Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

sprintcup 5 Bergen 14. september 2021

Klasse: DN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Frida Ingeborg Eikanger

Gneist, IL

21:14

16:20

Lovise Litlekalsøy

Gneist, IL

18:39

14:20

Maren F Bråten

Varegg Fleridrett

14:06

10:50

Sofiya Mukhidinova

Varegg Fleridrett

22:41

17:26

Maria Christensson

Gneist, IL

24:27

18:48

Julia Andersen Krog

Gneist, IL

24:21

18:43

Aurora Indrebø Otterå

TIF Viking

15:54

12:13

Karen Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

18:21

14:06

Mira Mukhidinova

Varegg Fleridrett

28:47

22:08

Sigrun Hitland Johannessen

Varegg Fleridrett

12:37

9:42

Torill Merethe Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

19:22

14:53

Giorgia Zorzi

IL Gular

34:38

26:38

Paula Helena Mesecke-Helgesen

TIF Viking

21:07

16:14

Astri Christenson

Gneist, IL

27:14

20:56

DSQ

Kari Skarstein Markussen

Varegg Fleridrett

18:25

40

Klasse: HN

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Bjørn Buen

Gneist, IL

12:24

9:32

Simon Søndervik Lekve

Varegg Fleridrett

13:17

10:13

Emilian Blom Færevåg

TIF Viking

21:04

16:12

Harald Helmich Torgersen

TIF Viking

20:54

16:04

Sigurd Nystuen Solli

Askøy OL

20:30

15:46

Gard Nystuen Solli

Askøy OL

21:53

16:50

Henrik Hitland Vang

Varegg Fleridrett

11:57

9:11

Liam Nielsen

Varegg Fleridrett

18:17

14:03

Peder Kolskår Toppe

TIF Viking

18:47

14:26

Jonas Breistein Pedersen

TIF Viking

18:54

14:32

Trym Simmenes

Gneist, IL

13:13

10:10

Sigve Popsuev Buanes

TIF Viking

23:29

18:03

Trygve Lilleheil

TIF Viking

34:53

26:50

DSQ

Håkon Solvik

Gneist, IL

19:02

41

DSQ

Håkon Helmich Pedersen

TIF Viking

34:22

41 60

DSQ

Erik Prestegård

Gneist, IL

51:03

63

Klasse: D-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Live Albertsen Mjelde

TIF Viking

21:27

+0:00

12:37

2.

Iris Popsueva Buanes

TIF Viking

21:51

+0:24

12:51

3.

Livia Berbain Frøynes

TIF Viking

24:14

+2:47

14:15

4.

Nora Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

30:20

+8:53

17:50

5.

Henrikke Lund Olsen

TIF Viking

40:21

+18:54

23:44

6.

Anna Richter Lorentzen

TIF Viking

44:19

+22:52

26:04

DSQ

Marie Kjærgård

Gneist, IL

22:09

65

DSQ

Sigrid Eide Torgersen

TIF Viking

37:11

42 64 41 40 43

Klasse: H-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Emil Heksem

Fana IL

15:24

+0:00

9:03

2.

Sigmund Kosmos Drangsland Mjaavatn

TIF Viking

19:49

+4:25

11:39

3.

Magnus Wilhelmsen Nielsen

Fana IL

21:01

+5:37

12:21

4.

Ole Helmich Torgersen

TIF Viking

25:49

+10:25

15:11

5.

Felix Sjursen Langerfeldt

TIF Viking

28:51

+13:27

16:58

6.

Gjert Grønnevet

IL Gular

30:43

+15:19

18:04

7.

Syver Tøllefsen Hjelle

TIF Viking

34:20

+18:56

20:11

8.

Markus Heldal Hersvik

Fana IL

34:41

+19:17

20:24

9.

Bror Bakke-Ellefsen

TIF Viking

41:31

+26:07

24:25

10.

Aksel Richter Lorentzen

TIF Viking

47:31

+32:07

27:57

DSQ

Levi Friis Urhaug

TIF Viking

1:07:28

32 64 41 40 43 100

Klasse: D13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Tonje Rykkje

Varegg Fleridrett

13:11

+0:00

7:45

2.

Live Grønnevet

IL Gular

13:38

+0:27

8:01

3.

Idun Hekland

IL Gular

14:57

+1:46

8:47

4.

Tiril Hausberg Kåstad

Fana IL

16:11

+3:00

9:31

5.

Emilie Solvik

Gneist, IL

16:22

+3:11

9:37

6.

Ragna Oline Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

18:12

+5:01

10:42

7.

Lea Skauge

IL Gular

30:01

+16:50

17:39

DSQ

Ingrid Hellevang

Gneist, IL

21:41

32

DSQ

Ingrid Brattbakk

Fana IL

23:25

65

Klasse: H13-15

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Heksem

Fana IL

11:24

+0:00

6:42

2.

Kristoffer Heldal Hersvik

Fana IL

13:26

+2:02

7:54

3.

Bendik Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

13:38

+2:14

8:01

4.

Sverre Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

14:00

+2:36

8:14

5.

Harald August Gullaksen

Gneist, IL

15:51

+4:27

9:19

6.

Sjur Grønnevet

IL Gular

17:32

+6:08

10:18

7.

Emil Øye Kragseth

IL Gular

17:41

+6:17

10:24

8.

Håvard Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

19:46

+8:22

11:37

9.

Thord Nystuen Solli

Askøy OL

22:48

+11:24

13:24

Klasse: D40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Valentina Dimitrova

Gneist, IL

14:45

+0:00

8:40

2.

Linda Rykkje

Varegg Fleridrett

17:14

+2:29

10:08

3.

Hege Fjellbirkeland

IL Gular

18:33

+3:48

10:54

4.

Birte Nordeide

Gneist, IL

20:54

+6:09

12:17

5.

May-Lill Damm

TIF Viking

22:04

+7:19

12:58

6.

Ellen Grønnevet

IL Gular

30:44

+15:59

18:04

DSQ

Margrete Solvik

Gneist, IL

13:13

31 48 50 46 45 44 65 64 41 40

Klasse: D60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Berit Hegdal

Bergens TF

18:25

+0:00

10:50

2.

Bjørg Midttun

Bergens TF

20:29

+2:04

12:02

3.

Grete Lind

Bergens TF

24:46

+6:21

14:34

DSQ

Bjørg Kocbach

Bergens TF

1:40

31 32 48 50 46 45 44 34 65 38 39 42 6...

DSQ

Karen Clementsen Kayser

Fana IL

19:58

48

DSQ

Kjellaug Hodnekvam

Bergens TF

21:05

48

Klasse: H60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn L. Basberg

Varegg Fleridrett

18:27

+0:00

10:51

2.

Magne Raadal

Fana IL

20:06

+1:39

11:49

3.

Erling Strand

Bergens TF

21:18

+2:51

12:31

4.

Per Bjørkhaug

TIF Viking

21:56

+3:29

12:54

5.

Anders Bjørkaas

Askvoll og Holmedal IL

25:10

+6:43

14:48

6.

Axel Ingvaldsen

TIF Viking

26:11

+7:44

15:24

7.

Jan Harald Helmich Pedersen

TIF Viking

31:53

+13:26

18:45

DSQ

Matti Torgersen

Bergens TF

18:32

34

Klasse: D16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristine Bog Vikane

Fana IL

21:34

+0:00

8:37

DSQ

Hedda Erica Eikanger

Gneist, IL

17:09

54 55 77 67 53 52 37 51 60

Klasse: H16-18

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vegard Velle Sivertsen

Bergens TF

16:29

+0:00

6:35

2.

Jon Erik Doppelhofer Ervik

Varegg Fleridrett

24:11

+7:42

9:40

3.

Isak Wendelbo Nyre

Bergens TF

24:30

+8:01

9:48

Klasse: D19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mia Mathisen Bekhus

Fredrikstad SK

17:18

+0:00

6:55

2.

Charlotte Watson

Varegg Fleridrett

17:50

+0:32

7:08

3.

Silje Hauge

Hisøy OK

19:45

+2:27

7:54

4.

Kristina Voll

Haugesund IL Orientering

20:19

+3:01

8:07

5.

Rannveig Nordhagen

Fana IL

21:47

+4:29

8:42

6.

Gunhild Stuland Tysvær

Varegg Fleridrett

22:42

+5:24

9:04

7.

Solveig Moen Letmolie

Eiker OL

22:51

+5:33

9:08

8.

Olena Strugalova

Varegg Fleridrett

24:43

+7:25

9:53

9.

Lise Christensen

TIF Viking

24:50

+7:32

9:56

10.

Marie Dymbe

Gneist, IL

28:32

+11:14

11:24

11.

Silje Skauge

Noname

36:58

+19:40

14:47

DSQ

Mariann Schei

TIF Viking

21:22

48

DSQ

Nina Marie Undeland

Sturla, IF

23:04

60

DSQ

Vibeke Øye

IL Gular

24:30

53

Klasse: H19-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Madslien Steinhaug

Varegg Fleridrett

15:10

+0:00

6:04

2.

Trygve Buanes

TIF Viking

15:25

+0:15

6:10

3.

Mark Purkis

Varegg Fleridrett

15:30

+0:20

6:12

4.

Karl Fremstad

Tyrving IL

16:07

+0:57

6:26

5.

Magne Knudsen

Gneist, IL

16:29

+1:19

6:35

6.

Petter Astrup Arnesen

Heming Orientering

16:45

+1:35

6:42

7.

Tage Rosenlund

Varegg Fleridrett

17:11

+2:01

6:52

8.

Tobias Kamenicky

Varegg Fleridrett

17:50

+2:40

7:08

9.

Kristoffer Monsen

Varegg Fleridrett

18:49

+3:39

7:31

10.

Bjørn Field

Fana IL

19:20

+4:10

7:44

11.

Dag Bøe

Varegg Fleridrett

19:57

+4:47

7:58

12.

Sturle Tolo Nordeide

Gneist, IL

20:41

+5:31

8:16

13.

Lars Bukkehave

Varegg Fleridrett

20:56

+5:46

8:22

14.

Knut Utne

Fana IL

22:00

+6:50

8:48

15.

Lars Olav Tolo

Gneist, IL

24:19

+9:09

9:43

DSQ

Nis Nielsen

Os Orienteringsklubb

2:59

31 32 48 54 55 77 67 53 52 46 45 44 6...

DSQ

Kristoffer Kjenes Haugland

Varegg Fleridrett

8:11

31 32 48 54 55 77 67 53 52 46 45 44

DSQ

Birk Bell Lysaker

Fana IL

15:44

53

DSQ

Tord Strand

Kongsberg OL

15:55

39

DSQ

Rune Nygaard

IL Gular

17:09

53

Klasse: H40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Kjærner-Semb

Varegg Fleridrett

18:37

+0:00

7:26

2.

Geir Heksem

Fana IL

18:56

+0:19

7:34

3.

Kjetil Damm

TIF Viking

20:48

+2:11

8:19

4.

Erik Vikane

Fana IL

21:08

+2:31

8:27

5.

Erik Serck-Hanssen

Varegg Fleridrett

22:07

+3:30

8:50

6.

Hans-Richard Brattbakk

Fana IL

23:24

+4:47

9:21

7.

Helge Tiger Haugland

Varegg Fleridrett

25:20

+6:43

10:08

8.

Runar Sivertsen

Bergens TF

27:32

+8:55

11:00

DSQ

Bjørn Steinhaug

Varegg Fleridrett

2:08

31 32 48 54 55 77 67 53 52 46 45 44 6...

DSQ

Arne Knudsen

Årstad IL

14:51

54 55 77 67 53 52 37 51 60


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

14 september 2021, 19:02:25

Arrangør:

Varegg Fleridrett

Antall deltagere:

138

Antall startet:

138