Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

STOK Ungdomsløp Melhus 9. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Leo Sjøgren Carlsen

Freidig

Maia Andersen

Byåsen IL

Martin Lona

Wing OK

Mirja Mohus

Wing OK

Ingrid Margrete Melvær Bjerkås

Freidig

Susanne Andersen

Freidig

Lukas Skjærvold Hammern

Byåsen IL

Isak Skjærvold Hammern

Byåsen IL

Ingrid Hohl Reenaas

Byåsen IL

Sofie Laura Andresen

Malvik IL

Birka Neese-Følstad

Freidig

Caspian Campbell

Byåsen IL

Eva Gjerde

Freidig

Hedda Ulstad Stokland

Wing OK

DNS

Eivind Sjøgren Olsen

Freidig

DNS

Milla Andersen

Byåsen IL

DNS

Alexandra Dahl

Freidig

Klasse: N-åpen 10-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Kornelius Aas

Freidig

9:38

Arn Kvikne Furberg

Wing OK

16:24

Eirin Aas Aune

Freidig

14:17

Ole Einar Andresen

Malvik IL

16:33

101

DNS

Solveig Helene Andersen

Freidig

Klasse: C-åpen 13-20

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Louise Hals Stensrud

OL Trollelg

16:52

+0:00

41

2.

Sindre Soltveit

OL Trollelg

16:53

+0:01

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Freya Mira Svendsen

Freidig

9:54

Clara Reinertsen Leroyer

Freidig

7:06

Sanna Dalsaune Thun

Freidig

8:11

Zoe Coudert

Freidig

17:21

Embla Neese-Følstad

Freidig

10:30

Saga Elise Nergaard

Wing OK

22:44

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Alice Skovholt Bonnemaire

Freidig

7:48

+0:00

2.

Irene Storler Snøfugl

Freidig

8:47

+0:59

3.

Hanna Othea Raanes-Fjelnseth

Freidig

10:31

+2:43

4.

Maja Sjøgren Carlsen

Freidig

10:42

+2:54

5.

Vilde Haaland

Wing OK

10:55

+3:07

6.

Eira Forsbak Asplem

Freidig

11:01

+3:13

6.

Ida Grønvik Kvalen

Freidig

11:01

+3:13

8.

Eirill Hagelid Norheim

Freidig

16:03

+8:15

9.

Ragne Fougner Nordhagen

Nidarøst OK

18:13

+10:25

10.

Victoria Ovesen

Malvik IL

21:42

+13:54

DNS

Lina Sandquist

OL Trollelg

DNS

Marit Storler Snøfugl

Freidig

DNS

Liv Ingrid Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ingrid Wollan Benum

Byåsen IL

20:43

+0:00

2.

Vilde Nordgård Leiren

Byåsen IL

27:15

+6:32

3.

Emma Imsland

Wing OK

28:00

+7:17

4.

Erle Heksem Kjellås

OL Trollelg

28:05

+7:22

5.

Ingeborg Kolstad

Wing OK

28:38

+7:55

6.

Tuva Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

30:08

+9:25

7.

Guro Haaland

Wing OK

30:10

+9:27

8.

Hedda Sæbø

Nidarøst OK

34:24

+13:41

9.

Sofie Denstad Eilertsen

Wing OK

40:40

+19:57

DSQ

Agnes Wullum-Vestad

Wing OK

28:03

52 32 49 50 37

DNS

Inga Saur Thorin

Wing OK

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Maria Strømdal Wik

Freidig

27:01

+0:00

2.

Marie Wollan Benum

Byåsen IL

27:58

+0:57

3.

Nora Halvorsen

Freidig

29:11

+2:10

4.

Sigrid Haugskott

OL Trollelg

29:21

+2:20

5.

Lina Storler Snøfugl

Freidig

31:10

+4:09

6.

Malin Nordgård Leiren

Byåsen IL

32:45

+5:44

7.

Tora Kittilsen

Freidig

33:11

+6:10

DSQ

Juni Hagelid Norheim

Freidig

31:17

55

DSQ

Ine Bohnhorst Tegdan

Freidig

32:39

55

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Magnus Berntsen

Freidig

9:55

Sverre Bøhle

Freidig

9:29

35

Sverre Nordgård Leiren

Byåsen IL

8:44

Ivar Sæheim

OL Trollelg

11:23

Endre Krogh

Freidig

23:30

Linus Fossum Malmring

Freidig

6:00

35

Linus Rise Danielsen

Freidig

10:22

35

Filip Leonard Nolte

Freidig

6:57

Isak Garten-Stolpnes

Freidig

14:53

Iver Sørensen Båtnes

Freidig

9:56

Johan Gjerde

Freidig

15:37

Kristian Ovesen

Malvik IL

21:02

42

DNS

Anton Nomeland

Byåsen IL

DNS

Iver Skimmeli Halvorsen

OL Trollelg

DNS

Peter Jøsang With

Wing OK

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ludwik Monsrud-Sikorski

Freidig

7:18

+0:00

106

2.

Erlend Grønli

Freidig

8:00

+0:42

3.

Martin Randli Elden

Freidig

8:04

+0:46

4.

Leo Benjamin Morgan

Malvik IL

8:14

+0:56

41

5.

Sigve Bohnhorst Tegdan

Freidig

8:39

+1:21

6.

Aksel Hanssen

Byåsen IL

8:59

+1:41

7.

Sindre Guldseth

Byåsen IL

9:53

+2:35

8.

Trygve Bøhle

Freidig

10:13

+2:55

9.

Eirik Martin Svendsen

Freidig

10:37

+3:19

10.

Fredrik Hals Stensrud

OL Trollelg

12:06

+4:48

11.

Sindre Mohus

Wing OK

12:44

+5:26

12.

Tim Aursand

Malvik IL

13:16

+5:58

13.

Firmin Coudert

Freidig

13:50

+6:32

14.

Michael Angen Viken

Wing OK

15:13

+7:55

DNS

Sondre Stenseth

Byåsen IL

DNS

Tellev Vårdal

Byåsen IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathias Leroyer

Freidig

23:36

+0:00

2.

Finn Einar Brandsen

Malvik IL

23:38

+0:02

3.

Anders Berge Mjølhus

OL Trollelg

25:05

+1:29

4.

Sivert Folgerø

Freidig

26:54

+3:18

5.

Johannes Stordal

Byåsen IL

30:46

+7:10

6.

Martin Melhuus

Wing OK

37:54

+14:18

7.

Jens Anton Andresen

Malvik IL

52:35

+28:59

DSQ

Dagfinn Stenvik

Byåsen IL

25:05

47 43 39

DSQ

Odin Bang Lukassen

Wing OK

37:54

58

Brutt

Eivind Søberg Mjaaland

Nidarøst OK

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristoffer Strømdal Wik

Freidig

22:53

+0:00

2.

Vebjørn Bergh-Hansen

Byåsen IL

25:09

+2:16

3.

Vegard Lereim Storli

Freidig

25:25

+2:32

4.

Ludvik Storler Snøfugl

Freidig

26:15

+3:22

5.

Hallvard Hellevik

Freidig

26:51

+3:58

6.

Alf Petter Lynum

Freidig

28:57

+6:04

7.

Loke Strøm Haugsnes

Wing OK

38:32

+15:39

DNS

Jakob Jøsang With

Wing OK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2021, 07:43:22

Arrangør:

Melhus IL Orientering

Antall deltagere:

112

Antall startet:

98