Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ungdomsløp og PWT-cup 26. september 2021

Klasse: N-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sjur Skare

Konnerud IL

Klara Zahl Eriksson

Kongsberg OL

Ylva Teigen Staib

Sturla, IF

Falk Teigen Staib

Sturla, IF

Simen Økern Hågård

Konnerud IL

Jack Boström

Konnerud IL

Emil Thune Iversen

Sturla, IF

Tuva Kroken

Sturla, IF

Sunniva Drange Ruud

Røyken OL

Viktor Juveli

Konnerud IL

DNS

Amelia Carina Eriksen

Larvik OK

Klasse: C-åpen 10-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Trym Bækken OReilly

Sturla, IF

15:17

Klasse: C-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Grete Thorsby

Eiker OL

19:26

+0:00

10:33

2.

Sigrid Skare

Konnerud IL

19:31

+0:05

10:36

DNS

Heidi Eriksen

Larvik OK

Klasse: B-åpen 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ellen Akiko Horni-Johnsen

Sturla, IF

41:55

+0:00

16:22

2.

Anders Johnsen

Sturla, IF

41:57

+0:02

16:23

3.

Philippe Zürcher

Eiker OL

42:01

+0:06

16:24

DNS

Nicolai Andre Bjørgum

Eiker OL

Klasse: AK-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Gøril Skyttersæter Jones

Rocky Mountain Orienteering Club

43:26

+0:00

18:01

Klasse: AL-åpen

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Fredrik Bryne

1:33:31

+0:00

23:08

Klasse: D 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Sofie Skare

Konnerud IL

12:35

Alva Zahl Eriksson

Kongsberg OL

12:35

Signe Drange Ruud

Røyken OL

16:24

Zelia Hegge

Kongsberg OL

15:24

Ingeborg Emilie Bratland

Sturla, IF

17:05

Frida Lund

Sturla, IF

12:54

Ingeborg Marie Bjørgum-Thorsby

Eiker OL

12:40

Eira Zürcher-Grette

Eiker OL

15:51

Klasse: D 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Julie Økern Hågård

Konnerud IL

19:26

+0:00

10:33

2.

Maren Kristina Jebsen

Konnerud IL

21:19

+1:53

11:35

2.

Line Zürcher-Grette

Eiker OL

21:19

+1:53

11:35

79

4.

Adine Amalie Hunstad

Konnerud IL

21:58

+2:32

11:56

Klasse: D 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Elise Renard

Kongsberg OL

27:43

+0:00

10:49

2.

Marte Eger

Kongsberg OL

35:42

+7:59

13:56

3.

Amalie Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

41:45

+14:02

16:18

4.

Emilie Haffner Haugholt

Sturla, IF

48:24

+20:41

18:54

5.

Frida Hope

Modum OL

1:08:35

+40:52

26:47

6.

Hedda Wessel Pettersen

Berger og Svelvik OL

1:22:49

+55:06

32:21

Klasse: D 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mari Aarseth

Nydalens SK

45:37

+0:00

12:00

2.

Iselin Høivold

Kongsberg OL

51:37

+6:00

13:35

3.

Elsa Sofie Lysheden-Vogt

Konnerud IL

59:31

+13:54

15:39

4.

Martine Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

1:00:52

+15:15

16:01

5.

Ylva Klausen

Sturla, IF

1:02:31

+16:54

16:27

6.

Ingrid Lesteberg

Kongsberg OL

1:07:17

+21:40

17:42

7.

Mina Hobbelstad

Eiker OL

1:10:00

+24:23

18:25

DNS

Johanne Storhaug

Konnerud IL

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Linnea Olofsson

Kongsberg OL

44:10

+0:00

10:55

2.

Mina Akiko Johnsen

Sturla, IF

46:00

+1:50

11:23

3.

Line Drange Ruud

Røyken OL

1:02:09

+17:59

15:23

4.

Torill Sjødin Drange

Tyrving IL

1:20:32

+36:22

19:56

Klasse: D 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Ragnhild Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

42:57

+0:00

11:18

2.

Kari Strand

Kongsberg OL

45:57

+3:00

12:05

3.

Marianne Omdal

Kongsberg OL

49:29

+6:32

13:01

4.

Hege Gunnerød

Asker Skiklubb

53:39

+10:42

14:07

5.

Ingrid Lundin Bergan

Kongsberg OL

57:57

+15:00

15:15

6.

Kristin Eger

Kongsberg OL

1:08:51

+25:54

18:07

Brutt

Ann-Karin Lesteberg

Kongsberg OL

90 91 92 93 95 96 104 105 107 108 32 31 10...

DNS

Ellen Gustafsson

Kongsberg OL

Klasse: D 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Veslemøy Solberg

Konnerud IL

50:13

+0:00

16:54

Klasse: D 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Runa Skyttersæter

Heming Orientering

31:34

+0:00

13:05

87 102 105

2.

Kari Lyngbakken

Konnerud IL

47:53

+16:19

19:52

Klasse: D 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Birgitte Bekkelund

Røyken OL

56:41

+0:00

23:31

Klasse: H 9-10

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

Mads Fjellman Walhout

Konnerud IL

14:22

Magnus Lesteberg

Kongsberg OL

11:26

Sindre Elias Lysheden-Vogt

Konnerud IL

9:39

Magnus Kulberg

Sturla, IF

13:37

DNS

Valdemar Hellerud Sire

Konnerud IL

DNS

Noah Castro Fyhn

Konnerud IL

Klasse: H 11-12

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Mathis Renard

Kongsberg OL

14:48

+0:00

8:02

2.

Kristian Kaiser

Sturla, IF

14:54

+0:06

8:05

3.

Aksel Klausen

Sturla, IF

15:11

+0:23

8:15

4.

Marius Thune Iversen

Sturla, IF

15:15

+0:27

8:17

5.

Eirik Lesteberg

Kongsberg OL

15:23

+0:35

8:21

6.

Olai Biseth

Kongsberg OL

18:14

+3:26

9:54

7.

Adrian Michael Hunstad

Konnerud IL

18:41

+3:53

10:09

8.

Christian Jørgen Kulberg

Sturla, IF

20:39

+5:51

11:13

9.

Ted Boström

Konnerud IL

22:14

+7:26

12:05

10.

Iver Aarseth

IL Koll

22:15

+7:27

12:05

76 83 85 84 79 80 81 82

11.

Aksel Elias Sauve

Sturla, IF

29:22

+14:34

15:57

Klasse: H 13-14

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jonatan Herman Lysheden-Vogt

Konnerud IL

24:48

+0:00

9:41

2.

Hans Mathias Økern Hågård

Konnerud IL

25:16

+0:28

9:52

3.

Ola Gjermstad Pettersen

Konnerud IL

26:31

+1:43

10:21

4.

Nils Zahl Eriksson

Kongsberg OL

28:36

+3:48

11:10

5.

Jan Olav Bergan

Kongsberg OL

30:44

+5:56

12:00

6.

Arne Biseth

Kongsberg OL

33:03

+8:15

12:54

7.

Jon Strand

Kongsberg OL

34:29

+9:41

13:28

8.

Marcus Rygg Syvertsen

Konnerud IL

44:52

+20:04

17:31

DNS

Jarand Gustafsson

Kongsberg OL

Klasse: H 15-16

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

August Hellerud Sire

Konnerud IL

32:22

+0:00

8:00

2.

Fredrik Fet Andersen

Konnerud IL

34:40

+2:18

8:34

3.

Andreas Myrvold Skovlyst

Kongsberg OL

35:43

+3:21

8:50

4.

Borgar Skjelbred

Kongsberg OL

36:44

+4:22

9:05

5.

Henrik Kaiser

Sturla, IF

39:22

+7:00

9:44

6.

Magnus Skourup Rognebakke

Sturla, IF

41:04

+8:42

10:09

7.

Jens Wold

Sturla, IF

45:59

+13:37

11:22

8.

Oskar Hope

Modum OL

49:56

+17:34

12:21

Brutt

Rasmus Berglund

Ringerike OL

35:37

92 93 94 95 96 97 102 104 105 107 109 110 3...

DNS

Mats Johnsen

Sturla, IF

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Damien Renard

Kongsberg OL

35:00

+0:00

7:20

2.

Henrik Drange Ruud

Røyken OL

46:38

+11:38

9:46

3.

Martin Kaiser

Sturla, IF

1:12:54

+37:54

15:16

Klasse: H 40-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Odd Strand

Kongsberg OL

35:49

+0:00

8:51

2.

Ola Lesteberg

Kongsberg OL

40:30

+4:41

10:01

3.

Lars Berglund

Ringerike OL

45:37

+9:48

11:17

4.

Lars Johan Zahl Eriksson

Kongsberg OL

49:49

+14:00

12:19

Klasse: H 50-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gustafsson

Sturla, IF

35:31

+0:00

9:20

2.

Lars-Ivar Aarseth

Nydalens SK

39:50

+4:19

10:28

3.

Gunnar Hope

Modum OL

55:03

+19:32

14:29

4.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

1:13:41

+38:10

19:23

Klasse: H 60-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Egil Wickstrand Iversen

Heming Orientering

Klasse: H 70-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kåre Thorbjørnsen

Larvik OK

45:08

+0:00

18:43

2.

Lars Martin Gjein

Stokke IL

53:15

+8:07

22:05

DNS

Ingar Håkonsen

Kongsberg OL

Klasse: H 80-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knut Kjemhus

Kongsberg OL

55:49

+0:00

23:09

2.

Finn Åge Østern

Kongsberg OL

58:14

+2:25

24:09

100

DSQ

Bjørn Gunnerød

Asker Skiklubb

1:20:12

102 105 106 108 31


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

27 september 2021, 12:53:32

Arrangør:

Konnerud IL

Antall deltagere:

117

Antall startet:

106