Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Modumløpet med PWT cup 12. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Danielsen

Kongsberg OL

Jack Boström

Konnerud IL

Eirik Jackson Brandtenborg

Modum OL

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Marte Gulliksen

Eiker OL

Sofie Molenaar

Modum OL

Otilie Manvik

Modum OL

DNS

Betlehem Hebteab

Modum OL

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Evert Hedegart

Kongsberg OL

26:33

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Molund

Tyrving IL

31:28

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Skare

Konnerud IL

26:36

+0:00

2.

Heidi Eriksen

Larvik OK

26:42

+0:06

3.

Hanne Gulliksen

Eiker OL

31:37

+5:01

4.

Grete Thorsby

Eiker OL

42:59

+16:23

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philippe Zürcher

Eiker OL

33:10

+0:00

2.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

33:30

+0:20

3.

Hilde S Molenaar

Modum OL

39:13

+6:03

4.

Gerd Berit Rekve

Fossum IF

42:24

+9:14

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

28:50

+0:00

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

31:07

+2:17

3.

Åsmund Andersen

Konnerud IL

56:26

+27:36

4.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

1:01:41

+32:51

5.

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:12:08

+43:18

DSQ

Odd Strand

Kongsberg OL

30:49

113

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Skare

Konnerud IL

44:32

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

25:29

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

38:07

Marina Sandvold

Eiker OL

43:36

Mari Gulliksen

Eiker OL

42:29

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

41:34

+0:00

2.

Målfrid Brokhaug Røvang

Modum OL

44:30

+2:56

3.

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

53:40

+12:06

DNS

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:11

+0:00

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

31:07

+4:56

3.

Marte Eger

Kongsberg OL

31:10

+4:59

4.

Frida Hope

Modum OL

50:07

+23:56

5.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

52:18

+26:07

DNS

Julie Wold

Sturla, IF

DNS

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

31:05

+0:00

2.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

32:13

+1:08

3.

Ylva Klausen

Sturla, IF

35:48

+4:43

4.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

54:59

+23:54

5.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

59:07

+28:02

DSQ

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

34:41

114

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

DNS

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

32:58

+0:00

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

40:46

+7:48

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

38:37

+0:00

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

40:19

+1:42

3.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

53:55

+15:18

4.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

56:52

+18:15

5.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

59:59

+21:22

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:00:19

+21:42

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

40:28

+0:00

2.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

40:32

+0:04

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

46:27

+5:59

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:01:42

+0:00

2.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:06:30

+4:48

DNS

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

58:03

+0:00

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

28:28

+0:00

2.

Anne Marit Færden

Nordre Follo Orientering

1:09:53

+41:25

3.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:20:09

+51:41

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:07:37

+0:00

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:29:14

+21:37

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

58:39

+0:00

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:46

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

24:21

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

21:24

Erik Bergan

Kongsberg OL

38:45

DSQ

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

29:23

103 109 128 131

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

19:22

+0:00

2.

Jørgen Wiger

Modum OL

25:43

+6:21

3.

Iver Aarseth

Koll IL

26:34

+7:12

4.

Olai Biseth

Kongsberg OL

27:53

+8:31

5.

Mathis Renard

Kongsberg OL

28:37

+9:15

6.

Filip Molenaar

Modum OL

30:55

+11:33

7.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

34:04

+14:42

8.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

41:29

+22:07

DNS

Ted Boström

Konnerud IL

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:25

+0:00

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:03

+0:38

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

22:51

+3:26

4.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

25:47

+6:22

5.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

26:15

+6:50

6.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

26:41

+7:16

7.

Jon Strand

Kongsberg OL

27:54

+8:29

8.

Arne Biseth

Kongsberg OL

30:10

+10:45

9.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

38:21

+18:56

DSQ

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

24:48

114

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

26:52

+0:00

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

27:06

+0:14

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

28:30

+1:38

4.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:35

+1:43

5.

Oskar Hope

Modum OL

28:36

+1:44

6.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

29:54

+3:02

7.

Jens Wold

Sturla, IF

32:52

+6:00

8.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

32:57

+6:05

9.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

37:53

+11:01

10.

Håvard Rekve Lian

IL Koll

48:43

+21:51

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Renard

Kongsberg OL

29:33

+0:00

2.

Lars Grønhovd

Modum OL

32:12

+2:39

3.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

34:35

+5:02

4.

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

43:45

+14:12

5.

Joar Gjerdahl

Bodø og Omegn IF Orientering

44:35

+15:02

DNS

Martin Kaiser

Sturla, IF

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

32:32

+0:00

2.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

41:39

+9:07

DNS

Lars Berglund

Ringerike OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

31:01

+0:00

2.

Roger Wiik

Sturla, IF

31:12

+0:11

3.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

35:53

+4:52

4.

Kjetil Molund

Tyrving IL

36:21

+5:20

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

41:54

+10:53

6.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

49:07

+18:06

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

28:46

+0:00

2.

Per Kaarby

Fossum

34:17

+5:31

3.

Erik Høivold

Kongsberg OL

35:47

+7:01

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

38:56

+10:10

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

35:52

+0:00

2.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

45:23

+9:31

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

45:52

+10:00

4.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

45:58

+10:06

5.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

48:41

+12:49

6.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

52:55

+17:03

7.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

57:38

+21:46

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

58:39

+22:47

9.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:13:12

+37:20

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

40:23

115

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

43:56

115

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:18

+0:00

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

39:43

112 111 118 122 119 121 123 131 100

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

42:27

113 112 111 118 122 119 121 123 131

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

42:29

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2021, 12:46:47

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

137

Antall startet:

127