Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Follo 2-dagers med Trimtex cup - jaktstart 12. september 2021

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Helene Scheele

Nydalens SK

31:15

+0:00

10:04

2.

Henni Hattestad Kristensen

Heming Orientering

37:20

+6:05

12:02

3.

Oline Soma Slåstad

Raumar Orientering

39:15

+8:00

12:39

4.

Tuva Berger Gjelstad

Oppsal Orientering

52:10

+20:55

16:49

5.

Minna Sofie Wingstedt

Halden SK

54:09

+22:54

17:28

6.

Synne Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

58:30

+27:15

18:52

7.

Inka Marte Boldingh Debernard

Nydalens SK

1:20:21

+49:06

25:55

7.

Clara Gram-Knutsen Weisz

Nydalens SK

1:20:21

+49:06

25:55

9.

Kinga Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:22:47

+51:32

26:42

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eira Skaarer Wiklund

Nydalens SK

39:12

+0:00

9:06

2.

Ingeborg Roll Mosland

Oppsal Orientering

39:18

+0:06

9:08

3.

Marie Scheele

Nydalens SK

44:50

+5:38

10:25

4.

Ane Hustvedt

Oppsal Orientering

45:59

+6:47

10:41

5.

Sigrid Schmitt Gran

Halden SK

47:22

+8:10

11:00

6.

Marie Kravdal

Gjø-Vard OL

48:18

+9:06

11:13

7.

Signe Holo

Fossum IF

48:41

+9:29

11:19

8.

Hanne Wærp Hauge

Nydalens SK

49:39

+10:27

11:32

9.

Elise Nygård Thorseng

Fossum IF

49:48

+10:36

11:34

10.

Anna Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

51:41

+12:29

12:01

11.

Ingrid Pedersen Holmskau

Fredrikstad SK

52:30

+13:18

12:12

12.

Astrid Ytterbø

Asker Skiklubb

52:49

+13:37

12:16

13.

Sofia Øhlckers

Tyrving IL

54:37

+15:25

12:42

14.

Synne Utseth Bøhlerengen

Oppsal Orientering

57:39

+18:27

13:24

15.

Martine Arntzen Haug

Østmarka OK

57:44

+18:32

13:25

15.

Anne Østvold

Fossum IF

57:44

+18:32

13:25

17.

Maren Aure Skogedal

Asker Skiklubb

57:56

+18:44

13:28

18.

Ellen Margrete Stubban Hygen

Østmarka OK

57:59

+18:47

13:29

19.

Gunde Tumelionis

Fossum IF

1:07:13

+28:01

15:37

20.

Tale Nordby Hvenekilde

Oppsal Orientering

1:09:38

+30:26

16:11

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Dalen Eriksen

Asker Skiklubb

34:00

+0:00

10:18

2.

Thomas Venbakken

Fossum IF

37:06

+3:06

11:14

3.

Gaute Skjønhaug

Fet OL

37:07

+3:07

11:14

4.

Peter Telle-Hansen

Tyrving IL

39:03

+5:03

11:50

5.

Åsmund Larsen Hirsch

Tyrving IL

39:59

+5:59

12:06

6.

Jacob Finstad Land

Tyrving IL

43:02

+9:02

13:02

7.

Viktor Meland-Tangen

Bækkelagets SK

45:43

+11:43

13:51

8.

Henrik Harstad

Nordre Follo Orientering

46:20

+12:20

14:02

9.

Boye Wangensteen

Lillomarka OL

48:23

+14:23

14:39

10.

Ask Felland Sætnan

Fossum IF

51:53

+17:53

15:43

11.

Benjamin Buhler

Måren OK

55:31

+21:31

16:49

12.

Frode Wallberg

Heming Orientering

55:52

+21:52

16:55

13.

Erlend Hellerud Øpstad

Asker Skiklubb

1:00:37

+26:37

18:22

14.

Gunnar Bjerva

Ås-NMBU Orientering

1:05:58

+31:58

19:59

15.

Lars Haakon Eriksson

Tyrving IL

1:10:28

+36:28

21:21

16.

Eskil Olaussen

Oppsal Orientering

1:11:37

+37:37

21:42

DSQ

Sigmund Ølstad

Fet OL

8:01

141 142 150 146 148 190 90

DSQ

Alfred Holtan Sanderud

Lillomarka OL

1:01:59

142

DSQ

Sigurd Øvrebø Myrvold

Heming Orientering

1:02:39

150

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonas Fenne Ingierd

Bækkelagets SK

39:00

+0:00

7:48

2.

Nils Anders Niklasson

Nydalens SK

39:03

+0:03

7:48

3.

Emil Husebye Aamodt

Fredrikstad SK

40:46

+1:46

8:09

4.

Martin Christoffer Borg

IL Koll

41:14

+2:14

8:14

5.

Tobias Tronbøl Lium

IL Koll

44:34

+5:34

8:54

6.

Christoffer Ånensen

Oppsal Orientering

44:45

+5:45

8:57

6.

Per Noah Sommerhein

Nydalens SK

44:45

+5:45

8:57

8.

Jonathan Woodhouse

Lillomarka OL

47:47

+8:47

9:33

9.

Mathias Linløkken

Østmarka OK

47:48

+8:48

9:33

10.

Bjørnar Peikli

Tyrving IL

48:08

+9:08

9:37

11.

Aksel Nikolai Aubert

Oppsal Orientering

50:18

+11:18

10:03

12.

Håvard Eik

Raumar Orientering

56:49

+17:49

11:21

13.

Vetle Frydenlund Norling

Nydalens SK

1:06:19

+27:19

13:15

14.

Sivert Høilund Dragseth

Fet OL

1:18:07

+39:07

15:37

15.

Håkon Bogason

Lillomarka OL

1:20:33

+41:33

16:06

16.

Nov Bar-Nathan

Lillomarka OL

1:26:56

+47:56

17:23

17.

Lavrans Larsen Hirsch

Tyrving IL

1:46:08

+1:07:08

21:13

DSQ

Kevin Rommetvedt

Raumar Orientering

58:31

148 90

DSQ

Gabriel Solem

Oppsal Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2021, 18:29:04

Arrangør:

Måren OK

Antall deltagere:

67

Antall startet:

67