Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Over Skauen 25. september 2021

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Iselin Høivold

Kongsberg OL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

3:10:51

+0:00

15:01

2.

Hege Holth Rekaa

Røyken OL

3:19:21

+8:30

15:41

Klasse: D 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Larysa Mironava

Modum OL

1:59:41

+0:00

17:51

2.

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

2:18:33

+18:52

20:40

3.

Trude Hansen

Berger og Svelvik OL

2:45:31

+45:50

24:42

DSQ

Eirin Mari Fossøy

Nydalens SK

1:31:33

156 157 167 160 166 164 120

DSQ

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

1:46:20

151 152 155 156 157 167 160 166

DNS

Selma Høivold

Kongsberg OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hege Feiring

Tyrving IL

1:42:08

+0:00

15:14

2.

Sille Winsnes

Ås-NMBU Orientering

1:42:16

+0:08

15:15

3.

Kirsti Aas Olsen

Eiker OL

1:55:54

+13:46

17:17

4.

Hanne Løver Thon

Modum OL

2:05:59

+23:51

18:48

5.

Aud Kjemperud

Eiker OL

3:18:21

+1:36:13

29:36

DSQ

Aud Ellen Brevik

Sturla, IF

58:19

157 167 160 166 164 120 249

DNS

Marianne Omdal

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Oskar Hope

Modum OL

1:37:13

+0:00

14:30

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

2:06:58

+29:45

18:57

3.

Jens Wold

Sturla, IF

2:12:26

+35:13

19:45

DSQ

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

1:09:52

157 167 160 166 164 120

DSQ

Henrik Kaiser

Sturla, IF

2:12:24

151 152 155 156

Brutt

Mats Johnsen

Sturla, IF

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Pål Skogedal

Asker Skiklubb

2:20:07

+0:00

11:01

2.

Knut Sveinung Holth Rekaa

Røyken OL

2:26:25

+6:18

11:31

3.

Jostein F. Tellnes

Asker Skiklubb

2:28:42

+8:35

11:42

4.

Lars Grønhovd

Modum OL

2:30:10

+10:03

11:49

5.

Egil Furua

Berger og Svelvik OL

2:32:29

+12:22

12:00

6.

Lars Berglund

Ringerike OL

3:18:20

+58:13

15:37

7.

Oscar Berlin

Eiker OL

3:30:29

+1:10:22

16:34

DSQ

Bjørn Gulbrandsen

Asker Skiklubb

2:21:02

161 162 163 164 165 166 120

Brutt

Halvor Saunes

Kongsberg OL

Klasse: H 17-A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kenneth Sandvold

Eiker OL

1:17:03

+0:00

11:30

2.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

2:18:35

+1:01:32

20:41

152 157

3.

Martin Kaiser

Sturla, IF

2:30:00

+1:12:57

22:23

DSQ

Anders Johnsen

Sturla, IF

1:46:18

151 152 155 156 157 167 160 166

DNS

Eirik Brynildsen

Eiker OL

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Christian Grotnes

Tyrving IL

1:15:12

+0:00

11:13

2.

Tore H. Hvideberg

OK Skeidi

1:19:52

+4:40

11:55

3.

Vidar Strand

Lierbygda OL

1:24:13

+9:01

12:34

4.

Tibor Vári

Sturla, IF

1:25:19

+10:07

12:44

5.

Hallvard Berg

Tyrving IL

1:35:39

+20:27

14:16

6.

Petter Løe

Notodden OL

1:37:19

+22:07

14:31

7.

Gunnar Hope

Modum OL

1:37:26

+22:14

14:32

8.

Anders Fossøy

Notodden OL

1:40:50

+25:38

15:02

9.

Eirik Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:40:58

+25:46

15:04

10.

Øyvind Johannessen Linnebo

Asker Skiklubb

1:42:14

+27:02

15:15

11.

Jan Morten Andersen

Sturla, IF

1:45:36

+30:24

15:45

12.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:59:22

+44:10

17:48

13.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

2:06:05

+50:53

18:49

14.

Hasse Bergstrøm

Tyrving IL

2:30:03

+1:14:51

22:23

15.

Øyvind Hoveid

Asker Skiklubb

2:34:44

+1:19:32

23:05

16.

Håvard W. Pettersen

Berger og Svelvik OL

2:45:35

+1:30:23

24:42

17.

Bjørn Wessel

Berger og Svelvik OL

2:45:38

+1:30:26

24:43

DNS

Erik Høivold

Kongsberg OL

DNS

Bjørn W. Ludvigsen

Sturla, IF

DNS

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

25 september 2021, 14:34:15

Arrangør:

Eiker OL

Antall deltagere:

56

Antall startet:

49