Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) 
Dataeksport
Brikkesys.no

NOL Ribbeløpet 26. desember 2021

Klasse: C

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Halvor Gjestrud

Notodden OL

1:18:35

+0:00

47:20

2.

Elin Slokvik

Notodden OL

1:32:27

+13:52

55:41

164

2.

Gjertrud Schia

Notodden OL

1:32:27

+13:52

55:41

Klasse: A-Kort D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Kristin Sandven

Notodden OL

32:47

+0:00

18:18

2.

Emma Engehult

Notodden OL

35:16

+2:29

19:42

3.

Kari Strand

Kongsberg OL

36:09

+3:22

20:11

4.

Silje Wastlund

Bodø

36:29

+3:42

20:22

5.

Sølvi Helene Fossøy

Eiker OL

39:51

+7:04

22:15

6.

Malin Westlund

Notodden OL

42:40

+9:53

23:50

7.

Trine Marit Justad Raaen

Lierbygda OL

48:03

+15:16

26:50

DSQ

Randi Mork

Notodden OL

38:49

125 126 131 125 164

DSQ

Eli Marie Wiig

Porsgrunn OL

47:42

Klasse: A-Kort H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Rune Engehult

Notodden OL

33:58

+0:00

18:58

2.

Jon Strand

Kongsberg OL

34:46

+0:48

19:25

3.

Rune Mork

Notodden OL

37:02

+3:04

20:41

4.

Arild Andersen

Oppsal Orientering

39:02

+5:04

21:48

5.

Sveinung Rekaa

Notodden OL

40:09

+6:11

22:25

6.

Hugo A. Christensen

Notodden OL

41:53

+7:55

23:23

7.

Jakob A. Gjedebo

Oppsal Orientering

46:26

+12:28

25:56

8.

Torgeir Brandal

Kongsberg OL

53:14

+19:16

29:44

DSQ

Bjørn Carlsen

Notodden OL

1:04:16

132 125 126 131 125 130 164

Klasse: A-Lang D

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Synne Sandven

Notodden OL

42:56

+0:00

15:07

2.

Tale Strand

Kongsberg OL

53:37

+10:41

18:52

3.

Veslemøy Værvågen

Notodden OL

53:41

+10:45

18:54

4.

Cathrine Sogn

Notodden OL

53:52

+10:56

18:58

5.

Anna Gjestrud

Notodden OL

53:53

+10:57

18:58

Klasse: A-Lang H

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Hans Petter Mathisen

NTNUI

32:11

+0:00

11:19

2.

Simen Hjalmar Wästlund

Bækkelagets SK

32:36

+0:25

11:28

3.

Sindre Sandven

Bækkelagets SK

35:55

+3:44

12:38

4.

Jørn Sundby

Larvik OK

39:21

+7:10

13:51

5.

Asbjørn Byggland

Høydalsmo IL

41:32

+9:21

14:37

6.

Torgrim Gjestrud

Notodden OL

44:22

+12:11

15:37

7.

Erlen Gjestrud

Notodden OL

44:24

+12:13

15:38

8.

Odd Strand

Kongsberg OL

44:32

+12:21

15:40

9.

Åsmund Slokvik

Notodden OL

45:37

+13:26

16:03

10.

Petter Løe

Notodden OL

46:59

+14:48

16:32

11.

Harald Kvisli

Notodden OL

49:02

+16:51

17:15

12.

Steinar Lande

Bø OL

53:50

+21:39

18:57

13.

Dag Steinar Ragvin

Bø OL

54:02

+21:51

19:01

14.

Håkon Wold

Sturla, IF

54:51

+22:40

19:18

15.

Richard Zeiner-Gundersen

Lierbygda OL

1:02:22

+30:11

21:57

16.

Jens Wold

Sturla, IF

1:06:54

+34:43

23:33

DSQ

Knut Mathisen

Porsgrunn OL

45:03

125 126 128 125 132 130 164


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

26 desember 2021, 17:31:35

Arrangør:

Notodden Orienteringslag

Antall deltagere:

43

Antall startet:

43