Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Oppsal 31. august 2021

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

21:26

13:23

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

24:08

15:05

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:19

22:04

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

16:36

10:22

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

13:21

8:20

Sanne Østensen Gjelstad

Oppsal Orientering

19:03

11:54

Selma Løvbak Villumstad

Oppsal Orientering

18:55

11:49

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

18:08

11:20

Martha Kvadsheim

Oppsal Orientering

22:52

14:17

Sander Vuong Medhus

Oppsal Orientering

17:37

11:00

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

17:09

10:43

Irja Braut Ørvik

Oppsal Orientering

24:32

15:20

Sondre Gudim Stein

Oppsal Orientering

36:22

22:43

Fride Nyås Gjernes

Oppsal Orientering

35:26

22:08

Jonathan Grjotheim Østvold

Oppsal Orientering

36:02

22:31

Jonas Vuong Medhus

Oppsal Orientering

35:55

22:26

Eyolf Erichsen Skjeggestad

Oppsal Orientering

24:56

15:35

Johanna Meldalen

Oppsal Orientering

22:44

14:12

DNS

Ingmar Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

18:11

+0:00

9:05

2.

Ingeborg Rødhjell

Oppsal Orientering

29:45

+11:34

14:52

3.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

31:56

+13:45

15:58

4.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

39:51

+21:40

19:55

5.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

42:29

+24:18

21:14

6.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

42:40

+24:29

21:20

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

22:47

+0:00

11:23

2.

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

23:57

+1:10

11:58

3.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

23:59

+1:12

11:59

4.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

25:27

+2:40

12:43

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

26:07

+3:20

13:03

6.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

27:20

+4:33

13:40

7.

Armand Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

34:14

+11:27

17:07

8.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

43:15

+20:28

21:37

9.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

44:12

+21:25

22:06

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

30:17

+0:00

11:38

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

30:42

+0:25

11:48

3.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

42:10

+11:53

16:13

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

DNS

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

39:53

+0:00

15:20

2.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

55:51

+15:58

21:28

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Landrø

Oppsal Orientering

21:53

+0:00

10:56

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

31:21

+9:28

15:40

3.

Brage Schrøder-Nielsen

Oppsal Orientering

36:14

+14:21

18:07

DNS

Kathrine Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

DNS

Brynjar Stokset

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

30:49

+0:00

11:51

2.

Kristoffer Sundnes

Oppsal Orientering

35:04

+4:15

13:29

3.

Espen Bjella Unneberg

35:39

+4:50

13:42

4.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

37:34

+6:45

14:26

Brutt

Sturla Rognskog Mella

Oppsal Orientering

DNS

Frida van Megen

Oppsal Orientering

DNS

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

48:02

+0:00

12:58

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:09:47

+21:45

18:51

DNS

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

57:57

+0:00

15:39

DSQ

John Fredriksen

Oppsal Orientering

49:37

58 48 51 52 80

DNS

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

DNS

Kristine Kolshus

Oppsal Orientering

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

9:32

2.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:07:31

+26:29

15:42

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

8:22

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

50:58

+9:56

10:24

Klasse: Åpen AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

55:16

+0:00

12:51

2.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:06:44

+11:28

15:31

3.

Frank Solem

Oppsal Orientering

1:25:41

+30:25

19:55

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

45:14

+0:00

10:31

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

45:07

+0:00

9:12

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

46:27

+1:20

9:28

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

46:56

+1:49

9:34

4.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

47:35

+2:28

9:42

DNS

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

32:47

+0:00

8:51

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

33:55

+1:08

9:10

3.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

46:33

+13:46

12:34

4.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:40:15

+1:07:28

27:05

Klasse: Åpen AEK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Åstebøl

Oppsal Orientering

48:58

+0:00

15:47

Klasse: D45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

49:45

+0:00

13:26

2.

Ann Viljugrein

Oppsal Orientering

1:03:10

+13:25

17:04

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

48:12

+0:00

15:32

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

37:16

+0:00

10:04

2.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

47:03

+9:47

12:42

DNS

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

45:54

+0:00

10:40

2.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

48:22

+2:28

11:14

3.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

48:45

+2:51

11:20

4.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

52:39

+6:45

12:14

5.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

1:27:26

+41:32

20:20

Brutt

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

38:09

39 163 58 48 31 63 51 52 80 239

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

DNS

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

DNS

Arne Olaussen

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2021, 20:32:42

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

78