Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Drammen City Cup - Løp 4 (med innlagt uttak til Unionsmatch) 12. mai 2011

Klasse: Nybegynner

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nicolai Hubschle

IF Sturla

12:35

+0:00

2.

Julie Henriette Arnesen

Konnerud IL

13:20

+0:45

3.

Sverre Strand

Lierbygda OL

15:18

+2:43

4.

Andrea Ranvik

Konnerud IL

15:23

+2:48

5.

Vilja Solberg Ohrvik

Konnerud IL

15:57

+3:22

6.

Petter Bogen Eriksen

IF Sturla

17:27

+4:52

7.

Marte Bueie

Lierbygda OL

18:10

+5:35

8.

Konstanse Moholth

Kongsberg OL

18:25

+5:50

9.

Ylva Ertvåg

Konnerud IL

20:02

+7:27

10.

Frøya Ertvåg

Konnerud IL

21:57

+9:22

11.

Emma Aasen Strømsnes

Lierbygda OL

22:14

+9:39

12.

Maren Bogen Eriksen

IF Sturla

22:31

+9:56

DNS

Iselin Sørensen

IF Sturla

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

25:55

+0:00

2.

Tilla Farnes Hennum

Lierbygda OL

26:55

+1:00

3.

Kristin Sagosen Smeby

Kongsberg OL

27:12

+1:17

4.

Idunn Haavengen

Kongsberg OL

27:18

+1:23

5.

Siri Moholth

Kongsberg OL

27:35

+1:40

6.

Hanna E. Andersen

Eiker OL

28:26

+2:31

7.

Amalie Fjæstad Amundsen

Konnerud IL

29:34

+3:39

8.

Caroline Bergman

Konnerud IL

29:41

+3:46

DSQ

Tone Nordbye Nybø

Konnerud IL

29:16

106

DSQ

Fride Sørensen

IF Sturla

32:32

87

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingunn Egeberg Vári

IF Sturla

22:01

+0:00

2.

Åsne Skram Trømborg

Kongsberg OL

22:41

+0:40

3.

Anneline Larsen

Kongsberg OL

23:40

+1:39

4.

Katinka Jussie L. Brurberg

IF Sturla

23:46

+1:45

5.

Magnhild Frydenlund

IF Sturla

24:00

+1:59

6.

Thea Kleiven

Ringerike OL

27:28

+5:27

7.

Silje Arntzen

Lierbygda OL

28:45

+6:44

8.

Trine D. Kihle

Ringerike OL

32:25

+10:24

Klasse: D17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Kvistad

Kongsberg OL

21:29

+0:00

2.

Unn Hilde Heggedal

Kongsberg OL

23:13

+1:44

3.

Gunhild Hennum

Lierbygda OL

23:32

+2:03

4.

Kari Strand

Lierbygda OL

23:47

+2:18

5.

Helga Haverstad

Lierbygda OL

25:24

+3:55

6.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

27:01

+5:32

7.

Kristine Wibstad

Konnerud IL

28:14

+6:45

8.

Kristin Sørensen

IF Sturla

29:31

+8:02

9.

Tove Heimdal

Konnerud IL

29:57

+8:28

10.

Taran Halvorsen

Konnerud IL

31:42

+10:13

11.

Ina Cecilie Landro

Konnerud IL

37:49

+16:20

12.

Elisabeth Hetlevik

Kongsberg OL

38:30

+17:01

13.

Annemarie Ranvik

Konnerud IL

42:41

+21:12

DSQ

Marie Nordbye Nybø

Konnerud IL

21:17

87

DNS

Aud Ellen Brevik

IF Sturla

DNS

Marianne Andersen

Konnerud IL

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Heimdal

Konnerud IL

19:54

+0:00

2.

Sturla Frydenlund

IF Sturla

20:36

+0:42

3.

Toralf Grande

Kongsberg OL

21:43

+1:49

4.

Anders Løset

Ringerike OL

22:35

+2:41

5.

Truls Sildnes Baklid

Konnerud IL

23:18

+3:24

6.

Håvard Landro Svingheim

Konnerud IL

24:52

+4:58

7.

Fredrik Aasen Strømsnes

Lierbygda OL

27:39

+7:45

8.

Jonas Bueie

Lierbygda OL

35:50

+15:56

9.

Gard Dahlen

Kongsberg OL

38:21

+18:27

10.

Kristian Iversen

Kongsberg OL

1:06:26

+46:32

DNS

Trygve Heggedal

Kongsberg OL

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigur Heggedal

Kongsberg OL

15:07

+0:00

2.

Yngvar Høimyr Solberg

IF Sturla

18:09

+3:02

3.

Lars Petter Johnsen

IF Sturla

19:05

+3:58

4.

Aleksander Løe Myrling

Kongsberg OL

22:28

+7:21

5.

Tommy R. Wilhelmsen

Kongsberg OL

22:36

+7:29

6.

Iver Sørensen

IF Sturla

28:39

+13:32

7.

Morten Bergman

IF Sturla

28:43

+13:36

8.

Vebjørn Røtvold

Kongsberg OL

31:05

+15:58

Klasse: H17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tibor Vári

IF Sturla

19:04

+0:00

2.

Lars Baklid

Konnerud IL

19:11

+0:07

3.

Erik Saugerud

Konnerud IL

19:34

+0:30

4.

Erik Trøen

Lierbygda OL

19:45

+0:41

5.

Kristian Kihle

Ringerike OL

19:52

+0:48

6.

Vidar Strand

Lierbygda OL

20:17

+1:13

7.

Kim Farnes Hansen

Lierbygda OL

20:33

+1:29

8.

Nils Inge Brurberg

IF Sturla

20:50

+1:46

9.

Espen Løe

Kongsberg OL

20:52

+1:48

10.

Njål Svingheim

Konnerud IL

21:29

+2:25

11.

Henrik Bergman

Konnerud IL

21:32

+2:28

12.

Roar Grande

Kongsberg OL

21:45

+2:41

13.

Bjørn Baklid

Konnerud IL

22:27

+3:23

14.

Frode Løset

Ringerike OL

23:50

+4:46

15.

Vemund Rønneberg

Konnerud IL

24:30

+5:26

16.

Snorre Frydenlund

IF Sturla

25:34

+6:30

17.

Ingemar Jansson Haverstad

Lierbygda OL

26:02

+6:58

18.

Bjørn Viktor Larsen

Kongsberg OL

26:35

+7:31

19.

Bjørn-Willy Arntzen

Lierbygda OL

27:02

+7:58

20.

Alf Pettersen

IL Tyrving

27:20

+8:16

21.

Torgeir E. Andersen

Eiker OL

28:08

+9:04

22.

Geir Trøen

Lierbygda OL

31:56

+12:52

23.

Tor Petter Jonsen

IF Sturla

32:01

+12:57

24.

Jon Moholth

Kongsberg OL

32:12

+13:08

25.

Rune Sørensen

IF Sturla

32:20

+13:16

26.

Erik Eriksen

IF Sturla

38:29

+19:25

27.

Sven Gjermund Arnesen

Konnerud IL

42:23

+23:19

DSQ

Terje Faugstad Bjertnes

Konnerud IL

18:38

81 82 84 87 88 90 100

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Strand

Lierbygda OL

15:54

+0:00

2.

Thea Sildnes Baklid

Konnerud IL

17:57

+2:03

3.

Jenny Baklid

Konnerud IL

19:26

+3:32

4.

Aurora Moholth

Kongsberg OL

19:58

+4:04

5.

Rikke Hjelseth Larsen

Kongsberg OL

21:04

+5:10

6.

Sigrid Bredde Vig

IF Sturla

22:15

+6:21

7.

Marlin Haavengen

Kongsberg OL

23:42

+7:48

8.

Kathinka Rogstad

Kongsberg OL

25:10

+9:16

9.

Kornelia L. Brurberg

IF Sturla

26:06

+10:12

10.

Åshild Vári, Egeberg

IF Sturla

26:54

+11:00

11.

Kristiane Rogstad

Kongsberg OL

28:18

+12:24

12.

Amanda Skyttersæter Saugerud

Konnerud IL

29:13

+13:19

DSQ

Mari Landro Svingheim

Konnerud IL

22:27

106

DSQ

Hanna Løe Myrling

Kongsberg OL

37:47

82 84

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sander Arntzen

Lierbygda OL

16:06

+0:00

2.

Aslak Heimdal

Konnerud IL

20:50

+4:44

3.

Oscar Aanerud

Lierbygda OL

42:06

+26:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

5 september 2011, 19:13:08

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

111

Antall startet:

107