Resultater Strekktider Grafisk (Opek) Grafisk (OrRe) Grafisk (java)
OBIK2022Dataeksport
Brikkesys.no

OBIK P1 21. april 2022

Klasse: D50-54(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Aleidis Løken

Heming Orientering

33:28

+0:00

2.

Anne Marit Bjergaard

Nydalens Skiklub

34:22

+0:54

3.

Ann Elin Flågen

Heming Orientering

47:21

+13:53

4.

Birgitte Blindheim

Lovisenberg

50:19

+16:51

Klasse: D55-59(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nina Elise Jørgensen

Promis BIL

27:34

+0:00

Klasse: D60-64(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sharon Broadwell

GEOFORM

29:50

+0:00

Klasse: D70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Nora Ursin

Bærum kom.

38:50

+0:00

2.

Aud I Spjelkavik

TYRVING

49:31

+10:41

Klasse: D75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Sidsel Sandelien

Heming Orientering

57:53

+0:00

Klasse: D80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Unni Drage 

Aker Solutions

48:59

+0:00

2.

Anne-Britt Nilsen

HIOA

1:02:15

+13:16

DSQ

Anne Lise Øfsthus

Asker SK

53:48

102

Klasse: H17-34(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Gjølstad

BKOK

28:20

+0:00

2.

Martin Asprusten

FFI BIL

58:58

+30:38

Klasse: H35-44(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Eivind Ruth

Veritas BIL

37:37

+0:00

2.

Jacob Dybwad

Veritas BIL

38:26

+0:49

3.

Frank Åge Kippernes

FFI BIL

38:47

+1:10

Klasse: H50-54(LANG)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Jan Tore Henriksen

NORGES BANK

27:16

+0:00

2.

Øyvind Grandum

FFI BIL

45:01

+17:45

DSQ

Rolv Anders Systad

Lyn

35:52

104 105 106 107 108 109 102 115 103

Klasse: H55-59(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Anders Flågen

Heming Orientering

29:48

+0:00

2.

Mats Carlin

FBI

41:57

+12:09

Klasse: H60-64(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Knud Bjørne-Larsen

Riksteateret

29:19

+0:00

2.

Claus Frimann Clasen

Lyberg & Partner

33:10

+3:51

3.

Pål Woldstad Hanssen

BDO BIL

35:31

+6:12

4.

Knut Anders Løken

FOssum IF

37:09

+7:50

5.

Øyvind Stene

Asker SK

38:00

+8:41

6.

Stig Hultgreen Karlsen

GEOFORM

39:56

+10:37

7.

Hans Henrik Fremming

Meteorologen

43:09

+13:50

8.

Hasse Bergstrøm

HB Consult

44:30

+15:11

Klasse: H65-69(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bård Natvig

KLP

24:58

+0:00

111

2.

Stein Myhre

Bærum Skiklubb

32:34

+7:36

Arrang

Terje Wiig Mathisen

Cognite

3:20

102 102 103

Klasse: H70-74(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Vidar Berteig

GEOFORM

19:39

+0:00

2.

Reidar Kierulf

RKP

29:58

+10:19

3.

Per Magnus

FHI

32:53

+13:14

4.

Øyvin A. Brøymer

Intertrade Shipping

33:00

+13:21

5.

Knut G Karlsen

Omega AS

42:42

+23:03

Klasse: H75-79(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Bjørn Sandelien

Heming Orientering

29:22

+0:00

2.

Lars-Evan Petterson

NVE

29:23

+0:01

3.

Per Fosser

Indre Østfold OK

30:00

+0:38

4.

Knut Møgedal

Aker Solutions

30:10

+0:48

5.

Kjell Stenstadvoll

Tyrving, IL

31:15

+1:53

6.

Per Haugen

Lillomarka O-lag

37:15

+7:53

7.

John Thomas Petersen

Nittedal

42:48

+13:26

Klasse: H80-(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Øystein Madsen

GE Healthcare

32:40

+0:00

2.

Bjørn Egner

Heming Orientering

37:55

+5:15

3.

Jon C. Fougner

FUGRO

46:03

+13:23

4.

Tor Drage 

Aker Solutions

51:39

+18:59

5.

Per Eric Ståhlbrand

KJELSÅS

1:07:08

+34:28

Klasse: ÅK(KORT)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Arne Stenstadvold

TYRVING

32:35

+0:00

2.

Per Ongstad

PRIVAT

44:48

+12:13

3.

Siri Spjelkavik

TYRVING

51:58

+19:23

Klasse: ÅM(MELLOM)

Plass

Navn

Klubb

Tid

Etter

Min/km

 

1.

Paul Hinsch

Micado

29:13

+0:00


Send inn korreksjon

Sist oppdatert:

22 august 2022, 07:27:57

Arrangør:

OBIK Orientering

Antall deltagere:

54

Antall startet:

54