjest

46:47

+10:36

11:24

7.

Harald Oftedal

Equinor

48:49

+12:38

11:54

8.

Klaus Livik

Volue

49:53

+13:42

12:10

9.

Anders Waage

St Olav

53:27

+17:16

13:02

10.

Terje Kanstad

NTNU

53:34

+17:23

13:03

11.

Tore Heggem

Gjest

58:11

+22:00

14:11

12.

Marcin Duda

Gjest

58:49

+22:38

14:20

13.

Frode Stensrud

Gjest

1:06:17

+30:06

16:10

14.

Rune Krogh

Tensio

1:07:49

+31:38

16:32

15.

Svein Hove

Gjest

1:08:01

+31:50

16:35

16.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:11:26

+35:15

17:25

17.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:11:47

+35:36

17:30

18.

Jostein Grepstad

NTNU

1:24:49

+48:38

20:41

19.

Håvard Rekstad

NTNU

1:28:24

+52:13

21:33

20.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:51:47

+1:15:36

27:15

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Schmid

Gjest

44:39

+0:00

7:50

2.

Sigurd Stenvik

Gjest

50:30

+5:51

8:51

3.

Johan Ahlbäck

St Olav

53:39

+9:00

9:24

4.

Lars Einar Steinsli

Gjest

53:47

+9:08

9:26

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:02:47

+18:08

11:00

6.

Truls Ryum

NTNU

1:03:24

+18:45

11:07

7.

Dag Stenersen

SINTEF

1:15:21

+30:42

13:13

8.

Aslak Waage

St. Olav

1:25:46

+41:07

15:02

9.

Torgeir Haaland

Equinor

1:28:35

+43:56

15:32

10.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

1:29:28

+44:49

15:41

11.

Jan Kondula

Equinor

1:31:31

+46:52

16:03


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

19 august 2021, 20:05:28

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43