Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 12 Herbernheia 9. september 2021

Arrangør: NTNU. Ansvarlig og løypelegger: Øystein Nytrø. Medarrangører: Lasse Natvig og Vigdis Heimly.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nils Olav Vennevik

Gjest

54:26

+0:00

18:08

2.

Halvor Flatberg

NTNU

57:12

+2:46

19:04

3.

Øistein Åsmul

Byutvikling

58:23

+3:57

19:27

4.

Per Olav Johansen

Tensio

1:07:52

+13:26

22:37

5.

Maj-Lis Rønning

NTNU

1:10:22

+15:56

23:27

6.

Berit Grande

Uninett

1:12:56

+18:30

24:18

7.

Arnfinn Langeland

NTNU

1:13:54

+19:28

24:38

8.

Rune M. Holt

NTNU

1:20:04

+25:38

26:41

9.

Magne Rø

St Olav

1:25:23

+30:57

28:27

10.

Hanne Liodden

Gjest

1:49:25

+54:59

36:28

11.

Anne Stenseth

St Olav

2:17:32

+1:23:06

45:50

12.

Hilde Røysland

NTNU

2:56:36

+2:02:10

58:52

DSQ

Anders Waage

St Olav

53:10

63

DSQ

Jan Olav Ormberg

Gjest

1:16:21

31 175

DSQ

Atle Briskemyr

Gjest

1:17:59

70 71 100 175

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Harald Oftedal

Equinor

56:42

+0:00

13:30

2.

Terje Kanstad

NTNU

1:06:00

+9:18

15:42

3.

Frank Bjarkø

Gjest

1:09:17

+12:35

16:29

4.

Arne Mikkelsen

NTNU

1:10:08

+13:26

16:41

5.

Kurt Amundsen

Gjest

1:11:54

+15:12

17:07

6.

Klaus Livik

Volue

1:15:28

+18:46

17:58

7.

Even Hofstad

Gjest

1:15:50

+19:08

18:03

8.

Helge Rustad

SINTEF

1:17:03

+20:21

18:20

9.

Gunnhild Oftedal

NTNU

1:17:47

+21:05

18:31

10.

Tore Fornes

Gjest

1:18:42

+22:00

18:44

11.

Håvard Rekstad

NTNU

1:20:27

+23:45

19:09

12.

Frode Stensrud

Gjest

1:30:14

+33:32

21:29

13.

Stein Øvstedal

NTNU

1:30:18

+33:36

21:30

14.

Guro Sjuls

NTNU

1:34:39

+37:57

22:32

15.

Pål Skyberg

Gjest

1:46:39

+49:57

25:23

16.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:47:56

+51:14

25:41

DSQ

Robert Strøm

Gjest

37 38 39 45 70 71 100 175

DSQ

Tore Brurok

Gjest

37 38 39 45 70 71 100 175

DSQ

Mario Ditaranto

SINTEF

37 38 39 45 70 71 100 175

DSQ

Leif Røhjell

Siemens

1:49:30

45

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arild Holm Clausen

NTNU

1:06:15

+0:00

12:02

2.

Aslak Waage

St. Olav

1:07:17

+1:02

12:14

3.

Morten Korsvold

SINTEF

1:12:52

+6:37

13:14

4.

Øyvind Schjelderup

St Olav

1:14:51

+8:36

13:36

5.

Truls Ryum

NTNU

1:16:18

+10:03

13:52

6.

Olve Mogstad

Gjest

1:17:49

+11:34

14:08

7.

Trygve Reitan

Equinor

1:27:30

+21:15

15:54

DSQ

Morten Husom

Volue

1:30:03

59 69 70 71 100 175


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

9 september 2021, 21:46:36

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43