Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Klubbmesterskap Oppsal 31. august 2021

Klasse: Råtass

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Hanna Våland Almås

Oppsal Orientering

21:26

13:23

korriger

Tore Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

24:08

15:05

korriger

Trym Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

35:19

22:04

korriger

Jenny Sofie Haslund

Oppsal Orientering

16:36

10:22

korriger

Nils Nikolaisen

Oppsal Orientering

13:21

8:20

korriger

Sanne Østensen Gjelstad

Oppsal Orientering

19:03

11:54

korriger

Selma Løvbak Villumstad

Oppsal Orientering

18:55

11:49

korriger

Ulrik Juveli Pedersen

Oppsal Orientering

18:08

11:20

korriger

Martha Kvadsheim

Oppsal Orientering

22:52

14:17

korriger

Sander Vuong Medhus

Oppsal Orientering

17:37

11:00

korriger

Oskar Dante Støen Tyriberget

Oppsal Orientering

17:09

10:43

korriger

Irja Braut Ørvik

Oppsal Orientering

24:32

15:20

korriger

Sondre Gudim Stein

Oppsal Orientering

36:22

22:43

korriger

Fride Nyås Gjernes

Oppsal Orientering

35:26

22:08

korriger

Jonathan Grjotheim Østvold

Oppsal Orientering

36:02

22:31

korriger

Jonas Vuong Medhus

Oppsal Orientering

35:55

22:26

korriger

Eyolf Erichsen Skjeggestad

Oppsal Orientering

24:56

15:35

korriger

Johanna Meldalen

Oppsal Orientering

22:44

14:12

korriger

DNS

Ingmar Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ane Risstad Sundnes

Oppsal Orientering

18:11

+0:00

9:05

korriger

2.

Ingeborg Rødhjell

Oppsal Orientering

29:45

+11:34

14:52

korriger

3.

Julia Malathi Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

31:56

+13:45

15:58

korriger

4.

Mari Våland Almås

Oppsal Orientering

39:51

+21:40

19:55

korriger

5.

Liv Keyser

Oppsal Orientering

42:29

+24:18

21:14

korriger

6.

Marte Krohn Mørland

Oppsal Orientering

42:40

+24:29

21:20

korriger

DNS

Martina Vågsnes

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øyvind Andreas Haslund

Oppsal Orientering

22:47

+0:00

11:23

korriger

2.

Sivert Landrø Grindedal

Oppsal Orientering

23:57

+1:10

11:58

korriger

3.

Oskar Arnesen

Oppsal Orientering

23:59

+1:12

11:59

korriger

4.

Magnus Syversen Gihle

Oppsal Orientering

25:27

+2:40

12:43

korriger

5.

Oscar K. Enggrav

Oppsal Orientering

26:07

+3:20

13:03

korriger

6.

Simen Ånensen

Oppsal Orientering

27:20

+4:33

13:40

korriger

7.

Armand Lyngra Tønnesen

Oppsal Orientering

34:14

+11:27

17:07

korriger

8.

Erling Melvær Ettestøl

Oppsal Orientering

43:15

+20:28

21:37

korriger

9.

Sigurd Bjella Unneberg

Oppsal Orientering

44:12

+21:25

22:06

korriger

DNS

Herman Veslum

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Iben Johansen-Barli

Oppsal Orientering

30:17

+0:00

11:38

korriger

2.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

30:42

+0:25

11:48

korriger

3.

Åse Lurås

Oppsal Orientering

42:10

+11:53

16:13

korriger

DNS

Synne Syversen Gihle

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eskil Hobøl

Oppsal Orientering

39:53

+0:00

15:20

korriger

2.

Vinjar Tveito

Oppsal Orientering

55:51

+15:58

21:28

korriger

DNS

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stefan Landrø

Oppsal Orientering

21:53

+0:00

10:56

korriger

2.

Stian Lillegård

Lillomarka OL

31:21

+9:28

15:40

korriger

3.

Brage Schrøder-Nielsen

Oppsal Orientering

36:14

+14:21

18:07

korriger

DNS

Kathrine Stokset

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Ester Sørbrøden Stokset

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Brynjar Stokset

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Martin Aasen Wright

Oppsal Orientering

30:49

+0:00

11:51

korriger

2.

Kristoffer Sundnes

Oppsal Orientering

35:04

+4:15

13:29

korriger

3.

Espen Bjella Unneberg

35:39

+4:50

13:42

korriger

4.

Gunnhild Lurås

Oppsal Orientering

37:34

+6:45

14:26

korriger

Brutt

Sturla Rognskog Mella

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Frida van Megen

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Lina Undrum Mariussen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Johansen-Barli

Oppsal Orientering

48:02

+0:00

12:58

korriger

2.

Mari Kalleson

Oppsal Orientering

1:09:47

+21:45

18:51

korriger

DNS

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: Åpen AK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Erling Hobøl

Oppsal Orientering

57:57

+0:00

15:39

korriger

DSQ

John Fredriksen

Oppsal Orientering

49:37

korriger

58 48 51 52 80

DNS

John Harald Johansen

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Kristine Kolshus

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tina Kalleson

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

9:32

korriger

2.

Katrine Bjordal Veggan

Oppsal Orientering

1:07:31

+26:29

15:42

korriger

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ask Olaussen

Oppsal Orientering

41:02

+0:00

8:22

korriger

2.

Marius E. Aamodt

Oppsal Orientering

50:58

+9:56

10:24

korriger

Klasse: Åpen AM

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elin Kalleson

Oppsal Orientering

55:16

+0:00

12:51

korriger

2.

Ola Nilsen

Oppsal Orientering

1:06:44

+11:28

15:31

korriger

3.

Frank Solem

Oppsal Orientering

1:25:41

+30:25

19:55

korriger

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Dagrun Brox Rayamajhi

Oppsal Orientering

45:14

+0:00

10:31

korriger

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per-Ivar Nikolaisen

Oppsal Orientering

45:07

+0:00

9:12

korriger

2.

Espen Wigaard

Oppsal Orientering

46:27

+1:20

9:28

korriger

3.

Sigve Vågsnes

Oppsal Orientering

46:56

+1:49

9:34

korriger

4.

Sveinung Syversen

Oppsal Orientering

47:35

+2:28

9:42

korriger

DNS

Bent Erik Skaug

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sondre Olaussen

Oppsal Orientering

32:47

+0:00

8:51

korriger

2.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

33:55

+1:08

9:10

korriger

3.

Sigurd Hobøl

Oppsal Orientering

46:33

+13:46

12:34

korriger

4.

Gabriel Solem

Oppsal Orientering

1:40:15

+1:07:28

27:05

korriger

Klasse: Åpen AEK

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjetil Åstebøl

Oppsal Orientering

48:58

+0:00

15:47

korriger

Klasse: D45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arnhild Krogh

Oppsal Orientering

49:45

+0:00

13:26

korriger

2.

Ann Viljugrein

Oppsal Orientering

1:03:10

+13:25

17:04

korriger

Klasse: H65

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Lars Klyve

Oppsal Orientering

48:12

+0:00

15:32

korriger

Klasse: H55

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Carl Erik Wasberg

Oppsal Orientering

37:16

+0:00

10:04

korriger

2.

Kjell Winther

Oppsal Orientering

47:03

+9:47

12:42

korriger

DNS

Roar Pedersen

Oppsal Orientering

korriger

Klasse: H45

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Morten Mosland

Oppsal Orientering

45:54

+0:00

10:40

korriger

2.

Jørn Limi

Oppsal Orientering

48:22

+2:28

11:14

korriger

3.

Lars Ballangrud

Oppsal Orientering

48:45

+2:51

11:20

korriger

4.

Ram Rayamajhi

Oppsal Orientering

52:39

+6:45

12:14

korriger

5.

Helge Grenager Solheim

Oppsal Orientering

1:27:26

+41:32

20:20

korriger

Brutt

Steinar Alsos

Oppsal Orientering

38:09

korriger

39 163 58 48 31 63 51 52 80 239

DNS

Boye Dirro Bøhlerengen

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Audun Hvenekilde

Oppsal Orientering

korriger

DNS

Arne Olaussen

Oppsal Orientering

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

31 august 2021, 20:32:42

Arrangør:

Oppsal Orientering

Antall deltagere:

97

Antall startet:

78