Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Internløp 13 Solemsåsen Nord 16. september 2021

Arrangør: Statkraft. Ansvarlig og løypelegger: Robert von Hirsch. Medarrangører: Knut Skjesol, Snorre Gangaune og Eirik Mo.

Klasse: Kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Berge Owren

Gjest

34:25

+0:00

12:17

2.

Arnulf Villmo

Gjest

34:38

+0:13

12:22

3.

Arild Heggeset

Gjest

34:47

+0:22

12:25

4.

Mario Ditaranto

SINTEF

35:16

+0:51

12:35

5.

Terje Hanssen

Politiet

36:04

+1:39

12:52

6.

Edgar Furuholt

Gjest

38:33

+4:08

13:46

7.

Tore Brurok

Gjest

39:20

+4:55

14:02

8.

Leif Engen

Gjest

40:32

+6:07

14:28

9.

Anders Lauglo

Gjest

41:16

+6:51

14:44

10.

Nils Olav Vennevik

Gjest

41:48

+7:23

14:55

11.

Rune M. Holt

NTNU

45:27

+11:02

16:13

12.

Ruth Schmid

SINTEF

49:22

+14:57

17:37

13.

Tore Kiste

Gjest

49:40

+15:15

17:44

14.

Magne Rø

St Olav

56:38

+22:13

20:13

15.

Arnfinn Langeland

NTNU

57:35

+23:10

20:33

16.

Øistein Åsmul

Byutvikling

59:45

+25:20

21:20

17.

Finn Faye Knudsen

NTNU

1:04:40

+30:15

23:05

18.

Atle Briskemyr

Gjest

1:11:30

+37:05

25:32

Klasse: Mellom

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gustav Ruø

Gjest

37:22

+0:00

9:20

2.

Morten Korsvold

SINTEF

39:31

+2:09

9:52

3.

Harald Oftedal

Equinor

41:32

+4:10

10:23

4.

Hilde Forbord

Gjest

48:44

+11:22

12:11

5.

Klaus Livik

Volue

49:02

+11:40

12:15

6.

Rune Krogh

Tensio

49:33

+12:11

12:23

7.

Marcin Duda

Gjest

51:24

+14:02

12:51

8.

Terje Kanstad

NTNU

51:29

+14:07

12:52

9.

Helge Rustad

SINTEF

51:46

+14:24

12:56

10.

Øystein Nytrø

NTNU

52:22

+15:00

13:05

11.

Geir Owren

NTNU

54:30

+17:08

13:37

12.

Marit Schmid

Gjest

54:31

+17:09

13:37

13.

Tore Heggem

Gjest

55:07

+17:45

13:46

14.

Halvor Flatberg

NTNU

58:55

+21:33

14:43

15.

Even Hofstad

Gjest

1:00:05

+22:43

15:01

16.

Ingvild Snøfugl

Gjest

1:00:18

+22:56

15:04

17.

Maj-Lis Rønning

NTNU

1:06:36

+29:14

16:39

31

18.

Frode Stensrud

Gjest

1:08:34

+31:12

17:08

19.

Kjell Bratbergsengen

NTNU

1:10:28

+33:06

17:37

Brutt

Håvard Rekstad

NTNU

Klasse: Lang

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Truls Ryum

NTNU

40:53

+0:00

7:42

2.

Svein Erik Bratsberg

NTNU

46:05

+5:12

8:41

3.

Lars Einar Steinsli

Gjest

46:10

+5:17

8:42

4.

Jens Erik Slagsvold

St Olav

46:58

+6:05

8:51

5.

Arild Holm Clausen

NTNU

50:41

+9:48

9:33

6.

Johan Ahlbäck

St Olav

52:53

+12:00

9:58

7.

Jostein Alvestad

Equinor

55:40

+14:47

10:30

8.

Petter Andreas Bergh

NTNU

56:27

+15:34

10:39

9.

Arne Mikkelsen

NTNU

56:44

+15:51

10:42

10.

Øyvind Schjelderup

St Olav

57:28

+16:35

10:50

11.

Aslak Waage

St. Olav

1:01:36

+20:43

11:37

12.

Trygve Reitan

Equinor

1:02:35

+21:42

11:48

13.

Morten Husom

Volue

1:11:47

+30:54

13:32

14.

Svein Olav Dyrhol

Equinor

1:20:29

+39:36

15:11


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

16 september 2021, 19:47:51

Arrangør:

NTNU-BIL

Antall deltagere:

52

Antall startet:

52