Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Modumløpet med PWT cup 12. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Andreas Danielsen

Kongsberg OL

korriger

Jack Boström

Konnerud IL

korriger

Eirik Jackson Brandtenborg

Modum OL

korriger

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

korriger

Marte Gulliksen

Eiker OL

korriger

Sofie Molenaar

Modum OL

korriger

Otilie Manvik

Modum OL

korriger

DNS

Betlehem Hebteab

Modum OL

korriger

Klasse: N2-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Evert Hedegart

Kongsberg OL

26:33

korriger

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Elias Molund

Tyrving IL

31:28

korriger

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sigrid Skare

Konnerud IL

26:36

+0:00

korriger

2.

Heidi Eriksen

Larvik OK

26:42

+0:06

korriger

3.

Hanne Gulliksen

Eiker OL

31:37

+5:01

korriger

4.

Grete Thorsby

Eiker OL

42:59

+16:23

korriger

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Philippe Zürcher

Eiker OL

33:10

+0:00

korriger

2.

Kirsten Gjermstad

Konnerud IL

33:30

+0:20

korriger

3.

Hilde S Molenaar

Modum OL

39:13

+6:03

korriger

4.

Gerd Berit Rekve

Fossum IF

42:24

+9:14

korriger

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håvard Hågård

Konnerud IL

28:50

+0:00

korriger

2.

Håkon Wold

Sturla, IF

31:07

+2:17

korriger

3.

Åsmund Andersen

Konnerud IL

56:26

+27:36

korriger

4.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

1:01:41

+32:51

korriger

5.

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:12:08

+43:18

korriger

DSQ

Odd Strand

Kongsberg OL

30:49

korriger

113

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Skare

Konnerud IL

44:32

korriger

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

25:29

korriger

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

38:07

korriger

Marina Sandvold

Eiker OL

43:36

korriger

Mari Gulliksen

Eiker OL

42:29

korriger

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

41:34

+0:00

korriger

2.

Målfrid Brokhaug Røvang

Modum OL

44:30

+2:56

korriger

3.

Kamille Danielsen

Kongsberg OL

53:40

+12:06

korriger

DNS

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

korriger

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

26:11

+0:00

korriger

2.

Elise Renard

Kongsberg OL

31:07

+4:56

korriger

3.

Marte Eger

Kongsberg OL

31:10

+4:59

korriger

4.

Frida Hope

Modum OL

50:07

+23:56

korriger

5.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

52:18

+26:07

korriger

DNS

Julie Wold

Sturla, IF

korriger

DNS

Linnea Danielsen

Kongsberg OL

korriger

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

31:05

+0:00

korriger

2.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

32:13

+1:08

korriger

3.

Ylva Klausen

Sturla, IF

35:48

+4:43

korriger

4.

Marthe Graff-Wiik

Sturla, IF

54:59

+23:54

korriger

5.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

59:07

+28:02

korriger

DSQ

Synne Sommerstad Røste

Kongsberg OL

34:41

korriger

114

DNS

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

korriger

DNS

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

korriger

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

32:58

+0:00

korriger

2.

Celine Renard

Kongsberg OL

40:46

+7:48

korriger

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgit Økern Jensen

Konnerud IL

38:37

+0:00

korriger

2.

Monica Berglund

Ringerike OL

40:19

+1:42

korriger

3.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

53:55

+15:18

korriger

4.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

56:52

+18:15

korriger

5.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

59:59

+21:22

korriger

6.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

1:00:19

+21:42

korriger

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

40:28

+0:00

korriger

2.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

40:32

+0:04

korriger

3.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

46:27

+5:59

korriger

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

1:01:42

+0:00

korriger

2.

Edel Sofie Nilsen

Asker Skiklubb

1:06:30

+4:48

korriger

DNS

Eli Tufte Hanssen

Eiker OL

korriger

Klasse: D 65-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aud Kjemperud

Eiker OL

58:03

+0:00

korriger

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linda Verde

Sturla, IF

28:28

+0:00

korriger

2.

Anne Marit Færden

Nordre Follo Orientering

1:09:53

+41:25

korriger

3.

Else Stordal

OL Tønsberg og omegn

1:20:09

+51:41

korriger

Klasse: D 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gry Bruland Vråle

Sturla, IF

1:07:37

+0:00

korriger

2.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

1:29:14

+21:37

korriger

Klasse: D 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anne Lise Øfsthus

Asker Skiklubb

58:39

+0:00

korriger

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:46

korriger

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

24:21

korriger

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

21:24

korriger

Erik Bergan

Kongsberg OL

38:45

korriger

DSQ

Tobias Danielsen

Kongsberg OL

29:23

korriger

103 109 128 131

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aksel Klausen

Sturla, IF

19:22

+0:00

korriger

2.

Jørgen Wiger

Modum OL

25:43

+6:21

korriger

3.

Iver Aarseth

Koll IL

26:34

+7:12

korriger

4.

Olai Biseth

Kongsberg OL

27:53

+8:31

korriger

5.

Mathis Renard

Kongsberg OL

28:37

+9:15

korriger

6.

Filip Molenaar

Modum OL

30:55

+11:33

korriger

7.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

34:04

+14:42

korriger

8.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

41:29

+22:07

korriger

DNS

Ted Boström

Konnerud IL

korriger

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Simen Sommerstad Røste

Kongsberg OL

19:25

+0:00

korriger

2.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

20:03

+0:38

korriger

3.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

22:51

+3:26

korriger

4.

Hans Kristian Wiger

Modum OL

25:47

+6:22

korriger

5.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

26:15

+6:50

korriger

6.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

26:41

+7:16

korriger

7.

Jon Strand

Kongsberg OL

27:54

+8:29

korriger

8.

Arne Biseth

Kongsberg OL

30:10

+10:45

korriger

9.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

38:21

+18:56

korriger

DSQ

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

24:48

korriger

114

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

26:52

+0:00

korriger

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

27:06

+0:14

korriger

3.

Mats Johnsen

Sturla, IF

28:30

+1:38

korriger

4.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

28:35

+1:43

korriger

5.

Oskar Hope

Modum OL

28:36

+1:44

korriger

6.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

29:54

+3:02

korriger

7.

Jens Wold

Sturla, IF

32:52

+6:00

korriger

8.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

32:57

+6:05

korriger

9.

Rasmus Berglund

Ringerike OL

37:53

+11:01

korriger

10.

Håvard Rekve Lian

IL Koll

48:43

+21:51

korriger

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Renard

Kongsberg OL

29:33

+0:00

korriger

2.

Lars Grønhovd

Modum OL

32:12

+2:39

korriger

3.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

34:35

+5:02

korriger

4.

Magnus Hope Barth

Ringerike OL

43:45

+14:12

korriger

5.

Joar Gjerdahl

Bodø og Omegn IF Orientering

44:35

+15:02

korriger

DNS

Martin Kaiser

Sturla, IF

korriger

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

32:32

+0:00

korriger

2.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

41:39

+9:07

korriger

DNS

Lars Berglund

Ringerike OL

korriger

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Per Øivind Eger

Kongsberg OL

31:01

+0:00

korriger

2.

Roger Wiik

Sturla, IF

31:12

+0:11

korriger

3.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

35:53

+4:52

korriger

4.

Kjetil Molund

Tyrving IL

36:21

+5:20

korriger

5.

Sven Ohrvik

Konnerud IL

41:54

+10:53

korriger

6.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

49:07

+18:06

korriger

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

28:46

+0:00

korriger

2.

Per Kaarby

Fossum

34:17

+5:31

korriger

3.

Erik Høivold

Kongsberg OL

35:47

+7:01

korriger

4.

Reidar Fossum

Asker Skiklubb

38:56

+10:10

korriger

Klasse: H 75-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jon Færden

Nordre Follo Orientering

35:52

+0:00

korriger

2.

Hans Stordal

OL Tønsberg og omegn

45:23

+9:31

korriger

3.

Ragnar Hillestad

Lardal OL

45:52

+10:00

korriger

4.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

45:58

+10:06

korriger

5.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

48:41

+12:49

korriger

6.

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

52:55

+17:03

korriger

7.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

57:38

+21:46

korriger

8.

Helge Revhaug

Ringerike OL

58:39

+22:47

korriger

9.

Magnar Øvreås

Botne SK

1:13:12

+37:20

korriger

DSQ

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

40:23

korriger

115

DSQ

John Ivar Kjellevold

Modum OL

43:56

korriger

115

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:00:18

+0:00

korriger

DSQ

Elling Frøvoll

Sturla, IF

39:43

korriger

112 111 118 122 119 121 123 131 100

DSQ

Steinar Ruud

Konnerud IL

42:27

korriger

113 112 111 118 122 119 121 123 131

Klasse: H 85-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

42:29

+0:00

korriger


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

12 september 2021, 12:46:47

Arrangør:

Modum Orienteringslag

Antall deltagere:

137

Antall startet:

127