Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Vårsleppet Jaktstart - Bjugn IL 7. mai 2011

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

18:06

+0:00

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

26:36

+0:00

2.

Ingeborg Eide

Byåsen IL

26:37

+0:01

3.

Ingvild Ytterhus Utengen

Byåsen IL

36:26

+9:50

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

Freidig

26:48

+0:00

2.

Anna Solberg

OL Trollelg

40:08

+13:20

DNS

Sunniva Storrønning

Byåsen IL

Klasse: D 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Fasting

NTNUI

30:17

+0:00

2.

Marte Renås

Wing OK

30:29

+0:12

3.

Britt Ingunn Nydal

NTNUI

31:10

+0:53

4.

Line Hagman

NTNUI

32:45

+2:28

5.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

32:53

+2:36

6.

Helen Palmer

Wing OK

36:30

+6:13

7.

Natalie Egli

NTNUI

39:55

+9:38

8.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

39:59

+9:42

9.

Kristin Haugskott

OL Trollelg

41:18

+11:01

10.

Marit Skoglund

Byåsen IL

46:12

+15:55

11.

Emily Wall

Wing OK

49:58

+19:41

12.

Pavla Udrzalova

Wing OK

51:04

+20:47

13.

Maria Rost

NTNUI

1:10:52

+40:35

Klasse: D 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

40:19

+0:00

2.

Tone Almås

Leik IL

51:50

+11:31

Klasse: D 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gerd Bjørseth

Krokstadøra IL

36:27

+0:00

Klasse: D 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Katharina Mo Berge

Freidig

33:09

+0:00

2.

Torid Kvaal

Freidig

40:09

+7:00

3.

Stina Elfving

Byåsen IL

54:44

+21:35

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

17:14

+0:00

2.

Anders Haugskott

OL Trollelg

18:40

+1:26

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

26:52

+0:00

2.

Åsmund Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

26:55

+0:03

3.

Ole Wanvik Haugen

Stjørdalsblink orientering

29:38

+2:46

4.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

30:13

+3:21

5.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

31:21

+4:29

6.

Ragnar Nersten

Fossum

43:37

+16:45

DSQ

Preben Antonsen

Byåsen IL

50:19

44 45 64 49 63 56 58

DSQ

Thor William Skånøy

Byåsen IL

57:45

64 49 55 56 58 57 249

Klasse: H 13-16C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johannes Løvås

Byåsen IL

19:13

+0:00

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

Leik IL

28:00

+0:00

2.

Eivind Furunes

Stjørdalsblink orientering

32:53

+4:53

3.

Ola Keiserås

Leik IL

37:28

+9:28

DSQ

Henrik Nielsen Solberg

Stjørdalsblink orientering

44:45

57

DNS

Anders Aamodt Resell

Nydalen skiklubb

Klasse: H 17-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

30:18

+0:00

2.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

30:21

+0:03

3.

Geir Inge Keiserås

Leik IL

33:56

+3:38

Klasse: H 19

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

28:49

+0:00

2.

Knut Sveinung Løvlund

NTNUI

32:40

+3:51

3.

Tomas Udrzal

Wing OK

33:25

+4:36

4.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

33:58

+5:09

5.

Wolfgang Kampel

NTNUI

36:14

+7:25

6.

Simen Bjøringsøy

NTNUI

37:24

+8:35

7.

Christian Grønvold

NTNUI

37:34

+8:45

8.

Per Wiréhn

Byåsen IL

37:42

+8:53

9.

Olli Salo

NTNUI

39:23

+10:34

10.

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

41:20

+12:31

11.

Eivind Schelderup Skarpsno

Nord-Østerdal OK

44:40

+15:51

12.

Johan Eriksson

Linkøpings OK

1:01:06

+32:17

13.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

1:06:42

+37:53

DSQ

Stian Grann

NTNUI

38:21

47 48 54 52 51 50 55 62 60 59 57

DNS

Lars Skrøvseth

Wing OK

DNS

Christian Hohl

Wing OK

DNS

Felix Breitschädel

NTNUI

DNS

Hans Petter Mathisen

NTNUI

Klasse: H 40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Terje Kolstad

Freidig

32:30

+0:00

2.

Øyvind Schjelderup

Freidig

32:58

+0:28

3.

Arild H. Clausen

Freidig

33:58

+1:28

4.

Jakob Haugen

Stjørdalsblink orientering

34:35

+2:05

5.

Frode Haugskott

OL Trollelg

36:22

+3:52

6.

Harald Storrønning

Byåsen IL

36:32

+4:02

7.

Bjørn P Løvås

OK Nidarøst

48:38

+16:08

DSQ

Gunnar Skånøy

Byåsen IL

59:31

55

Klasse: H 50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

30:46

+0:00

2.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

36:41

+5:55

3.

Helge Rustad

Freidig

40:07

+9:21

4.

Bjørn Berger

Byåsen IL

41:25

+10:39

5.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

58:52

+28:06

Klasse: H 60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helge Revhaug

Ringerike O-lag

29:04

+0:00

2.

Nils Olav Vennevik

Freidig

44:04

+15:00

Klasse: H 70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gunnar Østerbø

Freidig

29:06

+0:00

2.

Stig Arild Haugskott

OL Trollelg

44:49

+15:43

3.

Paul Forseth

OL Trollelg

56:04

+26:58

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jo Even Kolstad

Freidig

16:58

+0:00

2.

Birk Finnestø Refsaas

Bjugn IL

17:58

+1:00

Klasse: Direkte A

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erlend Aamodt

Nydalen skiklubb

40:09

+0:00

2.

Tore Skånøy

Skauga

48:55

+8:46

Klasse: Direkte B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Johan Gjølga

Bjugn IL

34:46

+0:00

2.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

39:07

+4:21

Klasse: Direkte C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lene Finnstø

Bjugn IL

27:15

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 mai 2011, 23:02:47

Arrangør:

Byåsen IL Orientering

Antall deltagere:

88

Antall startet:

82