Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

Ås by Night & Fog Cup #1 16. november 2021

Klasse: H 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eirik Kamstrup Hovind

Nydalens SK

58:40

+0:00

2.

Jon Aukrust Osmoen

Nydalens SK

58:54

+0:14

3.

Alan Cherry

Nydalens SK

59:30

+0:50

4.

Emil Ahlbäck

Fossum IF

1:02:22

+3:42

5.

Ivar Aukrust Osmoen

Ås-NMBU Orientering

1:07:25

+8:45

6.

Bendik Eliassen

Halden SK

1:14:54

+16:14

7.

Jarl Magnus Berge

IL Koll

1:16:40

+18:00

8.

Vegard Fiane Pedersen

Ås-NMBU Orientering

1:21:48

+23:08

9.

Filip Kubina

Nydalens SK

1:33:00

+34:20

31 32 33 172 174 173 176 170 58 161 162 40 3...

10.

Magnus Woxholtt-Jensen

Nydalens SK

2:04:47

+1:06:07

DSQ

Leif Foss

Nordre Follo Orientering

1:04:53

58 161 162 40 36 165 166 41

Brutt

Sebastian Blomfeldt Unnerud

OK Moss

10:57

172 174 173 176 170 58 161 162 40 36 165 166 4...

DNS

Jostein Svaland Dale

Ås-NMBU Orientering

DNS

Rasmus Rørholt Theisen

Nydalens SK

Klasse: D 17-

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Siri Ulvestad

Nydalens SK

55:04

+0:00

2.

Kaja Winsnes Nordhagen

Ås-NMBU Orientering

1:02:07

+7:03

3.

Karoline Bjørnerød

OK Moss

1:03:05

+8:01

4.

Heidi Tronbøl

Fet OL

1:06:28

+11:24

5.

Lene Cisilie Puck

Måren OK

1:08:31

+13:27

6.

Emma Aune Jakobsen

OK Moss

1:12:52

+17:48

7.

Ella Aune Rytter Jakobsen

OK Moss

1:12:54

+17:50

8.

Audrun Utskarpen

IL GeoForm

1:14:46

+19:42

9.

Katarína Kubinová

Nydalens SK

1:21:33

+26:29

DSQ

Charlotte Ager

Privat

2:30:23

161 162 40 38 37

DNS

Mariann Ulvestad

Nydalens SK

DNS

Frida Hovgaard Eisvang

OK Moss

Klasse: H 17- A kort

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Audun Bjerknes

Måren OK

51:11

+0:00

2.

Henning Bratland Carlsen

OK Moss

54:31

+3:20

3.

Alexander Smidt Olsen

Nydalens SK

56:10

+4:59

4.

Egon Lundsrud

OK Moss

57:37

+6:26

5.

Thomas Roskifte

OK Moss

58:20

+7:09

6.

Donatas Kontautas

OK Moss

59:44

+8:33

7.

Øyvind Løken

OK Moss

1:00:58

+9:47

8.

Halvor Steinsholt

Ås-NMBU Orientering

1:12:44

+21:33

9.

Robert Banfi

Ås-NMBU Orientering

1:14:40

+23:29

DNS

Sverre Turter Sandvold

Nydalens SK

DNS

Morten Fredh

OK Moss

Klasse: Night & Fog Masters Men

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Håkon Danevad

Ås-NMBU Orientering

49:31

+0:00

2.

Vidar Benjaminsen

Lillomarka OL

55:31

+6:00

3.

Knut Bjørkelo

Nordre Follo Orientering

57:34

+8:03

4.

Sören Jonsson

Nydalens SK

57:50

+8:19

87

5.

Tore Bjørnerød

OK Moss

59:25

+9:54

6.

Øystein Kildahl

Østmarka OK

1:01:25

+11:54

7.

Erik Sandbæk

OK Moss

1:01:31

+12:00

8.

Terje Wiig Mathisen

Nydalens SK

1:01:33

+12:02

9.

Asgeir Lium

Fet OL

1:01:46

+12:15

10.

Claes-Tommy Herland

Indre Østfold OK

1:02:48

+13:17

11.

Erlend Rehn

Nordre Follo Orientering

1:11:15

+21:44

12.

Guttorm Egge

IL GeoForm

1:12:25

+22:54

13.

Olav Johannessen

Nordre Follo Orientering

1:14:20

+24:49

14.

Lars Petter Endresen

Måren OK

1:17:15

+27:44

15.

Trond Møretrø

Nordre Follo Orientering

1:18:04

+28:33

16.

Karl Aasmund Erøy

OK Moss

1:18:27

+28:56

17.

Tor Lahlum

Nordre Follo Orientering

1:20:21

+30:50

18.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:20:54

+31:23

19.

Per Ole Dahlsrud

Nydalens SK

1:25:39

+36:08

20.

Bjørn Bendiktsen

Modum OL

1:31:46

+42:15

21.

Even Woldstad Hanssen

Eiker OL

1:37:08

+47:37

22.

Christopher Schive

OK Moss

1:37:27

+47:56

DSQ

Sture Ottesen

Indre Østfold OK

38:49

172 176 170 58 161 162 40 38 37

DSQ

Jo Inge Fjellstad

Ås-NMBU Orientering

52:41

170

DNS

John Ytternes

Nordre Follo Orientering

Klasse: Night & Fog Masters Ladies

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kjersti Holt Hanssen

Måren OK

53:33

+0:00

Klasse: D 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

DNS

Tuva Fosser Lundsrud

OK Moss

DNS

Erika Lind-Larsen

OK Moss

Klasse: H 13-16 C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Johan Haugstvedt

Indre Østfold OK

30:36

+0:00

2.

Håvard Endresen

Måren OK

1:21:45

+51:09

DSQ

Anders Rostveit Elmi

OK Moss

44:49

33 32 39 36

Klasse: Åpen C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Cathrine Sandvik

Raumar Orientering

53:20

+0:00

2.

Marianne Siegel

Ås-NMBU Orientering

57:13

+3:53

3.

Fredrik Holth

Ås-NMBU Orientering

58:04

+4:44

32

4.

Dag Haugland

Østmarka OK

1:04:15

+10:55

87

Brutt

Stian Lillegård

Lillomarka OL

39:43

169 33 32 39 36

Klasse: Åpen B

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

IL GeoForm

49:54

+0:00

2.

Jeppe Hansson

Fossum IF

1:00:42

+10:48

3.

Anne Nilsen

Ås-NMBU Orientering

1:19:17

+29:23

Brutt

Emilie Rehn

Nordre Follo Orientering


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

17 november 2021, 21:21:54

Arrangør:

Ås IL

Antall deltagere:

77

Antall startet:

68