Resultater Strekktider Grafisk (Opek) 
Klubbkonkurranse Trondheim Sprintcup 2011Dataeksport
Brikkesys.no

Trondheim sprintcup 5 12. mai 2011

Klasse: D13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emma Arnesen

Byåsen IL

21:55

+0:00

2.

Ingvild, Ytterhus Utengen

Byåsen IL

25:56

+4:01

3.

Line Sølberg

IL Leik

26:50

+4:55

4.

Malin Sandstad

SPK Freidig

31:37

+9:42

5.

Emilie Liabakk Eriksen

Byåsen IL

32:25

+10:30

6.

Ingunn Augdal Fløvig

OK Nidarøst

34:48

+12:53

7.

Kjerstine Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

38:40

+16:45

8.

Helga Stenvik

Byåsen IL

38:56

+17:01

9.

Eldrid Bratsberg

Wing OK

40:48

+18:53

10.

Frida Opheim

SPK Freidig

47:50

+25:55

11.

Live Spilker

Byåsen IL

48:57

+27:02

12.

Pernille Opheim

SPK Freidig

56:15

+34:20

Klasse: H13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Brage Jørum

Byåsen IL

19:21

+0:00

2.

Olav Andreas Remmen

OL Trollelg

22:54

+3:33

3.

Hallvard Seim Grøvlen

OK Nidarøst

23:03

+3:42

4.

Johannes Løvås

Byåsen IL

26:26

+7:05

5.

Preben Antonsen

Byåsen IL

26:27

+7:06

6.

Jonas Unsgård

IL Leik

27:00

+7:39

7.

Eskild Brandal Avlesbug

Wing OK

27:03

+7:42

8.

Brynjar Forseth

OL Trollelg

32:35

+13:14

9.

Nils Ola Kvam

SPK Freidig

32:45

+13:24

10.

Adrian Opheim

SPK Freidig

34:46

+15:25

11.

Odin Løvås

Freidig, SPK

36:07

+16:46

12.

Johannes Midtbø

Wing OK

36:15

+16:54

13.

Einar Keiserås

IL Leik

37:35

+18:14

14.

Åsmund Stenvik

Byåsen IL

37:43

+18:22

15.

Asbjørn Midtbø

Wing OK

38:25

+19:04

16.

Johan Bakken Sørensen

SPK Freidig

39:09

+19:48

17.

Martin Løvås

OK Nidarøst

39:15

+19:54

18.

Torgeir Andresen Klevstuen

OL Trollelg

46:10

+26:49

DSQ

Armand Storler

OL Trollelg

32:30

31 32 33 35 39 40 41 42 43 44 45 42 14...

Klasse: D15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Karen Oline Kolstad

SPK Freidig

19:32

+0:00

2.

Marte Hoff Hagen

Byåsen IL

21:57

+2:25

3.

Gina Mølnvik

SPK Freidig

24:43

+5:11

4.

Frida Sæther

SPK Freidig

25:26

+5:54

5.

Sigrid Merete Moen Pedersli

OL Trollelg

25:49

+6:17

6.

Ida Berg Hanssen

Byåsen IL

26:18

+6:46

7.

Anna Solberg

Trollelg, OL

26:19

+6:47

8.

Kristine Klock Fleten

Wing OK

27:18

+7:46

9.

Rebecca Sætherhaug

OL Trollelg

31:26

+11:54

10.

Andrea Vindal

Wing OK

32:17

+12:45

11.

Sigrid Bratsberg

Wing OK

32:23

+12:51

DSQ

Ingrid Liabakk Eriksen

Byåsen IL

47:13

41 43 44 45 141 142 42

Klasse: H15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Andreas Sølberg

IL Leik

17:12

+0:00

2.

Øyvind Wiggen

Byåsen IL

19:24

+2:12

3.

Rein Helle Mårdalen

SPK Freidig

22:56

+5:44

4.

Ola Keiserås

IL Leik

26:23

+9:11

5.

Arvid Lyngstad

Wing OK Trondheim

27:55

+10:43

6.

Sigve Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

28:16

+11:04

7.

Torgeir Leithe

Selbu OK

31:32

+14:20

8.

Øystein Krogstie

SPK Freidig

32:37

+15:25

9.

Arne Hofsmo

Selbu OK

38:51

+21:39

Klasse: D17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jorunn Kvakland

SPK Freidig

27:16

+0:00

2.

Julie Arnesen

Byåsen IL

32:16

+5:00

3.

Eli Marita Forseth

OL Trollelg

32:58

+5:42

4.

Line Hovdenak Stenersen

OK Nidarøst

33:23

+6:07

5.

Trude Nonstad Fornes

Malvik IL

40:38

+13:22

6.

Kjersti Elisabeth Midtbø

Wing OK

46:08

+18:52

7.

Vera Vik Bjarkø

Wing OK Trondheim

48:12

+20:56

Klasse: H17-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Trond Einar Moen Pedersli

OL Trollelg

17:28

+0:00

2.

Simen Olafsen

SPK Freidig

19:22

+1:54

3.

Ove Baardsgaard

OL Trollelg

20:35

+3:07

4.

Lars Owren

SPK Freidig

22:26

+4:58

5.

Sigurd Stenvik

Byåsen IL

23:06

+5:38

6.

Kristian Øien

OL Trollelg

23:15

+5:47

7.

Truls Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

23:40

+6:12

8.

Yngve Skogstad

Frol IL

26:56

+9:28

9.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

27:57

+10:29

10.

Mattis Holt

SPK Freidig

28:07

+10:39

11.

Geir Inge Keiserås

IL Leik

29:01

+11:33

12.

Sindre Sæther

SPK Freidig

30:13

+12:45

13.

Martin Rønning

SPK Freidig

30:21

+12:53

14.

Ingebrigt Eid

IL Leik

31:02

+13:34

15.

Johannes Svendsen

OL Trollelg

31:19

+13:51

16.

Ådne Berg

IL Leik

33:56

+16:28

17.

Terje Magnus Bakken Sørensen

SPK Freidig

35:08

+17:40

DSQ

Tormod Hovdenak Stenersen

OL Trollelg

34:51

33

Klasse: D21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pavla Udrzalova

Wing OK

24:48

+0:00

2.

Maja Berger

Kristiansand OK

27:36

+2:48

2.

Sofie Aarnes

NTNUI

27:36

+2:48

4.

Bodil Holmström

NTNUI

31:13

+6:25

5.

Marte Reenaas

Wing OK

31:22

+6:34

6.

Jenny Persson

NTNUI

32:24

+7:36

7.

Hanne Vefsnmo

NTNUI

33:09

+8:21

8.

Mali Fjogstad Nielsen

NTNUI

33:36

+8:48

9.

Anna Hall

NTNUI

34:36

+9:48

10.

Emily Wall

Wing OK

34:58

+10:10

11.

Sofia Törnqvist

Alfta-Ösa OK

35:09

+10:21

12.

Marit Isachsen

Asker Skiklubb

36:10

+11:22

13.

Julie Hilland Andersen

NTNUI

36:17

+11:29

14.

Hege Holth Johannessen

NTNUI

36:28

+11:40

15.

Guro Torpe

NTNUI

38:29

+13:41

16.

Randi Johanne Skjerve

Frol IL

42:00

+17:12

17.

Marianne Dæhli

NTNUI

43:00

+18:12

18.

Camilla Stridsklev

NTNUI

43:30

+18:42

19.

Sara Bergentz

NTNUI

44:01

+19:13

20.

Elise Taylor Spets

Selbu OK

48:05

+23:17

DSQ

Marit Vala

NTNUI

43:27

33 38 42 142 42

Klasse: H21

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Chris Forne

Wing OK

17:25

+0:00

2.

Bård Nonstad

OL Trollelg

17:41

+0:16

3.

Ola Berger

Wing OK

18:46

+1:21

4.

Terje Maroni

Byåsen IL

18:50

+1:25

5.

Jan Schmid

OL Trollelg

18:54

+1:29

6.

Anders Einum

NTNUI

19:09

+1:44

7.

Stian Bergersen

NTNUI

22:05

+4:40

8.

Per Wiréhn

Byåsen IL

22:27

+5:02

9.

Øivind Aunøien

OK Fjell

22:30

+5:05

10.

Robert Gjære Nyhus

OK Fjell

23:07

+5:42

11.

Kjetil Okkenhaug

Verdal OK

23:10

+5:45

12.

Anders Fougner

NTNUI

23:17

+5:52

12.

Erik Lien Johnsen

NTNUI

23:17

+5:52

14.

Håvar Birkeland Stormoen

NTNUI

24:45

+7:20

15.

Snorre Hansen

Byåsen IL

25:28

+8:03

16.

Olav Johannes Deelstra

NTNUI

25:46

+8:21

17.

Thomas Natvig Årstad

NTNUI

26:08

+8:43

18.

Alastair Brunton

Wing OK

26:47

+9:22

19.

Knut Sveinung Rekaa

NTNUI

27:58

+10:33

20.

Håkon Leithe

Selbu OK

28:06

+10:41

21.

Halvor Eid Nielsen

NTNUI

28:26

+11:01

22.

Wolfgang Kampel

NTNUI

28:31

+11:06

23.

Øystein Haug

Frol IL

29:12

+11:47

24.

Torbjørn Aass

NTNUI

29:13

+11:48

25.

Jan Fredrik Helgaker

NTNUI

29:41

+12:16

26.

Simen A Bjøringsøy

NTNUI

29:45

+12:20

27.

Christian Grønvold

NTNUI

30:22

+12:57

28.

Håvard Berget

NTNUI

31:22

+13:57

29.

Bjørn Owren

NTNUI

31:24

+13:59

30.

Marius Christoffer Hartmann Dietrichson

Kongsberg OL

31:27

+14:02

31.

Tomas Brikselli

NTNUI

32:05

+14:40

32.

Fredrik Rosenberg

NTNUI

32:59

+15:34

33.

Marius Østnor Døllner

Wing OK

33:44

+16:19

34.

Martin Hallberg

NTNUI

34:53

+17:28

35.

Halvor Lund

NTNUI

35:19

+17:54

36.

Håkon Heggedal

Kongsberg OL

35:31

+18:06

37.

Pål Ellingsen

NTNUI

39:17

+21:52

38.

Einar Raknes Brækken

NTNUI

40:23

+22:58

39.

Asbjørn Bjørgum

NTNUI

43:59

+26:34

40.

Jørgen Langeland

NTNUI

47:50

+30:25

DSQ

Hans Aleksander Østhagen

NTNUI

29:52

36

DSQ

Stian Alexander Grann

NTNUI

31:01

31

DSQ

Sjur Messel Nafstad

NTNUI

32:08

31

DSQ

Eirik Holth Johannessen

NTNUI

32:17

31

Klasse: D40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina-Beate Liabakk

Byåsen IL

26:43

+0:00

2.

Turid Arnesen

Byåsen IL

28:19

+1:36

3.

Tone Almås

IL Leik

30:15

+3:32

4.

Hilde Forbord

Malvik IL

30:43

+4:00

5.

Sigrid Melkild

SPK Freidig

31:27

+4:44

6.

Ingunn Morset

Wing OK

34:23

+7:40

7.

Anne-Lise Bratsberg

Wing OK

37:03

+10:20

DSQ

Mona Høiås Sæther

SPK Freidig

33:02

34

Klasse: H40

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Svein Erik Bratsberg

Wing OK

16:53

+0:00

2.

Bård Smestad

Wing OK

16:56

+0:03

3.

Johan Ivarsson

SPK Freidig

20:01

+3:08

4.

Reidar Selmer

Freidig, SPK

20:55

+4:02

5.

Haakon Arnesen

Byåsen IL

22:09

+5:16

6.

Jon Røstum

OL Gaula

22:18

+5:25

7.

Øyvind Schjelderup

SPK Freidig

22:21

+5:28

8.

Bernt Brynhildsen

Wing OK

22:38

+5:45

9.

Jens Kjetil Mehammer

Wing OK

26:18

+9:25

10.

Per Ivar Skinderhaug

Wing OK

26:51

+9:58

11.

Arild Heggeset

SPK Freidig

26:52

+9:59

12.

Øystein Wiggen

Byåsen IL

27:04

+10:11

13.

Jostein Mårdalen

SPK Freidig

27:20

+10:27

14.

Svein Terje Kolstad

SPK Freidig

27:44

+10:51

15.

Olle Malmring

SPK Freidig

32:15

+15:22

16.

Hendrik Spilker

Byåsen IL

32:48

+15:55

17.

Harald Førdedal

Wing OK

33:58

+17:05

18.

Asgeir Sørensen

SPK Freidig

36:40

+19:47

19.

Jan Magne Avlesbug

Wing OK

36:52

+19:59

20.

Ulrik Illum

Søllerød

37:07

+20:14

21.

Jon Vindal

Wing OK

38:55

+22:02

DSQ

Knut Hagen

Byåsen IL

24:54

42

Klasse: D50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Guri Bjørndal

Byåsen IL

24:50

+0:00

2.

Gro Rypdal

Byåsen IL

38:18

+13:28

3.

Gunn-Marit Wanvik

Selbu OK

45:44

+20:54

4.

Liv Bente Grande

Byåsen IL

47:53

+23:03

DSQ

Ingrid Lien Johnsen

Byåsen IL

33:51

141 142 42

Klasse: H50

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjarne Lien

Byåsen IL

19:59

+0:00

2.

Hans Boye Skogstad

OL Gaula

22:19

+2:20

3.

Olav Kvittem

Freidig, SPK

27:17

+7:18

4.

Magne Lysberg

Freidig, SPK

30:32

+10:33

5.

Svein Olav Åmot

IL Leik

31:05

+11:06

6.

Eirik Vefsnmo

Byåsen IL

31:34

+11:35

7.

Helge Eriksen

Byåsen IL

32:54

+12:55

8.

Jostein Alvestad

Wing OK

33:32

+13:33

9.

Dag Stenersen

OK Nidarøst

36:05

+16:06

10.

Terje Midtbø

Wing OK

36:45

+16:46

11.

Kjell-Arne Henninen

Byåsen IL

38:54

+18:55

12.

Kristian Opheim

SPK Freidig

53:33

+33:34

Klasse: D60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Stina Elfving

Byåsen IL

42:02

+0:00

Klasse: H60

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Berger

Byåsen IL

26:35

+0:00

2.

Tom Bugge

Byåsen IL

27:35

+1:00

3.

Per Hveem

HiST

30:19

+3:44

4.

Nils Olav Vennevik

Freidig, SPK

31:05

+4:30

5.

Rolf Karset

Steinkjer OK

31:31

+4:56

6.

Torleif Stephansen

OK Nidarøst

32:03

+5:28

7.

Tore Kiste

OK Nidarøst

32:49

+6:14

8.

Olav Høiås

Vang OL

39:44

+13:09

DSQ

Svein Hove

Byåsen IL

33:34

141 142 42

Klasse: H70

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Lauglo

OL Trollelg

31:55

+0:00

2.

Leif Engen

OK Nidarøst

32:10

+0:15

3.

Arne Kjell Foldvik

OK Nidarøst

33:24

+1:29

4.

Jardar Sandstad

Selbu OK

36:58

+5:03

Klasse: H17-39 Bedrift

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Hansen

OL Trollelg

33:26

+0:00

Klasse: D11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Eide

Byåsen IL

14:23

+0:00

2.

Marte Lien Johnsen

Byåsen IL

16:52

+2:29

3.

Oda Lorås

Trollelg, OL

17:14

+2:51

4.

Jorunn Leithe

Selbu OK

19:10

+4:47

5.

Lene Berg Hanssen

Byåsen IL

19:26

+5:03

6.

Ingrid Wanvik Krogstadmo

Selbu OK

19:33

+5:10

7.

Vera Melkild

SPK Freidig

21:43

+7:20

8.

Hege Lien

Selbu OK

21:56

+7:33

9.

Andrine Viken

Byåsen IL

22:40

+8:17

10.

Marie Longva

Byåsen IL

22:45

+8:22

11.

Sarah Louise Brynhildsen

Wing OK

22:46

+8:23

12.

Malin Opøien

OL Trollelg

25:52

+11:29

13.

Martine Klock Fleten

Wing OK

29:44

+15:21

Klasse: H11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sivert Bellingmo

OL Gaula

14:56

+0:00

2.

Mathias Vindal

Wing OK

15:24

+0:28

3.

Eirik Sandnes

Trollelg, OL

18:16

+3:20

4.

Edvard Storler

OL Trollelg

22:22

+7:26

5.

Petter Liabakk Eriksen

Byåsen IL

22:30

+7:34

6.

Jo Even Kolstad

SPK Freidig

22:34

+7:38

7.

Einar Eide

Byåsen IL

22:43

+7:47

8.

Martin Selmer

SPK Freidig

25:09

+10:13

9.

Even Svegård Bye

Byåsen IL

25:23

+10:27

10.

Andreas Helland Eriksen

Wing OK

31:58

+17:02


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 mai 2011, 19:18:36

Arrangør:

OL Trollelg

Antall deltagere:

227

Antall startet:

227